Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kętrzyński Festiwal Szachowy

Turniej B

27-30.12.2003 Kętrzyn

Lista Startowa

No  Name                  Loc  Club                 
1.  SAPIERZYNSKI, TADEUSZ 2000 HETMAN KETRZYN       
2.  MALCZYK, JAKUB        2000 HETMAN KETRZYN       
3.  OPALINSKI, SEBASTIAN  2000 GOK SAMBOROWO        
4.  MALEC, RADOSLAW       2000 GOK SAMBOROWO        
5.  WOLODKO, ADAM         2000 KORMORAN OSTRODA     
6.  KOTERMANSKA, ANNA     1900 TRZYDZIESTKA OLSZTYN 
7.  BORAWSKI, RYSZARD     1800 ZAKRZEWO-START ELBLĄG
8.  HOFFMANN, PAULINA     1800 ALMASEV BYDGOSZCZ    
9.  MLODYSTACH, HENRYK    1800 HETMAN KĘTRZYN       
10. GRAJNER, JAN          1800 HETMAN KETRZYN       
11. ZOCHOWSKI, MICHAL     1800 HETMAN MICHALOWICE   
12. EKSTOWICZ, TADEUSZ    1800 HETMAN KĘTRZYN       
13. KOZLOWSKI, RADOSLAW   1800 MLKS CZARNI OLECKO   
14. ZOCHOWSKI, WIESLAW    1800 HETMAN MICHALOWICE   
15. TKACZ, ANDRZEJ        1800 DIAGONALA ELBLĄG     
16. OSZMIAN, NATALIA      1600 GOK SAMBOROWO        
17. KALUZNA, KAMILA       1600 HETMAN KONIN         
18. OPALINSKA, MAGDALENA  1600 GOK SAMBOROWO        
19. CIEPLAK, AGNIESZKA    1600 HETMAN MICHALOWICE   
20. JADANOWSKA, BEATA     1600 KORMORAN OSTRÓDA     
21. DUDA, MACIEJ          1600 TRZYDZIESTKA OLSZTYN 
22. CZAPSKI, REMIGIUSZ    1600 HETMAN KONIN         
23. BARAN, DAWID          1600 TRZYDZIESTKA OLSZTYN 
24. OLEJNIK, KASJAN       1600 ZACISZE WYDMINY      
25. OPALINSKI, PATRYK     1600 GOK SAMBOROWO        
26. HALUSZCZAK, MIROSLAW  1600 TRZYDZIESTKA OLSZTYN 
27. PLICHTA, ADAM         1600 MRAGOWIA MRAGOWO     
28. SIENCZUK, MARCIN      1600 DEBIUT GCK GIŻYCKO   
29. PUCZYLOWSKI, MARCIN   1600 TRZYDZIESTKA OLSZTYN 
30. TARACH, DOROTA        1400 KORMORAN OSTRÓDA     
31. MALCZYK, BARBARA      1400 HETMAN KETRZYN       
32. BUDNY, KRZYSZTOF      1400 TRZYDZIESTKA OLSZTYN 
33. DUDA, DANIEL          1400 TRZYDZIESTKA OLSZTYN 
34. SKORUPSKI, SZYMON     1400 SMOL-BUD GIŻYCKO     
35. OLEJNIK, PATRYK       1400 ZACISZE WYDMINY      
36. PALDYNA, NATALIA      1250 ZACISZE WYDMINY      
37. GABRUS, MATEUSZ       1200 UKS 29 OLSZTYN       
38. DEJNA, MIROSLAW       1200 DEBIUT LUBAWA        
39. HRYWNA, OLEG          1200 UKS 29 OLSZTYN       
40. HRYWNA, IGOR          1200 UKS 29 OLSZTYN       
41. LITWINOWICZ, RADOSLAW 1000 HETMAN KĘTRZYN       
42. DZIUBINSKI, MACIEJ    1000 UKS 29 OLSZTYN       
43. RZEPNICKI, BARTOSZ    1000 UKS 29 OLSZTYN       
44. CZAPLINSKI, ADAM      1000 UKS 29 OLSZTYN       

Wyniki

Place Name                       Loc  Score M-Buch. Buch. Berg. Progr.
  1   MALCZYK, JAKUB (2)         2000 7        41.0  52.5 40.25   33.5
  2   OPALINSKI, SEBASTIAN (3)   2000 7        39.5  50.5 37.25   38.5
  3   WOLODKO, ADAM (5)          2000 7        37.5  48.5 36.75   34.5
  4   KOTERMANSKA, ANNA (6)      1900 6.5      37.0  47.5 33.00   32.0
  5   MALEC, RADOSLAW (4)        2000 6        41.5  53.0 32.75   36.5
  6   ZOCHOWSKI, WIESLAW (14)    1800 6        41.0  51.5 31.50   33.0
  7   HOFFMANN, PAULINA (8)      1800 6        35.0  45.0 29.00   27.0
  8   MLODYSTACH, HENRYK (9)     1800 5.5      40.5  51.0 27.00   30.5
  9   BORAWSKI, RYSZARD (7)      1800 5.5      38.5  49.5 28.00   32.5
 10   SAPIERZYNSKI, TADEUSZ (1)  2000 5.5      37.5  48.0 28.25   30.0
 11   ZOCHOWSKI, MICHAL (11)     1800 5.5      37.5  47.5 26.75   30.5
 12   PUCZYLOWSKI, MARCIN (29)   1600 5.5      35.5  46.0 25.50   26.0
 13   OSZMIAN, NATALIA (16)      1600 5.5      35.5  45.0 23.50   29.0
 14   SKORUPSKI, SZYMON (34)     1400 5.5      35.0  45.0 23.25   28.5
 15   EKSTOWICZ, TADEUSZ (12)    1800 5.5      34.5  45.0 23.75   26.5
 16   CIEPLAK, AGNIESZKA (19)    1600 5.5      30.0  39.0 22.75   24.0
 17   PLICHTA, ADAM (27)         1600 5        35.5  45.5 22.00   27.0
 18   JADANOWSKA, BEATA (20)     1600 5        33.5  43.5 20.25   24.0
 19   OPALINSKI, PATRYK (25)     1600 4.5      33.5  43.5 17.25   22.5
 20   TKACZ, ANDRZEJ (15)        1800 4.5      33.0  41.0 18.00   25.0
 21   KALUZNA, KAMILA (17)       1600 4.5      32.5  42.5 18.00   23.5
 22   BARAN, DAWID (23)          1600 4.5      32.5  40.5 16.75   23.5
 23   OPALINSKA, MAGDALENA (18)  1600 4.5      30.5  40.5 16.75   22.5
 24   HRYWNA, IGOR (40)          1200 4.5      25.0  33.0 15.00   16.5
 25   SIENCZUK, MARCIN (28)      1600 4        34.0  41.5 13.00   24.0
 26   HALUSZCZAK, MIROSLAW (26)  1600 4        33.0  43.0 15.00   21.0
 27   KOZLOWSKI, RADOSLAW (13)   1800 4        33.0  42.0 16.00   24.0
 28   TARACH, DOROTA (30)        1400 4        33.0  41.5 16.50   20.0
 29   CZAPSKI, REMIGIUSZ (22)    1600 4        31.0  38.5 12.25   23.0
 30   DUDA, DANIEL (33)          1400 4        27.5  34.0 11.00   18.5
 31   OLEJNIK, KASJAN (24)       1600 4        25.0  31.0 10.50   14.5
 32   OLEJNIK, PATRYK (35)       1400 4        24.0  30.0 10.00   15.5
 33   HRYWNA, OLEG (39)          1200 4        24.0  29.5 10.50   17.0
 34   MALCZYK, BARBARA (31)      1400 3.5      30.0  38.0 12.75   16.5
 35   BUDNY, KRZYSZTOF (32)      1400 3.5      29.0  35.0  8.75   15.5
 36   DEJNA, MIROSLAW (38)       1200 3.5      28.5  34.5  9.00   14.5
 37   GRAJNER, JAN (10)          1800 3.5      27.5  37.5 13.00   17.5
 38   PALDYNA, NATALIA (36)      1250 3.5      23.0  29.5  6.50   13.5
 39   DUDA, MACIEJ (21)          1600 3        31.0  37.5  9.50   19.0
 40   LITWINOWICZ, RADOSLAW (41) 1000 3        21.0  26.5  4.00    8.0
 41   GABRUS, MATEUSZ (37)       1200 2.5      26.5  33.0  6.00   12.0
 42   CZAPLINSKI, ADAM (44)      1000 2.5      24.0  29.0  4.75   12.5
 43   DZIUBINSKI, MACIEJ (42)    1000 1        22.5  27.0  0.50    4.0
 44   RZEPNICKI, BARTOSZ (43)    1000 0.5      24.0  29.0  1.25    2.5

Tabela - Cross

No  Name                  Loc  Total  1    2    3    4    5    6    7    8    9  
1.  SAPIERZYNSKI, TADEUSZ 2000 5.5   24:W 16:D  6:D 18:W 11:D  4:D 34:D 27:D 29:D
2.  MALCZYK, JAKUB        2000 7     25:W 14:L 29:W 16:W  7:D  9:W  3:W  5:D  4:W
3.  OPALINSKI, SEBASTIAN  2000 7     26:W 18:W  9:W 11:W  4:D 14:W  2:L  6:D 34:W
4.  MALEC, RADOSLAW       2000 6     27:W 17:W 14:W  7:W  3:D  1:D  5:L 16:W  2:L
5.  WOLODKO, ADAM         2000 7     28:W 20:W 11:L 22:W  9:D 12:W  4:W  2:D 14:W
6.  KOTERMANSKA, ANNA     1900 6.5   29:D 10:W  1:D 17:W 12:D 27:W  7:D  3:D  9:W
7.  BORAWSKI, RYSZARD     1800 5.5   15:W 22:W 23:W  4:L  2:D 11:W  6:D 14:L 16:D
8.  HOFFMANN, PAULINA     1800 6     30:D 34:W 16:D 20:D 14:L 29:D 26:W 25:W 27:W
9.  MLODYSTACH, HENRYK    1800 5.5   31:W 19:W  3:L 23:W  5:D  2:L 15:W 11:W  6:L
10. GRAJNER, JAN          1800 3.5   32:D  6:L 30:D 36:W 22:L 23:L 35:W 26:L 31:D
11. ZOCHOWSKI, MICHAL     1800 5.5   33:W 21:W  5:W  3:L  1:D  7:L 12:W  9:L 17:W
12. EKSTOWICZ, TADEUSZ    1800 5.5   34:L 32:W 25:W 28:W  6:D  5:L 11:L 30:W 15:W
13. KOZLOWSKI, RADOSLAW   1800 4     35:W 23:L 27:L 31:W 39:W 15:W 16:L 29:L 19:L
14. ZOCHOWSKI, WIESLAW    1800 6     36:W  2:W  4:L 34:W  8:W  3:L 28:W  7:W  5:L
15. TKACZ, ANDRZEJ        1800 4.5    7:L 37:W 31:W 27:D 29:W 13:L  9:L 33:W 12:L
16. OSZMIAN, NATALIA      1600 5.5   37:W  1:D  8:D  2:L 23:W 26:W 13:W  4:L  7:D
17. KALUZNA, KAMILA       1600 4.5   38:W  4:L 26:W  6:L 25:L 30:W 22:D 23:W 11:L
18. OPALINSKA, MAGDALENA  1600 4.5   39:W  3:L 33:W  1:L 26:L 31:W 27:L 21:W 25:D
19. CIEPLAK, AGNIESZKA    1600 5.5   40:W  9:L 28:L 38:W 30:D 20:D 23:D 22:W 13:W
20. JADANOWSKA, BEATA     1600 5     41:W  5:L 35:W  8:D 27:L 19:D 29:L 31:W 26:W
21. DUDA, MACIEJ          1600 3     42:W 11:L 34:L 40:W 28:L 39:W 25:L 18:L 35:L
22. CZAPSKI, REMIGIUSZ    1600 4     43:W  7:L 39:W  5:L 10:W 28:L 17:D 19:L 33:D
23. BARAN, DAWID          1600 4.5   44:W 13:W  7:L  9:L 16:L 10:W 19:D 17:L 28:W
24. OLEJNIK, KASJAN       1600 4      1:L 39:L 32:L 43:W 36:D 33:D 38:D 37:W 30:D
25. OPALINSKI, PATRYK     1600 4.5    2:L 36:W 12:L 33:W 17:W 34:L 21:W  8:L 18:D
26. HALUSZCZAK, MIROSLAW  1600 4      3:L 41:W 17:L 35:W 18:W 16:L  8:L 10:W 20:L
27. PLICHTA, ADAM         1600 5      4:L 38:W 13:W 15:D 20:W  6:L 18:W  1:D  8:L
28. SIENCZUK, MARCIN      1600 4      5:L 43:W 19:W 12:L 21:W 22:W 14:L 34:L 23:L
29. PUCZYLOWSKI, MARCIN   1600 5.5    6:D 30:W  2:L 32:W 15:L  8:D 20:W 13:W  1:D
30. TARACH, DOROTA        1400 4      8:D 29:L 10:D 37:W 19:D 17:L 40:W 12:L 24:D
31. MALCZYK, BARBARA      1400 3.5    9:L 40:W 15:L 13:L 37:W 18:L 39:W 20:L 10:D
32. BUDNY, KRZYSZTOF      1400 3.5   10:D 12:L 24:W 29:L 34:L 40:L 43:W 38:L 37:W
33. DUDA, DANIEL          1400 4     11:L 42:W 18:L 25:L 38:W 24:D 44:W 15:L 22:D
34. SKORUPSKI, SZYMON     1400 5.5   12:W  8:L 21:W 14:L 32:W 25:W  1:D 28:W  3:L
35. OLEJNIK, PATRYK       1400 4     13:L 44:W 20:L 26:L 40:D 37:D 10:L 42:W 21:W
36. PALDYNA, NATALIA      1250 3.5   14:L 25:L 41:W 10:L 24:D 44:L 42:W 40:L 43:W
37. GABRUS, MATEUSZ       1200 2.5   16:L 15:L 42:W 30:L 31:L 35:D 41:W 24:L 32:L
38. DEJNA, MIROSLAW       1200 3.5   17:L 27:L 43:W 19:L 33:L 41:W 24:D 32:W 40:L
39. HRYWNA, OLEG          1200 4     18:L 24:W 22:L 41:W 13:L 21:L 31:L 44:W 42:W
40. HRYWNA, IGOR          1200 4.5   19:L 31:L 44:W 21:L 35:D 32:W 30:L 36:W 38:W
41. LITWINOWICZ, RADOSLAW 1000 3     20:L 26:L 36:L 39:L 42:W 38:L 37:L 43:W 44:W
42. DZIUBINSKI, MACIEJ    1000 1     21:L 33:L 37:L 44:L 41:L 43:W 36:L 35:L 39:L
43. RZEPNICKI, BARTOSZ    1000 .5    22:L 28:L 38:L 24:L 44:D 42:L 32:L 41:L 36:L
44. CZAPLINSKI, ADAM      1000 2.5   23:L 35:L 40:L 42:W 43:D 36:W 33:L 39:L 41:L

Ranking Krajowy

No  Name                  Loc  Score  Rav Rprfm
1.  SAPIERZYNSKI, TADEUSZ 2000 5.5/9 1710  1790
2.  MALCZYK, JAKUB        2000 7.0/9 1820  2020
3.  OPALINSKI, SEBASTIAN  2000 7.0/9 1790  1990
4.  MALEC, RADOSLAW       2000 6.0/9 1840  1960
5.  WOLODKO, ADAM         2000 7.0/9 1800  2000
6.  KOTERMANSKA, ANNA     1900 6.5/9 1790  1950
7.  BORAWSKI, RYSZARD     1800 5.5/9 1790  1870
8.  HOFFMANN, PAULINA     1800 6.0/9 1600  1720
9.  MLODYSTACH, HENRYK    1800 5.5/9 1790  1870
10. GRAJNER, JAN          1800 3.5/9 1535  1455
11. ZOCHOWSKI, MICHAL     1800 5.5/9 1780  1860
12. EKSTOWICZ, TADEUSZ    1800 5.5/9 1670  1750
13. KOZLOWSKI, RADOSLAW   1800 4.0/9 1560  1520
14. ZOCHOWSKI, WIESLAW    1800 6.0/9 1765  1885
15. TKACZ, ANDRZEJ        1800 4.5/9 1620  1620
16. OSZMIAN, NATALIA      1600 5.5/9 1740  1820
17. KALUZNA, KAMILA       1600 4.5/9 1630  1630
18. OPALINSKA, MAGDALENA  1600 4.5/9 1600  1600
19. CIEPLAK, AGNIESZKA    1600 5.5/9 1540  1620
20. JADANOWSKA, BEATA     1600 5.0/9 1560  1600
21. DUDA, MACIEJ          1600 3.0/9 1440  1320
22. CZAPSKI, REMIGIUSZ    1600 4.0/9 1560  1520
23. BARAN, DAWID          1600 4.5/9 1620  1620
24. OLEJNIK, KASJAN       1600 4.0/9 1365  1325
25. OPALINSKI, PATRYK     1600 4.5/9 1605  1605
26. HALUSZCZAK, MIROSLAW  1600 4.0/9 1600  1560
27. PLICHTA, ADAM         1600 5.0/9 1730  1770
28. SIENCZUK, MARCIN      1600 4.0/9 1600  1560
29. PUCZYLOWSKI, MARCIN   1600 5.5/9 1730  1810
30. TARACH, DOROTA        1400 4.0/9 1560  1520
31. MALCZYK, BARBARA      1400 3.5/9 1540  1460
32. BUDNY, KRZYSZTOF      1400 3.5/9 1420  1340
33. DUDA, DANIEL          1400 4.0/9 1460  1420
34. SKORUPSKI, SZYMON     1400 5.5/9 1700  1780
35. OLEJNIK, PATRYK       1400 4.0/9 1420  1380
36. PALDYNA, NATALIA      1250 3.5/9 1325  1245
37. GABRUS, MATEUSZ       1200 2.5/9 1380  1220
38. DEJNA, MIROSLAW       1200 3.5/9 1360  1280
39. HRYWNA, OLEG          1200 4.0/9 1380  1340
40. HRYWNA, IGOR          1200 4.5/9 1345  1345
41. LITWINOWICZ, RADOSLAW 1000 3.0/9 1205  1085
42. DZIUBINSKI, MACIEJ    1000 1.0/9 1205   925
43. RZEPNICKI, BARTOSZ    1000 0.5/9 1265   945
44. CZAPLINSKI, ADAM      1000 2.5/9 1205  1045