Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

VI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSEiT w Olsztynie
Olsztyn 16-20.02.2004
system szwajcarski - 9 rund

lista startowa | wyniki końcowe | Tabela - CROSS | Ranking PZSzach

Lista startowa

Nr  Zawodnik             Grupa FIDE PZSz Klub
1.  BUDREWICZ, Krzysztof A     2130 2130 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN 
2.  MALCZYK, Rafał       A     2074 2074 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN 
3.  MALCZYK, Jakub       A     2030 2030 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN 
4.  KRAWCZYK, Andrzej    A     1956 1956 JANNTAR PRUSZCZ GDAŃSKI
5.  CZYRSON, Krystian    A     1947 1947 UKS GEDANENSIS GDAŃSK  
6.  ANDREARCZYK, Paweł   A          1800 ZAKRZEWO-START ELBLĄG  
7.  BATURO, Tomasz       C          1800 TRZYDZIESTKA OLSZTYN   
8.  IWANCIO, Łukasz      C          1800 OKS WIM OLSZTYN        
9.  KIEWRO, Tomasz       X          1800 TRZYDZIESTKA OLSZTYN   
10. NOWOSIELSKI, Piotr   C          1800 ZAKRZEWO-START ELBLĄG  
11. CIEPŁOWSKI, Tomasz   A          1800 ZAKRZEWO-START ELBLĄG  
12. PLICHTA, Adam        C          1800 MRĄGOWIA MRĄGOWO       
13. MALCZYK, Barbara     B (od 2r)  1600 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN
14. CHODORCOW, Władysław E          1600 ROSJA - KALININGRAD    
15. BARAN, Dawid         E          1600 TRZYDZIESTKA OLSZTYN   
16. JAROSŁAWSKI, Karol   A          1600 ZAKRZEWO-START ELBLĄG  
17. TARACH, Dorota       D          1400 KORMORAN OSTRÓDA       
18. HRYWNA, Igor         C          1400 UKS 29 OLSZTYN         
19. CHROŁ, Piotr         A          1400 GIM 14 OLSZTYN         
20. BŁASZCZAK, Igor      C          1400 SP 19 OLSZTYN          
21. DEJNA, Mirosław      X          1400 DEBIUT LUBAWA          
22. ZAJĄC, Tomasz        E          1400 TRZYDZIESTKA OLSZTYN   
23. HRYWNA, Oleg         C          1400 UKS 29 OLSZTYN         
24. JANICKI, Filip       E          1400 START LUBLIN           
25. HOMENDA, Michał      E          1400 START LUBLIN           
26. DALIGA, Jakub        E          1200 UKS 29 OLSZTYN         
27. BANACH, Wojciech     C (do 5r)  1200 TRZYDZIESTKA OLSZTYN   
28. BERGOLC, Sylwester   C          1200 GIM 1 BARCZEWO         
29. MALCZYK, Piotr       E          1200 HETMAN-PIONIER KĘTRZYN 
30. HOMENDA, Maciej      E          1200 START LUBLIN           
31. GABRUŚ, Mateusz      C          1200 UKS 29 OLSZTYN         
32. PIETRUSIEWICZ, Kamil E          1000 AKCES OLSZTYN          
33. KUBIK, Paweł         E          1000 ZAKRZEWO-START ELBLĄG  
34. JEDRZEJEWSKI, Marek  C          1000 TRZYDZIESTKA OLSZTYN   
35. KUBIK, Wojciech      E          1000 ZAKRZEWO-START ELBLĄG  
36. SZYSZKOWSKI, Marcel  E (do 6r)  1000 PAŁAC MŁODZIEŻY OLSZTYN
37. MARSZELEWSKI, Filip  E          1000 ZAKRZEWO-START ELBLĄG  
38. GONSIOR, Rafał       E          1000 ZAKRZEWO-START ELBLĄG  
39. CENTKOWSKI, Cezary   C          1000 OLSZTYN                

Wyniki końcowe

Miejsce Zawodnik  (nr)         Grupa PZSz Wynik  M-Buch. Buch. Berg. Progr.
  1   BUDREWICZ, Krzysztof (1)  A     2130 7.5      41.0  52.0 41.50   38.0
  2   KRAWCZYK, Andrzej (4)     A     1956 7.5      40.5  53.0 44.00   40.0
  3   MALCZYK, Jakub (3)        A     2030 6.5      42.5  54.0 36.50   37.0
  4   ANDREARCZYK, Paweł (6)    A     1800 6.5      41.0  52.0 33.75   33.5
  5   BATURO, Tomasz (7)        C     1800 6.5      40.5  52.5 31.25   33.0
  6   MALCZYK, Rafał (2)        A     2074 6        41.0  52.5 33.00   34.0
  7   PLICHTA, Adam (12)        C     1800 6        37.0  47.0 28.00   30.0
  8   KIEWRO, Tomasz (9)        X     1800 6        35.0  44.5 25.50   30.0
  9   NOWOSIELSKI, Piotr (10)   C     1800 5.5      35.0  46.0 25.00   27.5
 10   CZYRSON, Krystian (5)     A     1947 5        39.0  50.5 26.25   30.5
 11   IWANCIO, Łukasz (8)       C     1800 5        38.5  49.0 23.50   30.0
 12   BARAN, Dawid (15)         E     1600 5        33.5  44.0 21.00   28.0
 13   CIEPŁOWSKI, Tomasz (11)   A     1800 5        33.0  42.5 20.25   25.5
 14   CHODORCOW, Władysław (14) E     1600 5        33.0  42.0 19.75   27.5
 15   TARACH, Dorota (17)       D     1400 5        32.5  41.0 18.50   26.5
 16   BŁASZCZAK, Igor (20)      C     1400 5        31.5  42.0 21.75   25.0
 17   JAROSŁAWSKI, Karol (16)   A     1600 5        31.5  39.5 17.00   24.0
 18   MALCZYK, Barbara (13)     B     1600 5        31.0  40.0 21.00   23.5
 19   JANICKI, Filip (24)       E     1400 5        30.5  39.5 17.50   22.0
 20   HRYWNA, Igor (18)         C     1400 5        25.5  34.0 14.00   24.0
 21   JEDRZEJEWSKI, Marek (34)  C     1000 4.5      31.0  39.5 17.25   22.0
 22   CHROŁ, Piotr (19)         A     1400 4.5      30.5  39.5 17.75   24.5
 23   CENTKOWSKI, Cezary (39)   C     1000 4        32.5  39.0  6.00   22.0
 24   HOMENDA, Michał (25)      E     1400 4        32.0  39.5 15.00   21.0
 25   HRYWNA, Oleg (23)         C     1400 4        30.0  39.5 15.00   21.0
 26   GONSIOR, Rafał (38)       E     1000 4        28.5  35.0  5.75   17.0
 27   HOMENDA, Maciej (30)      E     1200 4        28.0  35.0  8.50   16.0
 28   ZAJĄC, Tomasz (22)        E     1400 4        24.0  31.5 10.25   16.0
 29   PIETRUSIEWICZ, Kamil (32) E     1000 3.5      31.5  39.0 12.00   16.5
 30   BERGOLC, Sylwester (28)   C     1200 3.5      26.5  33.0  7.00   14.5
 31   DALIGA, Jakub (26)        E     1200 3.5      25.5  33.5  8.75   17.5
 32   DEJNA, Mirosław (21)      X     1400 3.5      23.5  32.5 10.25   12.5
 33   GABRUŚ, Mateusz (31)      C     1200 3        30.0  37.5 11.00   17.0
 34   MALCZYK, Piotr (29)       E     1200 3        29.0  37.5 10.50   16.0
 35   MARSZELEWSKI, Filip (37)  E     1000 3        25.5  32.0  5.00   10.0
 36   KUBIK, Paweł (33)         E     1000 2        25.5  32.0  1.00    7.0
 37   KUBIK, Wojciech (35)      E     1000 2        24.0  30.5  2.00    6.0
 38   SZYSZKOWSKI, Marcel (36)  E     1000 1        17.0  23.5  0.00    5.0
 39   BANACH, Wojciech (27)     C     1200 1         8.5  17.0  3.00    3.0

Tabela - CROSS

MSC Zawodnik  (nr)         Grupa    Wynik  1    2    3    4    5    6    7    8    9

1  BUDREWICZ, Krzysztof (1)  A     7.5   32:W  9:W  4:W  2:L 11:W  5:W  3:W  6:D 12:W
2  KRAWCZYK, Andrzej (4)     A     7.5   19:W 14:W 16:W  1:W  3:D  4:W 10:D  5:D  6:W
3  MALCZYK, Jakub (3)        A     6.5   25:W  7:W  5:W 11:W  2:D  6:D  1:L 10:W  4:D
4  ANDREARCZYK, Paweł (6)    A     6.5   31:W 17:W  1:L 20:W  8:W  2:L 12:W  7:W  3:D
5  BATURO, Tomasz (7)        C     6.5   39:W 15:W  3:L 17:W 13:W  1:L  8:W  2:D  9:W
6  MALCZYK, Rafał (2)        A     6     28:W 13:D  8:W 10:D  7:W  3:D 18:W  1:D  2:L
7  PLICHTA, Adam (12)        C     6     29:W  3:L 19:W 16:W  6:L 22:W 11:W  4:L 10:W
8  KIEWRO, Tomasz (9)        X     6     34:W 22:W  6:L 15:W  4:L 25:W  5:L 24:W 11:W
9  NOWOSIELSKI, Piotr (10)   C     5.5   27:W  1:L 13:D 28:W 10:L 21:W 15:W 14:W  5:L
10 CZYRSON, Krystian (5)     A     5     24:W 12:W 11:L  6:D  9:W 14:W  2:D  3:L  7:L
11 IWANCIO, Łukasz (8)       C     5     30:W 20:W 10:W  3:L  1:L 17:W  7:L 19:W  8:L
12 BARAN, Dawid (15)         E     5     21:W 10:L 31:W 23:W 14:L 24:W  4:L 20:W  1:L
13 CIEPŁOWSKI, Tomasz (11)   A     5     33:W  6:D  9:D 22:W  5:L 15:L 14:L 34:W 25:W
14 CHODORCOW, Władysław (14) E     5     36:W  2:L 34:W 21:D 12:W 10:L 13:W  9:L 18:D
15 TARACH, Dorota (17)       D     5     38:W  5:L 30:W  8:L 26:W 13:W  9:L 18:D 16:D
16 BŁASZCZAK, Igor (20)      C     5     23:W 18:W  2:L  7:L 24:L 27:W 29:D 22:W 15:D
17 JAROSŁAWSKI, Karol (16)   A     5     37:W  4:L 33:W  5:L 21:W 11:L 19:L 29:W 24:W
18 MALCZYK, Barbara (13)     B     5      0:  16:L 29:W 30:W 19:W 23:W  6:L 15:D 14:D
19 JANICKI, Filip (24)       E     5      2:L 36:W  7:L 33:W 18:L 26:W 17:W 11:L 29:W
20 HRYWNA, Igor (18)         C     5     35:W 11:L 38:W  4:L 25:L 34:W 33:W 12:L 23:W
21 JEDRZEJEWSKI, Marek (34)  C     4.5   12:L 24:W 32:W 14:D 17:L  9:L 28:D 33:W 22:D
22 CHROŁ, Piotr (19)         A     4.5   26:W  8:L 27:W 13:L 31:W  7:L 23:W 16:L 21:D
23 CENTKOWSKI, Cezary (39)   C     4     16:L  0:W 25:W 12:L 39:+ 18:L 22:L 37:W 20:L
24 HOMENDA, Michał (25)      E     4     10:L 21:L 37:W 27:W 16:W 12:L 25:W  8:L 17:L
25 HRYWNA, Oleg (23)         C     4      3:L 29:W 23:L 34:W 20:W  8:L 24:L 31:W 13:L
26 GONSIOR, Rafał (38)       E     4     22:L 34:L  0:W 39:+ 15:L 19:L 30:D 36:W 28:D
27 HOMENDA, Maciej (30)      E     4      9:L 32:W 22:L 24:L 36:W 16:L 31:L  0:W 34:W
28 ZAJĄC, Tomasz (22)        E     4      6:L 33:L 36:W  9:L 38:W 29:L 21:D 35:W 26:D
29 PIETRUSIEWICZ, Kamil (32) E     3.5    7:L 25:L 18:L 36:W 32:W 28:W 16:D 17:L 19:L
30 BERGOLC, Sylwester (28)   C     3.5   11:L 35:W 15:L 18:L 33:L 37:W 26:D 32:L  0:W
31 DALIGA, Jakub (26)        E     3.5    4:L 37:W 12:L 38:W 22:L 33:L 27:W 25:L 32:D
32 DEJNA, Mirosław (21)      X     3.5    1:L 27:L 21:L 37:W 29:L 35:W 34:L 30:W 31:D
33 GABRUŚ, Mateusz (31)      C     3     13:L 28:W 17:L 19:L 30:W 31:W 20:L 21:L 35:L
34 MALCZYK, Piotr (29)       E     3      8:L 26:W 14:L 25:L 35:W 20:L 32:W 13:L 27:L
35 MARSZELEWSKI, Filip (37)  E     3     20:L 30:L 39:L  0:W 34:L 32:L 37:W 28:L 33:W
36 KUBIK, Paweł (33)         E     2     14:L 19:L 28:L 29:L 27:L 38:W  0:W 26:L 37:L
37 KUBIK, Wojciech (35)      E     2     17:L 31:L 24:L 32:L  0:W 30:L 35:L 23:L 36:W
38 SZYSZKOWSKI, Marcel (36)  E     1     15:L 39:+ 20:L 31:L 28:L 36:L  0:   0:   0: 
39 BANACH, Wojciech (27)     C     1      5:L 38:- 35:W 26:- 23:-  0:   0:   0:   0: 

Ranking PZSzach

Nr  Zawodnik             PZSz Wynik Rav Rprfm
1.  BUDREWICZ, Krzysztof 2130 7.5/9 1839  2079
2.  MALCZYK, Rafał       2074 6.0/9 1854  1974
3.  MALCZYK, Jakub       2030 6.5/9 1874  2034
4.  KRAWCZYK, Andrzej    1956 7.5/9 1814  2054
5.  CZYRSON, Krystian    1947 5.0/9 1801  1841
6.  ANDREARCZYK, Paweł   1800 6.5/9 1732  1892
7.  BATURO, Tomasz       1800 6.5/9 1752  1912
8.  IWANCIO, Łukasz      1800 5.0/9 1711  1751
9.  KIEWRO, Tomasz       1800 6.0/9 1607  1727
10. NOWOSIELSKI, Piotr   1800 5.5/9 1608  1688
11. CIEPŁOWSKI, Tomasz   1800 5.0/9 1567  1607
12. PLICHTA, Adam        1800 6.0/9 1665  1785
13. MALCZYK, Barbara     1600 5.0/8 1408  1497
14. CHODORCOW, Władysław 1600 5.0/9 1550  1590
15. BARAN, Dawid         1600 5.0/9 1508  1548
16. JAROSŁAWSKI, Karol   1600 5.0/9 1400  1440
17. TARACH, Dorota       1400 5.0/9 1480  1520
18. HRYWNA, Igor         1400 5.0/9 1340  1380
19. CHROŁ, Piotr         1400 4.5/9 1360  1360
20. BŁASZCZAK, Igor      1400 5.0/9 1416  1456
21. DEJNA, Mirosław      1400 3.5/9 1233  1153
22. ZAJĄC, Tomasz        1400 4.0/9 1247  1207
23. HRYWNA, Oleg         1400 4.0/9 1423  1383
24. JANICKI, Filip       1400 5.0/9 1436  1476
25. HOMENDA, Michał      1400 4.0/9 1435  1395
26. DALIGA, Jakub        1200 3.5/9 1320  1240
27. BANACH, Wojciech     1200 1.0/2 1333  1333
28. BERGOLC, Sylwester   1200 2.5/8 1289  1156
29. MALCZYK, Piotr       1200 3.0/9 1380  1260
30. HOMENDA, Maciej      1200 3.0/8 1333  1244
31. GABRUŚ, Mateusz      1200 3.0/9 1320  1200
31. GABRUŚ, Mateusz      1200 3.0/6 1400  1400 IV kat
32. PIETRUSIEWICZ, Kamil 1000 3.5/9 1400  1320 IV kat
32. PIETRUSIEWICZ, Kamil 1000 3.0/6 1371  1371 IV kat
33. KUBIK, Paweł         1000 1.0/8 1178   911
34. JEDRZEJEWSKI, Marek  1000 4.5/9 1440  1440 IV kat
34. JEDRZEJEWSKI, Marek  1000 2.5/6 1486  1429 IV kat
35. KUBIK, Wojciech      1000 1.0/8 1200   933
36. SZYSZKOWSKI, Marcel  1000 0.0/5 1233   900
37. MARSZELEWSKI, Filip  1000 2.0/8 1222  1044
38. GONSIOR, Rafał       1000 2.0/7 1250  1100
39. CENTKOWSKI, Cezary   1000 2.0/7 1350  1200

| początek |