Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Turniej Klasyfikacyjny
Olsztyn 18-19.12.2004
system szwajcarski 7 rund P'60

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

Turniej należy uznac za bardzo udany, gdyż 5 młodych zawodników podwyższyło kategorie.

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                Ro PZSz Klub                 Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Narel, Daniel           1400    Mrągowia Mrągowo     6       20.5  29.5   24.0
2  Hrywna, Igor            1400    UKS 29 Olsztyn       5.5     18.5  27.0   23.5
3  Górlik, Dariusz         1400    Trzydziestka Olsztyn 4.5     20.5  27.0   19.0
4  Piontek, Renata         1400    UKS Debiut Lubawa    4.5     18.5  26.0   18.0
5  Wojtkowski, Bartosz     1200    UKS 29 Olsztyn       4       20.0  27.5   15.0
6  Falicki, Kacper         1200    Trzydziestka Olsztyn 4       19.0  25.5   15.0
7  Renkowski, Piotr        1400    OKS WiM Olsztyn      3.5     21.5  30.5   17.5
8  Jakubowski, Paweł       1200    UKS Debiut Lubawa    3.5     19.5  25.5   12.5
9  Woźniak, Łukasz         1400    UKS 29 Olsztyn       3.5     19.0  26.0   15.5
10 Kosakowska, Natalia     1400    MDKiS MORĄG          3.5     17.5  23.5   12.5
11 Wonderzy, Łukasz        1400    Trzydziestka Olsztyn 3.5     14.0  18.5   13.0
12 Bergolc, Sylwester      1200    Barczewo             3.5     14.0  18.0   12.5
13 Piontek, Łukasz         1200    UKS Debiut Lubawa    3.5     13.0  19.5   12.5
14 Heinich, Tomasz         1200    UKS 29 Olsztyn       3       17.5  24.5   13.0
15 Bielski, Paweł          1200    Warmia Olsztyn       2.5     13.0  19.0    6.5
16 Wierzbowski, Aleksander 1200    UKS Debiut Lubawa    1.5     18.0  24.5    7.0
17 Chmielewska, Anna       1250    UKS Debiut Lubawa    1.5     16.5  21.5    4.5
18 Dejna, Mirosław         1400    UKS Debiut Lubawa    0.5     17.5  23.5    3.5
Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                     Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Narel, Daniel (4)            1400    6    13:D  6:W  5:W  2:W  7:W  4:W  3:D
2  Hrywna, Igor (3)             1400    5.5  15:W  9:W  7:W  1:L  3:W 14:W  5:D
3  Górlik, Dariusz (5)          1400    4.5   8:D 18:W 10:W  4:D  2:L  7:W  1:D
4  Piontek, Renata (1)          1400    4.5  17:W  7:L 14:W  3:D  6:W  1:L  8:W
5  Wojtkowski, Bartosz (11)     1200    4    10:D  8:W  1:L 11:L 16:W  9:W  2:D
6  Falicki, Kacper (17)         1200    4    18:D  1:L  8:W 10:W  4:L 11:W  9:D
7  Renkowski, Piotr (6)         1400    3.5  14:W  4:W  2:L  9:W  1:L  3:L 12:D
8  Jakubowski, Paweł (14)       1200    3.5   3:D  5:L  6:L 17:W 10:W 13:W  4:L
9  Woźniak, Łukasz (7)          1400    3.5  16:W  2:L 12:W  7:L 11:W  5:L  6:D
10 Kosakowska, Natalia (2)      1400    3.5   5:D 13:W  3:L  6:L  8:L 15:W 16:W
11 Wonderzy, Łukasz (8)         1400    3.5   0:L 16:D 18:W  5:W  9:L  6:L 17:W
12 Bergolc, Sylwester (18)      1200    3.5   0:  15:W  9:L 18:W 14:L 16:W  7:D
13 Piontek, Łukasz (13)         1200    3.5   1:D 10:L 16:W 14:L 17:W  8:L 18:W
14 Heinich, Tomasz (15)         1200    3     7:L 17:W  4:L 13:W 12:W  2:L 15:L
15 Bielski, Paweł (12)          1200    2.5   2:L 12:L 17:D 16:L 18:W 10:L 14:W
16 Wierzbowski, Aleksander (16) 1200    1.5   9:L 11:D 13:L 15:W  5:L 12:L 10:L
17 Chmielewska, Anna (10)       1250    1.5   4:L 14:L 15:D  8:L 13:L 18:W 11:L
18 Dejna, Mirosław (9)          1400    .5    6:D  3:L 11:L 12:L 15:L 17:L 13:L
Ranking PZSzach

Nr  Zawodnik                Ro PZSz Klub                  Pkt   Rśr Rosiąg

1.  Piontek, Renata         1400    UKS Debiut Lubawa    4.5/7 1306   1406
2.  Kosakowska, Natalia     1400    MDKiS MORĄG          3.5/7 1250   1250
3.  Hrywna, Igor            1400    UKS 29 Olsztyn       5.5/7 1325   1525
4.  Narel, Daniel           1400    Mrągowia Mrągowo     6.0/7 1325   1575 III
5.  Górlik, Dariusz         1400    Trzydziestka Olsztyn 4.5/7 1375   1475
6.  Renkowski, Piotr        1400    OKS WiM Olsztyn      3.5/7 1350   1350
7.  Woźniak, Łukasz         1400    UKS 29 Olsztyn       3.5/7 1300   1300
8.  Wonderzy, Łukasz        1400    Trzydziestka Olsztyn 3.5/6 1293   1350
9.  Dejna, Mirosław         1400    UKS Debiut Lubawa    0.5/7 1281    981
10. Chmielewska, Anna       1250    UKS Debiut Lubawa    1.5/7 1281   1081
11. Wojtkowski, Bartosz     1200    UKS 29 Olsztyn       4.0/7 1325   1375 IV
12. Bielski, Paweł          1200    Warmia Olsztyn       2.5/7 1281   1181
13. Piontek, Łukasz         1200    UKS Debiut Lubawa    3.5/7 1281   1281
14. Jakubowski, Paweł       1200    UKS Debiut Lubawa    3.5/7 1281   1281
14. Jakubowski, Paweł       1200    UKS Debiut Lubawa    3.5/6 1264   1321 IV
15. Heinich, Tomasz         1200    UKS 29 Olsztyn       3.0/7 1281   1231
16. Wierzbowski, Aleksander 1200    UKS Debiut Lubawa    1.5/7 1275   1075
17. Falicki, Kacper         1200    Trzydziestka Olsztyn 4.0/7 1350   1400 IV
18. Bergolc, Sylwester      1200    Barczewo             3.5/6 1286   1343 IV

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra