Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wyniki Otwartego Turnieju Szachowego z okazji 675-lecia Miasta Ostróda

02.05.2004 Ostróda
P'20 system szwajcarski - 7 rund

W Kolejnym turnieju ponownie okazali się najlepszymi goście z Kalingradu, którzy nie mniej udanie wystąpi dzień wcześniej na turnieju w Samborowie. W turnieju wzieło udział 58 zawodników.

Wyniki


Miejsce NAZWISKO, Imię(nr start) grupa R0   Klub/miasto              Wynik M-Buch.Buch. Prog.  zw.

  1   GORIN, Leonid (1)                2443 Kaliningrad               6     24.0  34.0   26.5    5
  2   ŁUKINOW, Piotr (2)               2355 Kaliningrad               6     23.5  33.5   25.0    5
  3   BUKOJEMSKI, Adam (10)            2180 Diagonala Elbląg          6     23.0  32.0   25.5    5
  4   IWANOW, Andrej (5)               2233 Kaliningrad               5.5   19.0  26.0   20.5    5
  5   SZACHT, Egbert (9)               2184 Olsztyn                   5.5   19.0  25.5   21.0    5
  6   MALCZYK, Jakub (20)        j18   2030 H-P Kętrzyn/Olsztyn       5     23.0  31.0   22.0    5
  7   JÓŹWIK, Rafał (7)                2197 Olsztyn                   5     22.5  30.5   23.0    5
  8   KAŹMIERCZAK, Rafał (11)          2175 Czarni Olecko             5     18.5  26.5   19.0    5
  9   PLESIUK, Andrzej (8)             2194 Ełk                       4.5   23.5  33.0   22.0    4
 10   ZACHAREK, Michał (6)             2200 GOK Samborowo             4.5   22.0  30.5   21.0    4
 11   BIELUSZEWSKI, Piotr (12)         2169 Zakrzewo Elbląg           4.5   21.0  30.5   20.0    4
 12   LISOWSKI, Krzysztof (3)          2247 Ostródzianka Ostróda      4.5   20.0  29.0   19.0    4
 13   KRZYWICKI, Dariusz (4)           2234 OLsztyn                   4.5   19.5  27.5   17.5    4
 14   MALCZYK, Radosław (13)           2160 H-P Kętrzyn/Olsztyn       4.5   19.0  27.5   19.0    4
 15   ZARĘBSKI, Cezary (15)            2105 Ostródzianka Ostóda       4.5   19.0  26.5   19.5    4
 16   PLESIUK, Jan (24)          old   2200 Ełk                       4     23.0  30.5   18.5    3
 17   BORKOWSKI, Marek (16)            2052 Trzydziestka Olsztyn      4     21.5  29.5   18.0    4
 18   MALCZYK, Rafał (17)              2048 H-P Kętrzyn/Olsztyn       4     20.0  29.0   18.0    4
 19   GULA, Andrzej (19)               2031 Odrodzenie Szczytno       4     20.0  26.5   16.5    3
 20   BUDREWICZ, Krzysztof (14)  j18   2147 H-P Kętrzyn/Olsztyn       4     19.0  26.5   17.5    3
 21   BATURO, Tomasz (18)        j15   2045 Trzydziestka Olsztyn      4     18.5  27.0   15.0    4
 22   WOLIŃSKI, Sebastian (29)         2000 Diagonala Elbląg          4     18.0  27.0   14.0    3
 23   KOTERMAŃSKA, Anna (23)           1951 Trzydziestka Olsztyn      4     17.5  24.5   15.5    3
 24   JADANOWSKI, Paweł (36)     J15   1800 MLKS Ostródzianka Ostóda  4     17.5  24.5   13.0    4
 25   MALECKI, Janusz (30)             1801 SMOL-BUD Giżycko/Pisz     4     17.0  25.0   15.0    4
 26   PNIEWSKI, Wiesław (40)           1800 Warmia Olsztyn            4     16.5  23.0   13.0    4
 27   SAPIERZYŃSKI, Tadeusz (27)       2000 H-P Kętrzyn               4     15.5  22.0   14.5    3
