Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ostródzki Festiwal Gier
Turniej błyskawiczny
Hala Sportowa SP1 w Ostródzie
07.08.2004 11 Rund

Tabela Wyników

Place Name                        Rtg  Loc  Club                   Score M-Buch. Buch. Berg.

  1   Malaniuk, Vladimir (1)      2555 2555 Ukraina                9        64.0  77.5 61.50
  2   Koziak, Witali (2)          2471 2471 Ukraina                8.5      65.5  80.0 60.75
  3   Heberla, Bartłomiej (5)     2437 2437 Polfa Grodzisk Maz.    8        65.0  79.0 54.25
  4   Dąbrowski, Wojciech (12)    2242 2242 Start Elbląg           8        61.5  75.0 51.50
  5   Olszewski, Marek (16)       2197 2197 Bydgoszcz              7.5      62.5  73.0 46.00
  6   Miśta, Aleksander (3)       2443 2443 Ostródzianka Ostróda   7.5      60.0  74.5 48.25
  7   Dobrowolski, Piotr (7)      2380 2380 Zelmer Rzeszów         7.5      59.5  72.5 45.50
  8   Sharapov, Evgeny (6)        2406 2406 Ukraina                7        64.0  78.0 45.25
  9   Gorin, Leonid (4)           2443 2443 Kaliningrad            7        63.5  77.5 46.00
 10   Budrewicz, Krzysztof (20)   2130 2130 Hetman Kętrzyn         7        60.5  73.5 44.00
 11   Kolago, Marcin (11)         2279 2279 Ostródzianka Ostróda   7        58.0  70.5 40.50
 12   Lukinov, Petr (8)           2355 2355 Kaliningrad            7        55.5  68.5 41.25
 13   Okruciński, Tadeusz (10)    2281 2281 Jantar Pruszcz Gdański 6.5      59.0  73.0 38.75
 14   Krestianova, Tatiana (15)   2215 2215 Kaliningrad            6.5      56.5  69.0 36.50
 15   Jóźwik, Rafał (17)          2197 2197 Ostródzianka Ostróda   6.5      56.0  67.0 35.50
 16   Kot, Jerzy (13)             2239 2239 Polonia Wrocław        6.5      55.0  66.5 35.25
 17   Szymczak, Zbigniew (9)      2290 2290 Ostródzianka Ostróda   6.5      53.0  66.0 36.00
 18   Paszek, Krzysztof (19)      2145 2145 AZS UMK Toruń          6        54.0  65.5 30.50
 19   Plesiuk, Andrzej (18)       2181 2181 Ełk                    6        54.0  65.0 30.00
 20   Palikowska, Katarzyna (24)  2050 2050 Gdańsk                 6        52.5  64.0 27.25
 21   Gizatulin, Dmitry (22)      2097 2097 Kaliningrad            6        50.0  60.0 29.75
 22   Czartoryski, Paweł (25)     2020 2020 Trzydziestka Olsztyn   6        49.5  60.0 26.50
 23   Rusiniak, Sławomir (21)     2116 2116 GOK Samborowo          5.5      53.5  64.5 30.50
 24   Belzo, Krzysztof (26)       1976 1976 Lotnik Mielec          5.5      49.5  58.5 25.50
 25   Woliński, Sebastian (33)         2000 Diagonala Elbląg       5.5      49.0  59.5 26.25
 26   Plesiuk, Jan (29)                2200 Ełk                    5.5      48.5  58.5 24.75
 27   Szymanowska, Lena (28)      1935 1935 GOK Samborowo          5.5      47.0  57.0 24.25
 28   Siwoń, Zbigniew (32)             2000 Start Elbląg           5.5      45.0  54.5 23.25
 29   Kuzin, Eduard (14)          2223 2223 Kaliningrad            5        53.5  67.5 27.00
 30   Kotermańska, Anna (27)      1951 1951 Trzydziestka Olsztyn   5        49.5  61.0 22.00
 31   Licznerski, Adam (39)            1800 Hetman Nowe Miasto     5        48.0  57.0 22.75
 32   Tuszyński, Eugeniusz (30)        2000 Hetman Nowe Miasto     5        45.5  55.5 23.25
 33   Borawski, Ryszard (31)           2000 Start Elbląg           5        45.0  54.5 20.00
 34   Opaliński, Sebastian (34)        2000 GOK Samborowo          5        44.5  54.0 20.50
 35   Oszmian, Natalia (35)            1802 GOK Samborowo          5        44.0  53.5 22.25
 36   Jadanowska, Beata (36)           1802 Ostródzianka Ostróda   5        43.5  53.0 20.50
 37   Muszyński, Marcin (46)           1600 Warszawa               5        43.5  53.0 16.50
 38   Opaliński, Krzysztof (40)        1800 GOK Samborowo          5        43.5  51.5 21.50
 39   Kamiński, Andrzej (45)           1600 Wkra Nidzica           4.5      46.5  55.5 20.25
 40   Kiewicz, Krzysztof (47)          1600 Warszawa               4.5      45.0  54.5 16.50
 41   Siwoń, Bogdan (23)          2091 2091 Start Elbląg           4.5      42.5  53.0 19.75
 42   Kazimierczak, Roman (38)         1800 Morąg                  4.5      42.0  52.5 18.00
 43   Kuban, Wiesław (37)              1800 GOK Samborowo          4.5      40.5  49.5 11.00
 44   Kaźmierczak, Konrad (49)         1400 Morąg                  4.5      37.0  44.0 10.75
 45   Szulc, Jan (41)                  1800 Morąg                  4        47.0  56.0 18.00
 46   Kaźmierczak, Grzegorz (43)       1600 Morąg                  4        39.0  47.0  8.00
 47   Tarach, Dorota (44)              1600 Ostródzianka Ostróda   3.5      41.0  48.5  8.75
 48   Kaźmierczak, Krzysztof (52)      1000 Morąg                  3        39.0  46.0  5.00
 49   Masłowski, Marcin (51)           1000Drapol Jantar Pruszcz Gd3        37.0  44.5  5.00
 50   Dejna, Mirosław (48)             1400 Debiut Lubawa          3        36.0  43.5  5.00
 51   Orłowski, Mirosław (42)          1800 Ostródzianka Ostróda   2        35.5  45.5  4.00
 52   Banaszek, Krzysztof (50)         1200 Ostródzianka Ostróda   0         5.5   5.5  0.00

| początek |

18:59 2004-08-09 AG