Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

V Turniej Szachowy
o Puchar Przewodniczącego
Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego

Mrągowo 20.07.2003

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                    Ro PZSz Klub      Pkt Progr. Śr-Buch. Buch.

1  BUDREWICZ, Krzysztof (10)   2083    Kętrzyn   7.5   38.5     40.5  51.5
2  SZYMCZAK, Zbigniew (1)      2275              7     36.5     40.5  52.5
3  MALCZYK, Jakub (19)         2000              7     36.0     40.0  51.0
4  PLESIUK, Andrzej (5)        2194              6.5   34.5     41.0  51.5
5  JÓŹWIK, Rafał (4)           2197              6.5   33.0     42.0  54.5
6  PLICHTA, Andrzej (11)       2039    Mrągowo   6.5   31.0     34.0  44.5
   MALCZYK, Radosław (25)      2000              6.5   31.0     34.0  44.5
8  KRZEWSKI, Dariusz (3)       2216              6     36.0     40.5  52.0
9  GOSIEWSKI, Piotr (7)        2143    Mrągowia  6     33.0     37.0  47.0
10 BABAJEW, Eldeniz (18)       2000    Biskupiec 6     25.0     31.5  42.0
11 KLIMASZEWSKI, Dariusz (8)   2139    Olecko    5.5   34.0     41.5  53.0
12 MALECKI, Janusz (28)        1800              5.5   32.0     40.0  49.0
13 MALCZYK, Rafał (16)         2000              5.5   30.5     36.5  47.0
14 BARTOSZEWSKI, Marcin (6)    2150              5.5   28.5     36.0  46.5
15 GULA, Andrzej (12)          2037    Szczytno  5.5   26.5     34.0  44.5
16 JACYNA, Dariusz (34)        1800              5.5   24.0     31.0  40.5
17 NOWACZYK, Jarosław (42)     1800    biskupiec 5.5   22.5     32.0  38.0
18 BORYS, Dariusz (17)         2000              5     28.0     33.0  42.5
19 PLESIUK, Jan (13)           2200              5     27.5     36.0  47.5
20 KRAMKOWSKI, Andrzej (27)    1800    Mrągowia  5     27.5     34.5  40.5
21 MARZEC, Krzysztof (22)      2000              5     26.0     35.0  45.5
22 KRZYWINA, Tomasz (30)       1800    Mrągowia  5     26.0     32.0  40.5
23 STOLARCZYK, Damian (23)     2000    nz        5     25.5     31.0  40.5
24 WOŁOCHOWICZ, Piotr (20)     2000    warszawa  5     25.0     34.0  43.5
25 CZARTORYSKI, Paweł (29)     1800              5     25.0     29.0  38.0
26 KOS, Paweł (2)              2231              5     23.0     30.5  40.5
27 KOTERMAŃSKA, Anna (26)      1900              4.5   28.0     38.0  46.0
28 KRZYWINA, Michał (14)       2100    Mrągowia  4.5   28.0     36.5  47.0
29 BATURO, Tomasz (31)         1800              4.5   24.0     34.0  44.5
30 PODBIELSKI, Jakub (43)      1800    Mrągowo   4.5   24.0     34.0  41.5
31 ZARĘBSKI, Cezary (9)        2105              4.5   23.5     32.5  43.5
32 EKSTOWICZ, Tadeusz (32)     1800              4.5   23.0     31.0  39.5
33 WOŁODKO, Adam (24)          2000              4.5   22.5     31.5  40.5
34 KAZIMIERCZAK, Roman (44)    1800              4.5   20.5     29.0  37.5
35 PIWNICKI, Antoni (41)       1800              4.5   20.0     27.5  36.0
36 ONUFRIJUK, Benedykt (15)    2000              4.5   19.5     27.0  35.0
37 KACZMAREK, Arkadiusz (50)   1600              4.5   18.5     27.5  33.5
38 RĘKAWEK, Lech (45)          1800              4     22.0     33.0  42.0
39 SZULC, Jan (38)             1800    Żabi Róg  4     21.5     33.5  42.5
40 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz (40) 1800    Węgorzewo 4     20.0     32.5  43.0
41 PLICHTA, Adam (51)          1600    Mrągowo   4     19.5     28.0  36.5
42 BANAŚ, Józef (49)           1600    Giżycko   4     19.0     29.0  38.0
43 MROCZKOWSKA, Danuta (52)    1400    Giżycko   4     18.0     27.0  34.5
44 PLICHTA, Grzegorz (33)      1800    Mrągowia  4     17.0     32.0  41.5
45 SOBOLEWSKI, Alfred (36)     1800    Szczytno  3.5   21.0     34.5  44.5
46 DRZEWIECKI, Karol (39)      1800    Szczytno  3.5   16.5     29.0  35.5
47 ROMAN, Marek (21)           2000    Giżycko   3.5   16.0     25.0  33.5
48 BARAN, Dawid (48)           1600              3.5   14.5     26.5  35.5
49 PUCZYŁOWSKI, Marcin (46)    1600              3.5   14.0     28.0  36.0
50 SZMIDT, Ekhardt (37)        1800    Mrągowia  3     20.0     33.5  42.5
51 ROSIŃSKI, Dariusz (47)      1600              3     14.5     29.5  37.0
52 MATUSZEWICZ, Ryszard (35)   1800              3     14.0     27.0  34.5
53 MARZEC, Grzegorz (59)       1000              3     12.0     22.0  27.0
54 OSTAPCZUK, Krzysztof (53)   1200              3     11.0     23.5  29.5
55 MALECKI, Maciej (55)        1000              3      8.0     20.5  27.0
56 SIELAWO, Adam (60)          1000              2.5   10.0     21.5  26.5
57 KOS, Kamil (54)             1200              2.5   10.0     21.5  26.0
58 RACHWALIK, Kamil (58)       1000    Mrągowo   2      9.0     24.5  30.0
59 SIELAWO, Urszula (56)       1000              1      5.0     20.5  25.0
60 JACYNA, Damian (57)         1000              0      0.0     22.5  29.0

Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik               Ro PZSz  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  SZYMCZAK, Zbigniew     2275    31:1 18:1 14:1  7:= 10:0 12:1  3:1  8:1 19:=
2.  KOS, Paweł             2231    32:= 15:0 43:0 46:1 39:1 49:1 22:= 31:1 25:0
3.  KRZEWSKI, Dariusz      2216    33:1 20:1 16:1  8:1  7:1 10:0  1:0  5:0 23:1
4.  JÓŹWIK, Rafał          2197    34:1 17:= 25:= 19:= 23:1 13:1 11:1 10:=  5:=
5.  PLESIUK, Andrzej       2194    35:1 22:1 19:= 28:= 16:1  8:= 10:=  3:1  4:=
6.  BARTOSZEWSKI, Marcin   2150    36:1 19:0 32:1 26:0 40:1 27:1 25:= 17:1 11:0
7.  GOSIEWSKI, Piotr       2143    37:1 24:1 26:1  1:=  3:0 14:1 19:0 28:= 29:1
8.  KLIMASZEWSKI, Dariusz  2139    38:1 23:1 27:1  3:0 25:1  5:= 28:1  1:0 10:0
9.  ZARĘBSKI, Cezary       2105    39:1 26:0 10:0 41:1 33:1 30:0 31:= 24:1 12:0
10. BUDREWICZ, Krzysztof   2083    40:1 25:=  9:1 13:1  1:1  3:1  5:=  4:=  8:1
11. PLICHTA, Andrzej       2039    41:1 28:0 33:1 31:= 24:1 22:1  4:0 26:1  6:1
12. GULA, Andrzej          2037    42:1 27:0 36:= 38:1 34:1  1:0 17:0 44:1  9:1
13. PLESIUK, Jan           2200    43:1 30:1 28:= 10:0 31:1  4:0 26:0 34:= 38:1
14. KRZYWINA, Michał       2100    44:1 29:1  1:0 27:= 36:1  7:0 38:1 25:0 34:0
15. ONUFRIJUK, Benedykt    2000    45:0  2:1 37:0 47:1 49:0 43:0 51:1 35:1 41:=
16. MALCZYK, Rafał         2000    46:1 45:1  3:0 29:1  5:0 32:1 30:1 19:0 28:=
17. BORYS, Dariusz         2000    47:1  4:= 51:= 37:1 28:0 26:= 12:1  6:0 20:=
18. BABAJEW, Eldeniz       2000    48:1  1:0 38:= 36:0 42:= 50:1 40:1 27:1 30:1
19. MALCZYK, Jakub         2000    49:1  6:1  5:=  4:= 26:1 28:=  7:1 16:1  1:=
20. WOŁOCHOWICZ, Piotr     2000    50:1  3:0 40:1 43:= 27:0 34:= 42:= 36:1 17:=
21. ROMAN, Marek           2000    51:0 46:= 47:= 49:0 53:1 45:0 59:1 42:0 48:=
22. MARZEC, Krzysztof      2000    52:1  5:0 42:= 44:1 43:1 11:0  2:= 30:0 40:1
23. STOLARCZYK, Damian     2000    53:1  8:0 39:= 45:1  4:0 36:= 52:1 32:1  3:0
24. WOŁODKO, Adam          2000    54:1  7:0 44:= 42:1 11:0 38:0 46:1  9:0 36:1
25. MALCZYK, Radosław      2000    55:1 10:=  4:= 51:1  8:0 37:1  6:= 14:1  2:1
26. KOTERMAŃSKA, Anna      1900    56:1  9:1  7:0  6:1 19:0 17:= 13:1 11:0 42:0
27. KRAMKOWSKI, Andrzej    1800    57:1 12:1  8:0 14:= 20:1  6:0 43:= 18:0 45:1
28. MALECKI, Janusz        1800    58:1 11:1 13:=  5:= 17:1 19:=  8:0  7:= 16:=
29. CZARTORYSKI, Paweł     1800    59:1 14:0 41:1 16:0 37:0 47:1 45:1 43:1  7:0
30. KRZYWINA, Tomasz       1800    60:1 13:0 45:0 48:1 50:1  9:1 16:0 22:1 18:0
