Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Otwarte Mistrzostwa Województwa
Warmińsko-Mazurskiego w Szachach 2003
TURNIEJ GŁÓWNY - 9 rund


WYNIKI

Miejsce Nazwisko, Imię(nr startowy)kat  Rtg  Loc  Klub                        Wynik M-Buch. Buch. Berg.

  1   SHISHKIN, Vadim (1)               2431 2431 UKRAINA                     7.5      40.0  52.0 43.00
  2   NECHAEV, Andrey (2)               2407 2407 UKRAINA                     7        39.0  51.0 37.50
  3   ŻOŁNIEROWICZ, Krzysztof (3)       2301 2301 GAMBIT ŚWIECIE              6        39.0  50.0 31.25
  4   KAŹMIERCZAK, Rafał (9)            2130 2130 MLKS CZARNI OLECKO          6        39.0  50.0 30.25
  5   KLIMASZEWSKI, Dariusz (8)   JUN   2139 2139 MLKS CZARNI OLECKO          6        38.0  49.0 30.50
  6   MALCZYK, Radosław (27)                 2000 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN      6        38.0  47.5 30.50
  7   BUDREWICZ, Krzysztof (11)   JUN   2083 2083 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN      6        37.0  47.5 30.00
  8   SZULC, Michał (4)                 2235 2235 MTS KWIDZYN                 6        34.5  44.0 28.50
  9   CHOJNOWSKI, Marcin (12)           2082 2082 OKS WARMIA I MAZURY OLSZTYN 6        33.5  44.5 26.75
 10   OLENDEREK, Tomasz (6)             2208 2208 AZS UW WARSZAWA             5.5      38.0  49.0 28.25
 11   GULA, Andrzej (14)                2037 2037 ODRODZENIE SZCZYTNO         5.5      33.5  43.5 24.25
 12   GRZYBICKI, Andrzej (16)     JUN   2008 2008 MTS KWIDZYN                 5.5      31.5  42.5 22.00
 13   REDLICKI, Tomasz (10)             2088 2088 UKS DIAGONALA ELBLĄG        5        39.0  48.0 22.50
 14   PLESIUK, Andrzej (7)              2194 2194 ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN            5        38.5  49.5 25.75
 15   OLSZEWSKI, Marek (5)              2210 2210 CHEMIK BYDGOSZCZ            5        38.5  48.5 25.00
 16   MALCZYK, Rafał (23)         JUN        2000 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN      5        35.0  46.0 21.25
 17   WODZISŁAWSKI, Marian (13)         2078 2078 MTS KWIDZYN                 5        34.0  45.0 24.00
 18   HENNIG, Tadeusz (20)                   2100 KKS WARMIA OLSZTYN          5        31.5  39.5 18.00
 19   SZYMANOWSKA, Lena (32)      JUN        1800 LUKS GOK SAMBOROWO          5        29.5  36.5 18.75
 20   JANKOWSKI, Zbigniew (35)    JUN        1800 DEVO-MARATON ŁOMŻA          5        27.5  35.5 17.50
 21   OBIEDZIŃSKI, Paweł (21)                2100 DEVO-MARATON ŁOMŻA          4.5      34.5  44.0 21.50
