Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Seniorów 2003 - NAJLEPSI NA SZACHOWNICACH

Uwzględniono tylko zawodników, którzy zdobyli minimum 4.5 pkt. i rozegrali minimum 5 partii na danej szachownicy

Szachownica I

Miejsce Nazwisko, Imię           Klub                    Wynik
    1   SKINDZIER, SATURNIN      SMOL-BUD GIŻYCKO        7.5/8
    2   DĄBROWSKI, WOJCIECH      ZAKRZEWO-START ELBLĄG   7.5/9
    3   KLIMASZEWSKI, DARIUSZ    MLKS CZARNI OLECKO      6.5/9
    4   JALIŃSKI, ROBERT         HETMAN NOWE MIASTO LUB. 5.5/9
    5   KRZEWSKI, DARIUSZ        KKS WARMIA OLSZTYN      5.0/9
    6   BARTOSZEWSKI, MARCIN     BUDOWLANI BARTOSZYCE    4.5/9

Szachownica II

Miejsce Nazwisko, Imię           Klub                    Wynik
    1   CHARCHALIS, PIOTR        BUDOWLANI BARTOSZYCE    7.0/9
    2   KAŹMIERCZAK, RAFAŁ       MLKS CZARNI OLECKO      6.5/9
    3   MALCZYK, RADOSŁAW        HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  5.5/8
    4   GULA, ANDRZEJ            ODRODZENIE SZCZYTNO     5.5/9
    5   SIWOŃ, BOGDAN            ZAKRZEWO-START ELBLĄG   5.0/9

Szachownica III

Miejsce Nazwisko, Imię           Klub                    Wynik
    1   MALCZYK, JAKUB           HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  8.0/9
    2   KAŹMIERCZAK, MARCIN      MLKS CZARNI OLECKO      6.0/9
    3   DANISZKOWICZ, BOHDAN     ZAKRZEWO-START ELBLĄG   6.0/9
    4   MALECKI, JANUSZ          SMOL-BUD GIŻYCKO        5.5/8
    5   BIELSKI, JERZY           KKS WARMIA OLSZTYN      5.5/9
    6   KWAŚNIEWSKI, PRZEMYSŁAW  BUDOWLANI BARTOSZYCE    5.0/6

Szachownica IV

Miejsce Nazwisko, Imię           Klub                    Wynik
    1   KOBUS, MACIEJ            KKS WARMIA OLSZTYN      6.5/9
    2   MALCZYK, RAFAŁ           HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  6.0/9
    3   LICZNERSKA, DOROTA       LZS DEBIUT LUBAWA       5.5/9
    4   GUDOJĆ, HENRYK           MLKS CZARNI OLECKO      5.0/9
    5   SZULC, LESZEK            ZAKRZEWO-START ELBLĄG   4.5/9

Szachownica V

Miejsce Nazwisko, Imię           Klub                    Wynik
    1   PTASZYŃSKI, ANDRZEJ      KKS WARMIA OLSZTYN      8.0/9
    2   WOLIŃSKI, SEBASTIAN      UKS DIAGONALA ELBLĄG    6.5/9
    3   NOWACZYK, JAROSŁAW       SMOL-BUD GIŻYCKO        5.0/6
    4   CIEŚLUKOWSKA, KATARZYNA  MLKS CZARNI OLECKO      5.0/9

Szachownica VI

Miejsce Nazwisko, Imię           Klub                    Wynik
    1   MACULEWICZ, ANGELIKA     UKS DIAGONALA ELBLĄG    8.5/9
    2   POŁOCH, LILIA            KKS WARMIA OLSZTYN      7.5/9
    3   MASŁOWIECKA, KRYSTYNA    MLKS CZARNI OLECKO      7.0/9
    4   MROCZKOWSKA, DANUTA      SMOL-BUD GIŻYCKO        6.0/9
    5   MALCZYK, BARBARA         HETMAN-PIONIER KĘTRZYN  5.0/9