Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Seniorów 2003 - Rankingi

Ranking FIDE

Nr  Nazwisko, Imię          Intl Id Rtg  Club                    Score Exp. Chg*K  Rav Rprfm

1.  BARTOSZEWSKI, MARCIN    1111019 2150 BUDOWLANI BARTOSZYCE    2.0/5 2.35    -4 2173  2101
2.  CHARCHALIS, PIOTR       1110820 2171 BUDOWLANI BARTOSZYCE    1.5/3 1.83    -3 2088  2088
3.  KWASNIEWSKI, PRZEMYSLAW         *    BUDOWLANI BARTOSZYCE                        0     0
4.  TYMOSZCZUK, KRZYSZTOF           *    BUDOWLANI BARTOSZYCE    0.5/1            2000  2000
5.  CZAJKOWSKI, WLADYSLAW           *    BUDOWLANI BARTOSZYCE                        0     0
6.  MARZEC, KRZYSZTOF               *    BUDOWLANI BARTOSZYCE    0.0/1            2032  1033
7.  JACYNA, DARIUSZ                 *    BUDOWLANI BARTOSZYCE                        0     0
8.  CZAJKOWSKA, NATALIA             *    BUDOWLANI BARTOSZYCE    0.0/1            2036  1037
9.  JALINSKI, ROBERT                *    HETMAN NOWE MIASTO LUB. 2.5/6            2171  2114
10. TUSZYNSKI, EUGENIUSZ            *    HETMAN NOWE MIASTO LUB. 0.5/4            2109  1787
11. OLEJARCZYK, WOJCIECH            *    HETMAN NOWE MIASTO LUB. 0.0/1            2000  1001
12. STACHOWICZ, FELIKS              *    HETMAN NOWE MIASTO LUB. 0.0/1            2032  1033
13. LICZNERSKI, ADAM                *    HETMAN NOWE MIASTO LUB.                     0     0
14. PUTRYCZ, BARTOSZ                *    HETMAN NOWE MIASTO LUB.                     0     0
15. ZAKRZEWSKA, KATARZYNA           *    HETMAN NOWE MIASTO LUB.                     0     0
16. BUDREWICZ, KRZYSZTOF    1127950 2083 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  1.0/6 2.10   -11 2190  1917
17. MALCZYK, RADOSLAW               *    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  2.5/4            2109  2122
17. MALCZYK, RADOSLAW**     1128574 2131 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  2.5/4 2.12     4 2109  2204
18. MALCZYK, JAKUB                  *    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  0.5/1            2000  2000
19. MALCZYK, RAFAL                  *    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  0.5/1            2032  2032
19. MALCZYK, RAFAL**        1129767 2097 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  0.5/1 0.59    -1 2032  2032
20. SAPIERZYNSKI, TADEUSZ           *    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN                      0     0
21. PROBOSZCZ, MACIEJ               *    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN                      0     0
22. KACZMAREK, ARKADIUSZ            *    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN                      0     0
23. MALCZYK, BARBARA                *    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  0.0/1            2036  1037
24. KRZEWSKI, DARIUSZ       1114875 2216 KKS WARMIA OLSZTYN      1.5/5 2.90   -14 2161  2012
25. HENNIG, TADEUSZ                 *    KKS WARMIA OLSZTYN      1.0/4            2109  1916
26. BIELSKI, JERZY                  *    KKS WARMIA OLSZTYN      1.0/1            2000  2013
27. KOBUS, MACIEJ           1125028 2032 KKS WARMIA OLSZTYN                          0     0
28. PTASZYNSKI, ANDRZEJ             *    KKS WARMIA OLSZTYN                          0     0
29. POLOCH, LILIA                   *    KKS WARMIA OLSZTYN      0.5/1            2036  2036
30. DEJNA, MIROSLAW                 *    LZS DEBIUT LUBAWA       0.0/6            2170  1171
31. ZAWADZKI, KRZYSZTOF             *    LZS DEBIUT LUBAWA       1.0/4            2121  1928
32. LUKASZEWICZ, PIOTR              *    LZS DEBIUT LUBAWA       0.0/1            2000  1001
