Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
W GRZE BŁYSKAWICZNEJ 2003 - 11 Rund


Wyniki

Miejsce NAZWISKO, Imię            Wiek FIDE Kraj Klub                         Wynik  M-Buch. Buch. Progr.

  1   SHISHKIN, Vadim (1)               2431 2431 UKRAINA                      9        66.5  79.5   57.0
  2   NECHAEV, Andrey (2)               2407 2406 UKRAINA                      9        63.0  77.0   52.0
  3   OLSZEWSKI, Marek (8)              2210 2210 CHEMIK BYDGOSZCZ             9        60.5  74.0   58.0
  4   ŻOŁNIEROWICZ, Krzysztof (3)       2301 2301 GAMBIT ŚWIECIE               8        60.5  74.5   46.0
  5   KAŹMIERCZAK, Rafał (12)           2130 2130 MLKS CZARNI OLECKO           7.5      63.0  76.5   48.5
  6   HENNIG, Tadeusz (22)                   2100 KKS WARMIA OLSZTYN           7.5      57.0  70.0   44.0
  7   BUDREWICZ, Krzysztof (15)   JUN   2083 2083 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN       7.5      56.0  69.0   41.0
  8   MALCZYK, Rafał (28)         JUN        2000 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN       7        61.5  73.5   45.5
  9   DĄBROWSKI, Wojciech (6)           2228 2228 ZAKRZEWO-START ELBLĄG        7        61.0  74.0   48.0
 10   MALCZYK, Radosław (25)                 2000 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN       7        60.0  71.0   44.0
 11   BABAJEW, Eldeniz (27)                  2000 BDK BISKUPIEC                7        60.0  70.5   45.0
 12   KLIMASZEWSKI, Dariusz (11)  JUN   2139 2139 MLKS CZARNI OLECKO           7        59.0  73.0   43.0
 13   BORKOWSKI, Marek (26)                  2000 TRZYDZIESTKA OLSZTYN         7        59.0  72.0   42.0
 14   KRZYWICKI, Dariusz (4)            2245 2245 ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN             7        49.0  59.5   33.0
 15   WODZISŁAWSKI, Marian (16)         2078 2078 MTS KWIDZYN                  6.5      58.5  69.0   49.5
 16   KRZEWSKI, Dariusz (7)             2216 2216 KKS WARMIA OLSZTYN           6.5      53.5  65.0   38.0
 17   OLEJARCZYK, Wojciech (49)              1800 HETMAN NOWE MIASTO LUBAWSKIE 6.5      50.0  61.5   38.0
 18   HARASIM, Wiesław (42)                  1800 KKS WARMIA OLSZTYN           6.5      45.5  56.0   30.5
 19   GULA, Andrzej (17)                2037 2037 ODRODZENIE SZCZYTNO          6        54.5  65.5   36.5
 20   OBIEDZIŃSKI, Piotr (39)                1801 DEVO-MARATOM ŁOMŻA           6        53.5  64.5   37.0
 21   PLESIUK, Andrzej (10)             2194 2194 ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN             6        53.0  65.5   41.0
 22   KILANOWSKI, Marek (35)                 2000 OLSZTYN                      6        53.0  64.5   35.5
 23   JÓŹWIK, Rafał (9)                 2197 2197 ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN             6        52.5  64.0   38.5
 24   TKACZ, Andrzej (45)                    1800 UKS DIAGONALA ELBLĄG         6        51.0  62.0   38.0
 25   DANISZKOWICZ, Bohdan (31)              2000 ZAKRZEWO-START ELBLĄG        6        50.0  59.5   31.0
 26   BORAWSKI, Ryszard (41)                 1801 ZAKRZEWO-START ELBLĄG        6        39.0  47.5   27.0
 27   SZULC, Michał (5)                 2235 2235 MTS KWIDZYN                  5.5      55.0  68.5   42.0
 28   KRZYWINA, Michał (21)                  2101 MRĄGOWIA MRĄGOWO             5.5      54.0  66.0   37.0
 29   TUSZYŃSKI, Eugeniusz (30)              2000 HETMAN NOWE MIASTO LUBAWSKIE 5.5      50.5  62.5   34.0
 30   NOWAK, Kinga (19)                 2003 2003 MTS KWIDZYN                  5.5      50.0  62.0   29.5
 31   PRZYCHODZKI, Piotr (20)           1972 1972 HETMAN MICHAŁOWICE           5.5      46.5  58.0   31.5
 32   MICHLAK, Robert (32)                   2000 DEVO-MARATON ŁOMŻA           5.5      46.5  57.0   28.0
 33   SIWOŃ, Zbigniew (24)                   2000 ZAKRZEWO-START ELBLĄG        5        52.5  63.0   37.0
 34   MALCZYK, Jakub (33)         JUN        2000 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN       5        50.0  61.0   32.0
 35   REDLICKI, Tomasz (14)             2088 2088 UKS DIAGONALA ELBLĄG         5        50.0  60.0   32.5
 36   MALECKI, Janusz (40)                   1801 SMOL-BUD GIŻYCKO             5        48.5  59.5   27.0
 37   OBIEDZIŃSKI, Paweł (23)                2100 DEVO-MARATOM ŁOMŻA           5        48.0  57.5   30.0
 38   KRZYWINA, Tomasz (38)                  1801 MRĄGOWIA MRĄGOWO             5        46.5  59.0   30.5
 39   GÓRSKI, Wawrzyniec (47)                1800 PISZ                         5        45.5  55.5   30.0
 40   RĘKAWEK, Lech (43)                     1800 SMOL-BUD GIŻYCKO             5        39.5  48.5   24.0
 41   POLAŃSKI, Marek (51)                   1800 ZAKRZEWO-START ELBLĄG        4.5      47.5  58.5   30.5
 42   SIWOŃ, Bogdan (13)                2096 2096 ZAKRZEWO-START ELBLĄG        4.5      47.0  58.5   32.5
 43   PUCZYŁOWSKI, Marcin (54)    MLO        1600 TRZYDZIESTKA OLSZTYN         4.5      45.0  53.5   20.5
 44   SZULC, Leszek (34)                     2000 ZAKRZEWO-START ELBLĄG        4.5      43.0  52.0   25.5
 45   SZYMANOWSKA, Lena (36)      JUN        1802 LUKS GOK SAMBOROWO           4.5      42.0  52.5   28.5
 46   OSZMIAN, Natalia (52)       MLO        1602 LUKS GOK SAMBOROWO           4.5      39.0  46.0   20.5
 47   MIODUSZEWSKI, Ryszard (46)             1800 DEVO-MARATON ŁOMŻA           4.5      38.0  45.5   20.5
 48   TADAJEWSKA, Katarzyna (37)             1802 TRZYDZIESTKA OLSZTYN         4.5      38.0  45.5   20.0
 49   SZULC, Jan (50)                        1800 MDKIS MORĄG                  4        48.0  57.5   27.0
