Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sportowe ferie z OSiR - em 2004
P'15 - Rund 7

Standings

Place Name                 Feder Loc  Club           Score M-Buch. Buch.
  1   BUDREWICZ, Krzysztof S     2130 ZS KĘTRZYN     6.5      22.5  30.0
  2   CZARTORYSKI, Paweł   S     2041 LO I OLSZTYN   5.5      21.0  29.5
  3   OPALIŃSKI, Sebastian G     2000 GIM SAMBOROWO  5.5      19.5  29.0
  4   BATURO, Tomasz       G     1801 GIM 13 OLSZTYN 5        20.5  29.0
  5   MALCZYK, Rafał       S     2074 LO I OLSZTYN   5        19.0  28.5
  6   CZYRSON, Krystian    S     1947 XV LO GDAŃSK   4.5      24.0  31.5
  7   KRAWCZYK, Andrzej    S     1956 I LO GDAŃSK    4.5      21.0  30.5
  8   MALEC, Radosław      S     2000 LO IV OLSZTYN  4.5      20.5  28.0
  9   MALCZYK, Jakub       S     2030 ZSEIT OLSZTYN  4        23.0  33.0
 10   OPALIŃSKI, Patryk    P     1600 SP SAMBOROWO   4        19.5  27.5
 11   SZYMANOWSKA, Lena    S     1993 LO OSTRÓDA     4        19.5  25.0
 12   OPALIŃSKA, Magdalena S     1601 LO OSTRÓDA     4        19.0  26.0
 13   TARACH, Dorota       P     1401 SSP 4 IŁAWA    4        18.5  26.0
 14   KULESZA, Magdalena   P     1401 SP SAMBOROWO   4        16.0  22.5
 15   BIELSKI, Daniel      G     1000 GIM 12 OLSZTYN 4        13.5  18.0
 16   PLICHTA, Adam        P     1800 SP 4 MRĄGOWO   3.5      20.0  28.5
 17   JANICKI, Filip       P     1400 PSSP LUBLIN    3.5      19.5  27.5
 18   HOMENDA, Michał      P     1400 PSSP LUBLIN    3.5      17.0  23.0
 19   JAROSŁAWSKI, Karol   S     1600 II LO ELBLĄG   3        19.5  28.0
 20   CHROŁ, Piotr         G     1400 GIM 14 OLSZTYN 3        16.5  23.5
 21   PIETRUSIEWICZ, Kamil P     1000 SP 22 OLSZTYN  3        16.5  22.5
 22   BERGOLC, Sylwester   G     1200 GIM 1 BARCZEWO 3        15.5  23.0
 23   BIELSKI, Paweł       G     1000 GIM 11 OLSZTYN 3        15.5  21.5
 24   ABENDROT, Sebastian  P     1000 SP SAMBOROWO   3        13.5  18.5
 25   DALIGA, Jakub        P     1200 SP 10 OLSZTYN  3        12.5  17.5
 26   KOWALCZYK, Łukasz    G     1000 GIM11 OLSZTYN  2.5      17.0  23.0
 27   ZAJĄC, Tomasz        P     1400 SP 30 OLSZTYN  2        15.5  24.0
 28   BABSKI, Jakub        P     1200 SP SAMBOROWO   2        14.5  19.5
 29   HOMENDA, Maciej      P     1200 PSSP LUBLIN    2        13.5  18.5
 30   KULESZA, Jolanta     P     1100 SP SAMBOROWO   2        10.5  16.0
 31   MALCZYK, Piotr       P     1200 SP 2 OLSZTYN   0.5      14.0  18.5
 32   MALCZYK, Aleksander        1000                0.5      12.5  17.0

Cross Table

No  Name                 Loc  Total  1    2    3    4    5    6    7  
1.  BUDREWICZ, Krzysztof 2130 6.5   17:W 10:D 12:W  6:W  4:W  2:W  8:W
2.  MALCZYK, Rafał       2074 5     18:W  9:L 20:W 13:W  7:W  1:L 14:W
3.  CZARTORYSKI, Paweł   2041 5.5   19:W 12:L 10:W 14:W  8:D  4:W  9:W
4.  MALCZYK, Jakub       2030 4     20:W 11:W  7:W  5:W  1:L  3:L  6:L
5.  MALEC, Radosław      2000 4.5   21:W 14:W  8:W  4:L  6:D  9:L 11:W
6.  OPALIŃSKI, Sebastian 2000 5.5   22:W 13:W  9:W  1:L  5:D 11:W  4:W
7.  SZYMANOWSKA, Lena    1993 4     23:W 16:W  4:L 12:W  2:L  8:L 31:W
8.  KRAWCZYK, Andrzej    1956 4.5   24:W 15:W  5:L 32:W  3:D  7:W  1:L
9.  CZYRSON, Krystian    1947 4.5   25:W  2:W  6:L 16:W 10:D  5:W  3:L
10. BATURO, Tomasz       1801 5     26:W  1:D  3:L 18:W  9:D 20:W 16:W
11. PLICHTA, Adam        1800 3.5   27:W  4:L 18:D 19:W 12:W  6:L  5:L
12. OPALIŃSKA, Magdalena 1601 4     28:W  3:W  1:L  7:L 11:L 24:W 13:W
13. JAROSŁAWSKI, Karol   1600 3     29:W  6:L 31:W  2:L 19:W 14:L 12:L
14. OPALIŃSKI, Patryk    1600 4     30:W  5:L 22:W  3:L 27:W 13:W  2:L
15. KULESZA, Magdalena   1401 4     31:W  8:L 19:L 25:W 16:L 30:W 29:W
16. TARACH, Dorota       1401 4     32:W  7:L 30:W  9:L 15:W 18:W 10:L
17. ZAJĄC, Tomasz        1400 2      1:L 26:W 32:L 30:D 18:D 27:L 22:L
18. CHROŁ, Piotr         1400 3      2:L 25:W 11:D 10:L 17:D 16:L 21:W
19. HOMENDA, Michał      1400 3.5    3:L 28:W 15:W 11:L 13:L 22:W 20:D
20. JANICKI, Filip       1400 3.5    4:L 27:W  2:L 29:W 31:W 10:L 19:D
21. BABSKI, Jakub        1200 2      5:L 30:L 26:W 27:L 24:L 28:W 18:L
22. BERGOLC, Sylwester   1200 3      6:L 29:W 14:L 31:L 25:W 19:L 17:W
23. MALCZYK, Piotr       1200 .5     7:L 32:L 27:L 26:L 28:D 25:L 24:L
24. DALIGA, Jakub        1200 3      8:L 31:L 29:L 28:W 21:W 12:L 23:W
25. HOMENDA, Maciej      1200 2      9:L 18:L 28:W 15:L 22:L 23:W 32:L
26. KULESZA, Jolanta     1100 2     10:L 17:L 21:L 23:W 29:L 31:L 28:W
27. BIELSKI, Daniel      1000 4     11:L 20:L 23:W 21:W 14:L 17:W 30:W
28. MALCZYK, Aleksander  1000 .5    12:L 19:L 25:L 24:L 23:D 21:L 26:L
29. BIELSKI, Paweł       1000 3     13:L 22:L 24:W 20:L 26:W 32:W 15:L
30. KOWALCZYK, Łukasz    1000 2.5   14:L 21:W 16:L 17:D 32:W 15:L 27:L
31. PIETRUSIEWICZ, Kamil 1000 3     15:L 24:W 13:L 22:W 20:L 26:W  7:L
32. ABENDROT, Sebastian  1000 3     16:L 23:W 17:W  8:L 30:L 29:L 25:W