 22   JADANOWSKI, Łukasz (33)     MLO        1800 LKS KORMORAN OSTRÓDA        4.5      32.5  41.5 18.00
 23   KAMIŃSKI, Wiktor (39)       MLO        1800 JUVENA-HAŃCZA SUWAŁKI       4.5      31.5  40.5 19.00
 24   KAŹMIERCZAK, Marcin (17)          2000 2000 MLKS CZARNI OLECKO          4.5      31.0  40.5 19.25
 25   BATOR, Przemysław (37)      JUN        1800 MTS KWIDZYN                 4.5      30.0  39.0 18.50
 26   HISZCZYŃSKI, Jakub (24)     MLO        2000 MTS KWIDZYN                 4.5      29.0  39.5 16.25
 27   ZAJĄCZKOWSKI, Jan (22)                 2000 UKSZ BIAŁA PISKA            4.5      26.0  33.5 15.25
 28   MALCZYK, Jakub (26)         JUN        2000 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN      4        34.0  43.5 15.00
 29   MICHALAK, Robert (29)                  2000 DEVO-MARATON ŁOMŻA          4        31.5  38.5 14.75
 30   SEGIET, Janusz (19)                    2200 KKS WARMIA OLSZTYN          4        28.5  36.0 12.00
 31   TADAJEWSKA, Katarzyna (31)             1800 TRZYDZIESTKA OLSZTYN        4        26.5  34.5 12.50
 32   CZARTORYSKI, Paweł (34)     JUN        1800 TRZYDZIESTKA OLSZTYN        4        26.0  33.5 10.75
 33   OBIEDZIŃSKI, Piotr (36)                1800 DEVO-MARATON ŁOMŻA          4        25.0  32.0 10.50
 34   KOBUS, Maciej (15)                2032 2032 KKS WARMIA OLSZTYN          3.5      33.0  42.5 14.75
 35   KOTERMAŃSKA, Anna (30)      JUN        1900 TRZYDZIESTKA OLSZTYN        3.5      32.0  41.5 14.50
 36   BORKOWSKI, Marek (28)                  2000 TRZYDZIESTKA OLSZTYN        3.5      31.0  39.0 12.75
 37   KIEWRO, Tomasz (44)                    1800 TRZYDZIESTKA OLSZTYN        3.5      28.5  34.5  7.75
 38   KRZYWINA, Tomasz (38)                  1800 MRĄGOWIA MRĄGOWO            3.5      28.0  35.0 13.00
 39   JADANOWSKI, Paweł (43)      MLO        1800 LKS KORMORAN OSTRÓDA        3.5      27.5  34.5 12.50
 40   PRZYCHODZKI, Piotr (18)           1972 1972 HETMAN MICHAŁOWICE          3.5      26.5  34.0 10.50
 41   LEWIARZ, Piotr (25)         MLO        2000 DEVO-MARATON ŁOMŻA          3.5      26.5  34.0 10.25
 42   MIODUSZEWSKI, Ryszard (42)             1800 DEVO-MARATON ŁOMŻA          2.5      27.5  34.0  4.25
 43   ORCIUCH, Leszek (45)        MLO        1800 WIEŻA WIĘCBORK              2.5      27.5  34.0  1.75
 44   LEWIARZ, Damian (40)        JUN        1800 DEVO-MARATON ŁOMŻA          2.5      26.5  33.0  3.75
 45   LEWIARZ, Bartosz (41)       MLO        1800 DEVO-MARATON ŁOMŻA          2        22.0  28.5  2.50
 46   TKACZ, Andrzej (46)                    1800 UKS DIAGONALA ELBLĄG        1        22.5  28.5  2.50

