Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

XIV MEMORIAŁ Jadwigi i Stanisława LEOKAJTIS

18.04.2004 OLsztyn
P'20 system szwajcarski - 7 rund

Bezkonkurencyni okazali się goście z Kalingradu, którzy nie mniej udanie wystąpi dzień wcześniej na Otwartych Mistrzostwach Malborka. Pomimo konkurencyjnych turnieów w Płocku - Tumska Wieża , Łomży i innych miastach w turnieju wzieło udział 94 zawodników.
W przerwie pomiędzy 2 i 3 rudą wręczono nagrody za najlepsze wyniki indywidualne w szkolnej lidze szachowej

Wyniki

Miejsce NAZWISKO, Imię         FED    POL Klub/miasto         Wynik  M-Buch. Buch. Prog.

  1   ŁUKINOW, Piotr           RUS   2355 ROSJA/Kaliningrad     6.5   24.5  33.5   27.5
  2   GOWASZELISZWILI, Genadij RUS   2389 ROSJA/Kaliningrad     5.5   25.5  34.5   24.5
  3   GORIN, Leonid            RUS   2445 ROSJA/Kaliningrad     5.5   24.0  33.0   23.0
  4   KHITROV, Pavel           RUS   2150 ROSJA/Kaliningrad     5.5   24.0  32.5   24.5
  5   PLESIUK, Andrzej               2181 Łącznośc Olsztyn/Ełk  5.5   23.5  33.0   24.0
  6   GULA, Andrzej                  2031 Odrodzenie Szczytno   5.5   22.5  31.0   23.0
  7   SZYMCZAK, Zbigniew             2283 LKS Ostródzianka      5.5   22.0  31.5   24.0
  8   KUZIN, Edward            RUS   2148 ROSJA/Kaliningrad     5.5   21.5  31.0   24.5
  9   BORKOWSKI, Marek               2052 UKS "30" Olsztyn      5.5   20.5  29.0   22.5
 10   GOSIEWSKI, Piotr               2143 Mrągowia Mrągowo      5.5   19.5  28.0   21.0
 11   BUDREWICZ, Krzysztof     jun   2147 H-P Kętrzyn           5     22.5  31.0   23.5
 12   SZACHT, Egbert           GER   2184 Niemcy/Olsztyn        5     22.0  31.0   22.0
 13   CZARTORYSKI, Pawel       jun   2020 UKS "30" Olsztyn      5     21.5  29.5   20.0
 14   MALCZYK, Rafal                 2048 H-P Kętrzyn/Olsztyn   5     20.5  29.5   21.0
 15   KAŹMIERCZAK, Rafał             2175 MLKS Czarni Olecko    5     19.5  28.0   17.0
 16   JÓŹWIK, Rafał                  2197 Łącznośc Olsztyn      5     18.5  26.5   20.0
 17   BABAJEW, Eldeniz               2000 MDK Biskupiec         4.5   23.5  31.0   20.0
 18   MALCZYK, Radoslaw              2160 H-P Kętrzyn/Olsztyn   4.5   21.5  31.5   20.5
 19   MALECKI, Janusz                1801 SMOL-BUD Giżycko      4.5   20.0  27.0   19.5
 20   ZACHAREK, Michał               2200 Olsztyn               4.5   19.5  28.0   19.5
 21   KOBUS, Maciej                  2015 Warmia Olsztyn        4.5   19.5  26.5   19.5
 22   KACZMAREK, Arkadiusz     mlo   1800                       4.5   19.0  27.0   18.5
 23   BLAŻYŃSKI, Jarosław            2000 Hades Żegrze          4.5   18.0  25.5   18.5
 24   KOTWICKI, Piotr                1000                       4.5   17.5  25.0   17.0
 25   BATURO, Tomasz           mlo   2045 Łącznośc Olsztyn      4.5   16.5  23.5   16.5
 26   SEGIET, Janusz                 2200 Warmia Olsztyn        4     22.0  30.5   18.0
 27   SZKAPENKO, Pawel         RUS   2363 ROSJA/Kaliningrad     4     21.5  30.5   18.0
 28   OPALINSKI, Krzysztof           1800                       4     20.0  28.0   16.5
 29   WOLINSKI, Sebastian            2000 UKS Diagonala Elbląg  4     19.5  27.0   16.0
 30   DANISZKOWICZ, Bohdan           2000 Zakrzewo Start Elbląg 4     19.0  26.0   18.0
 31   OPALINSKI, Sebastian     jun   2000 LUKS GOK Samborowo    4     19.0  26.0   17.0
 32   MALCZYK, Jakub           jun   2030 H-P Kętrzyn/Olsztyn   4     18.0  26.5   16.0
 33   LASKARZEWSKI, Mariusz          2000 LUKS GOK Samborowo    4     18.0  25.5   16.0
 34   MUCOLI, Fadil                  2200 ROSJA/Kaliningrad     4     18.0  25.5   15.5
 35   HARASIM, Wieslaw               1800 Warmia Olsztyn        4     17.5  25.0   17.0
 36   KOTWICKA, Kornelia             1000                       4     17.0  24.0   14.0
 37   DUDKO, Jerzy                   1600                       4     17.0  22.5   14.0
 38   JADANOWSKI, Paweł        mlo   1600                       4     16.5  22.5   15.0
 39   ZAKRZEWSKI, Ignacy             1800                       4     15.0  22.0   13.0
 40   PNIEWSKI, Wiesław              1800                       4     14.0  21.0   13.0
 41   SZULC, Jan                     1800 MDK MORĄG             3.5   22.0  29.5   14.5
 42   SZYMANOWSKA, Lena        jun   1976 LUKS GOK SAMBOROWO    3.5   20.5  28.0   17.5
 43   BIELSKI, Jerzy                 2000 Warmia Olsztyn        3.5   20.0  28.0   16.5
 44   PALIKOWSKA, Katarzyna          2050 Konradia Gdańsk       3.5   20.0  27.5   17.0
 45   KOTERMAŃSKA, Anna              1951 UKS "30" Olsztyn      3.5   19.0  26.5   16.0
 46   TARACH, Dorota           mlo   1401                       3.5   19.0  25.5   14.0
 47   PLICHTA, Adam            mlo   1800                       3.5   18.5  26.5   12.5
 48   DUNIKOWSKI, Piotr              1800                       3.5   18.0  26.5   14.0
 49   BANAS, Jozef                   1600                       3.5   17.0  24.5   11.0
 50   SAPIERZYNSKI, Tadeusz          2000 H-P Kętrzyn           3.5   17.0  23.0   14.5
 51   SOBOLEWSKI, Alfred             1800                       3.5   16.5  24.0   12.5
 52   POLOCH, Lilia                  1602                       3.5   15.0  21.5   12.5
 53   DRZEWIECKI, Karol              1800                       3.5   14.5  21.5   12.5
 54   PLICHTA, Grzegorz              1800                       3.5   14.5  20.0    9.5
 55   OSZMIAN, Natalia         jun   1802 LUKS GOK Samborowo    3     20.5  28.0   15.0
 56   KAZIMIERCZAK, Roman            1800 MDK MORĄG             3     20.5  27.5   16.0
 57   LACHMIROWICZ, Maciej           2000 Warszawa              3     20.0  25.5   14.0
 58   NOWACZYK, Jaroslaw             1800                       3     19.0  25.5   12.5
 59   LESINSKI, Zdzislaw             2000 Mrągowia Mrągowo      3     18.5  25.5   14.5
 60   FALICKI, Dariusz               1600                       3     18.0  24.0   12.5
 61   ROMAN, Marek                   2000 SMOL-BUD Giżycko      3     17.0  24.0   13.5
 62   PUCZYLOWSKI, Marcin      mlo   1800 UKS "30" Olsztyn      3     17.0  23.5   14.0
 63   BARAN, Dawid             mlo   1800 UKS "30" Olsztyn      3     16.5  22.5   13.0
 64   STRZYZ, Jan                    1600                       3     16.0  23.5   12.0
 65   RYKOWSKI, Tadeusz              1000                       3     15.5  23.0   11.0
 66   STRŻYŻ, Wiesław                1800                       3     15.0  22.0   11.0
 67   KULESZA, Magdalena       mlo   1401                       3     15.0  20.5   11.0
 68   OPALINSKI, Patryk        mlo   1600                       3     14.5  22.0   10.0
 69   OLSZEWSKA, Dorota              1401                       3     13.5  18.5    9.0
 70   KAŹMIERCZAK, Grzegorz          1600                       3     12.5  17.5    8.0
 71   HARKOWSKI, Krzysztof           2137 OKS WiM Olsztyn       2.5   18.5  27.0   14.0
 72   CHAŁUBA, Bogdan                1600                       2.5   15.5  21.5    9.5
 73   KRAWCZYŃSKI, Rafał       mlo   1200                       2.5   15.0  21.0    8.5
 74   BERGOLC, Sylwester       mlo   1200                       2.5   15.0  20.5    8.5
 75   CHROŁ, Łukasz            jun   1400                       2.5   14.5  20.5    7.5
 76   KOŁODZIEJSKA, Bożena           1250                       2.5   13.5  18.5    7.5
 77   PIETRUSIEWICZ, Kamil     mlo   1400                       2.5   13.0  19.5    6.5
 78   HRYWNA, Igor             mlo   1400                       2     17.5  23.5    9.0
 79   KAŹMIERCZAK, Konrad            1200                       2     17.0  22.0    8.0
 80   CHROŁ, Piotr             jun   1400                       2     15.5  21.5    8.0
 81   BLASZCZAK, Igor          mlo   1400                       2     15.0  20.0    7.0
 82   ZAJAC, Tomasz            mlo   1400                       2     15.0  19.0    8.0
 83   BIELSKI, Pawel           jun   1000                       2     14.5  20.5    7.0
 84   ZIENIEWICZ, Maciej       mlo   1200                       2     14.5  20.0    6.0
 85   GABRUS, Mateusz          mlo   1400                       2     14.0  19.0    6.0
 86   ABENDROT, Martyna        jun   1000                       2     12.5  17.5    7.0
 87   DALIGA, Jakub            mlo   1200                       2     10.5  16.0    5.0
 88   OSIECKI, Damian          mlo   1000                       2     10.5  13.5    4.0
 89   ABENDROT, Sebastian      mlo   1000                       1.5   13.0  18.5    4.5
 90   FALICKI, Kacper          mlo   1200                       1.5   12.5  18.0    5.5
 91   KULESZA, Jolanta         mlo   1100                       1     13.0  17.5    4.0
 92   RENKOWSKI, Piotr         mlo   1000                       1     10.0  13.0    3.0
 93   KOTLARSKI, Krzysztof     mlo   1000                       1     10.0  13.0    2.0

Tabela - Cross


Msc NAZWISKO, Imię          FED    POL Wynik   1    2    3    4    5    6    7 

1  ŁUKINOW, Piotr           RUS   2355 6.5   48:W 26:W 14:W 18:W  8:W  7:W  5:D
2  GOWASZELISZWILI, Genadij RUS   2389 5.5   54:W 42:W  9:W  5:D  6:W  3:D  8:D
3  GORIN, Leonid            RUS   2445 5.5   47:W 45:W 10:W  4:L 13:W  2:D 17:W
4  KHITROV, Pavel           RUS   2150 5.5   68:W 29:W 19:W  3:W  7:L 22:W  9:D
5  PLESIUK, Andrzej               2181 5.5   39:W 59:W 32:W  2:D 11:D 14:W  1:D
6  GULA, Andrzej                  2031 5.5   46:W 41:W 20:W 13:D  2:L 19:W 11:W
7  SZYMCZAK, Zbigniew             2283 5.5   51:W 34:W 71:W 11:D  4:W  1:L 27:W
8  KUZIN, Edward            RUS   2148 5.5   49:W 57:W 43:W 12:W  1:L 27:W  2:D
9  BORKOWSKI, Marek               2052 5.5   64:W 62:W  2:L 55:W 35:W 12:W  4:D
10 GOSIEWSKI, Piotr               2143 5.5   37:W 55:W  3:L 17:D 46:W 42:W 23:W
11 BUDREWICZ, Krzysztof     jun   2147 5     60:W 50:W 56:W  7:D  5:D 16:W  6:L
12 SZACHT, Egbert           GER   2184 5     53:W 31:W 17:W  8:L 30:W  9:L 33:W
13 CZARTORYSKI, Pawel       jun   2020 5     77:W 28:D 15:W  6:D  3:L 57:W 26:W
14 MALCZYK, Rafal                 2048 5     72:W 63:W  1:L 41:W 24:W  5:L 29:W
15 KAŹMIERCZAK, Rafał             2175 5     40:W 17:L 13:L 49:W 41:W 50:W 31:W
16 JÓŹWIK, Rafał                  2197 5     66:W 43:L 28:W 59:W 26:W 11:L 30:W
17 BABAJEW, Eldeniz               2000 4.5   87:W 15:W 12:L 10:D 45:W 18:W  3:L
18 MALCZYK, Radoslaw              2160 4.5   52:W 23:W 21:W  1:L 19:D 17:L 43:W
19 MALECKI, Janusz                1801 4.5   89:W 44:W  4:L 71:W 18:D  6:L 42:W
20 ZACHAREK, Michał               2200 4.5   58:W 30:W  6:L 31:W 42:D 23:L 45:W
21 KOBUS, Maciej                  2015 4.5   75:W 36:W 18:L 38:W 27:L 56:W 22:D
22 KACZMAREK, Arkadiusz     mlo   1800 4.5   36:L 73:W 65:W 32:W 44:W  4:L 21:D
23 BLAŻYŃSKI, Jarosław            2000 4.5   84:W 18:L 60:D 61:W 71:W 20:W 10:L
24 KOTWICKI, Piotr                1000 4.5   41:L 77:W 47:W 34:W 14:L 61:D 44:W
25 BATURO, Tomasz           mlo   2045 4.5   67:W 56:L 58:W 35:L 47:D 51:W 48:W
26 SEGIET, Janusz                 2200 4     80:W  1:L 39:W 37:W 16:L 38:W 13:L
27 SZKAPENKO, Pawel         RUS   2363 4     28:L 33:W 48:W 43:W 21:W  8:L  7:L
28 OPALINSKI, Krzysztof           1800 4     27:W 13:D 16:L 60:W 33:D 29:L 61:W
29 WOLINSKI, Sebastian            2000 4     74:W  4:L 37:L 78:W 39:W 28:W 14:L
30 DANISZKOWICZ, Bohdan           2000 4     81:W 20:L 52:W 64:W 12:L 55:W 16:L
31 OPALINSKI, Sebastian     jun   2000 4     79:W 12:L 49:W 20:L 66:W 62:W 15:L
32 MALCZYK, Jakub           jun   2030 4     69:W 35:W  5:L 22:L 48:L 46:W 58:W
33 LASKARZEWSKI, Mariusz          2000 4     73:D 27:L 54:W 72:W 28:D 35:W 12:L
34 MUCOLI, Fadil                  2200 4     85:W  7:L 40:W 24:L 51:D 58:D 60:W
35 HARASIM, Wieslaw               1800 4     83:W 32:L 78:W 25:W  9:L 33:L 67:W
36 KOTWICKA, Kornelia             1000 4     22:W 21:L 41:L 68:W 56:L 72:W 62:W
37 DUDKO, Jerzy                   1600 4     10:L 94:W 29:W 26:L 55:L 63:W 57:W
38 JADANOWSKI, Paweł        mlo   1600 4     44:L 89:W 57:W 21:L 63:W 26:L 55:W
39 ZAKRZEWSKI, Ignacy             1800 4      5:L 90:W 26:L 85:W 29:L 82:W 56:W
40 PNIEWSKI, Wiesław              1800 4     15:L 79:W 34:L 83:W 57:L 80:W 59:W
41 SZULC, Jan                     1800 3.5   24:W  6:L 36:W 14:L 15:L 78:W 52:D
42 SZYMANOWSKA, Lena        jun   1976 3.5   78:W  2:L 66:W 63:W 20:D 10:L 19:L
43 BIELSKI, Jerzy                 2000 3.5   76:W 16:W  8:L 27:L 58:D 53:W 18:L
44 PALIKOWSKA, Katarzyna          2050 3.5   38:W 19:L 51:W 56:W 22:L 48:D 24:L
45 KOTERMAŃSKA, Anna              1951 3.5   82:W  3:L 53:W 46:D 17:L 47:W 20:L
46 TARACH, Dorota           mlo   1401 3.5    6:L 93:W 62:W 45:D 10:L 32:L 71:+
47 PLICHTA, Adam            mlo   1800 3.5    3:L 75:W 24:L 69:W 25:D 45:L 65:W
48 DUNIKOWSKI, Piotr              1800 3.5    1:L 82:W 27:L 81:W 32:W 44:D 25:L
49 BANAS, Jozef                   1600 3.5    8:L 84:W 31:L 15:L 74:W 71:D 76:W
50 SAPIERZYNSKI, Tadeusz          2000 3.5   91:W 11:L 64:L 80:W 52:W 15:L 54:D
51 SOBOLEWSKI, Alfred             1800 3.5    7:L 85:W 44:L 79:W 34:D 25:L 75:W
52 POLOCH, Lilia                  1602 3.5   18:L 87:W 30:L 84:W 50:L 79:W 41:D
53 DRZEWIECKI, Karol              1800 3.5   12:L 81:W 45:L 86:W 59:D 43:L 74:W
54 PLICHTA, Grzegorz              1800 3.5    2:L 78:L 33:L 94:W 85:W 64:W 50:D
55 OSZMIAN, Natalia         jun   1802 3     88:W 10:L 67:W  9:L 37:W 30:L 38:L
56 KAZIMIERCZAK, Roman            1800 3     86:W 25:W 11:L 44:L 36:W 21:L 39:L
57 LACHMIROWICZ, Maciej           2000 3     94:W  8:L 38:L 70:W 40:W 13:L 37:L
58 NOWACZYK, Jaroslaw             1800 3     20:L 80:W 25:L 65:W 43:D 34:D 32:L
59 LESINSKI, Zdzislaw             2000 3     90:W  5:L 68:W 16:L 53:D 60:D 40:L
60 FALICKI, Dariusz               1600 3     11:L 91:W 23:D 28:L 72:W 59:D 34:L
61 ROMAN, Marek                   2000 3     65:W 71:L 72:D 23:L 73:W 24:D 28:L
62 PUCZYLOWSKI, Marcin      mlo   1800 3     92:W  9:L 46:L 67:W 64:W 31:L 36:L
63 BARAN, Dawid             mlo   1800 3     93:W 14:L 69:W 42:L 38:L 37:L 82:W
64 STRZYZ, Jan                    1600 3      9:L 88:W 50:W 30:L 62:L 54:L 83:W
65 RYKOWSKI, Tadeusz              1000 3     61:L 70:W 22:L 58:L 69:W 68:W 47:L
66 STRŻYŻ, Wiesław                1800 3     16:L 76:W 42:L 82:W 31:L 67:L 79:W
67 KULESZA, Magdalena       mlo   1401 3     25:L 86:W 55:L 62:L 91:W 66:W 35:L
68 OPALINSKI, Patryk        mlo   1600 3      4:L 74:W 59:L 36:L 81:W 65:L 78:W
69 OLSZEWSKA, Dorota              1401 3     32:L 83:W 63:L 47:L 65:L 91:W 81:W
70 KAŹMIERCZAK, Grzegorz          1600 3     71:L 65:L 73:W 57:L 79:L 84:W 80:W
71 HARKOWSKI, Krzysztof           2137 2.5   70:W 61:W  7:L 19:L 23:L 49:D 46:-
72 CHAŁUBA, Bogdan                1600 2.5   14:L 92:W 61:D 33:L 60:L 36:L 89:W
73 KRAWCZYŃSKI, Rafał       mlo   1200 2.5   33:D 22:L 70:L 75:W 61:L 76:L 90:W
74 BERGOLC, Sylwester       mlo   1200 2.5   29:L 68:L 75:D 76:W 49:L 90:W 53:L
75 CHROŁ, Łukasz            jun   1400 2.5   21:L 47:L 74:D 73:L 89:W 77:W 51:L
76 KOŁODZIEJSKA, Bożena           1250 2.5   43:L 66:L 89:D 74:L 83:W 73:W 49:L
77 PIETRUSIEWICZ, Kamil     mlo   1400 2.5   13:L 24:L 84:L 88:W 90:D 75:L 86:W
78 HRYWNA, Igor             mlo   1400 2     42:L 54:W 35:L 29:L 87:W 41:L 68:L
79 KAŹMIERCZAK, Konrad            1200 2     31:L 40:L 93:W 51:L 70:W 52:L 66:L
80 CHROŁ, Piotr             jun   1400 2     26:L 58:L 88:W 50:L 84:W 40:L 70:L
81 BLASZCZAK, Igor          mlo   1400 2     30:L 53:L 92:W 48:L 68:L 88:W 69:L
82 ZAJAC, Tomasz            mlo   1400 2     45:L 48:L 94:W 66:L 86:W 39:L 63:L
83 BIELSKI, Pawel           jun   1000 2     35:L 69:L 87:W 40:L 76:L 85:W 64:L
84 ZIENIEWICZ, Maciej       mlo   1200 2     23:L 49:L 77:W 52:L 80:L 70:L 92:W
85 GABRUS, Mateusz          mlo   1400 2     34:L 51:L 91:W 39:L 54:L 83:L 93:W
86 ABENDROT, Martyna        jun   1000 2     56:L 67:L 90:W 53:L 82:L 87:W 77:L
87 DALIGA, Jakub            mlo   1200 2     17:L 52:L 83:L 92:W 78:L 86:L 91:W
88 OSIECKI, Damian          mlo   1000 2     55:L 64:L 80:L 77:L 93:W 81:L 94:W
89 ABENDROT, Sebastian      mlo   1000 1.5   19:L 38:L 76:D 90:L 75:L 92:W 72:L
90 FALICKI, Kacper          mlo   1200 1.5   59:L 39:L 86:L 89:W 77:D 74:L 73:L