I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR
PREZESA UKS "TRZYDZIESTKA"
Olsztyn 15-16 i 28-30 V 2004

Turniej rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund
tempo - 20 posuni na 1h + 1h na dokoczenie partii

Lista startowa


Nr  Zawodnik            Feder Nr syst FIDE Ro FIDE Ro PZSz Klub                     Data urodz

1.  JOZWIK, Rafal       POL   1109022      2197    2197    CZNO OLSZTYN         30-11-1974
2.  SZACHT, Egbert      POL   1104187      2184    2184    SC WIEDENBRUECK          21-08-1966
3.  MALCZYK, Radoslaw   POL   1128574      2160    2160    HETMAN-PIONIER KTRZYN   09-05-1984
4.  MALCZYK, Rafal      POL   1129767      2048    2048    HETMAN-PIONIER KTRZYN   30-07-1985
5.  BATURO, Tomasz      POL   1128582      2045    2045    UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN 07-03-1990
6.  SZYMANSKI, Jan      POL                        2000    KUBU SIERPC             09-01-1959
7.  HENNIG, Tadeusz     POL                        2100    KKS WARMIA OLSZTYN       10-07-1966
8.  GROCHOWSKI, Mariusz POL                        1800    UKSZ GARDE POCK         07-04-1960
9.  KAMINSKI, Mariusz   POL                        1800    UKSZ GARDE POCK         04-11-1982
10. ORLOWSKI, Bogdan    POL                        1800    UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN 22-09-1978
11. KIEWRO, Tomasz      POL                        1800    UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN           
12. BARAN, Dawid        POL                        1800    UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN 02-04-1994
13. PUCZYLOWSKI, Marcin POL                        1800    UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN 15-03-1992
14. KURKOWSKI, Zbigniew POL                        2000    GOST-MAT GOSTYNIN        24-03-1974

zawodnicy podali nieaktualne rankingi, dlatego tak a nie inaczej wyglda lista startowa

WYNIKI


Mc Zawodnik                 Feder Ro FIDE Ro PZSz Pkt r-Buch. Buch. Berg.

1  JOZWIK, Rafal (1)        POL   2197    2197    7       37.0  48.0 36.25
2  SZACHT, Egbert (2)       POL   2184    2184    7       37.0  47.0 35.00
3  HENNIG, Tadeusz (7)      POL           2100    6       33.0  41.5 25.00
4  MALCZYK, Rafal (4)       POL   2048    2048    6       33.0  40.5 21.25
5  MALCZYK, Radoslaw (3)    POL   2160    2160    5.5     33.5  41.0 19.50
6  ORLOWSKI, Bogdan (10)    POL           1800    5.5     30.0  37.5 17.00
7  KURKOWSKI, Zbigniew (14) POL           2000    5       36.5  45.0 21.75
8  PUCZYLOWSKI, Marcin (13) POL           1800    5       34.0  41.5 16.25
9  BATURO, Tomasz (5)       POL   2045    2045    4       29.0  36.5  9.50
10 GROCHOWSKI, Mariusz (8)  POL           1800    4       28.5  36.0 13.75
11 BARAN, Dawid (12)        POL           1800    3       32.0  38.5  7.50
12 KAMINSKI, Mariusz (9)    POL           1800    3       30.0  37.5  7.25
13 SZYMANSKI, Jan (6)       POL           2000    1.5     32.5  39.0  2.00
14 KIEWRO, Tomasz (11)      POL           1800    0.5     30.0  37.5  2.00

Tabela-cross


Nr Zawodnik                 Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1  JOZWIK, Rafal (1)        7    10:W  6:W  2:D  4:D  3:W  5:D  8:W  7:D  9:W
2  SZACHT, Egbert (2)       7    12:W  9:W  1:D  3:L  6:W  7:D  4:W  5:W  8:W
3  HENNIG, Tadeusz (7)      6     7:D 13:W  4:W  2:W  1:L  8:L 10:D 11:W 12:W
4  MALCZYK, Rafal (4)       6    14:W  8:W  3:L  1:D  5:D 12:W  2:L 13:W  7:W
5  MALCZYK, Radoslaw (3)    5.5   6:L  7:D 10:W 11:W  4:D  1:D 12:W  2:L 14:W
6  ORLOWSKI, Bogdan (10)    5.5   5:W  1:L  8:D  9:W  2:L 11:W 14:W 10:L 13:W
7  KURKOWSKI, Zbigniew (14) 5     3:D  5:D  9:D  8:D 13:W  2:D 11:W  1:D  4:L
8  PUCZYLOWSKI, Marcin (13) 5    13:W  4:L  6:D  7:D 11:W  3:W  1:L 14:W  2:L
9  BATURO, Tomasz (5)       4    11:W  2:L  7:D  6:L 10:D 14:W 13:W 12:L  1:L
10 GROCHOWSKI, Mariusz (8)  4     1:L 14:D  5:L 12:D  9:D 13:W  3:D  6:W 11:L
11 BARAN, Dawid (12)        3     9:L 12:W 14:W  5:L  8:L  6:L  7:L  3:L 10:W
12 KAMINSKI, Mariusz (9)    3     2:L 11:L 13:D 10:D 14:W  4:L  5:L  9:W  3:L
13 SZYMANSKI, Jan (6)       1.5   8:L  3:L 12:D 14:W  7:L 10:L  9:L  4:L  6:L
14 KIEWRO, Tomasz (11)      .5    4:L 10:D 11:L 13:L 12:L  9:L  6:L  8:L  5:L

Ranking PZSzach


Nr  Zawodnik            Ro PZSz Klub                      Pkt   Rr Rosig

1.  JOZWIK, Rafal       2197    CZNO OLSZTYN         7.0/9 2013   2213
2.  SZACHT, Egbert      2184    SC WIEDENBRUECK          7.0/9 2013   2213
3.  MALCZYK, Radoslaw   2160    HETMAN-PIONIER KTRZYN   5.5/9 1959   2039
4.  MALCZYK, Rafal      2048    HETMAN-PIONIER KTRZYN   6.0/9 2009   2129
5.  BATURO, Tomasz      2045    UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN 4.0/9 1943   1903
6.  SZYMANSKI, Jan      2000    KUBU SIERPC             1.5/9 1919   1679
7.  HENNIG, Tadeusz     2100    KKS WARMIA OLSZTYN       6.0/9 1973   2093
8.  GROCHOWSKI, Mariusz 1800    UKSZ GARDE POCK         4.0/9 1950   1910
9.  KAMINSKI, Mariusz   1800    UKSZ GARDE POCK         3.0/9 1974   1854
10. ORLOWSKI, Bogdan    1800    UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN 5.5/9 1959   2039
11. KIEWRO, Tomasz      1800    UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN 0.5/9 1905   1585
12. BARAN, Dawid        1800    UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN 3.0/9 1911   1791
13. PUCZYLOWSKI, Marcin 1800    UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN 5.0/9 1973   2013
14. KURKOWSKI, Zbigniew 2000    GOST-MAT GOSTYNIN        5.0/9 2033   2073

Ranking FIDE


No  Name                Rtg  Score Exp. Chg*K  Rav Rprfm
1.  JOZWIK, Rafal       2197 2.5/4 2.48     0 2109  2204
2.  SZACHT, Egbert      2184 3.5/4 2.40    11 2113  2449
3.  MALCZYK, Radoslaw   2160 1.0/3 1.56    -6 2143  2018
4.  MALCZYK, Rafal      2048 1.0/3 0.96     0 2180  2055
5.  BATURO, Tomasz      2045 0.0/2 0.60    -6 2191  1192
6.  SZYMANSKI, Jan      *    0.0/2            2047  1048
7.  HENNIG, Tadeusz     *    2.0/3            2143  2156
8.  GROCHOWSKI, Mariusz *    0.5/3            2134  1861
9.  KAMINSKI, Mariusz   *    1.0/4            2109  1916
10. ORLOWSKI, Bogdan    *    2.0/4            2147  2147
11. KIEWRO, Tomasz      *    0.0/3            2084  1085
12. BARAN, Dawid        *    0.0/2            2103  1104
13. PUCZYLOWSKI, Marcin *    0.0/3            2143  1144
14. KURKOWSKI, Zbigniew *    2.0/5            2127  2055
poprawiono 20:09 2004-08-14 2004-08-13 AG