Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Finał GRAND-PRIX
Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich w 2004 roku

Olsztyn 5.12.2004
system szwajcarski 7 rund P'20

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja końcowa GP |

Tabela Wyników turnieju finałowego

Mc Zawodnik                  Ro PZSz Klub                         Pkt Śr-Buch. Buch. Progr. GP

1  Lukinov, Petr (2)         2355    Kaliningrad Rosja            5.5     21.5  29.0   24.0 55
2  Gorin, Leonid (1)         2443    Kaliningrad Rosja            5.5     21.0  30.0   24.0 55
3  Budrewicz, Krzysztof (7)  2136    Hetman- Pionier Kętrzyn      5       18.0  24.5   19.5 50
4  Malczyk, Jakub (11)       2031    Hetman- Pionier Kętrzyn      4.5     19.0  27.5   17.0 45
5  Malczyk, Rafał (9)        2049    Hetman- Pionier Kętrzyn      4.5     16.0  22.5   15.5 45
6  Ivanov, Andrey (3)        2233    Kaliningrad Rosja            4       22.0  28.5   17.0 40
7  Gula, Andrzej (10)        2031    Odrodzenie Szczytno          4       14.0  20.5   11.0 40
8  Szacht, Egbert (6)        2177    Olsztyn                      4       12.0  16.5   14.0 40
9  Plesiuk, Jan (13)         2200    Ełk                          3.5     22.5  31.5   18.5 35
10 Joźwik, Rafał (4)         2197    LKS Ostródzianka Ostróda     3.5     20.0  28.5   15.5 35
11 Borkowski, Marek (8)      2052    UKS 30 Olsztyn               3.5     16.5  22.0   12.5 35
12 Malecki, Janusz (17)      1800    Smol-Bud Giżycko             3       17.5  23.5   14.0 30
13 Harasim, Wiesław (18)     1800    Warmia Olsztyn               3       16.0  21.5    8.0 30
14 Plesiuk, Andrzej (5)      2181    Ełk                          3       15.0  20.5   12.0 30
15 Daniszkowicz, Bohdan (14) 2000    Zakrzewo-Start Elbląg/Paslek 2.5     16.5  22.0    7.5 25
16 Puczyłowski, Marcin (15)  1800    UKS 30 Olsztyn               2       19.0  27.0   13.0 20
17 Kaźmierczak, Roman (16)   1800    MDK Morąg                    1       17.0  23.0    6.0 10
18 Baturo, Tomasz (12)       2015    UKS 30 Olsztyn               1       17.0  22.5    3.0 10
Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik             Ro PZSz Suma   1    2    3    4    5    6    7 


1.  Gorin, Leonid        2443    5.5  10:W  7:W 13:W  2:D  3:D  4:W 11:D
2.  Lukinov, Petr        2355    5.5  11:W  9:W 15:W  1:D  7:D 13:W  3:D
3.  Ivanov, Andrey       2233    4    12:W 13:L  8:W 11:D  1:D  7:D  2:D
4.  Joźwik, Rafał        2197    3.5  13:L 17:W  9:D  5:W  6:W  1:L  7:L
5.  Plesiuk, Andrzej     2181    3    14:W 15:L 11:L  4:L 18:W 16:W 10:L
6.  Szacht, Egbert       2177    4    15:L 12:W 16:W 13:L  4:L 14:W 17:W
7.  Budrewicz, Krzysztof 2136    5    16:W  1:L 17:W 15:W  2:D  3:D  4:W
8.  Borkowski, Marek     2052    3.5  17:L 14:W  3:L  9:W 10:D 18:L 12:W
9.  Malczyk, Rafał       2049    4.5  18:W  2:L  4:D  8:L 14:W 12:W 13:W
10. Gula, Andrzej        2031    4     1:L 16:L 14:D 18:W  8:D 15:W  5:W
11. Malczyk, Jakub       2031    4.5   2:L 18:W  5:W  3:D 13:D 17:W  1:D
12. Baturo, Tomasz       2015    1     3:L  6:L 18:L 14:L 16:W  9:L  8:L
13. Plesiuk, Jan         2200    3.5   4:W  3:W  1:L  6:W 11:D  2:L  9:L
14. Daniszkowicz, Bohdan 2000    2.5   5:L  8:L 10:D 12:W  9:L  6:L 15:W
15. Puczyłowski, Marcin  1800    2     6:W  5:W  2:L  7:L 17:L 10:L 14:L
16. Kaźmierczak, Roman   1800    1     7:L 10:W  6:L 17:L 12:L  5:L 18:L
17. Malecki, Janusz      1800    3     8:W  4:L  7:L 16:W 15:W 11:L  6:L
18. Harasim, Wiesław     1800    3     9:L 11:L 12:W 10:L  5:L  8:W 16:W
Klasyfikacja Końcowa GP

1

Gorin Leonid

Rosja - Kaliningrad

357,5

2

Lukinov Petr

Rosja - Kaliningrad

339,0

3

Budrewicz Krzysztof

Hetman-Pionier Kętrzyn

321,0

4

Jóźwik Rafał

Ostródzianka Ostróda

312,0

5

Plesiuk Andrzej

Ełk

298,5

6

Gula Andrzej

Odrodzenie Szczytno

288,0

7

Malecki Janusz

SMOL-BUD Giżycko

264,0

8

Ivanov Andrey

Rosja - Kaliningrad

251,5

9

Borkowski Marek

Trzydziestka Olsztyn

240,0

10

Daniszkowicz Bohdan

Zakrzewo-Start Elbląg

235,0

11

Malczyk Rafał

Hetman-Pionier Kętrzyn

234,0

12

Malczyk Jakub

Hetman-Pionier Kętrzyn

225,0

13

Harasim Wiesław

Olsztyn

224,0

14

Szacht Egbert

Olsztyn

221,0

15

Baturo Tomasz

Trzydziestka Olsztyn

212,0

16

Puczyłowski Marcin

Trzydziestka Olsztyn

202,5

17

Plesiuk Jan

Ełk

202,5

18

Kaźmierczak Roman

MDKiS Morąg

193,5

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja końcowa GP |

góra