 50   GRZYBICKI, Andrzej (18)           2008 2008 MTS KWIDZYN                  4        47.5  58.0   29.0
 51   NOWACZYK, Jarosław (48)                1800 BDK BISKUPIEC                4        47.0  55.5   23.0
 52   ŁASKARZEWSKI, Mariusz (29)             2000 LUKS GOK SAMBOROWO           4        45.5  56.0   26.0
 53   CHMIELEWSKI, Jacek (56)                1400 DEBIUT LUBAWA                3.5      46.0  55.0   23.0
 54   SZYNDLER, Stanisław (44)               1800 ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN             3.5      37.5  46.0   14.5
 55   OPALIŃSKA, Magdalena (53)   JUN        1601 LUKS GOK SAMBOROWO           2.5      35.5  44.0   12.5
 56   DEJNA, Mirosław (57)                   1200 DEBIUT LUBAWA                2        39.0  47.0   16.0
 57   KOSAKOWSKA, Natalia (55)    JUN        1401 MDKIS MORĄG                  2        38.0  46.5   12.0

Tabela wyników - CROSS

Nr  NAZWISKO, Imię            1    2    3    4    5    6    7    8    9   10   11  

1.  SHISHKIN, Vadim         29:W 22:W 26:W 12:W  8:W 16:D  2:L  6:W 28:W  3:D 27:W
2.  NECHAEV, Andrey         30:W 25:L 38:W 26:W 27:W 11:W  1:W  8:L 12:W 10:W 28:W
3.  ŻOŁNIEROWICZ, Krzysztof 31:D 20:W 28:D 35:W 16:L 19:W 24:W 12:D 15:W  1:D  8:W
4.  KRZYWICKI, Dariusz      32:L 40:L 44:W 48:W 26:L 41:W 15:L 50:W 31:W 39:W 17:W
5.  SZULC, Michał           33:W 24:W 47:W 16:D  6:L 25:W  8:L 26:L 21:L 51:W 11:L
6.  DĄBROWSKI, Wojciech     34:W 27:L 32:W 30:W  5:W 22:W 16:W  1:L  8:L 25:W 12:L
7.  KRZEWSKI, Dariusz       35:W 26:L 33:W 28:L 29:W 21:D 25:L 19:W 14:W 15:L 30:W
8.  OLSZEWSKI, Marek        36:W 32:W 25:W 11:W  1:L 24:W  5:W  2:W  6:W 16:W  3:L
9.  JÓŹWIK, Rafał           37:W 28:D 10:D 39:L 30:W 23:W 12:L 33:L 40:W 45:W 25:L
10. PLESIUK, Andrzej        38:D 48:W  9:D 27:L 50:W 39:W 45:W 28:L 33:W  2:L 26:L
11. KLIMASZEWSKI, Dariusz   39:W 45:W 49:W  8:L 28:W  2:L 27:L 25:L 24:W 33:W  5:W
12. KAŹMIERCZAK, Rafał      40:W 42:W 27:W  1:L 25:D 13:W  9:W  3:D  2:L 22:D  6:W
13. SIWOŃ, Bogdan           41:W 47:L 34:D 49:W 36:W 12:L 21:L 20:L 51:L 52:W 32:L
14. REDLICKI, Tomasz        42:L 44:W 36:D 38:D 51:W 27:L 31:W 39:L  7:L 40:W 45:L
15. BUDREWICZ, Krzysztof    43:W 49:L 35:L 33:W 31:W 26:D  4:W 21:W  3:L  7:W 16:W
16. WODZISŁAWSKI, Marian    44:W 57:W 51:W  5:D  3:W  1:D  6:L 27:W 25:D  8:L 15:L
17. GULA, Andrzej           45:L 37:D 31:D 40:W 35:W 28:L 38:W 30:W 26:W 27:L  4:L
18. GRZYBICKI, Andrzej      46:+ 51:L 39:L 41:W 38:W 45:L 33:L 35:L 43:W 47:L 40:L
19. NOWAK, Kinga            47:L 39:L 46:W 42:W 43:W  3:L 35:D  7:L 45:L 54:W 36:W
20. PRZYCHODZKI, Piotr      48:D  3:L 50:L 37:W 32:W 36:W 26:L 13:W 35:L 42:L 51:W
21. KRZYWINA, Michał        49:L 41:W 40:W 45:L 47:W  7:D 13:W 15:L  5:W 28:L 42:L
22. HENNIG, Tadeusz         50:W  1:L 42:W 51:W 39:W  6:L 28:L 45:W 49:W 12:D 35:W
23. OBIEDZIŃSKI, Paweł      51:L 43:W 45:L 56:W 49:W  9:L 39:L 38:W 30:L 41:L 50:W