33. LICZNERSKA, DOROTA              *    LZS DEBIUT LUBAWA       0.5/1            2032  2032
34. CHMIELEWSKI, JACEK              *    LZS DEBIUT LUBAWA                           0     0
35. PIONTEK, RENATA                 *    LZS DEBIUT LUBAWA       0.0/1            2036  1037
36. KLIMASZEWSKI, DARIUSZ   1122258 2139 MLKS CZARNI OLECKO      3.5/6 2.64     9 2181  2238
37. KAZMIERCZAK, RAFAL      1120379 2130 MLKS CZARNI OLECKO      2.5/3 1.62     9 2101  2374
38. KAZMIERCZAK, MARCIN     1120387 2000 MLKS CZARNI OLECKO                          0     0
39. GUDOJC, HENRYK                  *    MLKS CZARNI OLECKO      0.5/1            2032  2032
40. CIESLUKOWSKA, KATARZYNA         *    MLKS CZARNI OLECKO                          0     0
41. MASLOWIECKA, KRYSTYNA           *    MLKS CZARNI OLECKO      0.0/1            2036  1037
42. KARABELA, DARIUSZ               *    ODRODZENIE SZCZYTNO     0.0/6            2181  1182
43. SUDAK, WACLAW                   *    ODRODZENIE SZCZYTNO     0.0/1            2139  1140
44. GULA, ANDRZEJ           1125001 2037 ODRODZENIE SZCZYTNO     2.0/4 1.52     5 2121  2121
45. LUSZCZYK, KRZYSZTOF             *    ODRODZENIE SZCZYTNO     0.5/1            2000  2000
46. DRZEWIECKI, KAROL               *    ODRODZENIE SZCZYTNO     0.0/1            2032  1033
47. SOBOLEWSKI, ALFRED              *    ODRODZENIE SZCZYTNO                         0     0
48. SKONIECZNA, JOANNA              *    ODRODZENIE SZCZYTNO                         0     0
49. SKINDZIER, SATURNIN     1106791 2207 SMOL-BUD GIŻYCKO        3.5/4 2.24    13 2167  2503
50. ZAJACZKOWSKI, JAN               *    SMOL-BUD GIŻYCKO        1.0/4            2103  1910
51. MALECKI, JANUSZ                 *    SMOL-BUD GIŻYCKO        0.0/1            2171  1172
52. REKAWEK, LECH                   *    SMOL-BUD GIŻYCKO        0.5/2            2016  1823
53. NOWACZYK, JAROSLAW              *    SMOL-BUD GIŻYCKO                            0     0
54. CZAPLICKI, JERZY                *    SMOL-BUD GIŻYCKO                            0     0
55. BANAS, JOZEF                    *    SMOL-BUD GIŻYCKO                            0     0
56. MROCZKOWSKA, DANUTA             *    SMOL-BUD GIŻYCKO        0.0/1            2036  1037
57. BUKOJEMSKI, ADAM        1114620 2201 UKS DIAGONALA ELBLĄG    2.0/4 2.28    -3 2150  2150
58. REDLICKI, TOMASZ        1110993 2088 UKS DIAGONALA ELBLĄG    1.0/2 1.06    -1 2067  2067
59. SCIWIARSKI, MARIUSZ             *    UKS DIAGONALA ELBLĄG    0.5/2            2151  1958
60. KIEJDO, WOJCIECH                *    UKS DIAGONALA ELBLĄG                        0     0
61. DULEMBA, MARIAN                 *    UKS DIAGONALA ELBLĄG    0.0/1            2000  1001
62. ROLBIECKI, LESZEK               *    UKS DIAGONALA ELBLĄG                        0     0
63. WOLINSKI, SEBASTIAN             *    UKS DIAGONALA ELBLĄG    0.5/1            2032  2032
64. MACULEWICZ, ANGELIKA    1106112 2036 UKS DIAGONALA ELBLĄG                        0     0
65. DABROWSKI, WOJCIECH     1103725 2228 ZAKRZEWO-START ELBLĄG   4.5/6 3.54    10 2166  2359
66. SIWON, BOGDAN           1121529 2096 ZAKRZEWO-START ELBLĄG   1.0/4 1.92    -9 2107  1914
67. DANISZKOWICZ, BOHDAN            *    ZAKRZEWO-START ELBLĄG   0.0/1            2000  1001
68. SZULC, LESZEK                   *    ZAKRZEWO-START ELBLĄG   0.5/1            2032  2032
69. SIWON, ZBIGNIEW                 *    ZAKRZEWO-START ELBLĄG                       0     0
70. ANDREARCZYK, PAWEL              *    ZAKRZEWO-START ELBLĄG                       0     0
71. WEYNA, ANNA                     *    ZAKRZEWO-START ELBLĄG   0.0/1            2036  1037

