Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o PUCHAR BURMISTRZA MRĄGOWA z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI


WYNIKI

Miejsce Nazwisko, Imię         FIDE Kraj. Miasto   Wynik  M-Buch. Buch. Progr.

   1    Gosiewski, Piotr       2143 2143 Mrągowo   5.5      23.5  32.0   25.5
   2    Malczyk, Rafał         2097 2097 Kętrzyn   5.5      23.5  32.0   23.5
   3    Zarębski, Cezary       2105 2105 Ostróda   5.5      22.5  31.5   21.5
   4    Budrewicz, Krzysztof   2105 2105 Kętrzyn   5        24.5  33.5   23.5
   5    Baturo, Tomasz              1801 Olsztyn   5        23.0  29.5   21.0
   6    Plesiuk, Andrzej       2194 2194 Ełk       5        22.0  31.0   21.0
   7    Jóźwik, Rafał          2197 2197 Olsztyn   5        22.0  30.5   20.5
   8    Stolarczyk, Damian          2000 Mrągowo   5        18.0  23.5   19.0
   9    Malecki, Janusz             1801 Pisz      4.5      22.0  30.0   20.0
  10    Krzewski, Dariusz      2216 2216 Olsztyn   4.5      20.0  27.5   18.0
  11    Plichta, Andrzej       2073 2073 Mrągowo   4.5      19.0  27.0   19.0
  12    Gula, Andrzej          2030 2030 Szczytno  4        22.0  29.0   19.0
  13    Krzywina, Michał       1967 1967 Mrągowo   4        21.0  29.5   18.0
  14    Stolarczyk, Anna       2039 2039 Poznań    4        18.5  26.5   15.0
  15    Plesiuk, Jan                2200 Ełk       4        18.0  26.0   16.0
  16    Czartoryski, Paweł          1801 Olsztyn   4        18.0  25.5   17.0
  17    Lesiński, Zdzisław          2000 Mrągowo   4        18.0  25.0   17.5
  18    Kotermańska, Anna           1900 Olsztyn   4        17.0  23.0   16.0
  19    Plichta, Adam               1600 Mrągowo   4        16.0  23.0   15.0
  20    Podbielski, Jakub           1800 Mrągowo   4        15.5  21.0   13.0
  21    Plichta, Grzegorz           1800 Mrągowo   3.5      20.0  27.0   16.0
  22    Kazimierczak, Roman         1800 Morąg     3.5      14.0  18.5   12.0
  23    Matuszewicz, Ryszard        1800 Kętrzyn   3.5      13.0  18.5    8.0
  24    Malczyk, Radosław      2131 2131 Kętrzyn   3        18.5  26.0   14.0
  25    Banaś, Józef                1600 Giżycko   3        18.0  24.5   11.0
  26    Augustynowicz, Tadeusz      1800 Węgorzewo 3        17.0  24.0   11.0
  27    Szulc, Jan                  1800 Morąg     3        16.5  23.5   11.5
  28    Szmidt, Ekhard              1800 Mrągowo   3        16.0  22.5   11.0
  29    Rękawek, Lech               1800 Pisz      3        14.5  21.0   12.0
  30    Rachwalik, Kamil            1000 Mrągowo   3        14.5  19.5    8.0
  31    Rosiński, Dariusz           1600 Mrągowo   3        14.0  19.5    7.5
  32    Mikulski, Igor              1600 Toruń     3        10.5  15.5    8.0
  33    Kaźmierczak, Grzegorz       1000 Morąg     2.5      18.0  24.5   13.0
  34    Trochimiuk, Grzegorz        1000 Mrągowo   2.5      18.0  24.5    8.5
  35    Mroczkowska, Danuta         1401 Giżycko   2.5      16.5  23.0   12.0
  36    Roman, Marek                2000 Giżycko   2.5      15.5  21.0   12.0
  37    Natoniewski, Krzysztof      1200 Morąg     2.5      14.0  18.5    7.5
  38    Narel, Sebastian            1000 Mrągowo   2        17.0  23.5    7.0
  39    Sobieraj, Dawid             1000 Mrągowo   2        16.0  20.5    9.0
  40    Stolarczyk, Sylwia          1250 Mrągowo   1        17.5  24.0    4.0
  41    Koziełło, Marek             1000 Mrągowo   1        16.0  22.5    6.0

