Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ostródzki Festiwal Gier
Turniej Otwarty 09-15.08.04
system szwajcarski - 9 rund

| lista startowa || wyniki 9 rundy || tabela końcowa |
| tabela wyników i kojarzeń || ranking PZSzach |

Lista startowa


Nr  Zawodnik              Ro PZSz Klub                   

1.  Laskarzewski, Mariusz 2000    GOK Samborowo          
2.  Oszmian, Natalia      1802    GOK Samborowo          
3.  Opalinski, Krzysztof  1800    GOK Samborowo          
4.  Szulc, Jan            1800    MDKiS Morag            
5.  Wolynski, Krzysztof   1800    "Energetyka" Rybnik    
6.  Cieplowski, Tomasz    1800    "Zakrzewo Start" Elblag
7.  Baran, Dawid          1800    "Trzydziestka" Olsztyn 
8.  Kuban, Wieslaw        1800    GOK Samborowo          
9.  Tarach, Dorota        1601    "Ostródzianka" Ostroda 
10. Opalinska, Magdalena  1601    GOK Samborowo          
11. Opalinski, Patryk     1600    GOK Samborowo          
12. Hajnrych, Marian      1600    UKS Lubin              
13. Karpinski, Waldemar   1600    Hartowiec              
14. Lipka, Piotr          1600    "Energetyka" Rybnik    
15. Konkol, Adam          1600    Rybnik                 
16. Dejna, Miroslaw       1400    "Debiut" Lubawa        

Kojarzenie 9 rundy


Nr Zawodnik                 Suma  Rezultat  Zawodnik                  Suma 

 1 Wolynski, Krzysztof (5)  [7]      =:=    Dejna, Miroslaw (16)      [0]  
 2 Oszmian, Natalia (2)     [4.5]    0:1    Cieplowski, Tomasz (6)    [6]  
 3 Konkol, Adam (15)        [4.5]    0:1    Opalinski, Krzysztof (3)  [6]  
 4 Kuban, Wieslaw (8)       [5]      1:0    Hajnrych, Marian (12)     [4.5]
 5 Lipka, Piotr (14)        [4]      +:-    Laskarzewski, Mariusz (1) [4]  
 6 Opalinski, Patryk (11)   [3]      =:=    Szulc, Jan (4)            [4]  
 7 Tarach, Dorota (9)       [3.5]    0:1    Baran, Dawid (7)          [2.5]
 8 Karpinski, Waldemar (13) [2.5]    0:1    Opalinska, Magdalena (10) [3]  

Tabela końcowa


Mc Zawodnik               Ro PZSz Klub                    Pkt   Śr-Buch. Buch.

1  Wolynski, Krzysztof (5)   1800    "Energetyka" Rybnik     7.5     32.5  40.0
2  Opalinski, Krzysztof (3)  1800    GOK Samborowo           7       35.0  46.0
3  Cieplowski, Tomasz (6)    1800    "Zakrzewo Start" Elblag 7       34.5  44.5
4  Kuban, Wieslaw (8)        1800    GOK Samborowo           6       36.5  44.5
5  Lipka, Piotr (14)         1600    "Energetyka" Rybnik     5       29.0  36.5
6  Konkol, Adam (15)         1600    Rybnik                  4.5     37.5  48.5
7  Hajnrych, Marian (12)     1600    UKS Lubin               4.5     33.5  41.5
8  Szulc, Jan (4)            1800    MDKiS Morag             4.5     29.5  39.0
9  Oszmian, Natalia (2)      1800    GOK Samborowo           4.5     29.5  37.0
10 Laskarzewski, Mariusz (1) 2000    GOK Samborowo           4       33.5  43.5
11 Opalinska, Magdalena (10) 1600    GOK Samborowo           4       26.5  34.0
12 Opalinski, Patryk (11)    1600    GOK Samborowo           3.5     32.5  40.0
13 Tarach, Dorota (9)        1600    "Ostrodzianka" Ostroda  3.5     28.0  36.0
14 Baran, Dawid (7)          1800    "Trzydziestka" Olsztyn  3.5     27.0  32.0
15 Karpinski, Waldemar (13)  1600    Hartowiec               2.5     32.5  43.5
16 Dejna, Miroslaw (16)      1400    "Debiut" Lubawa         0.5     30.5  41.5