** - przy uwzględnieniu art 10.5 CII 

Ranking krajowy

Nr  Nazwisko, Imię         licencja ran. Klub                   Wynik  Rav Rprfm

1.  BARTOSZEWSKI, MARCIN    A-430  2150 BUDOWLANI BARTOSZYCE    4.5/9 2002  2002
2.  CHARCHALIS, PIOTR       A-432  2171 BUDOWLANI BARTOSZYCE    7.0/9 2023  2223
3.  KWAŚNIEWSKI, PRZEMYSŁAW C-930  1800 BUDOWLANI BARTOSZYCE    5.0/6 1857  2086
4.  TYMOSZCZUK, KRZYSZTOF   B-385  2000 BUDOWLANI BARTOSZYCE    3.0/6 1971  1971
5.  CZAJKOWSKI, WŁADYSŁAW   B 386  2000 BUDOWLANI BARTOSZYCE    3.0/3 1925  2225
6.  MARZEC, KRZYSZTOF       B-387  2000 BUDOWLANI BARTOSZYCE    4.0/9 1853  1813
7.  JACYNA, DARIUSZ         C 905  1800 BUDOWLANI BARTOSZYCE    2.0/3 1750  1850
8.  CZAJKOWSKA, NATALIA     D-3856 1000 BUDOWLANI BARTOSZYCE    2.0/7 1467  1317
9.  JALIŃSKI, ROBERT        B-354  2000 HETMAN NOWE MIASTO LUB. 4.5/8 2069  2114
10. TUSZYŃSKI, EUGENIUSZ    B-352  2000 HETMAN NOWE MIASTO LUB. 1.5/8 2048  1826
11. OLEJARCZYK, WOJCIECH    C-860  1800 HETMAN NOWE MIASTO LUB. 3.0/9 1860  1740
12. STACHOWICZ, FELIKS      B-353  2000 HETMAN NOWE MIASTO LUB. 0.0/3 1958  1658
13. LICZNERSKI, ADAM        C-862  1400 HETMAN NOWE MIASTO LUB. 3.0/7 1863  1813
14. PUTRYCZ, BARTOSZ        C-943  1000 HETMAN NOWE MIASTO LUB. 3.0/6 1729  1729
15. ZAKRZEWSKA, KATARZYNA   D-1866 1250 HETMAN NOWE MIASTO LUB.       1250  1250
16. BUDREWICZ, KRZYSZTOF    B-363  2083 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  3.0/9 2022  1902
17. MALCZYK, RADOSŁAW       B-375  2100 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  5.5/8 2048  2182
18. MALCZYK, JAKUB          D-1815 2000 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  8.0/9 1940  2220
19. MALCZYK, RAFAŁ          B-374  2100 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  6.0/9 1893  2013
20. SAPIERZYŃSKI, TADEUSZ   B 392  2000 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  0.5/1 1900  1900
21. PROBOSZCZ, MACIEJ       D-1867 1800 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  2.5/6 1686  1629
22. KACZMAREK, ARKADIUSZ    D 1868 1800 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  0.0/3 1875  1575
23. MALCZYK, BARBARA        D-1816 1400 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  4.0/8 1415  1415
24. KRZEWSKI, DARIUSZ       A-425  2216 KKS WARMIA OLSZTYN      4.0/8 2003  2003
25. HENNIG, TADEUSZ         B-393  2100 KKS WARMIA OLSZTYN      3.0/7 2079  2029
26. BIELSKI, JERZY          B-394  2000 KKS WARMIA OLSZTYN      5.5/9 1900  1980
27. KOBUS, MACIEJ           A-426  2032 KKS WARMIA OLSZTYN      6.5/9 1953  2113
28. PTASZYŃSKI, ANDRZEJ     C-931  1800 KKS WARMIA OLSZTYN      8.0/9 1710  1990
29. POŁOCH, LILIA           C-932  1600 KKS WARMIA OLSZTYN      5.5/7 1467  1667
30. DEJNA, MIROSŁAW         C-872  1200 LZS DEBIUT LUBAWA       0.0/6 2031  1688
31. ZAWADZKI, KRZYSZTOF     C-922  1800 LZS DEBIUT LUBAWA       1.5/8 2021  1798
32. ŁUKASZEWICZ, PIOTR      C-920  1800 LZS DEBIUT LUBAWA       0.5/4 1920  1680
33. LICZNERSKA, DOROTA      B-361  1800 LZS DEBIUT LUBAWA       5.5/9 1933  2013
