Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
W SZACHACH SZYBKICH 2003 - 9 Rund


Wyniki

Miejsce NAZWISKO, Imię             Wiek FIDE KRAJ. KLUB                  WYNIK  M-Buch. Buch. Progr.

  1   SHISHKIN, Vadim (2)               2431 2431 UKRAINA                7.5      40.0  51.5   39.0
  2   GORIN, Leonid (1)                 2438 2438 ROSJA                  7.5      38.5  48.0   35.0
  3   KUZIN, Eduard (14)                2148 2148 ROSJA                  7        39.5  50.0   36.5
  4   JÓŹWIK, Rafał (12)                2197 2197 ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN       6.5      34.5  46.0   32.5
  5   NECHAEV, Andrey (3)               2407 2407 UKRAINA                6        43.0  55.5   34.0
  6   ŻOŁNIEROWICZ, Krzysztof (6)       2301 2301 GAMBIT ŚWIECIE         6        40.0  51.0   34.5
  7   OLSZEWSKI, Marek (10)             2210 2210 CHEMIK BYDGOSZCZ       6        37.0  47.5   32.0
  8   BUDREWICZ, Krzysztof (20)   JUN   2083 2083 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN 6        34.5  44.0   27.5
  9   PLESIUK, Andrzej (13)             2194 2194 ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN       6        34.5  42.5   29.0
 10   SZULC, Michał (8)                 2235 2235 MTS KWIDZYN            6        33.5  42.5   28.5
 11   GUNAJEW, Rafał (11)               2204 2204 POGOŃ PRABUTY          5.5      37.5  48.0   31.0
 12   SKAPENKO, Pavel (4)               2399 2399 ROSJA                  5.5      36.0  47.5   29.0
 13   KRZEWSKI, Dariusz (9)             2216 2216 WARMIA OLSZTYN         5.5      34.5  44.0   31.0
 14   KRZYWICKI, Dariusz (7)            2245 2245 ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN       5.5      34.0  43.5   26.5
 15   PLICHTA, Andrzej (22)       JUN   2039 2039 MRĄGOWIA MRAGOWO       5.5      34.0  43.0   30.0
 16   WODZISŁAWSKI, Marian (21)         2078 2078 MTS KWIDZYN            5        40.0  51.0   30.0
 17   RESHETNIKOV, Evgeny (5)           2311 2311 ROSJA                  5        39.0  50.5   30.0
 18   MALCZYK, Radosław (32)                 2000 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN 5        32.5  43.0   23.0
 19   MALECKI, Janusz (46)                   1801 SMOL-BUD GIŻYCKO       5        32.5  41.5   25.0
 20   REDLICKI, Tomasz (19)             2088 2088 DIAGONALA ELBLĄG       5        31.5  42.0   25.0
 21   ZARĘBSKI, Cezary (17)             2105 2105 LKS KORMORAN OSTRÓDA   5        31.5  40.5   22.0
 22   SIWOŃ, Bogdan (18)                2096 2096 ZAKRZEWO-START ELBLĄG  5        31.5  39.5   24.0
 23   KAŻMIERCZAK, Rafał (16)           2130 2130 MLKS CZARNI OLECKO     5        31.0  40.5   25.5
 24   TURCHYNIAK, Yurij (52)                 1800 ROSJA                  5        30.5  40.0   25.0
 25   TURCHYNIAK, Masza (24)      JUN   2035 2035 ROSJA                  5        30.5  39.5   25.0
 26   PYKA, Tomasz (53)           JUN        1800 MTS KWIDZYN            4.5      35.5  46.5   24.0
 27   KLIMASZEWSKI, Dariusz (15)  JUN   2139 2139 MLKS CZARNI OLECKO     4.5      34.5  45.5   27.0
 28   KOTERMAŃSKA, Anna (40)      JUN        1901 TRZYDZIESTKA OLSZTYN   4.5      33.0  43.0   24.5
