Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ostródzki Festiwal Gier
Turniej Młodych Talentów 09-15.08.04
system szwajcarski - 9 rund

| lista startowa || wyniki 9 rundy || tabela końcowa |
| tabela wyników i kojarzeń || ranking PZSzach |

Lista startowa


Nr  Zawodnik              Ro PZSz Klub                          

1.  Major, Katarzyna      1600    MOK 64 Biala Podlaska         
2.  Malczyk, Barbara      1600    "Hetman Pionier" Ketrzyn      
3.  Chmielecki, Michal    1600    "Drapol Jantar" Pruszcz Gdansk
4.  Maslewski, Aleksander 1600    "Ostrodzianka" Ostroda        
5.  Muszynski, Marcin     1600    MKS MDK Warszawa              
6.  Kiewicz, Krzysztof    1600    MKS MDK Warszawa              
7.  Kulesza, Magdalena    1400    GOK Samborowo                 
8.  Kazmierczak, Konrad   1400    MDKiS Morag                   
9.  Malczyk, Piotr        1400    "Hetman Pionier" Ketrzyn      
10. Major, Grzegorz       1400    MOK 64 Biala Podlaska         
11. Kosakowska, Natalia   1400    MDKiS Morag                   
12. Maslewski, Karol      1200    "Ostrodzianka" Ostroda        
13. Kulesza, Jolanta      1100    GOK Samborowo                 
14. Piontek, Renata       1100    "Debiut" Lubawa               
15. Piontek, Lukasz       1000    "Debiut" Lubawa               
16. Galinowski, Lukasz    1000    Orneta                        
17. Gorlik, Dariusz       1000    Orneta                        
18. Wonderzy, Lukasz      1000    Orneta                        

Kojarzenie 9 rundy


Nr Zawodnik                 Suma  Rezultat  Zawodnik                  Suma 

 1 Kosakowska, Natalia (11) [5]      0:1    Kiewicz, Krzysztof (6)    [7]  
 2 Wonderzy, Lukasz (18)    [4.5]    0:1    Muszynski, Marcin (5)     [6.5]
 3 Malczyk, Barbara (2)     [4.5]    1:0    Galinowski, Lukasz (16)   [5.5]
 4 Major, Katarzyna (1)     [5]      -:+    Piontek, Renata (14)      [4]  
 5 Malczyk, Piotr (9)       [4]      1:0    Maslewski, Aleksander (4) [4]  
 6 Gorlik, Dariusz (17)     [4]      1:0    Piontek, Lukasz (15)      [3.5]
 7 Major, Grzegorz (10)     [2.5]    -:+    Chmielecki, Michal (3)    [3.5]
 8 Kazmierczak, Konrad (8)  [3.5]    1:0    Kulesza, Jolanta (13)     [1.5]
 9 Maslewski, Karol (12)    [0]      0:1    Kulesza, Magdalena (7)    [3.5]

Tabela końcowa


Mc Zawodnik                  Ro PZSz Klub                    Pkt   Śr-Buch. Buch.

1  Kiewicz, Krzysztof (6)    1600    MKS MDK Warszawa               8       33.5  44.5
2  Muszynski, Marcin (5)     1600    MKS MDK Warszawa               7.5     34.0  43.5
3  Galinowski, Lukasz (16)   1000    Orneta                         5.5     37.5  49.5
4  Malczyk, Barbara (2)      1600    "Hetman Pionier" Ketrzyn       5.5     32.5  40.0
5  Major, Katarzyna (1)      1600    MOK 64 Biala Podlaska          5       38.0  50.5
6  Kosakowska, Natalia (11)  1400    MDKiS Morag                    5       37.0  48.5
7  Piontek, Renata (14)      1100    "Debiut" Lubawa                5       34.0  43.5
8  Gorlik, Dariusz (17)      1000    Orneta                         5       34.0  42.0
9  Malczyk, Piotr (9)        1400    "Hetman Pionier" Ketrzyn       5       27.0  32.5
10 Chmielecki, Michal (3)    1600    "Drapol Jantar" Pruszcz Gdansk 4.5     33.5  43.0
11 Wonderzy, Lukasz (18)     1000    Orneta                         4.5     33.5  41.5
12 Kazmierczak, Konrad (8)   1400    MDKiS Morag                    4.5     32.0  39.0
13 Kulesza, Magdalena (7)    1400    GOK Samborowo                  4.5     26.0  31.5
14 Maslewski, Aleksander (4) 1600    "Ostrodzianka" Ostroda         4       30.5  38.5
15 Piontek, Lukasz (15)      1000    "Debiut" Lubawa                3.5     28.0  36.0
16 Major, Grzegorz (10)      1400    MOK 64 Biala Podlaska          2.5     27.0  32.5
17 Kulesza, Jolanta (13)     1100    GOK Samborowo                  1.5     28.5  36.0
18 Maslewski, Karol (12)     1200    "Ostrodzianka" Ostroda         0       29.5  36.5

Tabela Kojarzeń i Rezultatów


Nr  Zawodnik               1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  Major, Katarzyna      11:L  9:W 18:W 17:W  2:W  6:L 16:W  5:L 14:-
2.  Malczyk, Barbara       8:D 14:L 12:W 10:W  1:L 17:W  5:L  7:W 16:W
3.  Chmielecki, Michal    16:L 13:W 14:D  8:W  7:D  5:D  6:L  4:L 10:+
4.  Maslewski, Aleksander 12:W 10:W  6:L  5:L 11:L 13:W 14:L  3:W  9:L
5.  Muszynski, Marcin     13:W 11:W 16:D  4:W  6:D  3:D  2:W  1:W 18:W
6.  Kiewicz, Krzysztof    15:W 17:W  4:W 16:D  5:D  1:W  3:W 18:W 11:W
7.  Kulesza, Magdalena    17:L 15:W 10:W 14:L  3:D  8:L 13:W  2:L 12:W
8.  Kazmierczak, Konrad    2:D 16:L  9:W  3:L 17:D  7:W 18:L 15:D 13:W
9.  Malczyk, Piotr        14:D  1:L  8:L 18:D 13:W 10:W 11:L 12:W  4:W
10. Major, Grzegorz       18:W  4:L  7:L  2:L 12:W  9:L 15:L 13:D  3:-
11. Kosakowska, Natalia    1:W  5:L 17:L 15:W  4:W 16:L  9:W 14:W  6:L
12. Maslewski, Karol       4:L 18:L  2:L 13:L 10:L 15:L 17:L  9:L  7:L
13. Kulesza, Jolanta       5:L  3:L 15:L 12:W  9:L  4:L  7:L 10:D  8:L
14. Piontek, Renata        9:D  2:W  3:D  7:W 16:L 18:L  4:W 11:L  1:+
15. Piontek, Lukasz        6:L  7:L 13:W 11:L 18:L 12:W 10:W  8:D 17:L
16. Galinowski, Lukasz     3:W  8:W  5:D  6:D 14:W 11:W  1:L 17:D  2:L
17. Gorlik, Dariusz        7:W  6:L 11:W  1:L  8:D  2:L 12:W 16:D 15:W
18. Wonderzy, Lukasz      10:L 12:W  1:L  9:D 15:W 14:W  8:W  6:L  5:L

Ranking PZSzach


Nr  Zawodnik              Ro PZSz  Pkt   Rśr Rosiąg

1.  Major, Katarzyna      1600    5.0/8 1356   1444
2.  Malczyk, Barbara      1600    5.5/9 1330   1410
3.  Chmielecki, Michal    1600    3.5/8 1378   1333
4.  Maslewski, Aleksander 1600    4.0/9 1400   1360
5.  Muszynski, Marcin     1600    7.5/9 1410   1650
6.  Kiewicz, Krzysztof    1600    8.0/9 1340   1620
7.  Kulesza, Magdalena    1400    4.5/9 1280   1280
8.  Kazmierczak, Konrad   1400    4.5/9 1250   1250
9.  Malczyk, Piotr        1400    5.0/9 1320   1360
10. Major, Grzegorz       1400    2.5/8 1300   1167
11. Kosakowska, Natalia   1400    5.0/9 1330   1370
12. Maslewski, Karol      1200    0.0/9 1270    910
13. Kulesza, Jolanta      1100    1.5/9 1370   1130
14. Piontek, Renata       1100    4.0/8 1344   1344
15. Piontek, Lukasz       1000    3.5/9 1250   1170
16. Galinowski, Lukasz    1000    5.5/9 1390   1470
17. Gorlik, Dariusz       1000    5.0/9 1320   1360
18. Wonderzy, Lukasz      1000    4.5/9 1330   1330

| lista startowa || wyniki 9 rundy || tabela końcowa |
| tabela wyników i kojarzeń || ranking PZSzach |

| początek |

00:13 2004-08-16 AG