Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

V Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 30

31.01.2004 OLsztyn
P'20 system szwajcarski - 7 rund

Lista Startowa


Nr NAZWISKO, Imię          FIDE POL  KLUB-Miasto                

1.  ZACHAREK, Michał       2200 2200 IŁAWA                      
2.  JÓŹWIK, Rafał          2197 2197 ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN           
3.  BUKOJEMSKI, Adam       2197 2197 UKS DIAGONALA ELBLĄG       
4.  PLESIUK, Andrzej       2181 2181 ŁĄCZNOŚĆ OLSZTYN           
5.  MALCZYK, Radosław      2160 2160 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN     
6.  KAŹMIERCZAK, Rafał     2157 2157 MLKS CZARNI OLECKO         
7.  BUDREWICZ, Krzysztof   2130 2130 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN     
8.  ZARĘBSKI, Cezary       2105 2105 KORMORAN OSTRÓDA           
9.  MALCZYK, Rafał         2074 2074 MKSz HETMAN-PIONIER KĘTRZYN
10. BORKOWSKI, Marek       2052 2052 TRZYDZIESTKA OLSZTYN       
11. CZARTORYSKI, Paweł     2041 2041 TRZYDZIESTKA OLSZTYN       
12. GULA, Andrzej          2040 2040 KSz ODRODZENIE SZCZYTNO    
13. MALCZYK, Jakub         2030 2030 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN     
14. KOBUS, Maciej          2015 2015 WARMIA OLSZTYN             
15. KAŹMIERCZAK, Marcin    2014 2014 MLKS CZARNI OLECKO         
16. GRECZYCHO, Leszek      2011 2011 ŁĄCZNICZKA BYDGOSZCZ       
17. SZYMANOWSKA, Lena      1993 1993 LUKS GOK SAMBOROWO         
18. KOTERMAŃSKA, Anna      1951 1951 TRZYDZIESTKA OLSZTYN       
19. SEGIET, Janusz              2200 KKS WARMIA OLSZTYN         
20. TERTEL, Krzysztof           2000 PISZ                       
21. WOŁODKO, Adam               2000 KORMORAN OSTRÓDA           
22. LESIŃSKI, Zdzisław          2000 MRĄGOWIA MRĄGOWO           
23. LACHMIROWICZ, Maciej        2000 GRONITY                    
24. DANISZKOWICZ, Bohdan        2000 ZAKRZEWO-START ELBLĄG      
25. MALECKI, Janusz             1800 SMOL-BUD GIŻYCKO           
26. BORAWSKI, Ryszard           1800 ZAKRZEWO-START ELBLĄG      
27. IWANCIO, Łukasz             1800 OKS WiM OLSZTYN            
28. BATURO, Tomasz              1800 TRZYDZIESTKA OLSZTYN       
29. PUCZYŁOWSKI, Marcin         1800 TRZYDZIESTKA OLSZTYN       
30. ORŁOWSKI, Bogdan            1800 TRZYDZIESTKA OLSZTYN       
31. KACZMAREK, Arkadiusz        1800 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN     
32. KAŹMIERCZAK, Roman          1800 MDKiS MORĄG                
33. SZULC, Jan                  1800 MDKiS MORĄG                
34. REMISZEWSKI, Tomasz         1800 EŁK                        
35. CZAUS, Piotr                1800 TRZYDZIESTKA OLSZTYN       
36. OPALIŃSKI, Krzyszrof        1800 LUKS GOK SAMBOROWO         
37. HARASIM, Wiesław            1800 WARMIA OLSZTYN             
38. KUBAN, Wiesław              1800 LUKS GOK SAMBOROWO         
39. PIECKOWSKI, Henryk          1800 OLSZTYN                    
40. MŁOTKOWSKI, Cezary          1600 OLSZTYN                    
41. BARAN, Dawid                1600 TRZYDZIESTKA OLSZTYN       
42. KOSAKOWSKA, Natalia         1400 MDKiS MORĄG                
43. CHROŁ, Piotr                1400 GIM 14 OLSZTYN             
44. DEJNA, Mirosław             1400 DEBIUT LUBAWA              
45. ZAJĄC, Tomasz               1400 TRZYDZIESTKA OLSZTYN       
46. SEMCZAK, Łukasz             1400 TRZYDZIESTKA OLSZTYN       
47. DALIGA, Jakub               1200 UKS 29 OLSZTYN             
48. KAŹMIERCZAK, Konrad         1200 MDKiS MORĄG                
49. SZPAKOWSKI, Krzysztof       1000 MDKiS MORĄG                
50. WOŹNICKI, Paweł             1000 OLSZTYN                    
51. CHROŁ, Łukasz               1000 GIM 14 OLSZTYN             
52. KOŹNIEWSKI, Alan            1000 SP 1 OLSZTYN               
53. KOTWICKI, Piotr             1000 UWM OLSZTYN                
54. PIETRUSIEWICZ, Kamil        1000 AKCES OLSZTYN              
55. KAŹMIERCZAK, Krzysztof      1000 MDKiS MORĄG                
56. GUTOWSKI, Igor              1000 AKCES OLSZTYN              
57. GŁADKOJĆ, Grzegorz          1000 OLSZTYN                    
58. KAŹMIERCZAK, Grzegorz       1000 MDKiS MORĄG                
59. RYBIŃSKI, Tomasz            1000 TRZYDZIESTKA OLSZTYN       
60. GNATOWSKI, Kamil            1000 SP 30 OLSZTYN              
61. KOTWICKA, Kornelia          1000 UWM OLSZTYN                
62. RENKOWSKI, Piotr            1000 AKCES OLSZTYN              
63. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz      1800 WĘGORZEWO                  

Wyniki

Miejsce NAZWISKO, Imię         POL  Wynik  M-Buch. Buch. Berg.

    1   ZARĘBSKI, Cezary       2105 6.5      22.0  30.5 27.75
    2   MALCZYK, Jakub         2030 6        24.0  31.5 26.00
    3   KAŹMIERCZAK, Rafał     2157 5.5      22.5  31.0 21.75
    4   MALCZYK, Radosław      2160 5.5      22.0  31.5 23.75
    5   BUKOJEMSKI, Adam       2197 5.5      21.0  30.5 23.25
    6   PLESIUK, Andrzej       2181 5.5      20.5  30.0 21.75
    7   TERTEL, Krzysztof      2000 5        22.5  30.5 19.25
    8   JÓŹWIK, Rafał          2197 5        20.0  28.5 20.00
    9   BORKOWSKI, Marek       2052 5        19.0  28.0 18.00
   10   BATURO, Tomasz         1800 5        18.0  25.0 17.00
   11   KUBAN, Wiesław         1800 5        18.0  23.5 15.25
   12   DANISZKOWICZ, Bohdan   2000 5        17.5  23.5 14.00
   13   BUDREWICZ, Krzysztof   2130 4.5      25.5  36.0 20.75
   14   CZARTORYSKI, Paweł     2041 4.5      23.5  33.0 18.50
   15   ZACHAREK, Michał       2200 4.5      18.5  25.5 14.00
   16   GULA, Andrzej          2040 4        23.0  31.5 16.50
   17   MALCZYK, Rafał         2074 4        21.0  30.0 15.50
   18   REMISZEWSKI, Tomasz    1800 4        20.5  29.0 13.50
   19   GRECZYCHO, Leszek      2011 4        20.0  28.0 15.00
   20   KOBUS, Maciej          2015 4        20.0  27.5 13.50
   21   KAŹMIERCZAK, Marcin    2014 4        20.0  27.0 10.00
   22   BORAWSKI, Ryszard      1800 4        19.5  28.0 13.50
   23   MALECKI, Janusz        1800 4        19.5  26.5 11.00
   24   LESIŃSKI, Zdzisław     2000 4        19.0  26.5 12.50
   25   ORŁOWSKI, Bogdan       1800 4        18.0  26.5 12.50
   26   PUCZYŁOWSKI, Marcin    1800 4        17.5  24.0 12.00
   27   OPALIŃSKI, Krzyszrof   1800 4        17.0  24.5 11.50
   28   KACZMAREK, Arkadiusz   1800 4        16.5  23.0 11.25
   29   IWANCIO, Łukasz        1800 4        16.0  22.5  9.50
   30   AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz 1800 4        16.0  22.0  7.00
   31   SZYMANOWSKA, Lena      1993 3.5      20.5  29.0 11.75
   32   WOŁODKO, Adam          2000 3.5      20.5  26.5 10.25
   33   CZAUS, Piotr           1800 3.5      18.5  26.0  8.75
   34   KOTWICKI, Piotr        1000 3.5      18.5  24.0  9.75
   35   SEGIET, Janusz         2200 3.5      17.0  24.0 10.75
   36   MŁOTKOWSKI, Cezary     1600 3.5      17.0  23.0  9.75
   37   KAŹMIERCZAK, Grzegorz  1000 3        19.0  26.5 10.00
   38   KOTERMAŃSKA, Anna      1951 3        18.0  26.5  9.50
   39   SZPAKOWSKI, Krzysztof  1000 3        17.5  23.0  8.00
   40   KAŹMIERCZAK, Roman     1800 3        17.0  24.0  9.75
   41   PIECKOWSKI, Henryk     1800 3        16.5  25.0  7.00
   42   CHROŁ, Piotr           1400 3        16.0  22.5  7.00
   43   KOTWICKA, Kornelia     1000 3        16.0  22.5  3.00
   44   HARASIM, Wiesław       1800 3        16.0  22.0  5.00
   45   SZULC, Jan             1800 3        15.5  22.0  7.00
   46   GŁADKOJĆ, Grzegorz     1000 3        15.5  21.5  7.00
   47   BARAN, Dawid           1600 3        15.0  20.5  5.00
   48   DALIGA, Jakub          1200 3        14.0  18.5  5.00
   49   RYBIŃSKI, Tomasz       1000 3        13.5  19.0  5.00
   50   KOSAKOWSKA, Natalia    1400 3        12.5  17.5  5.00
   51   LACHMIROWICZ, Maciej   2000 2        17.0  23.0  3.00
   52   CHROŁ, Łukasz          1000 2        16.0  23.0  5.00
   53   ZAJĄC, Tomasz          1400 2        16.0  20.5  3.00
   54   WOŹNICKI, Paweł        1000 2        14.5  20.0  5.50
   55   RENKOWSKI, Piotr       1000 2        14.5  19.0  1.00
   56   DEJNA, Mirosław        1400 2        14.0  20.5  3.00
   57   GNATOWSKI, Kamil       1000 2        14.0  18.5  1.00
   58   KAŹMIERCZAK, Konrad    1200 2        13.0  17.0  2.00
   59   PIETRUSIEWICZ, Kamil   1000 2        10.0  13.5  3.00
   60   KAŹMIERCZAK, Krzysztof 1000 1        16.5  23.5  0.00
   61   GUTOWSKI, Igor         1000 1        13.5  19.0  0.00
   62   KOŹNIEWSKI, Alan       1000 1        13.5  18.5  0.00
   63   SEMCZAK, Łukasz        1400 1        13.0  19.0  2.00

Tabela - Cross

Msc NAZWISKO, Imię        POL  Wynik   1    2    3    4    5    6    7 

1  ZARĘBSKI, Cezary       2105 6.5   41:W 23:W 31:W 14:W 13:W  3:W  5:D
2  MALCZYK, Jakub         2030 6     56:W 25:W  6:W  7:W  3:L  9:W 13:W
3  KAŹMIERCZAK, Rafał     2157 5.5   44:W 51:W 21:W 17:W  2:W  1:L  4:D
4  MALCZYK, Radosław      2160 5.5   27:W  7:D  8:D 22:W 16:W 18:W  3:D
5  BUKOJEMSKI, Adam       2197 5.5   18:W 38:W 16:L 12:W 20:W 24:W  1:D
6  PLESIUK, Andrzej       2181 5.5   33:W 32:W  2:L 23:W 21:W 13:D 14:W
7  TERTEL, Krzysztof      2000 5     52:W  4:D 15:W  2:L 35:W 11:D 18:W
8  JÓŹWIK, Rafał          2197 5     45:W 31:L  4:D 15:W 32:W 14:D 24:W
9  BORKOWSKI, Marek       2052 5     47:W 26:L 33:W 29:W 31:W  2:L 22:W
10 BATURO, Tomasz         1800 5     49:W 14:L 43:W 20:L 42:W 21:W 19:W
11 KUBAN, Wiesław         1800 5     13:L 60:W 32:D 51:W 28:W  7:D 16:W
12 DANISZKOWICZ, Bohdan   2000 5     60:W 13:L 47:W  5:L 44:W 39:W 17:W
13 BUDREWICZ, Krzysztof   2130 4.5   11:W 12:W 20:W 16:W  1:L  6:D  2:L
14 CZARTORYSKI, Paweł     2041 4.5   50:W 10:W 26:W  1:L 19:W  8:D  6:L
15 ZACHAREK, Michał       2200 4.5   40:D 37:W  7:L  8:L 56:W 33:W 25:W
16 GULA, Andrzej          2040 4     42:W 28:W  5:W 13:L  4:L 23:W 11:L
17 MALCZYK, Rafał         2074 4     36:W 22:W 19:W  3:L 24:L 29:W 12:L
18 REMISZEWSKI, Tomasz    1800 4      5:L 39:W 30:W 35:W 38:W  4:L  7:L
19 GRECZYCHO, Leszek      2011 4     48:W 30:W 17:L 25:W 14:L 26:W 10:L
20 KOBUS, Maciej          2015 4     53:W 34:W 13:L 10:W  5:L 22:L 40:W
21 KAŹMIERCZAK, Marcin    2014 4     63:W 54:W  3:L 26:W  6:L 10:L 45:W
22 BORAWSKI, Ryszard      1800 4     46:W 17:L 34:W  4:L 41:W 20:W  9:L
23 MALECKI, Janusz        1800 4     61:W  1:L 42:W  6:L 27:W 16:L 37:W
24 LESIŃSKI, Zdzisław     2000 4     34:L 53:W 41:W 36:W 17:W  5:L  8:L
25 ORŁOWSKI, Bogdan       1800 4     43:W  2:L 49:W 19:L 37:W 31:W 15:L
26 PUCZYŁOWSKI, Marcin    1800 4     57:W  9:W 14:L 21:L 53:W 19:L 39:W
27 OPALIŃSKI, Krzyszrof   1800 4      4:L 52:W 35:L 34:W 23:L 48:W 38:W
28 KACZMAREK, Arkadiusz   1800 4     55:W 16:L 37:W 38:D 11:L 32:D 46:W
29 IWANCIO, Łukasz        1800 4     37:L 63:W 54:W  9:L 36:W 17:L 44:W
30 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz 1800 4      0:W 19:L 18:L 39:L 54:W 47:W 51:W
31 SZYMANOWSKA, Lena      1993 3.5   58:W  8:W  1:L 45:W  9:L 25:L 33:D
32 WOŁODKO, Adam          2000 3.5   62:W  6:L 11:D 40:W  8:L 28:D 34:D
33 CZAUS, Piotr           1800 3.5    6:L 58:W  9:L 54:W 48:W 15:L 31:D
34 KOTWICKI, Piotr        1000 3.5   24:W 20:L 22:L 27:L 63:W 41:W 32:D
35 SEGIET, Janusz         2200 3.5   54:L 40:W 27:W 18:L  7:L 53:W 36:D
36 MŁOTKOWSKI, Cezary     1600 3.5   17:L 46:W 51:W 24:L 29:L 43:W 35:D
37 KAŹMIERCZAK, Grzegorz  1000 3     29:W 15:L 28:L 47:W 25:L 50:W 23:L
38 KOTERMAŃSKA, Anna      1951 3     39:W  5:L 44:W 28:D 18:L 40:D 27:L
39 SZPAKOWSKI, Krzysztof  1000 3     38:L 18:L 61:W 30:W 45:W 12:L 26:L
40 KAŹMIERCZAK, Roman     1800 3     15:D 35:L 50:W 32:L 43:W 38:D 20:L
41 PIECKOWSKI, Henryk     1800 3      1:L 59:W 24:L 46:W 22:L 34:L 53:W
42 CHROŁ, Piotr           1400 3     16:L 57:W 23:L 49:W 10:L 46:L 59:W
43 KOTWICKA, Kornelia     1000 3     25:L 56:W 10:L 63:W 40:L 36:L  0:W
44 HARASIM, Wiesław       1800 3      3:L 62:W 38:L 52:W 12:L 58:W 29:L
45 SZULC, Jan             1800 3      8:L 48:W 55:W 31:L 39:L 52:W 21:L
46 GŁADKOJĆ, Grzegorz     1000 3     22:L 36:L 58:W 41:L 51:W 42:W 28:L
47 BARAN, Dawid           1600 3      9:L 61:W 12:L 37:L 57:W 30:L 58:W
48 DALIGA, Jakub          1200 3     19:L 45:L 60:W 55:W 33:L 27:L 56:W
49 RYBIŃSKI, Tomasz       1000 3     10:L 50:W 25:L 42:L 52:L 63:W 60:W
50 KOSAKOWSKA, Natalia    1400 3     14:L 49:L 40:L 62:W 55:W 37:L 52:W
51 LACHMIROWICZ, Maciej   2000 2     59:W  3:L 36:L 11:L 46:L 60:W 30:L
52 CHROŁ, Łukasz          1000 2      7:L 27:L 56:W 44:L 49:W 45:L 50:L
53 ZAJĄC, Tomasz          1400 2     20:L 24:L 62:W 57:W 26:L 35:L 41:L
54 WOŹNICKI, Paweł        1000 2     35:W 21:L 29:L 33:L 30:L 57:W  0: 
55 RENKOWSKI, Piotr       1000 2     28:L  0:W 45:L 48:L 50:L 59:L 61:W
56 DEJNA, Mirosław        1400 2      2:L 43:L 52:L 59:W 15:L 61:W 48:L
57 GNATOWSKI, Kamil       1000 2     26:L 42:L  0:W 53:L 47:L 54:L 62:W
58 KAŹMIERCZAK, Konrad    1200 2     31:L 33:L 46:L 60:W 61:W 44:L 47:L
59 PIETRUSIEWICZ, Kamil   1000 2     51:L 41:L 63:L 56:L 62:W 55:W 42:L
60 KAŹMIERCZAK, Krzysztof 1000 1     12:L 11:L 48:L 58:L  0:W 51:L 49:L
61 GUTOWSKI, Igor         1000 1     23:L 47:L 39:L  0:W 58:L 56:L 55:L
62 KOŹNIEWSKI, Alan       1000 1     32:L 44:L 53:L 50:L 59:L  0:W 57:L
63 SEMCZAK, Łukasz        1400 1     21:L 29:L 59:W 43:L 34:L 49:L  0: 

Ranking Krajowy

Nr  NAZWISKO, Imię         POL  WYNIK Exp. Rav  Rprfm

1.  ZACHAREK, Michał       2200 4.5/7 7.00 1775  1875
2.  JÓŹWIK, Rafał          2197 5.0/7 4.98 2049  2199
3.  BUKOJEMSKI, Adam       2197 5.5/7 5.33 2014  2214
4.  PLESIUK, Andrzej       2181 5.5/7 5.31 2000  2200
5.  MALCZYK, Radosław      2160 5.5/7 5.15 1994  2194
6.  KAŹMIERCZAK, Rafał     2157 5.5/7 4.64 2043  2243
7.  BUDREWICZ, Krzysztof   2130 4.5/7 4.42 2038  2138
8.  ZARĘBSKI, Cezary       2105 6.5/7 4.27 2028  2328
9.  MALCZYK, Rafał         2074 4.0/7 4.93 1930  1980
10. BORKOWSKI, Marek       2052 5.0/7 5.42 1859  2009
11. CZARTORYSKI, Paweł     2041 4.5/7 4.49 1942  2042
12. GULA, Andrzej          2040 4.0/7 4.74 1916  1966
13. MALCZYK, Jakub         2030 6.0/7 4.11 1969  2219
14. KOBUS, Maciej          2015 4.0/7 5.97 1768  1818
15. KAŹMIERCZAK, Marcin    2014 4.0/7 5.95 1769  1819
16. GRECZYCHO, Leszek      2011 4.0/7 5.45 1816  1866
17. SZYMANOWSKA, Lena      1993 3.5/7 4.74 1868  1868
18. KOTERMAŃSKA, Anna      1951 3.0/7 5.32 1769  1719
19. SEGIET, Janusz         2200 3.5/7 7.00 1700  1700
20. TERTEL, Krzysztof      2000 5.0/7 4.51 1899  2049
21. WOŁODKO, Adam          2000 3.5/7 6.27 1722  1722
22. LESIŃSKI, Zdzisław     2000 4.0/7 5.66 1784  1834
23. LACHMIROWICZ, Maciej   2000 2.0/7 7.00 1545  1395
24. DANISZKOWICZ, Bohdan   2000 5.0/7 6.24 1725  1875
25. MALECKI, Janusz        1800 4.0/7 4.84 1666  1716
26. BORAWSKI, Ryszard      1800 4.0/7 4.12 1738  1788
27. IWANCIO, Łukasz        1800 4.0/7 5.59 1591  1641
28. BATURO, Tomasz         1800 5.0/7 4.89 1660  1810
29. PUCZYŁOWSKI, Marcin    1800 4.0/7 4.85 1665  1715
30. ORŁOWSKI, Bogdan       1800 4.0/7 5.20 1629  1679
31. KACZMAREK, Arkadiusz   1800 4.0/7 5.76 1574  1624
32. KAŹMIERCZAK, Roman     1800 3.0/7 3.29 1821  1771
33. SZULC, Jan             1800 3.0/7 6.24 1526  1476
34. REMISZEWSKI, Tomasz    1800 4.0/7 2.61 1889  1939
35. CZAUS, Piotr           1800 3.5/7 4.46 1703  1703
36. OPALIŃSKI, Krzyszrof   1800 4.0/7 5.11 1639  1689
37. HARASIM, Wiesław       1800 3.0/7 5.36 1614  1564
38. KUBAN, Wiesław         1800 5.0/7 3.04 1846  1996
39. PIECKOWSKI, Henryk     1800 3.0/7 6.36 1513  1463
40. MŁOTKOWSKI, Cezary     1600 3.5/7 2.41 1709  1709
41. BARAN, Dawid           1600 3.0/7 4.93 1457  1407
42. KOSAKOWSKA, Natalia    1400 3.0/7 4.69 1280  1230
43. CHROŁ, Piotr           1400 3.0/7 3.70 1380  1330
44. DEJNA, Mirosław        1400 2.0/7 3.96 1354  1204
45. ZAJĄC, Tomasz          1400 2.0/7 0.98 1652  1502
46. SEMCZAK, Łukasz        1400 1.0/6 3.73 1316  1088
47. DALIGA, Jakub          1200 3.0/7 0.49 1501  1451
48. KAŹMIERCZAK, Konrad    1200 2.0/7 1.26 1424  1274
49. SZPAKOWSKI, Krzysztof  1000 3.0/7 0.00 1644  1594
50. WOŹNICKI, Paweł        1000 2.0/6 0.00 1659  1545
51. CHROŁ, Łukasz          1000 2.0/7 0.00 1525  1375
52. KOŹNIEWSKI, Alan       1000 0.0/6 0.00 1371  1029
53. KOTWICKI, Piotr        1000 3.5/7 0.00 1727  1727
54. PIETRUSIEWICZ, Kamil   1000 2.0/7 0.00 1375  1225
55. KAŹMIERCZAK, Krzysztof 1000 0.0/6 0.00 1457  1114
56. GUTOWSKI, Igor         1000 0.0/6 0.50 1286   943
57. GŁADKOJĆ, Grzegorz     1000 3.0/7 0.00 1575  1525
58. KAŹMIERCZAK, Grzegorz  1000 3.0/7 0.00 1675  1625
59. RYBIŃSKI, Tomasz       1000 3.0/7 0.00 1350  1300
60. GNATOWSKI, Kamil       1000 1.0/6 0.25 1314  1086
61. KOTWICKA, Kornelia     1000 2.0/6 0.00 1543  1429
62. RENKOWSKI, Piotr       1000 1.0/6 0.25 1314  1086
63. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz 1800 3.0/6 4.73 1602  1602