Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

WIOSNA z SZACHAMI - WYNIKI
Olsztyn 27.03.2004

grupa A | grupa B | grupa C | grupa D |

Grupa A - szkoły ponadgimnazjalne

Msc Zawodnik           Ranking Szkoła       Wynik 1 2 3 4 5 6 7

1   BARANOWSKI, ŁUKASZ   1400 ZSZ OSTRÓDA   6     # W W W W W W
2   OSTROWSKI, ŁUKASZ    1000 ZSM-E OLSZTYN 4.5   L # D W W W W
3   DOŁĘGA, MARUSZ       1000 ZSM-E OLSZTYN 3.5   L D # L W W W
4   MICHAŁOWSKI, ADAM    1000 ZSM-E OLSZTYN 3     L L W # L W W
5   ZAJKOWSKI, KRZYSZTOF 1000 ZSB OLSZTYN   2     L L L W # L W
6   JANUSZEWSKI, ADRIAN  1000 ZSB OLSZTYN   2     L L L L W # W
7   TOPOLEWSKI, JAROSŁAW 1000 ZSB OLSZTYN   0     L L L L L L #

Rankingi (Rc=1057):

1. JANUSZEWSKI, ADRIAN  1000 2.0/6 2.50   943
2. DOŁĘGA, MARUSZ       1000 3.5/6 2.50  1114
3. MICHAŁOWSKI, ADAM    1000 3.0/6 2.50  1057
4. OSTROWSKI, ŁUKASZ    1000 4.5/6 2.50  1229
5. TOPOLEWSKI, JAROSŁAW 1000 0.0/6 2.50   714
6. BARANOWSKI, ŁUKASZ   1400 6.0/6 6.00  1400
7. ZAJKOWSKI, KRZYSZTOF 1000 2.0/6 2.50   943

Grupa B - gimnazja

Msc Zawodnik            Ranking Szkoła        Wynik   1    2    3    4    5    6    7  

 1  BATURO, TOMASZ        2000 GIM 13 OLSZTYN 7     10:W  7:W  4:W  2:W  3:W  5:W  8:W
 2  CHROŁ, ŁUKASZ         1000 GIM 14 OLSZTYN 5      3:W  5:D  7:W  1:L  9:W  6:W  4:D
 3  PABICH, BENJAMIN      1400 GIM SAMBOROWO  5      2:L  6:W  5:W  4:W  1:L 10:W  9:W
 4  CHROŁ, PIOTR          1400 GIM 14 OLSZTYN 4.5    6:W  9:W  1:L  3:L 11:W  0:W  2:D
 5  BERGOLC, SYLWESTER    1200 GIM 1 BARCZEWO 4.5    8:W  2:D  3:L  9:W 10:W  1:L  0:W
 6  ABENDROT, MARTYNA     1000 GIM SAMBOROWO  4      4:L  3:L 10:W  0:W  8:W  2:L 11:W
 7  RAŹNY, ŁUKASZ         1200 GIM DYWITY     4     11:W  1:L  2:L  8:L  0:W  9:W 10:W
 8  DREWNIAK, JAN         1000 GIM JONKOWO    3      5:L 10:L  0:W  7:W  6:L 11:W  1:L
 9  MARKIEWICZ, MICHAŁ    1000 GIM 11 OLSZTYN 2      0:W  4:L 11:W  5:L  2:L  7:L  3:L
10  OBUCHOWICZ, KRZYSZTOF 1200 GIM DYWITY     2      1:L  8:W  6:L 11:+  5:L  3:L  7:L
11  CZUPRYŃSKI, MICHAŁ    1000 GIM 3 OLSZTYN  1      7:L  0:W  9:L 10:-  4:L  8:L  6:L

Rankingi:

1.  BATURO, TOMASZ        2000 7.0/7 7.00  1300  1650
2.  PABICH, BENJAMIN      1400 5.0/7 4.75  1275  1425
3.  CHROŁ, PIOTR          1400 3.5/6 4.25  1257  1314
4.  BERGOLC, SYLWESTER    1200 3.5/6 2.50  1257  1314
5.  RAŹNY, ŁUKASZ         1200 3.0/6 3.00  1200  1200
6.  OBUCHOWICZ, KRZYSZTOF 1200 1.0/6 2.25  1286  1057
7.  CHROŁ, ŁUKASZ         1000 5.0/7 0.75  1275  1425
8.  ABENDROT, MARTYNA     1000 3.0/6 1.75  1143  1143
9.  DREWNIAK, JAN         1000 2.0/6 1.00  1229  1114
10. CZUPRYŃSKI, MICHAŁ    1000 0.0/5 1.75  1100   767
11. MARKIEWICZ, MICHAŁ    1000 1.0/6 1.50  1171   943

Grupa C - szkoły podstawowe kl. IV - VI

Msc Zawodnik              Ranking Szkoła       Wynik   1    2    3    4    5    6    7

 1  BARAN, DAWID            1800 SP 32 OLSZTYN 6     17:W  4:W  7:W  2:L  5:W  3:W  9:W
 2  OPALIŃSKI, PATRYK       1600 SP SAMBOROWO  6     14:W 13:W  3:D  1:W  8:W  7:W  5:D
 3  ABENDROT, MICHAŁ        1600 SP SAMBOROWO  5.5   26:W  5:W  2:D 12:W  4:W  1:L  7:W
 4  HRYWNA, OLEG            1400 SP 29 OLSZTYN 5      6:W  1:L 16:W 20:W  3:L  8:W 13:W
 5  ZIENIEWICZ, MACIEJ      1200 SP 3 OLSZTYN  4.5   16:W  3:L  6:W  9:W  1:L 12:W  2:D
 6  RYBINSKI, TOMASZ        1000 SP 34 OLSZTYN 4.5    4:L 17:W  5:L 15:D 22:W 14:W 12:W
 7  KULESZA, MAGDALENA      1401 SP SAMBOROWO  4     21:W 19:W  1:L 11:W 10:W  2:L  3:L
 8  PIETRUSIEWICZ, KAMIL    1400 SP 22 OLSZTYN 4     18:W 10:W 11:L 19:W  2:L  4:L 16:W
 9  BŁASZCZAK, IGOR         1400 SP 19 OLSZTYN 4     12:L 20:W 18:W  5:L 11:W 10:W  1:L
10  ŻYCZKO, DAWID           1000 SP 29 OLSZTYN 4     15:W  8:L 14:W 21:W  7:L  9:L 22:W
11  HRYWNA, IGOR            1400 SP 29 OLSZTYN 4     23:W 12:D  8:W  7:L  9:L 16:D 17:W
12  BANASZEK, KRZYSZTOF     1000 SP 3 OSTRÓDA  3.5    9:W 11:D 13:W  3:L 19:W  5:L  6:L
13  BABSKI, JAKUB           1200 SP SAMBOROWO  3.5   22:W  2:L 12:L 18:W 16:D 20:W  4:L
14  BOROWSKI, JÓZEF         1000 SP JONKOWO    3.5    2:L 22:W 10:L 23:W 20:D  6:L 21:W
15  KATKOWSKI, MIKOŁAJ      1200 SP 6 OLSZTYN  3.5   10:L 18:L 26:W  6:D 17:L 25:W 20:W
16  ABENDROT, SEBASTIAN     1000 SP SAMBOROWO  3      5:L 26:W  4:L 17:W 13:D 11:D  8:L
17  KĄKOL, MICHAŁ           1000 SP 7 OLSZTYN  3      1:L  6:L 24:W 16:L 15:W 19:W 11:L
18  PACZYŃSKI, MATEUSZ      1000 SP 30 OLSZTYN 3      8:L 15:W  9:L 13:L 21:L 26:W 23:W
19  RAŹNY, PAWEŁ            1200 SP DYWITY     3     24:W  7:L 23:W  8:L 12:L 17:L 25:W
20  ŚWIDERSKI, PARYS        1000 SP JONKOWO    2.5   25:W  9:L 21:W  4:L 14:D 13:L 15:L
21  OSIECKI, DAMIAN         1000 SP 3 OLSZTYN  2.5    7:L 24:W 20:L 10:L 18:W 23:D 14:L
22  SEKUŁA, ADAM            1000 SP 29 OLSZTYN 2.5   13:L 14:L 25:W 26:D  6:L 24:W 10:L
23  SIENKIEWICZ, ERYK       1000 SP 22 OLSZTYN 2     11:L 25:W 19:L 14:L 24:D 21:D 18:L
24  SMÓŁKOWSKI, DAWID       1000 SP 1 OLSZTYN  2     19:L 21:L 17:L 25:D 23:D 22:L 26:W
25  FIGUROWICZ, MICHAŁ      1000 SP 2 OLSZTYN  1.5   20:L 23:L 22:L 24:D 26:W 15:L 19:L
26  MIESZKOWSKA, ALEKSANDRA 1000 SP 6 OLSZTYN  .5     3:L 16:L 15:L 22:D 25:L 18:L 24:L

