Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Finał Grand Prix 2003
Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach aktywnych

Lista Startowa

No  Name              Intl Id Rtg  Loc  Club                     z eliminacji
                                                                Pkt.GP place
1.  PLESIUK, Andrzej  1101960 2194 2194 TKS ŁACZNOŚĆ OLSZTYN     313,5  2
2.  MALECKI, Janusz                1800 SMOL-BUD GIŻYCKO         301,0  5
3.  MALCZYK, Rafał    1129767 2097 2097 MKSz H-P KĘTRZYN         304,5  4
4.  MALCZYK, Radosław 1128574 2131 2131 MKSz H-P KĘTRZYN         288,5  6
5.  KRZEWSKI, Darusz  1114875 2216 2216 KKS WARMIA OLSZTYN       287,0  7
6.  JÓŹWIK, Rafał     1109022 2197 2197 TKS ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN     331,5  1
7.  PLICHTA, Andrzej  1121740 2073 2073 MKS MRĄGOWIA MRAGOWO     307,0  3
8.  MALCZYK, Jakub                 2000 MKSz H-P KĘTRZYN         286,5  8
9.  ZARĘBSKI, Cezary  1111558 2105 2105 LKS KORMORAN OSTRÓDA     284,5  9
10. GULA, Andrzej     1125001 2030 2037 KSz ODRODZENIE SZCZYTNO  257,0 10

Klasyfikacja Końcowa

Place Name              Rtg  Loc  Club                    Score

  1   JÓŹWIK, Rafał     2197 2197 TKS ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN    414,0
  2   MALECKI, Janusz        1801 SMOL-BUD GIŻYCKO        398,5
  3   PLESIUK, Andrzej  2194 2194 TKS ŁACZNOŚĆ OLSZTYN    396,0
  4   KRZEWSKI, Darusz  2216 2216 KKS WARMIA OLSZTYN      384,5
  5   MALCZYK, Jakub         2000 MKSz H-P KĘTRZYN        361,5
  6   PLICHTA, Andrzej  2073 2073 MKS MRĄGOWIA MRAGOWO    359,5
  7   MALCZYK, Radosław 2131 2131 MKSz H-P KĘTRZYN        356,0
  8   MALCZYK, Rafał    2097 2097 MKSz H-P KĘTRZYN        342,0
  9   ZARĘBSKI, Cezary  2105 2105 LKS KORMORAN OSTRÓDA    337,0
 10   GULA, Andrzej     2030 2037 KSz ODRODZENIE SZCZYTNO 287,0

Wyniki turnieju finałowego

Msc Name              Rtg  Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 1  MALECKI, Janusz        6.5   # W D D D W W W L W 
 2  KRZEWSKI, Darusz  2216 6.5   L # D W W W W L W W 
 3  JÓŹWIK, Rafał     2197 5.5   D D # W D D L W D W 
 4  PLESIUK, Andrzej  2194 5.5   D L L # D D W W W W 
 5  MALCZYK, Jakub         5     D L D D # D D W D W 
 6  MALCZYK, Radosław 2131 4.5   L L D D D # D W D W 
 7  PLICHTA, Andrzej  2073 3.5   L L W L D D # D W L 
 8  ZARĘBSKI, Cezary  2105 3.5   L W L L L L D # W W 
 9  MALCZYK, Rafał    2097 2.5   W L D L D D L L # L 
10  GULA, Andrzej     2030 2     L L L L L L W L W # 

Ranking FIDE (jak dla szwajcara)

No  Name              Intl Id Rtg  Score Exp. Chg*K  Rav Rprfm
1.  PLESIUK, Andrzej  1101960 2194 4.5/7 4.20     3 2121  2223
2.  MALECKI, Janusz           *    6.0/8            2130  2180
3.  MALCZYK, Rafał    1129767 2097 1.0/7 3.15   -22 2135  1826
4.  MALCZYK, Radosław 1128574 2131 4.0/7 3.50     5 2130  2180
5.  KRZEWSKI, Darusz  1114875 2216 5.5/7 4.41    11 2118  2348
6.  JÓŹWIK, Rafał     1109022 2197 4.5/7 4.20     3 2121  2223
7.  PLICHTA, Andrzej  1121740 2073 3.0/7 2.87     1 2139  2089
8.  MALCZYK, Jakub            *    4.5/8            2130  2143
9.  ZARĘBSKI, Cezary  1111558 2105 3.5/7 3.22     3 2134  2134
10. GULA, Andrzej     1125001 2030 2.0/7 2.38    -4 2145  1987

Ranking Krajowy

No  Name              Loc  Score Exp. Chg*K  Rav Rprfm
1.  PLESIUK, Andrzej  2194 5.5/9 5.86       2085  2165
2.  MALECKI, Janusz   1800 6.5/9 0.95       2085  2245
3.  MALCZYK, Rafał    2097 2.5/9 4.64       2085  1925
4.  MALCZYK, Radosław 2131 4.5/9 5.07       2085  2085
5.  KRZEWSKI, Darusz  2216 6.5/9 6.13       2085  2245
6.  JÓŹWIK, Rafał     2197 5.5/9 5.89       2085  2165
7.  PLICHTA, Andrzej  2073 3.5/9 4.35       2085  2005
8.  MALCZYK, Jakub    2000 5.0/9 3.44       2085  2125
9.  ZARĘBSKI, Cezary  2105 3.5/9 4.74       2085  2005
10. GULA, Andrzej     2037 2.0/9 3.90       2085  1885