24. SIWOŃ, Zbigniew         52:W  5:L 57:W 50:W 45:W  8:L  3:L 49:L 11:L 32:W 39:L
25. MALCZYK, Radosław       53:W  2:W  8:L 47:W 12:D  5:L  7:W 11:W 16:D  6:L  9:W
26. BORKOWSKI, Marek        54:W  7:W  1:L  2:L  4:W 15:D 20:W  5:W 17:L 35:D 10:W
27. BABAJEW, Eldeniz        55:W  6:W 12:L 10:W  2:L 14:W 11:W 16:L 39:W 17:W  1:L
28. MALCZYK, Rafał          56:W  9:D  3:D  7:W 11:L 17:W 22:W 10:W  1:L 21:W  2:L
29. ŁASKARZEWSKI, Mariusz    1:L 50:L 52:W 55:W  7:L 42:W 49:L 40:L 56:W 38:L 43:L
30. TUSZYŃSKI, Eugeniusz     2:L 46:W 56:W  6:L  9:L 43:W 50:W 17:L 23:W 49:D  7:L
31. DANISZKOWICZ, Bohdan     3:D 38:L 17:D 57:W 15:L 46:W 14:L 41:W  4:L 34:W 47:W
32. MICHLAK, Robert          4:W  8:L  6:L 43:L 20:L 55:W 47:W 56:D 36:W 24:L 13:W
33. MALCZYK, Jakub           5:L 52:W  7:L 15:L 54:W 47:W 18:W  9:W 10:L 11:L 41:L
34. SZULC, Leszek            6:L 53:W 13:D 36:L 48:D 50:L 52:D 46:W 42:L 31:L   :W
35. KILANOWSKI, Marek        7:L 54:W 15:W  3:L 17:L 48:W 19:D 18:W 20:W 26:D 22:L
36. SZYMANOWSKA, Lena        8:L 55:W 14:D 34:W 13:L 20:L 40:L 52:W 32:L 56:W 19:L
37. TADAJEWSKA, Katarzyna    9:L 17:D 48:L 20:L 44:W 52:L   :W 51:L 54:L 55:W 53:W
38. KRZYWINA, Tomasz        10:D 31:W  2:L 14:D 18:L 51:W 17:L 23:L 48:W 29:W 49:L
39. OBIEDZIŃSKI, Piotr      11:L 19:W 18:W  9:W 22:L 10:L 23:W 14:W 27:L  4:L 24:W
40. MALECKI, Janusz         12:L  4:W 21:L 17:L 52:W 49:L 36:W 29:W  9:L 14:L 18:W
41. BORAWSKI, Ryszard       13:L 21:L 53:W 18:L 55:W  4:L 48:W 31:L 50:W 23:W 33:W
42. HARASIM, Wiesław        14:W 12:L 22:L 19:L 56:W 29:L 51:D 54:W 34:W 20:W 21:W
43. RĘKAWEK, Lech           15:L 23:L 54:W 32:W 19:L 30:L 56:L 57:W 18:L 48:W 29:W
44. SZYNDLER, Stanisław     16:L 14:L  4:L 52:L 37:L   :W 55:W 47:L 53:D 57:W 54:L
45. TKACZ, Andrzej          17:W 11:L 23:W 21:W 24:L 18:W 10:L 22:L 19:W  9:L 14:W
46. MIODUSZEWSKI, Ryszard   18:- 30:L 19:L 53:W 57:W 31:L 54:D 34:L 47:L   :W 56:W
47. GÓRSKI, Wawrzyniec      19:W 13:W  5:L 25:L 21:L 33:L 32:L 44:W 46:W 18:W 31:L
48. NOWACZYK, Jarosław      20:D 10:L 37:W  4:L 34:D 35:L 41:L   :W 38:L 43:L 55:W
49. OLEJARCZYK, Wojciech    21:W 15:W 11:L 13:L 23:L 40:W 29:W 24:W 22:L 30:D 38:W
50. SZULC, Jan              22:L 29:W 20:W 24:L 10:L 34:W 30:L  4:L 41:L 53:W 23:L
51. POLAŃSKI, Marek         23:W 18:W 16:L 22:L 14:L 38:L 42:D 37:W 13:W  5:L 20:L
52. OSZMIAN, Natalia        24:L 33:L 29:L 44:W 40:L 37:W 34:D 36:L   :W 13:L 57:W
53. OPALIŃSKA, Magdalena    25:L 34:L 41:L 46:L   :W 56:L 57:L 55:W 44:D 50:L 37:L
54. PUCZYŁOWSKI, Marcin     26:L 35:L 43:L   :W 33:L 57:W 46:D 42:L 37:W 19:L 44:W
55. KOSAKOWSKA, Natalia     27:L 36:L   :W 29:L 41:L 32:L 44:L 53:L 57:W 37:L 48:L
56. CHMIELEWSKI, Jacek      28:L   :W 30:L 23:L 42:L 53:W 43:W 32:D 29:L 36:L 46:L
57. DEJNA, Mirosław           :W 16:L 24:L 31:L 46:L 54:L 53:W 43:L 55:L 44:L 52:L