Rankingi:

1.  BARAN, DAWID            1800 6.0/7 7.00  1425  1675
2.  OPALIŃSKI, PATRYK       1600 6.0/7 5.49  1400  1650
3.  ABENDROT, MICHAŁ        1600 5.5/7 5.74  1375  1575
4.  KULESZA, MAGDALENA      1401 4.0/7 3.75  1375  1425
5.  BŁASZCZAK, IGOR         1400 4.0/7 5.25  1225  1275
6.  PIETRUSIEWICZ, KAMIL    1400 4.0/7 5.00  1250  1300
7.  HRYWNA, IGOR            1400 4.0/7 5.49  1200  1250
8.  HRYWNA, OLEG            1400 5.0/7 4.50  1300  1450
9.  BABSKI, JAKUB           1200 3.5/7 4.00  1150  1150
10. ZIENIEWICZ, MACIEJ      1200 4.5/7 2.25  1325  1425
11. RAŹNY, PAWEŁ            1200 3.0/7 4.24  1125  1075
12. KATKOWSKI, MIKOŁAJ      1200 3.5/7 5.25  1025  1025
13. FIGUROWICZ, MICHAŁ      1000 1.5/7 3.00  1050   850
14. KĄKOL, MICHAŁ           1000 3.0/7 1.50  1200  1150
15. BOROWSKI, JÓZEF         1000 3.5/7 2.75  1075  1075
16. MIESZKOWSKA, ALEKSANDRA 1000 0.5/7 2.50  1100   800
17. OSIECKI, DAMIAN         1000 2.5/7 3.00  1050   950
18. BANASZEK, KRZYSZTOF     1000 3.5/7 1.00  1250  1250
19. PACZYŃSKI, MATEUSZ      1000 3.0/7 2.00  1150  1100
20. SIENKIEWICZ, ERYK       1000 2.0/7 2.75  1075   925
21. RYBINSKI, TOMASZ        1000 4.5/7 2.50  1100  1200
22. SEKUŁA, ADAM            1000 2.5/7 3.25  1025   925
23. ABENDROT, SEBASTIAN     1000 3.0/7 1.50  1200  1150
24. SMÓŁKOWSKI, DAWID       1000 2.0/7 3.25  1025   875
25. ŻYCZKO, DAWID           1000 4.0/7 1.75  1175  1225
26. ŚWIDERSKI, PARYS        1000 2.5/7 2.00  1150  1050

Grupa D - szkoły podstawowe kl. 0 - III

Msc Zawodnik              Ranking Szkoła         Wynik   1    2    3    4    5    6    7  

