Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kętrzyński Festiwal Szachowy

Turniej A

27-30.12.2003 Kętrzyn

Lista Startowa

No  Name                     Intl Id Loc Id Rtg  Loc  Club                
1.  SZYMCZAK, ZBIGNIEW       1100424 A 98   2271 2271 KORMORAN OSTRODA    
2.  KLIMASZEWSKI, DARIUSZ    1122258 A 414  2139 2139 MLKS CZARNI OLECKO  
3.  KAZMIERCZAK, RAFAL       1120379 A 422  2125 2125 MLKS CZARNI OLECKO  
4.  SZADKOWSKI, KAMIL        1123203 A 104  2115 2115 HETMAN KONIN        
5.  BUDREWICZ, KRZYSZTOF     1127950 B 363  2105 2105 HETMAN KETRZYN      
6.  MALCZYK, RAFAL           1129767 B 374  2097 2097 HTMAN KETRZYN       
7.  SMAGALSKI, SLAWOMIR      1126245 B 231  2076 2076 HETMAN KONIN        
8.  ZOCHOWSKI, PIOTR         1119443 A 542  2056 2056 HETMAN MICHALOWICE  
9.  GULA, ANDRZEJ            1125001 B 381  2030 2030 ODRODZENIE SZCZYTNO 
10. KAZMIERCZAK, MARCIN      1120387 A 423  2019 2019 MLKS CZARNI OLECKO  
11. CISZEWSKI, EUGENIUSZ     1111787 A 68   1976 1976 HUTNIK SZCZECIN     
12. SMAGALSKI, JAROSLAW      1129830 B 230  1900 1900 HETMAN KONIN        
13. SAIK, PIOTR                      B 389       2000 HETMAN KETRZYN      
14. JADANOWSKI, LUKASZ               D 1748      2000 KORMORAN OSTRÓDA    
15. LASKARZEWSKI, MARIUSZ            B 369       2000 GOK SAMBOROWO       
16. SZYMANOWSKA, LENA                B 362       1900 GOK SAMBOROWO       
17. CIESLUKOWSKA, KATARZYNA          B 359       1900 MLKS CZARNI OLECKO  
18. BATURO, TOMASZ                   D 1811      1800 LACZNOSC OLSZTYN    
19. CZARTORYSKI, PAWEL               D 1825      1800 TRZYDZIESTKA OLSZTYN
20. KACZMAREK, ARKADIUSZ             D 1868      1800 HETMAN KETRZYN      
21. PROBOSZCZ, MACIEJ                D 1867      1800 HETMAN KETRZYN      
22. INGIELEWICZ, KONRAD              D 1877      1800 ZACISZE WYDMINY     
23. OPALINSKI, KRZYSZTOF             C 874       1800 GOK SAMBOROWO       
24. ALEKSANDROWICZ, ZBIGNIEW         OPL         1800 HETMAN KETRZYN      
25. JADANOWSKI, PAWEL                D 1749      1800 KORMORAN OSTRÓDA    
26. ORLOWSKI, BOGDAN                 OPL         1800 TRZYDZIESTKA OLSZTYN
27. MATUSZEWICZ, RYSZARD             OPL         1800 HETMAN KETRZYN      