Tabela Wyników - CROSS

Miejsce Nazwisko, Imię       1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  SHISHKIN, Vadim         23:W 12:W  8:L 16:W  6:W 10:W  2:W  3:W  9:D
2.  NECHAEV, Andrey         24:W 13:W  9:W  8:W 10:W  3:D  1:L  7:W 11:D
3.  ŻOŁNIEROWICZ, Krzysztof 25:W 14:W 10:L 20:W  8:W  2:D  5:W  1:L  6:D
4.  SZULC, Michał           26:D 28:W 27:D 17:W  9:D  7:L 10:W  5:D 23:W
5.  OLSZEWSKI, Marek        27:D 22:W  6:L 39:W 29:W 12:W  3:L  4:D  8:L
6.  OLENDEREK, Tomasz       28:D 26:W  5:W 11:W  1:L 27:W  7:D  9:L  3:D
7.  PLESIUK, Andrzej        29:W 16:W 11:D 10:L 33:W  4:W  6:D  2:L 12:L
8.  KLIMASZEWSKI, Dariusz   30:W 19:W  1:W  2:L  3:L  9:D 23:D 35:W  5:W
9.  KAŹMIERCZAK, Rafał      31:W 18:W  2:L 22:W  4:D  8:D 11:D  6:W  1:D
10. REDLICKI, Tomasz        32:W 45:W  3:W  7:W  2:L  1:L  4:L 11:L 29:W
11. BUDREWICZ, Krzysztof    33:W 20:W  7:D  6:L 27:D 15:W  9:D 10:W  2:D
12. CHOJNOWSKI, Marcin      34:W  1:L 23:W 21:D 28:W  5:L 26:W 27:D  7:W
13. WODZISŁAWSKI, Marian    35:W  2:L 29:D 33:D 20:W 21:D 39:D 14:D 32:D
14. GULA, Andrzej           36:W  3:L 24:W 27:L 21:D 32:D 19:W 13:D 39:W
15. KOBUS, Maciej           37:D 27:L 39:D 34:W 22:W 11:L 33:L 30:D 35:L
16. GRZYBICKI, Andrzej      38:W  7:L 30:W  1:L 26:D 19:W 27:L 37:W 21:W
17. KAŹMIERCZAK, Marcin     39:D 37:D 31:W  4:L 30:D 33:D 32:D 29:D 22:D
18. PRZYCHODZKI, Piotr      40:W  9:L 32:D 28:L 35:L 38:D 31:L 41:W 43:D
19. SEGIET, Janusz          41:W  8:L 33:L 36:W 44:W 16:L 14:L 31:L 42:W
20. HENNIG, Tadeusz         42:W 11:L 34:W  3:L 13:L 43:W 36:W 23:L 31:W
21. OBIEDZIŃSKI, Paweł      43:D 39:D 37:W 12:D 14:D 13:D 35:D 33:D 16:L
22. ZAJĄCZKOWSKI, Jan       44:W  5:L 45:W  9:L 15:L 42:D 28:W 39:D 17:D
23. MALCZYK, Rafał           1:L 36:W 12:L 37:D 38:W 30:W  8:D 20:W  4:L
24. HISZCZYŃSKI, Jakub       2:L 43:W 14:L 38:D 39:L 25:W 37:L 36:W 30:W
25. LEWIARZ, Piotr           3:L 38:D 28:L 45:W 32:L 24:L 43:W 42:W 37:L
26. MALCZYK, Jakub           4:D  6:L 43:D 46:W 16:D 37:W 12:L 32:L 34:D
27. MALCZYK, Radosław        5:D 15:W  4:D 14:W 11:D  6:L 16:W 12:D 33:W
28. BORKOWSKI, Marek         6:D  4:L 25:W 18:W 12:L 39:L 22:L 38:D 40:D
29. MICHALAK, Robert         7:L 40:W 13:D 32:W  5:L 35:L 42:W 17:D 10:L
30. KOTERMAŃSKA, Anna        8:L 35:W 16:L 43:W 17:D 23:L 34:D 15:D 24:L
31. TADAJEWSKA, Katarzyna    9:L 42:W 17:L 44:L 37:L 40:W 18:W 19:W 20:L
32. SZYMANOWSKA, Lena       10:L 41:W 18:D 29:L 25:W 14:D 17:D 26:W 13:D
33. JADANOWSKI, Łukasz      11:L 44:W 19:W 13:D  7:L 17:D 15:W 21:D 27:L
34. CZARTORYSKI, Paweł      12:L 46:W 20:L 15:L 43:L 45:W 30:D 44:W 26:D
35. JANKOWSKI, Zbigniew     13:L 30:L 38:D 40:W 18:W 29:W 21:D  8:L 15:W
36. OBIEDZIŃSKI, Piotr      14:L 23:L 42:W 19:L 45:W 44:W 20:L 24:L 41:W
37. BATOR, Przemysław       15:D 17:D 21:L 23:D 31:W 26:L 24:W 16:L 25:W
38. KRZYWINA, Tomasz        16:L 25:D 35:D 24:D 23:L 18:D 44:D 28:D 45:D
39. KAMIŃSKI, Wiktor        17:D 21:D 15:D  5:L 24:W 28:W 13:D 22:D 14:L
40. LEWIARZ, Damian         18:L 29:L 46:L 35:L 41:W 31:L   :W 43:L 28:D
41. LEWIARZ, Bartosz        19:L 32:L 44:L 42:L 40:L 46:+ 45:W 18:L 36:L
42. MIODUSZEWSKI, Ryszard   20:L 31:L 36:L 41:W 46:+ 22:D 29:L 25:L 19:L
43. JADANOWSKI, Paweł       21:D 24:L 26:D 30:L 34:W 20:L 25:L 40:W 18:D
44. KIEWRO, Tomasz          22:L 33:L 41:W 31:W 19:L 36:L 38:D 34:L   :W
45. ORCIUCH, Leszek           :W 10:L 22:L 25:L 36:L 34:L 41:L 46:+ 38:D
46. TKACZ, Andrzej            :  34:L 40:W 26:L 42:- 41:-   :L 45:-   :L