 1  GNATOWSKI, KAMIL        1000 SP 30 OLSZTYN   6     21:W 29:W  6:W  4:L  2:W  7:W  5:W
 2  DALIGA, JAKUB           1200 SP 10 OLSZTYN   5.5    3:D 11:W  8:W 16:W  1:L 15:W  4:W
 3  MAŚLEWSKI, ALEKSANDER   1000 SP 4 OSTRÓDA    5.5    2:D 30:W 17:W 15:W  4:L  8:W 12:W
 4  KRAWCZYŃSKI, RAFAŁ      1200 SP 3 OLSZTYN    5     26:W  7:W 13:W  1:W  3:W  5:L  2:L
 5  EJZENBERG, EMIL         1000 SZK.KAT         5     16:W 15:L 24:W 17:W  6:W  4:W  1:L
 6  MAŚLEWSKI, KAROL        1000 SP 4 OSTRÓDA    5     27:W 12:W  1:L 13:W  5:L 19:W 11:W
 7  RENKOWSKI, PIOTR        1000 SP 3 OLSZTYN    5      9:W  4:L 20:W 21:W 18:W  1:L 15:W
 8  MIKOŁAJEWSKI, OLIWER    1000 SP 3 OLSZTYN    4.5   24:W 18:W  2:L  9:W 15:D  3:L 20:W
 9  KARASIŃSKI, SEBASTIAN   1000 SP 2 OLSZTYN    4.5    7:L 23:W 26:W  8:L 19:W 16:D 18:W
10  ROZUMOWICZ, RAFAŁ       1000 SP 3 OLSZTYN    4.5    0:   0:  32:W 25:W 22:D 17:W 16:W
11  NAROŻNY, EMILIAN        1000 SP 6 OLSZTYN    4     17:D  2:L 22:W 12:D 24:W 20:W  6:L
12  STRYJEC, KAROL          1000 SP 2 OLSZTYN    4     33:W  6:L 14:D 11:D 28:W 21:W  3:L
13  SZCZERBOWSKI, KRZYSZTOF 1000 SP 18 OLSZTYN   4     31:W 14:W  4:L  6:L 20:L 28:W 22:W
14  KUMISZCZO, MATEUSZ      1000 SP 32 OLSZTYN   4     25:W 13:L 12:D 30:D 16:L 29:W 23:W
15  SZYSZKOWSKI, MARCEL     1000 SZK.KAT.OLSZTYN 3.5   32:W  5:W 19:W  3:L  8:D  2:L  7:L
16  MICHALSKI, JACEK        1000 SP 32 OLSZTYN   3.5    5:L 27:W 28:W  2:L 14:W  9:D 10:L
17  PETRYCZENKO, MIKOŁAJ    1000 SP NOWE KAWKOWO 3.5   11:D 22:W  3:L  5:L 27:W 10:L 21:W
18  CISZEWSKI, MATEUSZ      1000 SP 22 OLSZTYN   3.5   28:W  8:L 29:W 19:D  7:L 30:+  9:L
19  NOWAK, ADRIAN           1000 SP 6 OLSZTYN    3.5   35:W 20:W 15:L 18:D  9:L  6:L 29:W
20  ŻMIJEWSKI, STANISŁAW    1000 SP SAMBOROWO    3     23:W 19:L  7:L 26:W 13:W 11:L  8:L
21  PIASECKI, MATEUSZ       1000 SP 2 OLSZTYN    3      1:L 25:W 34:W  7:L 30:W 12:L 17:L
22  KILANOWSKI, MATEUSZ     1000                 3     30:D 17:L 11:L 33:W 10:D 24:+ 13:L
23  GRZEGORCZYK, FILIP      1000 SP 6 OLSZTYN    3     20:L  9:L 27:L 32:W 25:W 26:W 14:L
24  KIAPŚNIA, PIOTR         1000 SP 7 OLSZTYN    3      8:L 32:W  5:L 29:W 11:L 22:- 34:W
25  MIERNIK, KARINA         1000 SP 2 OLSZTYN    3     14:L 21:L 31:W 10:L 23:L 32:W 28:W
26  CIS, KRZYSZTOF          1000 SP 1 BARCZEWO   2.5    4:L 31:W  9:L 20:L 33:W 23:L 32:D
27  LEWANDOWSKI, MAREK      1000 SP 6 OLSZTYN    2.5    6:L 16:L 23:W 28:L 17:L 34:D 31:W
28  BORKOWSKA, IZA          1000 SP 2 OLSZTYN    2     18:L 35:+ 16:L 27:W 12:L 13:L 25:L
29  OLSZEWSKI, TOMASZ       1000 SP 2 OLSZTYN    2     34:W  1:L 18:L 24:L 31:W 14:L 19:L
30  PACZYNSKI, MARCIN       1000 SP 30 OLSZTYN   2     22:D  3:L 33:W 14:D 21:L 18:-  0: 
31  KATKOWSKA, ADRIANNA     1000 SP 6 OLSZTYN    2     13:L 26:L 25:L 34:W 29:L 33:W 27:L
32  SŁOMKA, KLAUDIA         1000 SP 2 OLSZTYN    1.5   15:L 24:L 10:L 23:L 34:W 25:L 26:D
33  DUK, IGOR               1000 SP 2 OLSZTYN    1.5   12:L 34:D 30:L 22:L 26:L 31:L  0:W
34  KIAPŚNIA, IWONA         1000 SP 7 OLSZTYN    1     29:L 33:D 21:L 31:L 32:L 27:D 24:L
35  KARPOWICZ, WOJCIECH     1000 SP 2 OLSZTYN    0     19:L 28:-  0:   0:   0:   0:   0: 

Rankingi :

1.  KRAWCZYŃSKI, RAFAŁ      1200 5.0/7 5.00  1050  1200
2.  DALIGA, JAKUB           1200 5.5/7 5.00  1050  1250
3.  KATKOWSKA, ADRIANNA     1000 2.0/7 3.50  1000   850
4.  PETRYCZENKO, MIKOŁAJ    1000 3.5/7 3.50  1000  1000
5.  KARASIŃSKI, SEBASTIAN   1000 4.5/7 3.50  1000  1100
6.  LEWANDOWSKI, MAREK      1000 2.5/7 3.50  1000   900
7.  KARPOWICZ, WOJCIECH     1000 0.0/1 0.50  1000   800
8.  KIAPŚNIA, IWONA         1000 1.0/7 3.50  1000   750
9.  ŻMIJEWSKI, STANISŁAW    1000 3.0/7 3.50  1000   950
10. MIERNIK, KARINA         1000 3.0/7 3.50  1000   950
11. CISZEWSKI, MATEUSZ      1000 2.5/6 3.00  1000   943
12. STRYJEC, KAROL          1000 4.0/7 3.50  1000  1050
13. KIAPŚNIA, PIOTR         1000 3.0/6 3.00  1000  1000
14. PACZYNSKI, MARCIN       1000 2.0/5 2.50  1000   933
15. SZYSZKOWSKI, MARCEL     1000 3.5/7 3.25  1025  1025
16. GNATOWSKI, KAMIL        1000 6.0/7 3.00  1050  1300
17. MICHALSKI, JACEK        1000 3.5/7 3.25  1025  1025
18. CIS, KRZYSZTOF          1000 2.5/7 3.25  1025   925
19. MAŚLEWSKI, ALEKSANDER   1000 5.5/7 3.00  1050  1250
20. SZCZERBOWSKI, KRZYSZTOF 1000 4.0/7 3.25  1025  1075
21. NAROŻNY, EMILIAN        1000 4.0/7 3.25  1025  1075
22. RENKOWSKI, PIOTR        1000 5.0/7 3.25  1025  1175
23. MAŚLEWSKI, KAROL        1000 5.0/7 3.50  1000  1150
24. NOWAK, ADRIAN           1000 3.5/7 3.50  1000  1000
25. OLSZEWSKI, TOMASZ       1000 2.0/7 3.50  1000   850
26. GRZEGORCZYK, FILIP      1000 3.0/7 3.50  1000   950
27. KUMISZCZO, MATEUSZ      1000 4.0/7 3.50  1000  1050
28. BORKOWSKA, IZA          1000 1.0/6 3.00  1000   771
29. DUK, IGOR               1000 0.5/6 3.00  1000   714
30. MIKOŁAJEWSKI, OLIWER    1000 4.5/7 3.25  1025  1125
31. KILANOWSKI, MATEUSZ     1000 2.0/6 3.00  1000   886
32. SŁOMKA, KLAUDIA         1000 1.5/7 3.50  1000   800
33. PIASECKI, MATEUSZ       1000 3.0/7 3.50  1000   950
34. EJZENBERG, EMIL         1000 5.0/7 3.25  1025  1175
35. ROZUMOWICZ, RAFAŁ       1000 4.5/5 2.50  1000  1267

grupa A | grupa B | grupa C | grupa D |

| początek |