 29   KRZYWINA, Michał (29)                  2101 MRĄGOWIA MRĄGOWO       4.5      31.5  38.5   22.5
 30   HISZCZYŃSKI, Jakub (37)                2000 MTS KWIDZYN            4.5      30.0  38.0   19.5
 31   BIELSKI, Jerzy (35)                    2000 WARMIA OLSZTYN         4.5      28.5  37.5   20.0
 32   MALCZYK, Jakub (36)         JUN        2000 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN 4.5      28.0  36.5   18.5
 33   SOKOŁOWSKA, Barbara (41)               1802 MTS KWIDZYN            4.5      27.0  34.5   16.0
 34   SIWOŃ, Zbigniew (39)                   2000 ZAKRZEWO-START ELBLĄG  4.5      23.5  30.5   17.5
 35   MALCZYK, Rafał (31)         JUN        2000 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN 4        35.5  46.0   21.5
 36   BORAWSKI, Ryszard (45)                 1801 ZAKRZEWO-START ELBLĄG  4        33.5  43.0   24.5
 37   HENNIG, Tadeusz (30)                   2100 WARMIA OLSZTYN         4        32.0  42.5   20.0
 38   AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz (55)            1800 WGORZEWO               4        25.5  33.5   15.0
 39   PRZYCHODZKI, Piotr (27)           1972 1972 HETMAN MICHAŁOWICE     3.5      30.5  38.5   21.5
 40   BATOR, Przemysław (44)                 1801 MTS KWIDZYN            3.5      29.5  38.5   21.0
 41   GULA, Andrzej (23)                2037 2037 ODRODZENIE SZCZYTNO    3.5      29.5  37.5   19.0
 42   KIEWRO, Tomasz (49)                    1800 TRZYDZIESTKA OLSZTYN   3.5      29.5  37.5   15.5
 43   GRZYBICKI, Andrzej (25)     JUN   2008 2008 MTS KWIDZYN            3.5      28.5  37.5   19.5
 44   SZYMANOWSKA, Lena (42)      JUN        1802 LUKS GOK SAMBOROWO     3.5      28.0  37.0   15.0
 45   DUNIKOWSKI, Piotr (50)                 1800 WKRA NIDZICA           3.5      24.0  30.0   10.5
 46   NOWAK, Kinga (26)                 2003 2003 MTS KWIDZYN            3        29.0  38.0   17.5
 47   CZARTORYSKI, Paweł (43)     JUN        1801 TRZYDZIESTKA OLSZTYN   3        27.0  35.0   14.0
 48   KRZYWINA, Tomasz (47)                  1801 MRĄGOWIA MRĄGOWO       3        26.0  34.0   15.0
 49   OPALIŃSKI, Krzysztof (48)              1800 LUKS GOK SAMBOROWO     3        25.5  33.0   14.5
 50   RZEMEK, Wojciech (57)       JUN        1600 MTS KWIDZYN            3        25.5  31.5   15.0
 51   SZULC, Jan (54)                        1800 MDKIS MORĄG            3        25.0  30.5   13.0
 52   OSZMIAN, Natalia (56)       MLO        1602 LUKS GOK SAMBOROWO     3        24.0  30.5   11.0
 53   TERTEL, Krzysztof (34)                 2000 PISZ                   2.5      16.5  24.0    9.0
 54   PLESIUK, Jan (28)                      2200 EŁK                    2        30.5  41.0   16.0
 55   BABAJEW, Eldeniz (33)                  2000 BDK BISKUPIEC          2        11.0  20.5    4.5
 56   KOSAKOWSKA, Natalia (58)    JUN        1401 MDKIS MORĄG            1.5      24.5  32.0    6.5
 57   SOKOŁOWSKI, Krzysztof (38)             2000 DEVO MARATON ŁOMŻA     1        14.0  20.5    4.5
 58   TKACZ, Andrzej (51)                    1800 DIAGONALA ELBLĄG       0         8.0  16.5    0.0