Ranking FIDE

Nr  NAZWISKO, Imię          FIDE Wynik Exp. Chg*K  Rav Rprfm

1.  SHISHKIN, Vadim         2431 6.5/8 6.48     0 2180  2431
2.  NECHAEV, Andrey         2407 6.0/8 6.32    -3 2181  2374
3.  ŻOŁNIEROWICZ, Krzysztof 2301 4.0/7 4.34    -3 2217  2267
4.  SZULC, Michał           2235 3.0/5 3.25    -3 2124  2196
5.  OLSZEWSKI, Marek        2210 1.5/5 2.60   -11 2193  2044
6.  OLENDEREK, Tomasz       2208 3.0/6 2.88     1 2225  2225
7.  PLESIUK, Andrzej        2194 3.0/7 3.85    -9 2159  2109
8.  KLIMASZEWSKI, Dariusz   2139 2.5/5 1.45    11 2296  2296
9.  KAŹMIERCZAK, Rafał      2130 4.0/7 2.73    13 2211  2261
10. REDLICKI, Tomasz        2088 2.0/6 1.56     4 2275  2150
11. BUDREWICZ, Krzysztof    2083 3.5/6 2.22    13 2177  2234
12. CHOJNOWSKI, Marcin      2082 1.0/3 0.75     3 2278  2153
13. WODZISŁAWSKI, Marian    2078 0.5/2 0.62    -1 2222  2029
14. GULA, Andrzej           2037 0.5/2 0.60    -1 2190  1997
15. KOBUS, Maciej           2032 0.0/1 0.43    -4 2083  1084
16. GRZYBICKI, Andrzej      2008 0.0/2 0.34    -3 2276  1277
17. KAŹMIERCZAK, Marcin     2000 0.0/1 0.21    -2 2235  1236
18. PRZYCHODZKI, Piotr      1972 0.0/1 0.29    -3 2130  1131
19. SEGIET, Janusz          *    0.0/3            2061  1062
20. HENNIG, Tadeusz         *    0.0/3            2154  1155
21. OBIEDZIŃSKI, Paweł      *    1.5/4            2051  1964
22. ZAJĄCZKOWSKI, Jan       *    0.5/4            2093  1771
23. MALCZYK, Rafał          *    0.5/4            2222  1900
24. HISZCZYŃSKI, Jakub      *    0.0/2            2222  1223
25. LEWIARZ, Piotr          *    0.0/1            2301  1302
26. MALCZYK, Jakub          *    1.0/4            2133  1940
27. MALCZYK, Radosław       *    5.0/8            2112  2137
28. BORKOWSKI, Marek        *    1.5/4            2124  2037
29. MICHALAK, Robert        *    1.0/5            2114  1874
30. KOTERMAŃSKA, Anna       *    1.0/4            2045  1852
31. TADAJEWSKA, Katarzyna   *    1.0/3            2034  1909
32. SZYMANOWSKA, Lena       *    2.0/5            2035  1963
33. JADANOWSKI, Łukasz      *    2.0/5            2077  2005
34. CZARTORYSKI, Paweł      *    0.0/2            2057  1058
35. JANKOWSKI, Zbigniew     *    2.0/4            2055  2055
36. OBIEDZIŃSKI, Piotr      *    0.0/1            2037  1038
37. BATOR, Przemysław       *    1.0/3            2013  1888
38. KRZYWINA, Tomasz        *    0.5/2            1990  1797
39. KAMIŃSKI, Wiktor        *    1.5/5            2071  1922
40. LEWIARZ, Damian         *    0.0/1            1972   973
41. LEWIARZ, Bartosz        *    0.0/1            1972   973
42. MIODUSZEWSKI, Ryszard   *                        0     0
43. JADANOWSKI, Paweł       *    0.5/1            1972  1972
44. KIEWRO, Tomasz          *                        0     0
45. ORCIUCH, Leszek         *    0.0/1            2088  1089
46. TKACZ, Andrzej          *                        0     0