34. CHMIELEWSKI, JACEK      C-921  1400 LZS DEBIUT LUBAWA       3.0/9 1810  1690
35. PIONTEK, RENATA         D-4010 1100 LZS DEBIUT LUBAWA       1.0/7 1467  1217
36. KLIMASZEWSKI, DARIUSZ   A-414  2139 MLKS CZARNI OLECKO      6.5/9 2022  2182
37. KAMIERCZAK, RAFAŁ      A-422  2130 MLKS CZARNI OLECKO      6.5/9 2043  2203
38. KAMIERCZAK, MARCIN     A-423  2000 MLKS CZARNI OLECKO      6.0/9 1920  2040
39. GUDOJĆ, HENRYK          B-372  2000 MLKS CZARNI OLECKO      5.0/9 1893  1933
40. CIEŚLUKOWSKA, KATARZYNA B-359  1900 MLKS CZARNI OLECKO      5.0/9 1730  1770
41. MASŁOWIECKA, KRYSTYNA   B-452  1800 MLKS CZARNI OLECKO      5.0/7 1467  1617
42. KARABELA, DARIUSZ       C-891  1800 ODRODZENIE SZCZYTNO     0.0/6 2126  1784
43. SUDAK, WACŁAW           D 1835 1800 ODRODZENIE SZCZYTNO     1.0/3 1935  1835
44. GULA, ANDRZEJ           B-381  2037 ODRODZENIE SZCZYTNO     4.5/8 2080  2125
45. ŁUSZCZYK, KRZYSZTOF     C-898  1800 ODRODZENIE SZCZYTNO     3.5/9 1900  1820
46. DRZEWIECKI, KAROL       C-890  1800 ODRODZENIE SZCZYTNO     3.0/8 1904  1815
47. SOBOLEWSKI, ALFRED      C-899  1800 ODRODZENIE SZCZYTNO     2.5/9 1710  1550
48. SKONIECZNA, JOANNA      D-3855 1000 ODRODZENIE SZCZYTNO     0.0/3 1300  1000
49. SKINDZIER, SATURNIN     A-431  2207 SMOL-BUD GIŻYCKO        6.5/7 2095  2395
50. ZAJĄCZKOWSKI, JAN       B-399  2000 SMOL-BUD GIŻYCKO        4.0/9 2031  1991
51. MALECKI, JANUSZ         C-532  1800 SMOL-BUD GIŻYCKO        4.5/7 1959  2059
52. RĘKAWEK, LECH           C-933  1800 SMOL-BUD GIŻYCKO        2.0/6 1919  1805
53. NOWACZYK, JAROSŁAW      C 948  1800 SMOL-BUD GIŻYCKO        5.0/6 1857  2086
54. CZAPLICKI, JERZY        C 923  1600 SMOL-BUD GIŻYCKO        0.0/2 1767  1500
55. BANAŚ, JÓZEF            D-1767 1600 SMOL-BUD GIŻYCKO        0.0/6 1771  1429
56. MROCZKOWSKA, DANUTA     C-924  1400 SMOL-BUD GIŻYCKO        5.0/8 1415  1504
57. BUKOJEMSKI, ADAM        A-402  2201 UKS DIAGONALA ELBLĄG    4.0/6 1972  2086
58. REDLICKI, TOMASZ        A 403  2088 UKS DIAGONALA ELBLĄG    1.0/4 2046  1886
59. ŚCIWIARSKI, MARIUSZ     B-341  2000 UKS DIAGONALA ELBLĄG    0.5/6 2029  1743
60. KIEJDO, WOJCIECH        B-342  2000 UKS DIAGONALA ELBLĄG    0.5/6 1957  1671
61. DULEMBA, MARIAN         B-343  2000 UKS DIAGONALA ELBLĄG    1.5/6 1914  1743
62. ROLBIECKI, LESZEK       B 344  2000 UKS DIAGONALA ELBLĄG    0.5/3 1650  1450
63. WOLIŃSKI, SEBASTIAN     B-347  2000 UKS DIAGONALA ELBLĄG    6.5/9 1793  1953
64. MACULEWICZ, ANGELIKA    A-401  2036 UKS DIAGONALA ELBLĄG    6.5/7 1467  1767
65. DĄBROWSKI, WOJCIECH     A-413  2228 ZAKRZEWO-START ELBLĄG   7.5/9 2022  2262
66. SIWOŃ, BOGDAN           A-412  2096 ZAKRZEWO-START ELBLĄG   5.0/9 2052  2092
67. DANISZKOWICZ, BOHDAN    B-737  2000 ZAKRZEWO-START ELBLĄG   5.0/8 1933  2022
68. SZULC, LESZEK           B-357  2000 ZAKRZEWO-START ELBLĄG   4.5/7 1942  2042
69. SIWOŃ, ZBIGNIEW         B-358  2000 ZAKRZEWO-START ELBLĄG   2.0/9 1830  1630
70. ANDREARCZYK, PAWEŁ      D 1756 1800 ZAKRZEWO-START ELBLĄG   1.5/2 1400  1533
71. WEYNA, ANNA             D-1759 1400 ZAKRZEWO-START ELBLĄG   2.0/8 1415  1237