TABELA WYNIKÓW - CROSS

Msc Nazwisko, Imię    r. kraj. wynik  1    2    3    4    5    6    7  

1  Gosiewski, Piotr       2143 5.5   26:W 15:W 17:W  6:W  2:D  4:W  3:L
2  Malczyk, Rafał         2097 5.5   28:W 16:W  7:D  9:W  1:D  5:W  4:D
3  Zarębski, Cezary       2105 5.5   21:W  9:D  5:W  4:D 12:D 13:W  1:W
4  Budrewicz, Krzysztof   2105 5     23:W 18:W 10:W  3:D  7:W  1:L  2:D
5  Baturo, Tomasz         1801 5     41:W 11:W  3:L 14:W  6:W  2:L 15:W
6  Plesiuk, Andrzej       2194 5     20:W  8:W 12:W  1:L  5:L 21:W 16:W
7  Jóźwik, Rafał          2197 5     29:W 14:W  2:D 10:D  4:L 18:W  9:W
8  Stolarczyk, Damian     2000 5     40:W  6:L 25:W 33:D 17:W 11:D 19:W
9  Malecki, Janusz        1801 4.5   33:W  3:D 24:W  2:L 10:W 12:W  7:L
10 Krzewski, Dariusz      2216 4.5   27:W 13:W  4:L  7:D  9:L 35:W 21:W
11 Plichta, Andrzej       2073 4.5   32:W  5:L 26:W 29:W 13:D  8:D 12:D
12 Gula, Andrzej          2030 4     19:W 39:W  6:L 18:W  3:D  9:L 11:D
13 Krzywina, Michał       1967 4     25:W 10:L 19:W 16:W 11:D  3:L 17:D
14 Stolarczyk, Anna       2039 4     31:W  7:L 22:W  5:L 20:L 32:W 28:W
15 Plesiuk, Jan           2200 4     35:W  1:L 21:L 36:W 28:W 20:W  5:L
16 Czartoryski, Paweł     1801 4     30:W  2:L 34:W 13:L 22:W 24:W  6:L
17 Lesiński, Zdzisław     2000 4     38:W 24:W  1:L 21:D  8:L 33:W 13:D
18 Kotermańska, Anna      1900 4     34:W  4:L 41:W 12:L 26:W  7:L 25:W
19 Plichta, Adam          1600 4     12:L 30:W 13:L 34:W 27:W 36:W  8:L
20 Podbielski, Jakub      1800 4      6:L 25:L 40:W 38:W 14:W 15:L 24:W
21 Plichta, Grzegorz      1800 3.5    3:L 38:W 15:W 17:D 33:W  6:L 10:L
22 Kazimierczak, Roman    1800 3.5   24:L 40:W 14:L 39:W 16:L 27:D 35:W
23 Matuszewicz, Ryszard   1800 3.5    4:L 35:L 27:L 31:D 40:W 34:W 36:W
24 Malczyk, Radosław      2131 3     22:W 17:L  9:L 25:W 29:W 16:L 20:L
25 Banaś, Józef           1600 3     13:L 20:W  8:L 24:L 39:W 26:W 18:L
26 Augustynowicz, Tadeusz 1800 3      1:L 31:W 11:L 30:W 18:L 25:L 39:W
27 Szulc, Jan             1800 3     10:L 36:D 23:W 35:D 19:L 22:D 31:D
28 Szmidt, Ekhard         1800 3      2:L 34:L 31:W 41:W 15:L 29:W 14:L
29 Rękawek, Lech          1800 3      7:L 37:W 39:W 11:L 24:L 28:L 33:W
30 Rachwalik, Kamil       1000 3     16:L 19:L  0:W 26:L 36:L 41:W 38:W
31 Rosiński, Dariusz      1600 3     14:L 26:L 28:L 23:D 38:W 37:W 27:D
32 Mikulski, Igor         1600 3     11:L 33:L 38:L 37:W 41:W 14:L 40:W
33 Kaźmierczak, Grzegorz  1000 2.5    9:L 32:W 37:W  8:D 21:L 17:L 29:L
34 Trochimiuk, Grzegorz   1000 2.5   18:L 28:W 16:L 19:L 35:D 23:L  0:W
35 Mroczkowska, Danuta    1401 2.5   15:L 23:W 36:D 27:D 34:D 10:L 22:L
36 Roman, Marek           2000 2.5   37:D 27:D 35:D 15:L 30:W 19:L 23:L
37 Natoniewski, Krzysztof 1200 2.5   36:D 29:L 33:L 32:L  0:W 31:L 41:+
38 Narel, Sebastian       1000 2     17:L 21:L 32:W 20:L 31:L  0:W 30:L
39 Sobieraj, Dawid        1000 2      0:W 12:L 29:L 22:L 25:L 40:W 26:L
40 Stolarczyk, Sylwia     1250 1      8:L 22:L 20:L  0:W 23:L 39:L 32:L
41 Koziełło, Marek        1000 1      5:L  0:W 18:L 28:L 32:L 30:L 37:-