Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY
o Puchar "Kętrzyńskiego Lata"
wyniki

04.07.2004 zamek w Kętrzynie
P'20 system szwajcarski - 7 rund

W Kolejnym turnieju ponownie okazali się najlepszymi goście z Kalingradu.

Wyniki

Tabela turniejowa


Mc Zawodnik                      Feder Ro FIDE Ro PZSz Klub        Pkt Śr-Buch. Buch. Progr. Wygr.

1  Govachelichvili, Gennadij (2)       2389    2389    Kaliningrad 5.5     24.5  33.0   24.5     4
2  Gorin, Leonid (1)                   2443    2443    Kaliningrad 5.5     23.5  32.0   24.0     4
3  Ivanov, Andrey (6)                  2233    2233    Kaliningrad 5.5     23.5  31.5   24.5     4
4  Budrewicz, Krzysztof (11)     jun   2130    2130    Ketrzyn     5.5     22.5  31.5   23.0     5
5  Lukinov, Petr (4)                   2355    2355    Kaliningrad 5.5     21.0  29.5   22.0     5
6  Malczyk, Rafał (12)                 2048    2048    Ketrzyn     5.5     20.0  28.0   22.5     5
7  Skhapenko, Pavel (3)                2363    2363    Kaliningrad 5       21.5  30.5   20.5     4
8  Jóźwik, Rafał (7)                   2197    2197    Olsztyn     5       21.5  30.0   21.5     4
9  Reshetnikov, Evgeny (5)             2282    2282    Kaliningrad 4.5     23.5  32.5   22.0     4
10 Charchalis, Piotr (10)              2166    2166    Bartoszyce  4.5     22.0  30.0   20.5     4
11 Plesiuk, Andrzej (8)                2181    2181    Ełk         4.5     21.5  30.5   19.0     4
12 Kaczmarek, Arkadiusz (39)     jun           1800    Kętrzyn     4.5     18.5  26.0   16.0     3
13 Harasim, Wiesław (36)                       1800    Olsztyn     4.5     17.5  23.5   15.5     4
14 Onufrijuk, Benedykt (16)                    2000    Bartoszyce  4       20.5  29.0   15.5     3
15 Babaev, Eldeniz (21)                        2000    Biskupiec   4       20.0  26.5   18.0     4
16 Gula, Andrzej (13)                  2031    2031    Szczytno    4       19.5  27.5   16.5     3
17 Tertel, Krzysztof (22)                      2000    Pisz        4       19.5  26.5   18.0     4
18 Jacyna, Dariusz (27)                        1800    Bartoszyce  4       19.0  27.0   13.0     4
19 Kaźmierczak, Rafał (9)              2175    2175    Olecko      4       19.0  26.0   17.0     4
20 Matuszewicz, Ryszard (29)                   1800    Kętrzyn     4       16.5  24.5   13.5     3
21 Kiljańczyk, Paweł (19)                      2000    Kętrzyn     3.5     19.5  27.0   16.0     2
22 Wołodko, Adam (15)                          2000    Ostróda     3.5     19.0  27.5   17.0     3
23 Daniszkowicz, Bohdan (20)     old           2000    Pasłęk      3.5     18.5  26.0   14.0     2
24 Marzec, Krzysztof (18)                      2000    Bartoszyce  3.5     18.5  26.0   13.5     3
25 Proboszcz, Maciej (34)        jun           1800    Kętrzyn     3.5     18.5  24.0   14.0     2
26 Malecki, Janusz (26)                        1801    Pisz        3.5     18.5  23.0   17.0     3
27 Gołębiewski, Dariusz (31)                   1800    Morąg       3.5     18.0  24.5   13.5     3
28 Roman, Marek (24)             old           2000    Giżycko     3.5     17.0  25.0   14.0     2
29 Pawluk, Józef (33)                          1800    Kętrzyn     3.5     16.0  23.5   10.0     3
30 Młodystach, Henryk (37)                     1800    Kętrzyn     3.5     16.0  22.5   15.0     3
31 Kazimierczak, Grzegorz (42)                 1600    Morąg       3.5     16.0  21.5   11.5     3
32 Plichta, Grzegorz (40)                      1800    Mrągowo     3.5     16.0  19.5   14.5     2
33 Strzyż, Jan (44)                            1600    Olsztyn     3.5     14.0  19.5   11.0     3
34 Plesiuk, Jan (14)             old           2200    Ełk         3       20.5  28.5   16.0     3
35 Aleksandrowicz, Zbigniew (30)               1800    Kętrzyn     3       16.5  24.0   11.0     3
36 Szulc, Jan (41)                             1800    Żabi Róg    3       16.5  23.0   12.5     2
37 Prochwicz, Jerzy (17)                       2000    Kętrzyn     3       16.0  23.5   13.0     3
38 Banaś, Józef (43)             old           1600    Giżycko     3       14.5  20.0    9.0     3
39 Donat, Eugeniusz (28)                       1800    Kętrzyn     3       12.0  19.0    7.0     3
40 Kazimierczak, Roman (25)                    1801    Morąg       2.5     18.0  25.5   13.5     2
41 Piwnicki, Antoni (32)         old           1800    Kętrzyn     2.5     17.0  24.5   12.0     2
42 Saik, Piotr (23)              old           2000    Kętrzyn     2.5     16.0  22.0   11.0     2
43 Mroczkowska, Danuta (46)                    1400    Giżycko     2.5     16.0  20.5    9.0     2
44 Grajner, Jan (38)             old           1800    Kętrzyn     2.5     15.5  22.5    9.5     2
45 Kazimierczak, Konrad (50)     jun           1200    Morąg       2.5     13.0  16.5    5.5     2
46 Ekstowicz, Tadeusz (35)                     1800    Kętrzyn     2       14.5  19.5    9.0     2
47 Olejnik, Kasjan (45)          mlo           1600    Wydminy     2       14.0  17.5    7.0     2
48 Soćko, Piotr (51)             mlo           1000    Kętrzyn     2        9.5  13.0    4.0     2
49 Pałdyna, Natalia (48)         mlo           1250    Wydminy     1.5     12.5  16.5    4.5     1
50 Olejnik, Paula (49)           mlo           1250    Wydminy     1.5     12.0  16.5    2.5     1
51 Olejnik, Patryk (47)          mlo           1400    Wydminy     1       14.0  20.0    4.0     1
52 Przybyliński, Sebastian (52)  mlo           1000    Kętrzyn     0       11.5  16.5    0.0     0

Tabela kojarzeń i rezultatów


MC Zawodnik                      Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Govachelichvili, Gennadij (2) 2389    5.5  39:W 22:W 11:W  3:D  4:W  5:D  2:D
2  Gorin, Leonid (1)             2443    5.5  18:W 34:W  8:D 10:W  9:W  3:D  1:D
3  Ivanov, Andrey (6)            2233    5.5  41:W 21:W 17:W  1:D  7:W  2:D  6:D
4  Budrewicz, Krzysztof (11)     2130    5.5  30:W 28:W  5:W  9:D  1:L 11:W 10:W
5  Lukinov, Petr (4)             2355    5.5  35:W 37:W  4:L 14:W 16:W  1:D  9:W
6  Malczyk, Rafał (12)           2048    5.5  44:W 40:W  9:L 17:W 15:W  8:W  3:D
7  Skhapenko, Pavel (3)          2363    5    20:W 14:W 10:D  8:D  3:L 21:W 19:W
8  Jóźwik, Rafał (7)             2197    5    29:W 23:W  2:D  7:D 34:W  6:L 15:W
9  Reshetnikov, Evgeny (5)       2282    4.5  27:W 24:W  6:W  4:D  2:L 22:W  5:L
10 Charchalis, Piotr (10)        2166    4.5  13:W 42:W  7:D  2:L 25:W 26:W  4:L
11 Plesiuk, Andrzej (8)          2181    4.5  25:W 15:W  1:L 21:D 13:W  4:L 17:W
12 Kaczmarek, Arkadiusz (39)     1800    4.5  16:D 18:L 29:W 28:W 21:D 14:D 26:W
13 Harasim, Wiesław (36)         1800    4.5  10:L 50:W 23:D 24:W 11:L 40:W 22:W
14 Onufrijuk, Benedykt (16)      2000    4    31:W  7:L 27:W  5:L 20:D 12:D 35:W
15 Babaev, Eldeniz (21)          2000    4    51:W 11:L 44:W 19:W  6:L 16:W  8:L
16 Gula, Andrzej (13)            2031    4    12:D 26:D 18:W 40:W  5:L 15:L 30:W
17 Tertel, Krzysztof (22)        2000    4    49:W 19:W  3:L  6:L 41:W 34:W 11:L
18 Jacyna, Dariusz (27)          1800    4     2:L 12:W 16:L 44:W 19:L 31:W 34:W
19 Kaźmierczak, Rafał (9)        2175    4    46:W 17:L 26:W 15:L 18:W 27:W  7:L
20 Matuszewicz, Ryszard (29)     1800    4     7:L 31:W 34:L 38:W 14:D 36:D 37:W
21 Kiljańczyk, Paweł (19)        2000    3.5  47:W  3:L 46:W 11:D 12:D  7:L 25:D
22 Wołodko, Adam (15)            2000    3.5  36:W  1:L 35:W 32:D 30:W  9:L 13:L
23 Daniszkowicz, Bohdan (20)     2000    3.5  43:W  8:L 13:D 25:L 33:W 32:D 27:D
24 Marzec, Krzysztof (18)        2000    3.5  33:W  9:L 25:D 13:L 29:W 30:L 36:W
25 Proboszcz, Maciej (34)        1800    3.5  11:L 51:W 24:D 23:W 10:L 28:D 21:D
26 Malecki, Janusz (26)          1801    3.5  52:W 16:D 19:L 43:W 32:W 10:L 12:L
27 Gołębiewski, Dariusz (31)     1800    3.5   9:L 33:W 14:L 47:W 37:W 19:L 23:D
28 Roman, Marek (24)             2000    3.5  45:W  4:L 36:D 12:L 43:W 25:D 32:D
29 Pawluk, Józef (33)            1800    3.5   8:L 43:D 12:L 45:W 24:L 38:W 42:W
30 Młodystach, Henryk (37)       1800    3.5   4:L 45:W 51:W 42:D 22:L 24:W 16:L
31 Kazimierczak, Grzegorz (42)   1600    3.5  14:L 20:L 49:W 35:W 40:D 18:L 41:W
32 Plichta, Grzegorz (40)        1800    3.5  34:L 52:W 42:W 22:D 26:L 23:D 28:D
33 Strzyż, Jan (44)              1600    3.5  24:L 27:L 48:W 46:W 23:L 41:D 40:W
34 Plesiuk, Jan (14)             2200    3    32:W  2:L 20:W 41:W  8:L 17:L 18:L
35 Aleksandrowicz, Zbigniew (30) 1800    3     5:L 38:W 22:L 31:L 47:W 44:W 14:L
36 Szulc, Jan (41)               1800    3    22:L 39:W 28:D 37:L 42:W 20:D 24:L
37 Prochwicz, Jerzy (17)         2000    3    38:W  5:L 41:L 36:W 27:L 46:W 20:L
38 Banaś, Józef (43)             1600    3    37:L 35:L 50:W 20:L 39:W 29:L 46:W
39 Donat, Eugeniusz (28)         1800    3     1:L 36:L 43:L 50:W 38:L 49:W 47:W
40 Kazimierczak, Roman (25)      1801    2.5  48:W  6:L 45:W 16:L 31:D 13:L 33:L
41 Piwnicki, Antoni (32)         1800    2.5   3:L 47:W 37:W 34:L 17:L 33:D 31:L
42 Saik, Piotr (23)              2000    2.5  50:W 10:L 32:L 30:D 36:L 43:W 29:L
43 Mroczkowska, Danuta (46)      1400    2.5  23:L 29:D 39:W 26:L 28:L 42:L 51:W
44 Grajner, Jan (38)             1800    2.5   6:L 48:W 15:L 18:L 49:W 35:L 45:D
45 Kazimierczak, Konrad (50)     1200    2.5  28:L 30:L 40:L 29:L 52:W 51:W 44:D
46 Ekstowicz, Tadeusz (35)       1800    2    19:L 49:W 21:L 33:L 51:W 37:L 38:L
47 Olejnik, Kasjan (45)          1600    2    21:L 41:L 52:W 27:L 35:L 48:W 39:L
48 Soćko, Piotr (51)             1000    2    40:L 44:L 33:L 51:L 50:W 47:L 52:W
49 Pałdyna, Natalia (48)         1250    1.5  17:L 46:L 31:L 52:W 44:L 39:L 50:D
50 Olejnik, Paula (49)           1250    1.5  42:L 13:L 38:L 39:L 48:L 52:W 49:D
51 Olejnik, Patryk (47)          1400    1    15:L 25:L 30:L 48:W 46:L 45:L 43:L
52 Przybyliński, Sebastian (52)  1000    0    26:L 32:L 47:L 49:L 45:L 50:L 48:L








pozycja na diagramie powstała w partii z pierwszej rundy. Wygrywalo : 1.Sa5-c6! b7xc6 2.d5xc6 d6-d5 3.b6-b7+ Kc8-c7 4.b7-b8H+ Kc7xb8 5.Ke6-d7 +- , jednak tego nie zauważylem i musiałem zadowolić się remisem.

poprawiono 16:01 2004-07-06 AG

| początek |