Tabela Wyników - CROSS

Nr  NAZWISKO, Imię            1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  GORIN, Leonid           30:W 14:L 32:W 28:W 15:W  2:D 12:W  3:W  4:W
2.  SHISHKIN, Vadim         31:W 19:W  9:W  3:D 21:W  1:D 11:W 14:D  6:W
3.  NECHAEV, Andrey         32:W 20:W 10:W  2:D 14:D  6:D 22:D  1:L 19:W
4.  SKAPENKO, Pavel         33:W 21:L 29:W 11:L 31:W 19:W 13:W  9:D  1:L
5.  RESHETNIKOV, Evgeny     34:W 22:W 14:D  6:W 10:L 12:L 40:D 18:W 20:L
6.  ŻOŁNIEROWICZ, Krzysztof 35:W 25:W 13:W  5:L  9:W  3:D 14:D 10:W  2:L
7.  KRZYWICKI, Dariusz      36:D 52:W 26:W 21:L 12:D 20:L 37:D 35:W 29:W
8.  SZULC, Michał           37:W 26:D 21:D 13:W 11:L 24:L 53:W 31:W 32:W
9.  KRZEWSKI, Dariusz       38:W 28:W  2:L 44:W  6:L 46:W 15:W  4:D 14:L
10. OLSZEWSKI, Marek        39:W 29:W  3:L 46:W  5:W 11:L 20:W  6:L 21:W
11. GUNAJEW, Rafał          40:L 56:W 30:W  4:W  8:W 10:W  2:L 22:D 13:L
12. JÓŹWIK, Rafał           41:W 40:D 45:W 15:D  7:D  5:W  1:L 16:W 22:W
13. PLESIUK, Andrzej        42:W 46:W  6:L  8:L 28:W 30:W  4:L 24:W 11:W
14. KUZIN, Eduard           43:W  1:W  5:D 53:W  3:D 21:W  6:D  2:D  9:W
15. KLIMASZEWSKI, Dariusz   44:D 36:W 40:W 12:D  1:L 27:W  9:L 32:L 16:D
16. KAŻMIERCZAK, Rafał      45:D 47:W 53:L 31:D 29:D 35:W 24:W 12:L 15:D
17. ZARĘBSKI, Cezary        46:L 41:W 34:D 40:D 30:L 53:D 39:W 36:W 18:D
18. SIWOŃ, Bogdan           47:D 53:L 55:W 52:L 36:W 34:+ 45:W  5:L 17:D
19. REDLICKI, Tomasz        48:W  2:L 44:L 38:W 32:W  4:L 30:W 40:W  3:L
20. BUDREWICZ, Krzysztof    49:W  3:L 31:D 33:D 37:W  7:W 10:L 52:W  5:W
21. WODZISŁAWSKI, Marian    50:W  4:W  8:D  7:W  2:L 14:L 52:D 46:W 10:L
22. PLICHTA, Andrzej        51:W  5:L 33:D 35:W 53:W 45:W  3:D 11:D 12:L
23. GULA, Andrzej           52:L 42:D 54:D 39:W 40:D 44:D 32:L 45:D 41:L
24. TURCHYNIAK, Masza       53:D 45:L 42:W 57:W 27:D  8:W 16:L 13:L 31:W
25. GRZYBICKI, Andrzej      54:W  6:L 46:L 43:W 44:D 40:L 36:L 47:W 52:L
26. NOWAK, Kinga            55:W  8:D  7:L 45:L 46:L 49:D 43:D 57:D 30:L
27. PRZYCHODZKI, Piotr      56:D 44:D 52:D 34:W 24:D 15:L 46:L 49:D 36:L
28. PLESIUK, Jan            57:W  9:L 39:W  1:L 13:L 37:L 49:L 56:L 50:L