 28   CYBULSKI, Ryszard (26)     old   2000 Zakrzewo Start Elbląg     3.5   21.5  30.0   17.0    3
 29   DANISZKOWICZ, Bohdan (25)  old   2000 Zakrzewo Start Elbląg     3.5   19.5  26.0   16.0    3
 30   CZARTORYSKI, Paweł (21)    j18   2020 Trzydziestka Olsztyn      3.5   17.5  24.0   14.5    3
 31   KUBAN, Wiesław (37)              1800 GOK Samborowo             3.5   16.0  23.5   12.5    3
 32   SZYMANOWSKA, Lenka (22)    j18   1976 GOK Samboruwo             3     18.5  25.0   14.5    2
 33   OPALIŃSKI, Krzysztof (32)        1800 GOK Samborowo             3     18.0  25.0   14.5    1
 34   STELMACH, Tadeusz (45)           1600                           3     18.0  25.0   12.0    3
 35   HARASIM, Wiesław (39)            1800 Warmia Olsztyn            3     17.5  25.5   12.5    2
 36   ROMAN, Marek (28)          old   2000 SMOL-BUD Giżycko          3     17.0  22.0   14.0    3
 37   TARACH, Dorota (49)        j15   1401 Ostródzianka Ostóda/Iława 3     16.5  21.0   10.0    3
 38   PUCZYŁOWSKI, Marcin (38)   j15   1800 Trzydziestka Olsztn       3     16.0  23.0   12.0    2
 39   KARPIŃSKI, Waldemar (42)         1600                           3     15.5  21.5   13.0    3
 40   KAZIMIERCZAK, Roman (31)         1800 MDK Morąg                 3     15.0  21.5   10.0    3
 41   KAŹMIERCZAK, Grzegorz (46)       1600                           3     15.0  21.0   10.0    3
 42   CHMIELEWSKI, Jacek (43)          1600                           3     14.5  21.0    9.5    2
 43   ORŁOWSKI, Mirosław (58)          1600                           3     14.5  20.5    9.0    1
 44   KAŹMIERCZAK, Konrad (54)   j15   1200                           3     13.5  18.5    9.0    3
 45   BARAN, Dawid (33)          j15   1800 Trzydziestka Olsztyn      2.5   16.5  22.5    9.0    1
 46   KACZYŃSKI, Kamil (57)            1000                           2.5   16.0  21.5    9.5    1
 47   SZULC, Jan (41)                  1800 MDK Morąg                 2.5   15.0  20.0   11.5    2
 48   KOSAKOWSKA, Natalia (48)   j15   1401 MDK Morąg                 2.5   13.5  20.5    7.5    2
 49   ŁUKASZEWICZ, Jerzy (34)          1800 Lubawa                    2.5   13.0  19.5    7.0    1
 50   STRZYŻ, Jan (44)                 1600                           2     17.0  22.5    8.5    1
 51   MATUSZEWICZ, Ryszard (35)  old   1800 H-P Kętrzyn               2     16.0  22.5    9.0    2
 52   BANAŚ, Józef (47)          old   1600 SMOL-BUD Giżycko          2     15.5  20.5    9.0    2
 53   BANASZEK, Krzysztof (52)   j15   1200                           2     13.5  18.5    6.0    2
 54   SZPAKOWSKI, Krzysztof (53)       1200                           2     12.5  17.0    5.0    2
 55   CHMIELEWSKA, Anna (55)     j15   1100                           2     10.0  14.5    3.0    2
 56   DEJNA, Mirosław (51)             1400 Lubawa                    1     12.0  16.5    3.0    1
 57   MAŚLEWSKI, Aleksander (50) j15   1400                           1     10.5  15.5    5.0    1
 58   UHEREK, Michał (56)        j15   1000                           0     11.5  15.5    0.0    0

Tabela - Cross


Msc NAZWISKO, Imię            FIDE POL  Wynik   1    2    3    4    5    6    7 

1  GORIN, Leonid (1)          2443 2443 6     22:W 17:W 11:W  9:W  7:W  2:D  3:D
2  ŁUKINOW, Piotr (2)         2355 2355 6     25:W 18:W 14:W  3:D 12:W  1:D 13:W
3  BUKOJEMSKI, Adam (10)      2180 2180 6     38:W 23:W 28:W  2:D 10:W  7:W  1:D
4  IWANOW, Andrej (5)         2233 2233 5.5   45:W  6:L 51:W 21:W 15:D 16:W  9:W
5  SZACHT, Egbert (9)         2184 2184 5.5   31:W 16:L 45:W 32:W 17:W  9:D 10:W
6  MALCZYK, Jakub (20)        2030 2030 5     48:W  4:W 12:W  7:L  8:W 13:L 18:W
7  JÓŹWIK, Rafał (7)          2197 2197 5     51:W 32:W 16:W  6:W  1:L  3:L 11:W
8  KAŹMIERCZAK, Rafał (11)    2175 2175 5     35:W 28:L 24:W 23:W  6:L 34:W 17:W
9  PLESIUK, Andrzej (8)       2194 2194 4.5   24:W 30:W 15:W  1:L 18:W  5:D  4:L
10 ZACHAREK, Michał (6)       2200 2200 4.5   49:W 19:D 27:W 20:W  3:L 14:W  5:L
11 BIELUSZEWSKI, Piotr (12)   2169 2169 4.5   26:W 29:W  1:L 28:D 20:W 15:W  7:L
12 LISOWSKI, Krzysztof (3)    2247 2247 4.5   40:W 21:W  6:L 19:W  2:L 29:D 30:W
13 KRZYWICKI, Dariusz (4)     2234 2234 4.5   33:L 50:W 19:D 27:W 28:W  6:W  2:L
14 MALCZYK, Radosław (13)     2160 2160 4.5   47:W 36:W  2:L 16:D 22:W 10:L 29:W
15 ZARĘBSKI, Cezary (15)      2105 2105 4.5   42:W 46:W  9:L 29:W  4:D 11:L 28:W
16 PLESIUK, Jan (24)               2200 4     53:W  5:W  7:L 14:D 21:W  4:L 20:D
17 BORKOWSKI, Marek (16)      2052 2052 4     50:W  1:L 38:W 25:W  5:L 19:W  8:L
18 MALCZYK, Rafał (17)        2048 2048 4     34:W  2:L 31:W 36:W  9:L 25:W  6:L
19 GULA, Andrzej (19)         2031 2031 4     52:W 10:D 13:D 12:L 24:W 17:L 35:W
20 BUDREWICZ, Krzysztof (14)  2147 2147 4     39:W 27:D 33:W 10:L 11:L 31:W 16:D
21 BATURO, Tomasz (18)        2045 2045 4     41:W 12:L 26:W  4:L 16:L 42:W 33:W
22 WOLIŃSKI, Sebastian (29)        2000 4      1:L 33:D 43:W 30:W 14:L 23:D 39:W
23 KOTERMAŃSKA, Anna (23)     1951 1951 4     56:W  3:L 47:W  8:L 38:D 22:D 34:W
24 JADANOWSKI, Paweł (36)          1800 4      9:L 37:W  8:L 41:W 19:L 50:W 32:W
25 MALECKI, Janusz (30)            1801 4      2:L 34:W 46:W 17:L 35:W 18:L 44:W
26 PNIEWSKI, Wiesław (40)          1800 4     11:L 54:W 21:L 37:W 29:L 40:W 36:W
27 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz (27)      2000 4     55:W 20:D 10:L 13:L 50:D 52:W 37:W
28 CYBULSKI, Ryszard (26)          2000 3.5   44:W  8:W  3:L 11:D 13:L 47:W 15:L
29 DANISZKOWICZ, Bohdan (25)       2000 3.5   54:W 11:L 52:W 15:L 26:W 12:D 14:L
30 CZARTORYSKI, Paweł (21)    2020 2020 3.5   37:W  9:L 35:D 22:L 45:W 39:W 12:L
31 KUBAN, Wiesław (37)             1800 3.5    5:L 53:W 18:L 48:W 32:D 20:L 47:W
32 SZYMANOWSKA, Lenka (22)    1976 1976 3     57:W  7:L 39:W  5:L 31:D 33:D 24:L
33 OPALIŃSKI, Krzysztof (32)       1800 3     13:W 22:D 20:L 35:D 47:D 32:D 21:L
34 STELMACH, Tadeusz (45)          1600 3     18:L 25:L 44:W 51:W 40:W  8:L 23:L
35 HARASIM, Wiesław (39)           1800 3      8:L 44:W 30:D 33:D 25:L 41:W 19:L
36 ROMAN, Marek (28)               2000 3     58:W 14:L 41:W 18:L 39:L 38:W 26:L
37 TARACH, Dorota (49)             1401 3     30:L 24:L 58:W 26:L 49:W 48:W 27:L
38 PUCZYŁOWSKI, Marcin (38)        1800 3      3:L 56:W 17:L 52:W 23:D 36:L 43:D
39 KARPIŃSKI, Waldemar (42)        1600 3     20:L 55:W 32:L 46:W 36:W 30:L 22:L
40 KAZIMIERCZAK, Roman (31)        1800 3     12:L 41:L 53:W 42:W 34:L 26:L 50:W
41 KAŹMIERCZAK, Grzegorz (46)      1600 3     21:L 40:W 36:L 24:L 46:W 35:L 51:W
42 CHMIELEWSKI, Jacek (43)         1600 3     15:L 43:D 49:D 40:L 54:W 21:L 53:W
43 ORŁOWSKI, Mirosław (58)         1600 3      0:  42:D 22:L 49:D 48:D 45:W 38:D
44 KAŹMIERCZAK, Konrad (54)        1200 3     28:L 35:L 34:L 56:W 55:W 51:W 25:L
45 BARAN, Dawid (33)               1800 2.5    4:L 48:W  5:L 50:D 30:L 43:L 58:+
46 KACZYŃSKI, Kamil (57)           1000 2.5    0:W 15:L 25:L 39:L 41:L 57:W 49:D
47 SZULC, Jan (41)                 1800 2.5   14:L 58:W 23:L 57:W 33:D 28:L 31:L
48 KOSAKOWSKA, Natalia (48)        1401 2.5    6:L 45:L 54:W 31:L 43:D 37:L 52:W
49 ŁUKASZEWICZ, Jerzy (34)         1800 2.5   10:L 52:L 42:D 43:D 37:L 54:W 46:D
50 STRZYŻ, Jan (44)                1600 2     17:L 13:L 56:W 45:D 27:D 24:L 40:L
51 MATUSZEWICZ, Ryszard (35)       1800 2      7:L 57:W  4:L 34:L 53:W 44:L 41:L
52 BANAŚ, Józef (47)               1600 2     19:L 49:W 29:L 38:L 57:W 27:L 48:L
53 BANASZEK, Krzysztof (52)        1200 2     16:L 31:L 40:L 55:W 51:L 56:W 42:L
54 SZPAKOWSKI, Krzysztof (53)      1200 2     29:L 26:L 48:L 58:W 42:L 49:L 57:W
55 CHMIELEWSKA, Anna (55)          1100 2     27:L 39:L 57:L 53:L 44:L 58:W 56:W
56 DEJNA, Mirosław (51)            1400 1     23:L 38:L 50:L 44:L 58:W 53:L 55:L
57 MAŚLEWSKI, Aleksander (50)      1400 1     32:L 51:L 55:W 47:L 52:L 46:L 54:L
58 UHEREK, Michał (56)             1000 0     36:L 47:L 37:L 54:L 56:L 55:L 45:-