Tabela Kojarzeń i Rezultatów


Nr  Zawodnik               1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  Laskarzewski, Mariusz  9:D  2:D 15:D 13:W  3:D  8:L 11:W  5:L 14:-
2.  Oszmian, Natalia      10:D  1:D 12:D 15:L 13:W  7:D  8:D 16:W  6:L
3.  Opalinski, Krzysztof  11:W  6:W  8:D  5:L  1:D 12:W 14:W 10:W 15:W
4.  Szulc, Jan            12:W  8:L  6:L 10:D  7:W 14:L 13:D  9:W 11:D
5.  Wolynski, Krzysztof   13:W 15:D  9:W  3:W  8:W  6:D 12:W  1:W 16:D
6.  Cieplowski, Tomasz    14:W  3:L  4:W  8:D 11:W  5:D 15:W 13:W  2:W
7.  Baran, Dawid          15:L 13:L 16:W 11:L  4:L  2:D 10:D 14:D  9:W
8.  Kuban, Wieslaw        16:W  4:W  3:D  6:D  5:L  1:W  2:D 15:D 12:W
9.  Tarach, Dorota         1:D 10:W  5:L 12:L 14:D 13:D 16:W  4:L  7:L
10. Opalinska, Magdalena   2:D  9:L 11:D  4:D 16:W 15:L  7:D  3:L 13:W
11. Opalinski, Patryk      3:L 14:D 10:D  7:W  6:L 16:W  1:L 12:L  4:D
12. Hajnrych, Marian       4:L 16:W  2:D  9:W 15:W  3:L  5:L 11:W  8:L
13. Karpinski, Waldemar    5:L  7:W 14:D  1:L  2:L  9:D  4:D  6:L 10:L
14. Lipka, Piotr           6:L 11:D 13:D 16:W  9:D  4:W  3:L  7:D  1:+
15. Konkol, Adam           7:W  5:D  1:D  2:W 12:L 10:W  6:L  8:D  3:L
16. Dejna, Miroslaw        8:L 12:L  7:L 14:L 10:L 11:L  9:L  2:L  5:D

Ranking PZSzach


Nr  Zawodnik              Ro PZSz  Pkt   Rśr Rosiąg

1.  Laskarzewski, Mariusz 2000    4.0/8         1733   1733
2.  Oszmian, Natalia      1800    4.5/9         1700   1700
3.  Opalinski, Krzysztof  1800    7.0/9         1720   1920
4.  Szulc, Jan            1800    4.5/9         1680   1680
5.  Wolynski, Krzysztof   1800    7.5/9         1700   1940
6.  Cieplowski, Tomasz    1800    7.0/9         1720   1920
7.  Baran, Dawid          1800    3.5/9         1640   1560
8.  Kuban, Wieslaw        1800    6.0/9         1740   1860
9.  Tarach, Dorota        1600    3.5/9         1680   1600
10. Opalinska, Magdalena  1600    4.0/9         1660   1620
11. Opalinski, Patryk     1600    3.5/9         1700   1620
12. Hajnrych, Marian      1600    4.5/9         1680   1680
13. Karpinski, Waldemar   1600    2.5/9         1740   1580
14. Lipka, Piotr          1600    4.0/8         1667   1667
15. Konkol, Adam          1600    4.5/9         1760   1760
15. Konkol, Adam          1600    4.0/7         1750   1800  IIkat
16. Dejna, Miroslaw       1400    0.5/9         1660   1340

| lista startowa || wyniki 9 rundy || tabela końcowa |
| tabela wyników i kojarzeń || ranking PZSzach |

| początek |

00:10 2004-08-16 AG