Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wojewódzki Turniej Szachowy LZS
o "Złotą Wieżę"
Samborowo 24/25 IV 2004

Lista Drużyn

Nr  Drużyna
 1  LZS Mrągowo
 2  LZS Morąg
 3  GOK Samborowo
 4  MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
 5  ZS Janowiec Kościelny
 6  DEBIUT Lubawa
 7  MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
 8  LUKS Samborowo
 9  LZS Morąg-Wilamowo

Tabela Wyników

Miejsce Drużyna                      pkt.   1   2   3   4   5   6   7   8   9  pkt.mecz.
  1     MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda I  29.0   #  3.0 3.0 4.0 3.0 4.0 4.0 4.0 4.0  
  2     GOK Samborowo                23.0  1.0  #  2.5 2.5 4.0 3.0 3.0 3.0 4.0  
  3     LZS Mrągowo                  21.5  1.0 1.5  #  2.5 2.5 4.0 3.0 3.0 4.0  
  4     MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda II 16.5  0.0 1.5 1.5  #  2.5 3.0 3.0 2.0 3.0
  5     LUKS Samborowo               16.0  1.0 0.0 1.5 1.5  #  2.0 3.0 3.0 4.0
  6     LZS Morąg                    13.0  0.0 1.0 0.0 1.0 2.0  #  2.0 3.0 4.0  8
  7     DEBIUT Lubawa                13.0  0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0  #  3.0 4.0  7
  8     LZS Morąg-Wilamowo           10.0  0.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0  #  3.0
  9     ZS Janowiec Kościelny         2.0  0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0  # 

WYNIKI INDYWIDUALNE

Szachownica I

Nr  Nazwisko Imię         Drużyna                       pkt  miejsce
 1  Fiertek Radosław      LZS Mrągowo                  2.0/8
 2  Szpakowski            LZS Morąg                    1.0/8
 3  Zacharek Michał       GOK Samborowo                5,5/8   2
 4  Szymczak Zbigniew     MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda I  8,0/8   1
 5  Wąsowski Cezary       ZS Janowiec Kościelny        0,0/8
 6  Zawadzki Krzysztof    DEBIUT Lubawa                4,0/8
 7  Wołodko Adam          MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda II 4,0/7
 7  Orłowski              MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda II 1,0/1
 8  Kuban Wiesław         LUKS Samborowo               5,5/8   3
 9  Każmierczak Roman     LZS Morąg-Wilamowo           5,0/8

Szachownica II

Nr  Nazwisko Imię         Drużyna                       pkt  miejsce
 1  Lesiński Żdzisław     LZS Mrągowo                  6,5/8   2
 2  Szulc Jan             LZS Morąg                    4,5/8
 3  Łaskarzewski Mariusz  GOK Samborowo                3,0/8
 4  Lisowski Krzysztof    MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda I  8,0/8   1
 5  Kosakowski Krzysztof  ZS Janowiec Kościelny        0,0/8
 6  Grabowski Bogdan      DEBIUT Lubawa                3,5/8
 7  Zarębski Cezary       MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda II 5,5/8   3
 8  Abentrot Michał *     LUKS Samborowo               1.0/7
 9  Każmierczak Grzegorz  LZS Morąg-Wilamowo           4,0/8

Szachownica III

Nr  Nazwisko Imię        Drużyna                        pkt  miejsce
 1  Plichta Adam         LZS Mrągowo                   6,5/8  3 
 2  Ostrowski Krzysztof  LZS Morąg                     4,5/8
 3  Opaliński Sebastian  GOK Samborowo                 6,5/8  2
 4  Jadanowski Łukasz    MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda I   8,0/8  1
 5  Miecznikowski Sylw.  ZS Janowiec Kościelny         0,0/8
 6  Stendera Tomasz      DEBIUT Lubawa                 2,5/8
 7  Jadanowski Paweł     MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda II  4,0/8
 8  Opalińska Magda *    LUKS Samborowo                2,0/5
 8  Opaliński Patryk     LUKS Samborowo                1,0/4
 9  Każmierczak Konrad   LZS Morąg-Wilamowo            1,0/8

Szachownica IV

Nr  Nazwisko Imię        Drużyna                        pkt  miejsce
 1  Stolarczyk Anna      LZS Mrągowo                   6,5/8  2
 2  Kosakowska Natalia   LZS Morąg                     3,0/8
 3  Szymanowska Lena     GOK Samborowo                 8,0/8  1
 4  Mazurkiewicz B       MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda I   5,0/8
 5  Wąsowska Magdalena   ZS Janowiec Kościelny         2,0/8
 6  Piontek Renata       DEBIUT Lubawa                 3,0/8
 7  Tarach Dorota        MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda II  2,0/4
 8  Oszmian Natalia      LUKS Samborowo                6,5/8  3
 9  Każmierczak Elżbieta LZS Morąg-Wilamowo