31. BATURO, Tomasz         1800     1:0 48:1 52:1 11:= 13:0 44:1  9:=  2:0 50:=
32. EKSTOWICZ, Tadeusz     1800     2:= 51:=  6:0 53:1 45:1 16:0 37:1 23:0 43:=
33. PLICHTA, Grzegorz      1800     3:0 50:1 11:0 52:1  9:0 42:0 44:0 55:1 47:1
34. JACYNA, Dariusz        1800     4:0 47:= 46:1 39:1 12:0 20:= 49:1 13:= 14:1
35. MATUSZEWICZ, Ryszard   1800     5:0 52:0 56:1 50:0 44:0 58:1 48:1 15:0 49:0
36. SOBOLEWSKI, Alfred     1800     6:0 49:1 12:= 18:1 14:0 23:= 41:= 20:0 24:0
37. SZMIDT, Ekhardt        1800     7:0 54:1 15:1 17:0 29:1 25:0 32:0 50:0 52:0
38. SZULC, Jan             1800     8:0 53:1 18:= 12:0 51:1 24:1 14:0 41:= 13:0
39. DRZEWIECKI, Karol      1800     9:0 56:1 23:= 34:0  2:0 52:0 54:1 46:1 44:0
40. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz 1800    10:0 55:1 20:0 59:1  6:0 51:1 18:0 49:1 22:0
41. PIWNICKI, Antoni       1800    11:0 58:1 29:0  9:0 54:1 48:1 36:= 38:= 15:=
42. NOWACZYK, Jarosław     1800    12:0 57:1 22:= 24:0 18:= 33:1 20:= 21:1 26:1
43. PODBIELSKI, Jakub      1800    13:0 60:1  2:1 20:= 22:0 15:1 27:= 29:0 32:=
44. KAZIMIERCZAK, Roman    1800    14:0 59:1 24:= 22:0 35:1 31:0 33:1 12:0 39:1
45. RĘKAWEK, Lech          1800    15:1 16:0 30:1 23:0 32:0 21:1 29:0 52:1 27:0
46. PUCZYŁOWSKI, Marcin    1600    16:0 21:= 34:0  2:0 55:1 53:1 24:0 39:0 60:1
47. ROSIŃSKI, Dariusz      1600    17:0 34:= 21:= 15:0 58:1 29:0 50:0 59:1 33:0
48. BARAN, Dawid           1600    18:0 31:0 55:1 30:0 59:1 41:0 35:0 53:1 21:=
49. BANAŚ, Józef           1600    19:0 36:0 58:1 21:1 15:1  2:0 34:0 40:0 35:1
50. KACZMAREK, Arkadiusz   1600    20:0 33:0 57:1 35:1 30:0 18:0 47:1 37:1 31:=
51. PLICHTA, Adam          1600    21:1 32:= 17:= 25:0 38:0 40:0 15:0 58:1 54:1
52. MROCZKOWSKA, Danuta    1400    22:0 35:1 31:0 33:0 60:1 39:1 23:0 45:0 37:1
53. OSTAPCZUK, Krzysztof   1200    23:0 38:0 60:1 32:0 21:0 46:0 56:1 48:0 58:1
54. KOS, Kamil             1200    24:0 37:0 59:0 57:1 41:0 60:= 39:0 56:1 51:0
55. MALECKI, Maciej        1000    25:0 40:0 48:0 58:0 46:0 57:1 60:1 33:0 56:1
56. SIELAWO, Urszula       1000    26:0 39:0 35:0 60:0 57:1 59:0 53:0 54:0 55:0
57. JACYNA, Damian         1000    27:0 42:0 50:0 54:0 56:0 55:0 58:0 60:0 59:0
58. RACHWALIK, Kamil       1000    28:0 41:0 49:0 55:1 47:0 35:0 57:1 51:0 53:0
59. MARZEC, Grzegorz       1000    29:0 44:0 54:1 40:0 48:0 56:1 21:0 47:0 57:1
60. SIELAWO, Adam          1000    30:0 43:0 53:0 56:1 52:0 54:= 55:0 57:1 46:0

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra