Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

VI Turniej Szachowy o Puchar Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego

18.07.2004 Mrągowo

Wyniki

Tabela turniejowa


Mc Zawodnik                 Feder Ro PZSz Klub               Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  MIŚTA, Aleksander              2443    Ostróda            7.5     44.0  56.5   40.0
2  IVANOV, Andrey                 2233    Kaliningrad/ Rosja 7.5     39.5  50.5   38.5
3  LUKINOV, Petr                  2355    Kaliningrad/ Rosja 6.5     44.5  56.0   38.0
4  JÓŹWIK, Rafał                  2197    Olsztyn            6.5     38.0  50.0   35.0
5  CHARCHALIS, Piotr              2166    Bartoszyce         6.5     37.5  49.0   33.5
6  GOSIEWSKI, Piotr               2143    Mrągowo            6.5     37.0  47.5   33.0
7  SZACHT, Egbert                 2184    Olsztyn            6.5     37.0  46.0   29.5
8  GULA, Andrzej                  2031    Szczytno           6.5     36.0  46.0   32.5
9  MALCZYK, Radosław              2160    Olsztyn/ Kętrzyn   6.5     35.0  45.5   31.0
10 GORIN, Leonid                  2443    Kaliningrad/ Rosja 6       42.0  54.0   36.0
11 PLESIUK, Andrzej               2181    Ełk                6       38.5  49.0   31.5
12 MALECKI, Janusz                1800    Pisz               6       38.5  46.5   32.5
13 KRZYWINA, Michał               2036    Mrągowo            6       38.0  49.0   32.0
14 LESIŃSKI, Zdzisław             2000    Mrągowo            6       35.0  44.0   28.0
15 WOŁODKO, Adam                  2000    Ostróda            6       34.5  43.5   27.0
16 PLICHTA, Andrzej               2073    Mrągowo            5.5     40.5  52.5   30.5
17 BUDREWICZ, Krzysztof     JUN   2130    Kętrzyn            5.5     37.5  47.0   30.5
18 MALCZYK, Rafał                 2048    Olsztyn/ Kętrzyn   5.5     35.0  45.5   31.5
19 BATURO, Tomasz           MLO   2045    Olsztyn            5.5     32.5  41.5   26.5
20 BORKOWSKI, Marek               2052    Olsztyn            5       38.5  48.5   28.0
21 MALCZYK, Jakub           JUN   1970    Olsztyn/ Kętrzyn   5       35.5  45.0   28.0
22 PODBIELSKI, Jakub              1800    Mrągowo            5       35.0  42.0   26.0
23 GÓRALSKI, Łukasz               1800    Bartoszyce         5       34.5  43.5   24.0
24 PLESIUK, Jan             OLD   2200    Ełk                5       33.0  43.5   24.0
25 PUCZYŁOWSKI, Marcin      MLO   1800    Olsztyn            5       32.0  42.5   23.0
26 DRZEWIECKI, Karol              1800    Szczytno           5       32.0  40.5   20.5
27 KAŹMIERCZAK, Roman             1800    Morąg              5       31.0  39.5   26.0
28 KILJANCZYK, Paweł              2000    Kętrzyn            5       30.5  39.0   25.0
29 DANISZKOWICZ, Bohdan     OLD   2000    Pasłęk             5       29.5  39.0   25.0
30 ZAJĄCZKOWSKI, Jan              2000    Pisz               5       29.0  39.5   22.0
31 MŁODYSTACH, Henryk             1800    Kętrzyn            5       28.0  34.5   18.5
32 KRZYWINA, Tomasz               1800    Mrągowo            4.5     38.5  47.5   29.5
33 KONSTAŃCZUK, Jarosław          1800                       4.5     34.5  43.5   21.5
34 SZULC, Jan                     1800    Morąg              4.5     34.0  44.5   21.5
35 SOBOLEWSKI, Alfred             1800    Szczytno           4.5     33.5  43.5   24.5
36 ŻOŁNIEROWICZ, Krzysztof        2261    Bydgoszcz          4.5     33.0  42.0   25.5
37 WOŁOCHOWICZ, Piotr             2000    Marksoby           4.5     30.0  39.5   22.5
38 PLICHTA, Adam            MLO   1800    Mrągowo            4.5     29.0  38.0   22.5
39 MARZEC, Krzysztof              2000    Bartoszyce         4.5     28.0  35.5   22.5
40 STRZYŻ, Jan                    1600    Olsztyn            4.5     27.0  33.5   18.5
41 KACZMAREK, Arkadiusz     MLO   1800    Kętrzyn            4       35.5  45.0   23.0
42 KRZEWSKI, Dariusz              2195    Olsztyn            4       34.5  45.0   27.5
43 KRAMKOWSKI, Andrzej            1800    Mrągowo            4       33.5  42.5   22.0
44 PLICHTA, Grzegorz              1800    Mrągowo            4       31.0  40.0   20.5
45 HARASIM, Wiesław               1800    Olsztyn            4       30.5  40.0   19.0
46 GOŁĘBIEWSKI, Dariusz           1800    Morąg              4       29.0  38.0   19.0
47 KAMIŃSKI, Andrzej              1600                       4       29.0  36.5   17.0
48 JACYNA, Dariusz                1800    Bartoszyce         4       28.5  37.0   18.0
49 TROCHIMIUK, Grzegorz           1000                       4       28.0  36.5   20.0
50 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz          2000    Kętrzyn            4       27.5  35.5   20.0
51 MATUSZEWICZ, Ryszard     OLD   1800    Kętrzyn            4       26.5  33.5   17.0
52 ROMAN, Marek             OLD   2000    Giżycko            3.5     28.0  36.5   18.5
53 NAREL, Daniel            JUN   1400                       3.5     27.5  35.5   16.5
54 ALEKSANDROWICZ, Zbigniew       1800    Kętrzyn            3.5     27.5  35.0   14.5
55 BARAN, Dawid             MLO   1800    Olsztyn            3.5     25.5  35.5   14.5
56 ROSIŃSKI, Dariusz              1600                       3.5     22.5  28.5   12.5
57 EKSTOWICZ, Tadeusz             1800    Kętrzyn            3       31.5  40.5   17.0
58 KOZIOŁ, Stanisław        MLO   1800    Dąbrowa Górnicza   3       28.0  35.5   16.0
59 BANAŚ, Józef             OLD   1600    Giżycko            3       26.5  34.0   13.0
60 PIWNICKI, Antoni         OLD   1800    Kętrzyn            3       25.0  32.5   14.0
61 KOZIOŁ, Krzysztof        MLO   1600    Dąbrowa Górnicza   3       25.0  30.5   13.0
62 KAŹMIERCZAK, Grzegorz          1600    Morąg              3       24.5  30.0   14.0
63 PIERZCHALSKI, Marcin           1000                       2.5     30.5  40.0   16.5
64 MROCZKOWSKA, Danuta            1401    Giżycko            2.5     28.0  35.5   12.0
65 RACHWALIK, Kamil         MLO   1400                       2.5     22.0  28.5    8.5
66 GALIN, Paweł             JUN   1600                       2.5     21.5  28.0    9.5
67 SOBIERAJ, Dawid          MLO   1000                       2.5     20.0  25.0    7.5
68 KAŹMIERCZAK, Konrad      JUN   1200    Morąg              2       25.0  32.5   11.0
69 DEJNA, Mirosław                1200    Lubawa             1.5     23.0  28.5    6.5
70 GALIN, Piotr             MLO   1000                       0.5     22.0  29.5    1.5

Tabela kojarzeń i rezultatów


NC Zawodnik                 Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1  MIŚTA, Aleksander        2443    7.5  25:W 13:W 11:W  4:W 10:D  2:D  8:W  3:W  5:D
2  IVANOV, Andrey           2233    7.5  55:W 30:W 24:W 16:D 12:W  1:D  3:D 18:W 10:W
3  LUKINOV, Petr            2355    6.5  41:W 21:W  6:W 10:D  8:W  5:W  2:D  1:L  4:D
4  JÓŹWIK, Rafał            2197    6.5  33:W 29:W 35:W  1:L 17:D 13:W 32:W 10:D  3:D
5  CHARCHALIS, Piotr        2166    6.5  44:W 15:D 14:W 42:D 20:W  3:L 41:W 12:W  1:D
6  GOSIEWSKI, Piotr         2143    6.5  48:W 27:W  3:L 38:W 22:W 18:L 20:W  9:D 17:W
7  SZACHT, Egbert           2184    6.5  23:W 14:L 34:W 12:L 57:W 33:W 16:D 19:W 13:W
8  GULA, Andrzej            2031    6.5  45:D 26:W 63:W 32:W  3:L 17:W  1:L 16:W 20:W
9  MALCZYK, Radosław        2160    6.5  43:W 32:L 41:W 24:W 13:L 25:W 21:W  6:D 18:W
10 GORIN, Leonid            2443    6    34:W 20:W 17:W  3:D  1:D 16:W 18:D  4:D  2:L
11 PLESIUK, Andrzej         2181    6    58:W 39:W  1:L 14:D 15:W 28:W 12:D 13:L 22:W
12 MALECKI, Janusz          1800    6    70:W 16:D 52:W  7:W  2:L 19:W 11:D  5:L 21:W
13 KRZYWINA, Michał         2036    6    54:W  1:L 33:W 48:W  9:W  4:L 42:W 11:W  7:L
14 LESIŃSKI, Zdzisław       2000    6    66:W  7:W  5:L 11:D 32:L 44:D 26:W 49:W 27:W
15 WOŁODKO, Adam            2000    6    65:W  5:D 16:L 37:W 11:L 26:D 46:W 36:W 23:W
16 PLICHTA, Andrzej         2073    5.5  22:W 12:D 15:W  2:D 36:W 10:L  7:D  8:L 32:W
17 BUDREWICZ, Krzysztof     2130    5.5  46:W 60:W 10:L 27:W  4:D  8:L 28:W 32:W  6:L
18 MALCZYK, Rafał           2048    5.5  35:L 53:W 57:W 43:W 42:W  6:W 10:D  2:L  9:L
19 BATURO, Tomasz           2045    5.5  26:D 45:L 56:W 63:W 21:W 12:L 35:W  7:L 38:W
20 BORKOWSKI, Marek         2052    5    31:W 10:L 55:W 23:W  5:L 34:W  6:L 25:W  8:L
21 MALCZYK, Jakub           1970    5    62:W  3:L 51:W 35:W 19:L 22:W  9:L 41:W 12:L
22 PODBIELSKI, Jakub        1800    5    16:L 70:W 25:W 50:W  6:L 21:L 30:W 37:W 11:L
23 GÓRALSKI, Łukasz         1800    5     7:L 66:W 30:W 20:L 34:L 47:W 24:W 29:W 15:L
24 PLESIUK, Jan             2200    5    40:W 36:W  2:L  9:L 33:L 48:W 23:L 58:W 43:W
25 PUCZYŁOWSKI, Marcin      1800    5     1:L 54:W 22:L 61:W 49:W  9:L 43:W 20:L 47:W
26 DRZEWIECKI, Karol        1800    5    19:D  8:L 28:L 68:W 63:W 15:D 14:L 57:W 42:W
27 KAŹMIERCZAK, Roman       1800    5    68:W  6:L 64:W 17:L 35:D 50:W 37:D 42:W 14:L
28 KILJANCZYK, Paweł        2000    5    64:D 63:L 26:W 45:W 44:W 11:L 17:L 40:W 31:D
29 DANISZKOWICZ, Bohdan     2000    5    47:W  4:L 58:W 36:L 48:W 41:L 44:W 23:L 51:W
30 ZAJĄCZKOWSKI, Jan        2000    5    61:W  2:L 23:L 51:W 43:L 62:W 22:L 45:W 41:W
31 MŁODYSTACH, Henryk       1800    5    20:L 34:L 59:L 69:W 61:W 38:D 53:W 39:W 28:D
32 KRZYWINA, Tomasz         1800    4.5  67:W  9:W 42:D  8:L 14:W 36:W  4:L 17:L 16:L
33 KONSTAŃCZUK, Jarosław    1800    4.5   4:L 47:W 13:L 64:W 24:W  7:L 36:L 46:W 37:D
34 SZULC, Jan               1800    4.5  10:L 31:W  7:L 40:W 23:W 20:L 49:L 44:W 36:D
35 SOBOLEWSKI, Alfred       1800    4.5  18:W 37:W  4:L 21:L 27:D 52:W 19:L 38:L 53:W
36 ŻOŁNIEROWICZ, Krzysztof  2261    4.5  57:W 24:L 45:W 29:W 16:L 32:L 33:W 15:L 34:D
37 WOŁOCHOWICZ, Piotr       2000    4.5  56:D 35:L 53:W 15:L 54:W 43:W 27:D 22:L 33:D
38 PLICHTA, Adam            1800    4.5  63:D 64:D 46:W  6:L 41:L 31:D 52:W 35:W 19:L
39 MARZEC, Krzysztof        2000    4.5  69:W 11:L 43:L 58:W 46:W 42:L 40:D 31:L 54:W
40 STRZYŻ, Jan              1600    4.5  24:L 57:L 69:W 34:L 60:W 58:W 39:D 28:L 49:W
41 KACZMAREK, Arkadiusz     1800    4     3:L 62:W  9:L 59:W 38:W 29:W  5:L 21:L 30:L
42 KRZEWSKI, Dariusz        2195    4    51:W 50:W 32:D  5:D 18:L 39:W 13:L 27:L 26:L
43 KRAMKOWSKI, Andrzej      1800    4     9:L 67:W 39:W 18:L 30:W 37:L 25:L 50:W 24:L
44 PLICHTA, Grzegorz        1800    4     5:L 65:W 50:D 52:W 28:L 14:D 29:L 34:L 61:W
45 HARASIM, Wiesław         1800    4     8:D 19:W 36:L 28:L 52:L 59:W 50:D 30:L 57:W
46 GOŁĘBIEWSKI, Dariusz     1800    4    17:L 49:W 38:L 60:W 39:L 57:W 15:L 33:L 58:W
47 KAMIŃSKI, Andrzej        1600    4    29:L 33:L 67:W 57:L 51:W 23:L 48:W 52:W 25:L
48 JACYNA, Dariusz          1800    4     6:L 68:W 60:W 13:L 29:L 24:L 47:L 65:W 59:W
49 TROCHIMIUK, Grzegorz     1000    4    60:L 46:L 66:W 55:W 25:L 54:W 34:W 14:L 40:L
50 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz    2000    4    59:W 42:L 44:D 22:L 53:W 27:L 45:D 43:L 62:W
51 MATUSZEWICZ, Ryszard     1800    4    42:L 59:W 21:L 30:L 47:L 64:W 68:W 62:W 29:L
52 ROMAN, Marek             2000    3.5  53:D 56:W 12:L 44:L 45:W 35:L 38:L 47:L 63:W
53 NAREL, Daniel            1400    3.5  52:D 18:L 37:L 65:W 50:L 55:W 31:L 63:W 35:L
54 ALEKSANDROWICZ, Zbigniew 1800    3.5  13:L 25:L 65:D 56:W 37:L 49:L 69:W 55:W 39:L
55 BARAN, Dawid             1800    3.5   2:L 61:W 20:L 49:L 59:D 53:L 56:W 54:L 64:W
56 ROSIŃSKI, Dariusz        1600    3.5  37:D 52:L 19:L 54:L 64:W 63:L 55:L 70:W 66:W
57 EKSTOWICZ, Tadeusz       1800    3    36:L 40:W 18:L 47:W  7:L 46:L 63:W 26:L 45:L
58 KOZIOŁ, Stanisław        1800    3    11:L 69:W 29:L 39:L 68:W 40:L 61:W 24:L 46:L
59 BANAŚ, Józef             1600    3    50:L 51:L 31:W 41:L 55:D 45:L 64:D 60:W 48:L
60 PIWNICKI, Antoni         1800    3    49:W 17:L 48:L 46:L 40:L 67:W 62:L 59:L 68:W
61 KOZIOŁ, Krzysztof        1600    3    30:L 55:L 70:W 25:L 31:L 65:W 58:L 68:W 44:L
62 KAŹMIERCZAK, Grzegorz    1600    3    21:L 41:L 68:L 70:W 66:W 30:L 60:W 51:L 50:L
63 PIERZCHALSKI, Marcin     1000    2.5  38:D 28:W  8:L 19:L 26:L 56:W 57:L 53:L 52:L
64 MROCZKOWSKA, Danuta      1401    2.5  28:D 38:D 27:L 33:L 56:L 51:L 59:D 67:W 55:L
65 RACHWALIK, Kamil         1400    2.5  15:L 44:L 54:D 53:L 69:D 61:L 67:D 48:L 70:W
66 GALIN, Paweł             1600    2.5  14:L 23:L 49:L 67:W 62:L 68:L 70:D 69:W 56:L
67 SOBIERAJ, Dawid          1000    2.5  32:L 43:L 47:L 66:L 70:W 60:L 65:D 64:L 69:W
68 KAŹMIERCZAK, Konrad      1200    2    27:L 48:L 62:W 26:L 58:L 66:W 51:L 61:L 60:L
69 DEJNA, Mirosław          1200    1.5  39:L 58:L 40:L 31:L 65:D 70:W 54:L 66:L 67:L
70 GALIN, Piotr             1000    .5   12:L 22:L 61:L 62:L 67:L 69:L 66:D 56:L 65:L

(289) Gula (2031) - Mista (2434)








1.Wa1-c1 Hc5-a5 2.Wc1xc6!! b7xc6 3.b2-b4 Wd8xd5 4.b4xa5 Wd5xd1 5.Wf1xd1 Gc8-e6! 6.Ge4xc6 Wa8-c8 7.Gc6-b7 Wc8-b8 8.a5-a6 f7-f6 9.Kh1-g1?! g6-g5 10.f4xg5 f6xe5 11.Wd1-e1 Ge6-c8 12.Sf3xe5 Gc8xb7 13.Se5-d7 Gg7-d4+ 14.Kg1-h1 Gb7xg2+ 15.Kh1xg2 Wb8-b2+ 16.Kg2-g3?? Gd4-f2+ 0-1

poprawiono 16:28 2004-07-24 AG

| początek |