Ranking krajowy

Nr  Nazwisko, Imię          kraj.Wynik  Rav Rprfm

1.  SHISHKIN, Vadim         2431 7.5/9 2179  2419
2.  NECHAEV, Andrey         2407 7.0/9 2185  2385
3.  ŻOŁNIEROWICZ, Krzysztof 2301 6.0/9 2192  2312
4.  SZULC, Michał           2235 6.0/9 2086  2206
5.  OLSZEWSKI, Marek        2210 5.0/9 2098  2138
6.  OLENDEREK, Tomasz       2208 5.5/9 2156  2236
7.  PLESIUK, Andrzej        2194 5.0/9 2111  2151
8.  KLIMASZEWSKI, Dariusz   2139 6.0/9 2152  2272
9.  KAŹMIERCZAK, Rafał      2130 6.0/9 2141  2261
10. REDLICKI, Tomasz        2088 5.0/9 2134  2174
11. BUDREWICZ, Krzysztof    2083 6.0/9 2104  2224
12. CHOJNOWSKI, Marcin      2082 6.0/9 2082  2202
13. WODZISŁAWSKI, Marian    2078 5.0/9 1992  2032
14. GULA, Andrzej           2037 5.5/9 2012  2092
15. KOBUS, Maciej           2032 3.5/9 1902  1822
16. GRZYBICKI, Andrzej      2008 5.5/9 2043  2123
17. KAŹMIERCZAK, Marcin     2000 4.5/9 1914  1914
18. PRZYCHODZKI, Piotr      1972 3.5/9 1870  1790
19. SEGIET, Janusz          2200 4.0/9 1918  1878
20. HENNIG, Tadeusz         2100 5.0/9 1956  1996
21. OBIEDZIŃSKI, Paweł      2100 4.5/9 1931  1931
22. ZAJĄCZKOWSKI, Jan       2000 4.5/9 1957  1957
23. MALCZYK, Rafał          2000 5.0/9 2029  2069
24. HISZCZYŃSKI, Jakub      2000 4.5/9 1934  1934
25. LEWIARZ, Piotr          2000 3.5/9 1910  1830
26. MALCZYK, Jakub          2000 4.0/9 1953  1913
27. MALCZYK, Radosław       2000 6.0/9 2070  2190
28. BORKOWSKI, Marek        2000 3.5/9 1990  1910
29. MICHALAK, Robert        2000 4.0/9 1977  1937
30. KOTERMAŃSKA, Anna       1900 3.5/9 1948  1868
31. TADAJEWSKA, Katarzyna   1800 4.0/9 1940  1900
32. SZYMANOWSKA, Lena       1800 5.0/9 1978  2018
33. JADANOWSKI, Łukasz      1800 4.5/9 2029  2029
34. CZARTORYSKI, Paweł      1800 4.0/9 1911  1871
35. JANKOWSKI, Zbigniew     1800 5.0/9 1962  2002
36. OBIEDZIŃSKI, Piotr      1800 4.0/9 1934  1894
37. BATOR, Przemysław       1800 4.5/9 1974  1974
38. KRZYWINA, Tomasz        1800 3.5/9 1918  1838
39. KAMIŃSKI, Wiktor        1800 4.5/9 2026  2026
40. LEWIARZ, Damian         1800 1.5/8 1864  1641
41. LEWIARZ, Bartosz        1800 1.0/8 1864  1597
42. MIODUSZEWSKI, Ryszard   1800 1.5/8 1944  1722
43. JADANOWSKI, Paweł       1800 3.5/9 1947  1867
44. KIEWRO, Tomasz          1800 2.5/8 1867  1733
45. ORCIUCH, Leszek         1800 0.5/7 1886  1586
46. TKACZ, Andrzej          1800 1.0/3 1850  1750