29. KRZYWINA, Michał        58:W 10:L  4:L 48:W 16:D 52:L 47:W 37:W  7:L
30. HENNIG, Tadeusz          1:L 43:W 11:L 47:W 17:W 13:L 19:L 53:L 26:W
31. MALCZYK, Rafał           2:L 48:W 20:D 16:D  4:L 41:W 44:W  8:L 24:L
32. MALCZYK, Radosław        3:L 49:W  1:L 55:W 19:L 43:W 23:W 15:W  8:L
33. BABAJEW, Eldeniz         4:L 50:W 22:D 20:D   :    :    :    :    : 
34. TERTEL, Krzysztof        5:L 51:W 17:D 27:L 42:W 18:-   :    :    : 
35. BIELSKI, Jerzy           6:L 54:D 56:W 22:L 57:W 16:L 48:W  7:L 49:W
36. MALCZYK, Jakub           7:D 15:L 57:L 49:W 18:L 42:W 25:W 17:L 27:W
37. HISZCZYŃSKI, Jakub       8:L 55:L 50:W 54:W 20:L 28:W  7:D 29:L 42:W
38. SOKOŁOWSKI, Krzysztof    9:L 57:D 47:D 19:L 48:L 58:-   :    :    : 
39. SIWOŃ, Zbigniew         10:L 58:W 28:L 23:L 49:D 57:W 17:L 43:W 44:W
40. KOTERMAŃSKA, Anna       11:W 12:D 15:L 17:D 23:D 25:W  5:D 19:L 53:D
41. SOKOŁOWSKA, Barbara     12:L 17:L 49:L 58:W 50:W 31:L 55:W 44:D 23:W
42. SZYMANOWSKA, Lena       13:L 23:D 24:L 56:W 34:L 36:L 54:W 48:W 37:L
43. CZARTORYSKI, Paweł      14:L 30:L 58:W 25:L 55:W 32:L 26:D 39:L 48:D
44. BATOR, Przemysław       15:D 27:D 19:W  9:L 25:D 23:D 31:L 41:D 39:L
45. BORAWSKI, Ryszard       16:D 24:W 12:L 26:W 52:W 22:L 18:L 23:D 46:L
46. MALECKI, Janusz         17:W 13:L 25:W 10:L 26:W  9:L 27:W 21:L 45:W
47. KRZYWINA, Tomasz        18:D 16:L 38:D 30:L 54:D 50:W 29:L 25:L 56:D
48. OPALIŃSKI, Krzysztof    19:L 31:L 51:W 29:L 38:W 54:D 35:L 42:L 43:D
49. KIEWRO, Tomasz          20:L 32:L 41:W 36:L 39:D 26:D 28:W 27:D 35:L
50. DUNIKOWSKI, Piotr       21:L 33:L 37:L 51:W 41:L 47:L 56:D 58:W 28:W
51. TKACZ, Andrzej          22:L 34:L 48:L 50:L   :    :    :    :    : 
52. TURCHYNIAK, Yurij       23:W  7:L 27:D 18:W 45:L 29:W 21:D 20:L 25:W
53. PYKA, Tomasz            24:D 18:W 16:W 14:L 22:L 17:D  8:L 30:W 40:D
54. SZULC, Jan              25:L 35:D 23:D 37:L 47:D 48:D 42:L 55:L 58:W
55. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz  26:L 37:W 18:L 32:L 43:L 56:W 41:L 54:W 57:W
56. OSZMIAN, Natalia        27:D 11:L 35:L 42:L 58:D 55:L 50:D 28:W 47:D
57. RZEMEK, Wojciech        28:L 38:D 36:W 24:L 35:L 39:L 58:W 26:D 55:L
58. KOSAKOWSKA, Natalia     29:L 39:L 43:L 41:L 56:D 38:+ 57:L 50:L 54:L

Ranking krajowy

Nr  NAZWISKO, Imię          Kraj.Wynik  Rav Rprfm

1.  GORIN, Leonid           2438 7.5/9 2255  2495
2.  SHISHKIN, Vadim         2431 7.5/9 2240  2480
3.  NECHAEV, Andrey         2407 6.0/9 2222  2342
4.  SKAPENKO, Pavel         2399 5.5/9 2182  2262
5.  RESHETNIKOV, Evgeny     2311 5.0/9 2135  2175
6.  ŻOŁNIEROWICZ, Krzysztof 2301 6.0/9 2223  2343
7.  KRZYWICKI, Dariusz      2245 5.5/9 2060  2140
8.  SZULC, Michał           2235 6.0/9 2063  2183
9.  KRZEWSKI, Dariusz       2216 5.5/9 2157  2237
10. OLSZEWSKI, Marek        2210 6.0/9 2156  2276
11. GUNAJEW, Rafał          2204 5.5/9 2157  2237
12. JÓŹWIK, Rafał           2197 6.5/9 2109  2269
13. PLESIUK, Andrzej        2194 6.0/9 2136  2256
14. KUZIN, Eduard           2148 7.0/9 2193  2393
15. KLIMASZEWSKI, Dariusz   2139 4.5/9 2079  2079
16. KAŻMIERCZAK, Rafał      2130 5.0/9 2000  2040
17. ZARĘBSKI, Cezary        2105 5.0/9 1961  2001
18. SIWOŃ, Bogdan           2096 4.0/8 1946  1946
19. REDLICKI, Tomasz        2088 5.0/9 2093  2133
20. BUDREWICZ, Krzysztof    2083 6.0/9 2086  2206
21. WODZISŁAWSKI, Marian    2078 5.0/9 2114  2154
22. PLICHTA, Andrzej        2039 5.5/9 2054  2134
23. GULA, Andrzej           2037 3.5/9 1874  1794
24. TURCHYNIAK, Masza       2035 5.0/9 1965  2005
25. GRZYBICKI, Andrzej      2008 3.5/9 1901  1821
26. NOWAK, Kinga            2003 3.0/9 1924  1804
27. PRZYCHODZKI, Piotr      1972 3.5/9 1897  1817
28. PLESIUK, Jan            2200 2.0/9 2045  1845
29. KRZYWINA, Michał        2101 4.5/9 2024  2024
30. HENNIG, Tadeusz         2100 4.0/9 2053  2013
31. MALCZYK, Rafał          2000 4.0/9 2059  2019
32. MALCZYK, Radosław       2000 5.0/9 2060  2100
33. BABAJEW, Eldeniz        2000 2.0/4 2054  2054
34. TERTEL, Krzysztof       2000 2.5/5 1998  1998
35. BIELSKI, Jerzy          2000 4.5/9 1942  1942
36. MALCZYK, Jakub          2000 4.5/9 1982  1982
37. HISZCZYŃSKI, Jakub      2000 4.5/9 2007  2007
38. SOKOŁOWSKI, Krzysztof   2000 1.0/5 1926  1726
39. SIWOŃ, Zbigniew         2000 4.5/9 1925  1925
40. KOTERMAŃSKA, Anna       1901 4.5/9 2073  2073
41. SOKOŁOWSKA, Barbara     1802 4.5/9 1875  1875
42. SZYMANOWSKA, Lena       1802 3.5/9 1923  1843
43. CZARTORYSKI, Paweł      1801 3.0/9 1911  1791
44. BATOR, Przemysław       1801 3.5/9 2000  1920
45. BORAWSKI, Ryszard       1801 4.0/9 1989  1949
46. MALECKI, Janusz         1801 5.0/9 2022  2062
47. KRZYWINA, Tomasz        1801 3.0/9 1944  1824
48. OPALIŃSKI, Krzysztof    1800 3.0/9 1919  1799
49. KIEWRO, Tomasz          1800 3.5/9 1981  1901
50. DUNIKOWSKI, Piotr       1800 3.5/9 1848  1768
51. TKACZ, Andrzej          1800 0.0/4 1888  1568
52. TURCHYNIAK, Yurij       1800 5.0/9 2013  2053
53. PYKA, Tomasz            1800 4.5/9 2050  2050
54. SZULC, Jan              1800 3.0/9 1850  1730
55. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz  1800 4.0/9 1850  1810
56. OSZMIAN, Natalia        1602 3.0/9 1801  1681
57. RZEMEK, Wojciech        1600 3.0/9 1845  1725
58. KOSAKOWSKA, Natalia     1401 0.5/8 1679  1368