Wyniki

Place Name                          Rtg  Loc  Score M-Buch. Buch. Berg. Progr.
  1   SZYMCZAK, ZBIGNIEW (1)        2271 2271 7.5      36.0  47.5 39.00   38.0
  2   KAZMIERCZAK, RAFAL (3)        2125 2125 7        36.5  47.0 35.50   37.0
  3   BUDREWICZ, KRZYSZTOF (5)      2105 2105 6.5      36.5  47.0 31.75   33.5
  4   ZOCHOWSKI, PIOTR (8)          2056 2056 5.5      36.0  46.5 25.50   31.0
  5   SMAGALSKI, SLAWOMIR (7)       2076 2076 5.5      33.0  42.5 24.00   29.0
  6   KAZMIERCZAK, MARCIN (10)      2019 2019 5.5      31.0  40.0 25.00   24.5
  7   JADANOWSKI, LUKASZ (14)            2000 5.5      26.0  36.0 20.50   23.0
  8   KLIMASZEWSKI, DARIUSZ (2)     2139 2139 5        34.5  45.0 22.25   25.0
  9   CIESLUKOWSKA, KATARZYNA (17)       1900 5        30.5  40.5 22.25   19.5
 10   SZYMANOWSKA, LENA (16)             1900 5        27.0  36.5 19.00   22.5
 11   SZADKOWSKI, KAMIL (4)         2115 2115 4.5      38.0  49.0 21.50   28.5
 12   MALCZYK, RAFAL (6)            2097 2097 4.5      35.0  46.5 22.75   26.5
 13   SMAGALSKI, JAROSLAW (12)      1900 1900 4.5      35.0  45.5 19.75   25.5
 14   BATURO, TOMASZ (18)                1800 4.5      33.0  43.5 19.75   24.5
 15   CZARTORYSKI, PAWEL (19)            1800 4.5      32.5  42.0 19.50   23.0
 16   PROBOSZCZ, MACIEJ (21)             1800 4.5      29.5  37.5 12.50   17.5
 17   LASKARZEWSKI, MARIUSZ (15)         2000 4        33.0  41.5 13.25   20.5
 18   CISZEWSKI, EUGENIUSZ (11)     1976 1976 4        31.5  39.5 12.25   20.0
 19   OPALINSKI, KRZYSZTOF (23)          1800 4        30.5  39.0 17.00   21.0
 20   GULA, ANDRZEJ (9)             2030 2030 4        30.5  39.0 17.00   20.5
 21   KACZMAREK, ARKADIUSZ (20)          1800 4        29.5  37.5 16.00   17.0
 22   INGIELEWICZ, KONRAD (22)           1800 3.5      29.0  38.0  9.25   18.0
 23   JADANOWSKI, PAWEL (25)             1800 3.5      27.0  35.0  8.25   17.0
 24   ORLOWSKI, BOGDAN (26)              1800 3.5      26.0  35.5  8.25   16.0
 25   SAIK, PIOTR (13)                   2000 3.5      24.0  31.5  8.75   16.5
 26   MATUSZEWICZ, RYSZARD (27)          1800 3        27.0  35.0  6.75   15.0
 27   ALEKSANDROWICZ, ZBIGNIEW (24)      1800 3        25.0  33.0  6.75   15.0

Tabela - Cross

No  Name                     Rtg  Total  1    2    3    4    5    6    7    8    9  
1.  SZYMCZAK, ZBIGNIEW       2271 7.5   14:W 12:W  4:W  3:D  8:D  5:W  6:D 18:W  2:W
2.  KLIMASZEWSKI, DARIUSZ    2139 5     15:L 17:D 26:W 10:D 19:W 18:W  3:L  6:W  1:L
3.  KAZMIERCZAK, RAFAL       2125 7     16:W 26:W  8:W  1:D  5:D  4:D  2:W 12:W  7:D
4.  SZADKOWSKI, KAMIL        2115 4.5   17:W 11:W  1:L 12:D  9:W  3:D  7:D  5:L 10:L
5.  BUDREWICZ, KRZYSZTOF     2105 6.5   18:D 22:W 19:W  7:W  3:D  1:L  8:W  4:W 17:D
6.  MALCZYK, RAFAL           2097 4.5   19:D 23:W  7:D 14:W 12:D  8:L  1:D  2:L 18:D
7.  SMAGALSKI, SLAWOMIR      2076 5.5   20:W 27:W  6:D  5:L 18:D 12:D  4:D 19:W  3:D
8.  ZOCHOWSKI, PIOTR         2056 5.5   21:W 15:W  3:L 25:W  1:D  6:W  5:L 10:D 16:D
9.  GULA, ANDRZEJ            2030 4     22:D 18:D 16:D 19:D  4:L 17:D 21:D 13:W 14:L
10. KAZMIERCZAK, MARCIN      2019 5.5   23:D 19:L 17:W  2:D 15:D 11:W 12:D  8:D  4:W
11. CISZEWSKI, EUGENIUSZ     1976 4     24:W  4:L 18:L 16:W 23:D 10:L 17:L   :W 21:D
12. SMAGALSKI, JAROSLAW      1900 4.5   25:W  1:L 15:W  4:D  6:D  7:D 10:D  3:L 19:D
13. SAIK, PIOTR                   3.5   26:L 20:W 25:L 24:D 16:L 27:D   :W  9:L 22:D
14. JADANOWSKI, LUKASZ            5.5    1:L 21:W 27:W  6:L 25:L 20:D 24:W 23:W  9:W
15. LASKARZEWSKI, MARIUSZ         4      2:W  8:L 12:L 26:W 10:D 23:D 19:L 17:L   :W
16. SZYMANOWSKA, LENA             5      3:L 24:W  9:D 11:L 13:W 22:D 23:D 20:W  8:D
17. CIESLUKOWSKA, KATARZYNA       5      4:L  2:D 10:L 20:D 21:W  9:D 11:W 15:W  5:D
18. BATURO, TOMASZ                4.5    5:D  9:D 11:W 23:D  7:D  2:L 22:W  1:L  6:D
19. CZARTORYSKI, PAWEL            4.5    6:D 10:W  5:L  9:D  2:L 26:W 15:W  7:L 12:D
20. KACZMAREK, ARKADIUSZ          4      7:L 13:L 21:D 17:D 27:W 14:D 25:W 16:L 23:D
21. PROBOSZCZ, MACIEJ             4.5    8:L 14:L 20:D 27:W 17:L   :W  9:D 22:W 11:D
22. INGIELEWICZ, KONRAD           3.5    9:D  5:L 23:L   :W 24:W 16:D 18:L 21:L 13:D
23. OPALINSKI, KRZYSZTOF          4     10:D  6:L 22:W 18:D 11:D 15:D 16:D 14:L 20:D
24. ALEKSANDROWICZ, ZBIGNIEW      3     11:L 16:L   :W 13:D 22:L 25:W 14:L 27:D 26:L
25. JADANOWSKI, PAWEL             3.5   12:L   :W 13:W  8:L 14:L 24:L 20:L 26:D 27:W
26. ORLOWSKI, BOGDAN              3.5   13:W  3:L  2:L 15:L   :W 19:L 27:L 25:D 24:W
27. MATUSZEWICZ, RYSZARD          3       :W  7:L 14:L 21:L 20:L 13:D 26:W 24:D 25:L

Ranking FIDE

No  Name                     Rtg  Score Exp. Chg*K  Rav Rprfm
1.  SZYMCZAK, ZBIGNIEW       2271 5.5/7 5.25     3 2080  2310
2.  KLIMASZEWSKI, DARIUSZ    2139 1.5/4 2.08    -6 2128  2041
3.  KAZMIERCZAK, RAFAL       2125 5.0/7 3.78    12 2095  2253
4.  SZADKOWSKI, KAMIL        2115 3.5/8 4.56   -11 2063  2020
5.  BUDREWICZ, KRZYSZTOF     2105 3.5/5 2.35    12 2129  2278
6.  MALCZYK, RAFAL           2097 1.5/5 2.55   -11 2088  1939
7.  SMAGALSKI, SLAWOMIR      2076 2.0/5 2.55    -6 2068  1996
8.  ZOCHOWSKI, PIOTR         2056 2.0/5 2.05    -1 2123  2051
9.  GULA, ANDRZEJ            2030 0.0/1 0.38    -4 2115  1116
10. KAZMIERCZAK, MARCIN      2019 3.5/5 2.35    12 2037  2186
11. CISZEWSKI, EUGENIUSZ     1976 0.0/2 0.76    -8 2067  1068
12. SMAGALSKI, JAROSLAW      1900 2.0/6 1.38     6 2114  1989
13. SAIK, PIOTR              *    0.0/1            2030  1031
14. JADANOWSKI, LUKASZ       *    1.0/3            2133  2008
15. LASKARZEWSKI, MARIUSZ    *    1.5/4            2029  1942
16. SZYMANOWSKA, LENA        *    1.0/4            2047  1854
17. CIESLUKOWSKA, KATARZYNA  *    2.5/6            2064  2007
18. BATURO, TOMASZ           *    3.0/7            2099  2049
19. CZARTORYSKI, PAWEL       *    2.5/7            2052  1950
20. KACZMAREK, ARKADIUSZ     *    0.0/1            2076  1077
21. PROBOSZCZ, MACIEJ        *    1.0/3            2021  1896
22. INGIELEWICZ, KONRAD      *    0.5/2            2068  1875
23. OPALINSKI, KRZYSZTOF     *    1.0/3            2031  1906
24. ALEKSANDROWICZ, ZBIGNIEW *    0.0/1            1976   977
25. JADANOWSKI, PAWEL        *    0.0/2            1978   979
26. ORLOWSKI, BOGDAN         *    0.0/2            2132  1133
27. MATUSZEWICZ, RYSZARD     *    0.0/1            2076  1077

Ranking Krajowy

No  Name                     Loc  Score  Rav Rprfm
1.  SZYMCZAK, ZBIGNIEW       2271 7.5/9 2061  2301
2.  KLIMASZEWSKI, DARIUSZ    2139 5.0/9 1995  2035
3.  KAZMIERCZAK, RAFAL       2125 7.0/9 2049  2249
4.  SZADKOWSKI, KAMIL        2115 4.5/9 2052  2052
5.  BUDREWICZ, KRZYSZTOF     2105 6.5/9 2005  2165
6.  MALCZYK, RAFAL           2097 4.5/9 1994  1994
7.  SMAGALSKI, SLAWOMIR      2076 5.5/9 1962  2042
8.  ZOCHOWSKI, PIOTR         2056 5.5/9 2017  2097
9.  GULA, ANDRZEJ            2030 4.0/9 1915  1875
10. KAZMIERCZAK, MARCIN      2019 5.5/9 1971  2051
11. CISZEWSKI, EUGENIUSZ     1976 3.0/8 1901  1812
12. SMAGALSKI, JAROSLAW      1900 4.5/9 2020  2020
13. SAIK, PIOTR              2000 2.5/8 1859  1726
14. JADANOWSKI, LUKASZ       2000 5.5/9 1920  2000
15. LASKARZEWSKI, MARIUSZ    2000 3.0/8 1935  1846
16. SZYMANOWSKA, LENA        1900 5.0/9 1929  1969
17. CIESLUKOWSKA, KATARZYNA  1900 5.0/9 1988  2028
18. BATURO, TOMASZ           1800 4.5/9 2009  2009
19. CZARTORYSKI, PAWEL       1800 4.5/9 1997  1997
20. KACZMAREK, ARKADIUSZ     1800 4.0/9 1888  1848
21. PROBOSZCZ, MACIEJ        1800 3.5/8 1907  1862
22. INGIELEWICZ, KONRAD      1800 2.5/8 1893  1759
23. OPALINSKI, KRZYSZTOF     1800 4.0/9 1919  1879
24. ALEKSANDROWICZ, ZBIGNIEW 1800 2.0/8 1875  1697
25. JADANOWSKI, PAWEL        1800 2.5/8 1884  1751
26. ORLOWSKI, BOGDAN         1800 2.5/8 1918  1785
27. MATUSZEWICZ, RYSZARD     1800 2.0/8 1875  1697