Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2004/5

runda 3 II liga
Olsztyn 12.12.2004
system szwajcarski 7 rund P'15

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Awansuje do I ligi 3 pierwszych zawodników, spada do III ligi 3 ostatnich zawodników

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                    Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Wojtkowski, Bartosz (28)    GIM 6 Olsztyn  5.5     22.0  30.5 23.75
2  Mynaj, Tomasz (47)          SP 3 Biskupiec 5.5     17.5  24.5 17.75
3  Malczyk, Barbara (22)       GIM 2 Olsztyn  5       21.0  28.0 18.00
4  Krawczyński, Rafał (55)     SP 3 Olsztyn   5       18.0  26.0 14.50
5  Bielski, Daniel (41)        ZSEiT Olsztyn  5       17.5  25.5 19.50
6  Woźniak, Łukasz (31)        GIM 6 Olsztyn  4       19.5  27.5 13.00
7  Brzozowski, Aleksander (53) SP 7 Olsztyn   4       19.5  27.5 11.00
8  Paczyński, Mateusz (45)     SP 30 Olsztyn  4       15.5  22.5  9.50
9  Bergolc, Sylwester (51)     GIM 1 Barczewo 3.5     11.0  17.0  7.00
10 Wonderzy, Łukasz (34)       LO Orneta      3       21.5  30.0 12.50
11 Słowiński, Adam (38)        LO Biskupiec   3       19.5  26.5  7.50
12 Falicki, Kacper (56)        SP 34 Olsztyn  3       18.0  25.0  8.00
13 Bielski, Paweł (49)         LO III Olsztyn 3       17.5  24.0  7.00
14 Chroł, Łukasz (35)          ZSEiT Olsztyn  3       17.5  23.0  5.50
15 Chroł, Piotr (30)           ZSE-H Olsztyn  2       15.5  22.5  2.00
16 Glibowski, Sebastian (39)   GIM 3 Olsztyn  2       13.5  18.5  1.50
17 Raźny, Paweł (43)           SP Dywity      1.5     15.0  21.5  3.50
Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                    Klub           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Wojtkowski, Bartosz (28)    GIM 6 Olsztyn  5.5   8:W  7:W 10:W  2:D  3:W  4:W  5:L
2  Mynaj, Tomasz (47)          SP 3 Biskupiec 5.5  15:W 11:W  6:W  1:D 12:W 10:W  3:L
3  Malczyk, Barbara (22)       GIM 2 Olsztyn  5     5:L 17:W 13:W  7:W  1:L  6:W  2:W
4  Krawczyński, Rafał (55)     SP 3 Olsztyn   5    11:L  0:W  8:W  6:W  9:W  1:L 13:W
5  Bielski, Daniel (41)        ZSEiT Olsztyn  5     3:W 10:L  7:L 11:W 13:W 12:W  1:W
6  Woźniak, Łukasz (31)        GIM 6 Olsztyn  4    13:W 12:W  2:L  4:L  8:W  3:L 14:W
7  Brzozowski, Aleksander (53) SP 7 Olsztyn   4    14:W  1:L  5:W  3:L 10:L  0:W 12:W
8  Paczyński, Mateusz (45)     SP 30 Olsztyn  4     1:L 14:W  4:L 17:W  6:L 15:W 10:W
9  Bergolc, Sylwester (51)     GIM 1 Barczewo 3.5  10:L 15:W 11:D 16:W  4:L 14:L 17:W
10 Wonderzy, Łukasz (34)       LO Orneta      3     9:W  5:W  1:L 12:L  7:W  2:L  8:L
11 Słowiński, Adam (38)        LO Biskupiec   3     4:W  2:L  9:D  5:L 17:D 13:L  0:W
12 Falicki, Kacper (56)        SP 34 Olsztyn  3    16:W  6:L 14:W 10:W  2:L  5:L  7:L
13 Bielski, Paweł (49)         LO III Olsztyn 3     6:L 16:W  3:L 15:W  5:L 11:W  4:L
14 Chroł, Łukasz (35)          ZSEiT Olsztyn  3     7:L  8:L 12:L  0:W 16:W  9:W  6:L
15 Chroł, Piotr (30)           ZSE-H Olsztyn  2     2:L  9:L 17:L 13:L  0:W  8:L 16:W
16 Glibowski, Sebastian (39)   GIM 3 Olsztyn  2    12:L 13:L  0:W  9:L 14:L 17:W 15:L
17 Raźny, Paweł (43)           SP Dywity      1.5   0:   3:L 15:W  8:L 11:D 16:L  9:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra