Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W ROKU 2004
MISTRZOSTWA MIEDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW W ROKU 2003
Bęsia 8-14.09.2003 Chłopcy do 9 lat (system szwajcarski, 9 rund)

miejsce

imię i nazwisko

kategoria

ranking

data urodzenia

klub

woj.

punkty

1

Paweł SAWCZUK

III

1600

1994-05-14

MTS MIŃSK

MA

8,0

2

Bartosz PRAŻMOWSKI

III

1600

1995-03-15

UKSz HETMAN DWP WARSZAWA

MA

7,5

3

Adam SAWCZUK

III

1600

1994-05-14

MTS MIŃSK

MA

6,0

4

Dawid BARAN

III

1600

1994-04-02

UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN

WM

6,0

5

Piotr WĄSOWSKI

III

1600

1994-06-22

MLKS WESOŁA

MA

5,5

6

Grzegorz JACENKÓW

IV

1400

1994-01-01

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

5,0

7

Adam DYK

IV

1400

1994-02-24

KOLOROWA URSUS

MA

5,0

8

Mateusz SOCZYŃSKI

IV

1400

1995-09-21

UMKS WIEŻA OSTROŁĘKA

MA

5,0

9

Nikodem GRZESIAK

IV

1400

1995-08-21

POLONIA WARSZAWA

MA

4,5

10

Robert GIEMZA

III

1600

1994-08-07

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

4,5

11

Paweł ŻYWIECKI

IV

1400

1994-07-26

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

4,0

12

Maciej KUCZYŃSKI

V

1200

1995-11-29

MKS MDK WARSZAWA

MA

4,0

13

Maciej MALINOWSKI

IV

1400

1994-01-16

MKS MDK WARSZAWA

MA

4,0

14

Bartłomiej SZTANKA

IV

1400

1994-08-11

MKS MDK WARSZAWA

MA

3,5

15

Marcin HABER

IV

1400

1994-08-26

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

3,5

16

Michał LATOSZEK

IV

1400

1994-09-02

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

3,0

17

Cezary KRYNICKI

bk

1000

1994-10-12

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

1,0

18

Mariusz JUNIAK

bk

1000

1994-09-27

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

1,0

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W ROKU 2004
MISTRZOSTWA MIEDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW W ROKU 2003
Bęsia 8-14.09.2003 chłopcy 10-11 lat ( system szwajcarski, 9 rund )

miejsce

imię i nazwisko

kategoria

ranking

data urodzenia

klub

woj.

punkty

1

Filip GRZESIAK

III

1800

1993-06-13

POLONIA WARSZAWA

MA

7,5

2

Tomasz WITEK

II

1800

1993-02-03

KOLOROWA URSUS

MA

6,5

3

Konrad KĄDZIELA

II

1800

1993-09-04

UKS MDK RADOM

MA

6,0

4

Michał JANCZARSKI

II

1800

1993-10-14

MKS MDK WARSZAWA

MA

6,0

5

Michał MATUSZEWSKI

II

1800

1993-01-06

KOLOROWA URSUS

MA

6,0

6

Paweł WITEK

III

1800

1993-02-03

KOLOROWA URSUS

MA

6,0

7

Michał WĘGIER

III

1600

1992-07-27

MKS MDK WARSZAWA

MA

5,0

8

Paweł JADANOWSKI

II

1800

1992-06-19

KORMORAN OSTRÓDA

WM

4,5

9

Patryk OLEJNIK

IV

1400

1992-02-23

ZACISZE WYDMINY

WM

4,5

10

Marcin PUCZYŁOWSKI

III

1600

1992-03-15

UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN

WM

4,0

11

Paweł KARASEK

III

1600

1992-12-23

KOLOROWA URSUS

MA

4,0

12

Krzysztof KIEWICZ

IV

1400

1993-03-20

MKS MDK WARSZAWA

MA

4,0

13

Tomasz ZAJĄC

IV

1400

1993-04-17

UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN

WM

3,5

14

Kasjan OLEJNIK

V

1200

1993-02-23

ZACISZE WYDMINY

WM

3,5

15

Patryk JURZAK

IV

1400

1993-12-29

UMKS WIEŻA OSTROŁĘKA

MA

3,0

16

Paweł ŻURAKOWSKI

IV

1400

1993-05-03

MKS MDK WARSZAWA

MA

2,5

17

Tomasz STACHEWICZ

IV

1400

1992-01-02

MKS MDK WARSZAWA

MA

2,5

18

Dawid WÓJTOWICZ

V

1200

1993-07-12

ZACISZE WYDMINY

WM

2,0

ELIMINACJE DO IX OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W ROKU 2004
MISTRZOSTWA MIEDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW W ROKU 2003
Bęsia 8-14.09.2003 chłopcy 12-13 lat ( system szwajcarski, 9 rund )

miejsce

imię i nazwisko

kategoria

ranking

data urodzenia

klub

woj.

punkty

1

Michał KOPCZYŃSKI

I

2043

1990-12-09

POLFA GRODZISK MAZOWIECKI

MA

8,5

2

Paweł OSTROWSKI

I

2000

1990-01-16

SZACHBEM WARSZAWA

MA

6,5

3

Piotr NGUYEN

I

1941

1991-07-18

POLFA GRODZISK MAZOWIECKI

MA

6,5

4

Robert PAŁUBA

I

2114

1990-05-30

POLONIA WARSZAWA

MA

5,5

5

Tomasz GŁUSZKO

II

1800

1990-08-06

POLONIA WARSZAWA

MA

5,5

6

Łukasz JADANOWSKI

I

2000

1990-08-10

KORMORAN OSTRÓDA

WM

5,0

7

Konrad INGIELEWICZ

II

1800

1990-08-15

ZACISZE WYDMINY

WM

5,0

8

Tadeusz KAŹMIERCZAK

II

1800

1990-01-06

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

5,0

9

Arkadiusz KACZMAREK

III

1600

1990-09-13

HETMAN-PIONIER KĘTRZYN

WM

5,0

10

Tomasz BATURO

II+

1800

1990-03-07

ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN

WM

4,5

11

Andrzej ŻURKOWSKI

II

1800

1991-07-06

POLONIA WARSZAWA

MA

4,5

12

Przemysław SZMYD

II

1800

1990-05-14

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

4,5

13

Adam PLICHTA

III

1600

1991-06-01

MRĄGOWIA MRĄGOWO

WM

4,5

14

Marcin MUSZYŃSKI

III

1600

1991-05-06

MKS MDK WARSZAWA

MA

4,0

15

Patryk OPALIŃSKI

III

1600

1991-10-17

LUKS GOK SAMBOROWO

WM

3,5

16

Konrad ROMEJKO

III

1600

1990-03-14

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

3,5

17

Hubert DOMAŃSKI

III

1600

1990-06-09

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

3,0

18

Michał OSZWAŁDOWSKI

III

1600

1991-10-10

KOLOROWA URSUS

MA

2,5

19

Adrian JAWOROWSKI

III

1600

1990-09-05

UKS ROSZADA SP2 EŁK

WM

2,0

20

Marcin OSZWAŁDOWSKI

IV

1400

1990-08-23

KOLOROWA URSUS

MA

1,0

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W ROKU 2004
MISTRZOSTWA MIEDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW W ROKU 2003
Bęsia 8-14.09.2003 chłopcy 14-15 lat ( system kołowy, 11rund )

miejsce

imię i nazwisko

kategoria

ranking

data urodzenia

klub

woj.

punkty

1

Arkadiusz SKAWIŃSKI

I

2069

1988-05-04

UKS MDK RADOM

MA

9,5

2

Maciej KUKAWSKI

I++

2091

1989-01-03

DAMIS WARSZAWA

MA

9,0

3

Stanisław KAŹMIERCZAK

I+

2084

1988-04-12

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

8,5

4

Adam BORKOWSKI

II

1800

1988-06-08

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

7,0

5

Krzysztof GROCHOWSKI

I

1965

1989-05-06

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

6,5

6

Maciej PROBOSZCZ

II

1800

1988-10-13

HETMAN-PIONIER KĘTRZYN

WM

6,5

7

Paweł CZYŻ

II

1800

1989-10-12

UKS MDK RADOM

MA

6,0

8

Michał WYDRA

II

1800

1988-02-11

UKS HETMAN PŁOCK

MA

5,0

9

Sebastian OPALIŃSKI

I

2000

1989-02-26

LUKS GOK SAMBOROWO

WM

4,5

10

Maciej BŁUŚ

III

1600

1988-11-10

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

2,0

11

Michał ŻOCHOWSKI

II

1800

1988-09-14

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

1,0

12

Marcin TUREK

V

1200

1988-11-11

SPARTA NASIELSK

MA

0,5

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W ROKU 2004
MISTRZOSTWA MIEDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW W ROKU 2003
Bęsia 8-14.09.2003 chłopcy 16-17 lat ( system kołowy, 9rund )

miejsce

imię i nazwisko

kategoria

ranking

data urodzenia

klub

woj.

punkty

1

Michał BARTEL

I++

2139

1986-06-07

POLONIA WARSZAWA

MA

6,5

2

Krzysztof BUDREWICZ

I++

2083

1987-10-23

HETMAN-PIONIER KĘTRZYN

WM

6,5

3

Jakub MALCZYK

I

2000

1987-05-27

HETMAN PIONIER KĘTRZYN

WM

5,5

4

Jan SKURSKI

I++

2188

1987-006-02

POLONIA WARSZAWA

MA

5,5

5

Przemysław KOSIOREK

II

1800

1987-12-05

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

3,0

6

Paweł CZARTORYSKI

II+

1800

1986-10-28

UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN

WM

3,0

7

Radosław MALEC

I

2000

1986-05-12

LUKS GOK SAMBOROWO

MA

2,5

7

Wiktor SKŁUCKI

II

1800

1986-11-08

SPARTA NASIELSK

MA

2,5

9

Łukasz WÓJCICKI

II

1843

1986-04-29

KOLOROWA URSUS

MA

1,0

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W ROKU 2004
MISTRZOSTWA MIEDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW W ROKU 2003
Bęsia 8-14.09.2003 dziewczęta do 9 lat ( system kołowy, 11rund )

miejsce

imię i nazwisko

kategoria

ranking

data urodzenia

klub

woj.

punkty

1

Luiza TOMASZEWSKA

IIIk

1400

1995-07-05

POLFA GRODZISK MAZOWIECKI

MA

11,0

2

Diana PATEREK

IIIk

1400

1995-01-30

UKS MDK RADOM

MA

9,0

3

Wanda ŁUKOMSKA

IV

1250

1994-09-06

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

7,5

4

Paula OLEJNIK

IVk

1250

1995-12-06

ZACISZE WYDMINY

WM

7,0

5

Aleksandra GAWOR

Vk

1100

1994-03-31

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

7,0

6

Agata KOWALEWSKA

IIIk

1400

1995-11-10

KOLOROWA URSUS

MA

6,0

7

Aleksandra ROGALSKA

bk

1000

1994-11-04

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

4,5

8

Paulina JURZAK

IVk

1250

1995-02-24

UMKS WIEŻA OSTROŁĘKA

MA

4,0

9

Agnieszka KĄDZIELA

IVk

1250

1996-03-03

UKS MDK RADOM

MA

3,5

10

Jolanta KULESZA

bk

1000

1995-02-23

LUKS GOK SAMBOROWO

WM

3,5

11

Alicja ZABŁOCKA

bk

1000

1995-12-07

MKS MDK WARSZAWA

MA

3,0

12

Grażyna ŁOPATA

bk

1000

1994-03-14

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

0,0


Aleksandra Gawor zakwalfikowła sie do MPJ'04, o ile Diana Peterek posiadała uprawnienia do gry w finale MPJ'04 bez eliminacji .

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W ROKU 2004
MISTRZOSTWA MIEDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW W ROKU 2003
Bęsia 8-14.09.2003 dziewczęta 10-11 lat ( system dwukołowy, 10 rund )

miejsce

imię i nazwisko

kategoria

ranking

data urodzenia

klub

woj.

punkty

1

Marta PAŁUBA

IIk

1600

1992-07-15

POLONIA WARSZAWA

MA

7,5

2

Katarzyna WIĘCŁAWSKA

IIIk

1400

1993-04-27

MKS MDK WARSZAWA

MA

7,5

3

Aleksandra JAWORSKA

IIIk

1400

1992-01-31

PARAFIALNY UKS MAKOWIEC

MA

6,0

4

Paulina PHAN

IIIk

1400

1993-01-10

KOLOROWA URSUS

MA

5,0

5

Magdalena KULESZA

IIIk

1400

1993-04-23

LUKS GOK SAMBOROWO

WM

4,0

6

Natalia PAŁDYNA

IVk

1250

1993-11-19

ZACISZE WYDMINY

WM

0,0

ELIMINACJE DO IX OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W ROKU 2004
MISTRZOSTWA MIEDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW W ROKU 2003
Bęsia 8-14.09.2003 dziewczęta 12-13 lat ( system kołowy, 7 rund )

miejsce

imię i nazwisko

kategoria

ranking

data urodzenia

klub

woj.

punkty

1

Sylwia MĄKOSA

IIIk

1400

1990-06-20

PARAFIALNY UKS MAKOWIEC

MA

7,0

2

Justyna HOROCH

IIk

1600

1991-02-02

POLONIA WARSZAWA

MA

5,5

3

Urszula STANISZEWSKA

IIk

1600

1991-12-30

MLKS WESOŁA

MA

4,5

4

Małgorzata WYDRA

II

1600

1990-12-29

UKS HETMAN PŁOCK

MA

3,5

5

Sabina KOWALCZYK

IIIk

1400

1991-02-15

PARAFIALNY UKS MAKOWIEC

MA

3,0

6

Dorota TARACH

IIIk

1400

1991-02-14

KORMORAN OSTRÓDA

WM

2,5

7

Barbara MALCZYK

IIIk

1400

1990-02-13

HETMAN-PIONIER KĘTRZYN

WM

2,0

8

Kamila KOSIOREK

IIIk

1400

1991-02-12

HETMAN MICHAŁOWICE

WM

0,0

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W ROKU 2004
MISTRZOSTWA MIEDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW W ROKU 2003
Bęsia 8-14.09.2003 dziewczęta 14-15 lat ( system kołowy, 9 rund )

miejsce

imię i nazwisko

kategoria

ranking

data urodzenia

klub

woj.

punkty

1

Justyna KANIAK

Ik

1800

1989-09-27

POLONIA WARSZAWA

MA

8,0

2

Anna FLAZIŃSKA

Ik

1800

1989-07-26

CZARNI WĘGRÓW

MA

7,0

3

Katarzna CIEŚLUKOWSKA

Ik+

1900

1988-03-22

CZARNI OLECKO

WM

6,5

4

Beata JADANOWSKA

IIk

1600

1988-06-07

KORMORAN OSTRÓDA

WM

5,5

5

Matylda KOZŁOWSKA

Ik

1800

1989-08-01

POLONIA WARSZAWA

MA

5,0

6

Magda DERDZIKOWSKA

IIk

1600

1988-05-06

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

5,0

7

Karolina MAJCHER

IIk

1600

1989-03-01

POLONIA WARSZAWA

MA

4,0

8

Natalia OSZMIAN

IIk

1600

1989-01-10

LUKS GOK SAMBOROWO

WM

3,0

9

Marta MARCHOW

IIIk

1400

1988-06-15

HETMAN MICHAŁOWICE

MA

1,0

10

Natalia KOSAKOWSKA

IIIk

1400

1988-10-27

MDK MORĄG

WM

0,0

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W ROKU 2004
MISTRZOSTWA MIEDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW W ROKU 2003
Bęsia 8-14.09.2003 dziewczęta 16-17 lat ( system dwukołowy, 10 rund )

miejsce

imię i nazwisko

kategoria

ranking

data urodzenia

klub

woj.

punkty

1

Lena SZYMANOWSKA

Ik+

1900

1986-02-01

LUKS GOK SAMBOROWO

WM

6,5

2

Anna STASZEWSKA

Kk

1996

1986-12-29

PTSZ PŁOCK

MA

6,5

3

Anna SOSNOWSKA

IIk

1600

1988-11-18

CZARNI WĘGRÓW

MA

4,0

4

Joanna PATEREK

Ik

1800

1987-11-27

UKS MDK RADOM

MA

2,0

5

Krystyna MASŁOWIECKA

Ik

1800

1986-07-23

CZARNI OLECKO

WM

1,0