Ranking FIDE

Nr  NAZWISKO, Imię           Wiek         FIDE  Wynik Exp. Chg*K  Rav Rprfm

1.  GORIN, Leonid                         2438  4.5/6 4.20     3 2287  2480
2.  SHISHKIN, Vadim                       2431  6.5/8 6.00     5 2235  2486
3.  NECHAEV, Andrey                       2407  5.0/8 5.92    -9 2220  2315
4.  SKAPENKO, Pavel                       2399  2.5/6 4.50   -20 2203  2146
5.  RESHETNIKOV, Evgeny                   2311  3.5/7 4.97   -15 2153  2153
6.  ŻOŁNIEROWICZ, Krzysztof               2301  5.0/8 4.64     4 2241  2336
7.  KRZYWICKI, Dariusz                    2245  1.5/4 2.84   -13 2090  2003
8.  SZULC, Michał                         2235  2.0/5 3.40   -14 2103  2031
9.  KRZEWSKI, Dariusz                     2216  1.5/5 2.05    -6 2284  2135
10. OLSZEWSKI, Marek                      2210  3.0/6 2.82     2 2231  2231
11. GUNAJEW, Rafał                        2204  3.5/6 2.58     9 2251  2308
12. JÓŹWIK, Rafał                         2197  4.0/6 2.82    12 2217  2342
13. PLESIUK, Andrzej                      2194  2.0/5 2.20    -2 2235  2163
14. KUZIN, Eduard                         2148  5.0/7 1.96    30 2312  2470
15. KLIMASZEWSKI, Dariusz   JUN           2139  1.0/4 1.44    -4 2245  2052
16. KAŻMIERCZAK, Rafał                    2130  1.5/3 1.53     0 2124  2124
17. ZARĘBSKI, Cezary                      2105  0.5/1 0.51     0 2096  2096
18. SIWOŃ, Bogdan                         2096  0.5/2 0.70    -2 2208  2015
19. REDLICKI, Tomasz                      2088  0.0/3 0.39    -4 2412  1413
20. BUDREWICZ, Krzysztof    JUN           2083  2.0/4 0.92    11 2293  2293
21. WODZISŁAWSKI, Marian                  2078  2.5/6 1.44    11 2278  2221
22. PLICHTA, Andrzej        JUN           2039  1.0/4 0.80     2 2275  2082
23. GULA, Andrzej                         2037                      0     0
24. TURCHYNIAK, Masza       JUN           2035  1.0/3 0.90     1 2186  2061
25. GRZYBICKI, Andrzej      JUN           2008  0.0/1 0.15    -2 2301  1302
26. NOWAK, Kinga                          2003  0.5/2 0.40     1 2240  2047
27. PRZYCHODZKI, Piotr                    1972* 0.5/2            2087  1894
28. PLESIUK, Jan                          *     0.0/3            2283  1284
29. KRZYWINA, Michał                      *     0.5/4            2246  1924
30. HENNIG, Tadeusz                       *     2.0/6            2172  2047
31. MALCZYK, Rafał          JUN           *     1.0/6            2219  1946
32. MALCZYK, Radosław                     *     2.0/6            2224  2099
33. BABAJEW, Eldeniz                      *     1.0/3            2174  2049
34. TERTEL, Krzysztof                     *     0.5/2            2208  2015
35. BIELSKI, Jerzy                        *     0.0/4            2179  1180
36. MALCZYK, Jakub          JUN           *     1.5/5            2119  1970
37. HISZCZYŃSKI, Jakub                    *     0.5/3            2188  1915
38. SOKOŁOWSKI, Krzysztof                 *     0.0/2            2152  1153
39. SIWOŃ, Zbigniew                       *     0.0/3            2117  1118
40. KOTERMAŃSKA, Anna       JUN           *     4.0/8            2136  2136
41. SOKOŁOWSKA, Barbara                   *     1.0/3            2113  1988
42. SZYMANOWSKA, Lena       JUN           *     0.5/3            2089  1816
43. CZARTORYSKI, Paweł      JUN           *     0.5/3            2053  1780
44. BATOR, Przemysław                     *     2.5/5            2098  2098
45. BORAWSKI, Ryszard                     *     3.0/7            2077  2027
46. MALECKI, Janusz                       *     3.0/7            2116  2066
47. KRZYWINA, Tomasz                      *     0.5/3            2078  1805
48. OPALIŃSKI, Krzysztof                  *     0.0/1            2088  1089
49. KIEWRO, Tomasz                        *     0.5/2            2043  1850
50. DUNIKOWSKI, Piotr                     *     0.0/1            2078  1079
51. TKACZ, Andrzej                        *     0.0/1            2039  1040
52. TURCHYNIAK, Yurij                     *     3.5/6            2091  2104
53. PYKA, Tomasz            JUN           *     3.0/7            2113  2063
54. SZULC, Jan                            *     0.5/2            2023  1830
55. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz                *     0.0/2            2050  1051
56. OSZMIAN, Natalia        MLO           *     0.0/1            2204  1205
57. RZEMEK, Wojciech        JUN           *     0.5/2            2019  1826
58. KOSAKOWSKA, Natalia     JUN           *                         0     0