Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2004/5

runda 3 III liga
Olsztyn 11.12.2004
system szwajcarski 7 rund P'15

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Awansuje do II ligi 2 pierwszych zawodników, spada do IV ligi 2 ostatnich zawodników

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                    Klub          Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  Zajac, Tomasz (54)          SP 30 Olsztyn 4.5     19.0  26.0 16.25
2  Patejka, Arkadiusz (75)     LO Biskupiec  4.5     16.5  22.5 15.00
3  Ka¼mierczak, Krzysztof (65) GIM Ma³dyty   4       19.5  25.5 13.75
4  Renkowski, Piotr (62)       SP 3 Olsztyn  4       18.0  25.0 12.50
5  Gawrońska, Ewa (63)         LO IV Olsztyn 4       18.0  24.0 11.50
6  Or³owski, Micha³ (68)       LO Biskupiec  4       16.5  22.5 12.25
7  Jedrach, Adrian (69)        GIM 2 Ostróda 3       19.5  25.5  9.00
8  Malczyk, Piotr (64)         SP 2 Olsztyn  3       17.5  23.5  9.50
9  Zajkowski, Krzysztof (74)   ZSB Olsztyn   2.5     19.5  25.5  9.75
10 Gnatowski, Kamil (71)       SP 30 Olsztyn 1.5     18.0  25.0  4.50
Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                    Klub          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Zajac, Tomasz (54)          SP 30 Olsztyn 4.5   6:W  5:L  9:D  4:W  3:W  7:W  2:L
2  Patejka, Arkadiusz (75)     LO Biskupiec  4.5   3:D  7:L 10:W  9:L  8:W  5:W  1:W
3  Ka¼mierczak, Krzysztof (65) GIM Ma³dyty   4     2:D  8:L  6:D 10:W  1:L  4:W  5:W
4  Renkowski, Piotr (62)       SP 3 Olsztyn  4     7:W  9:W  5:W  1:L  6:L  3:L  8:W
5  Gawrońska, Ewa (63)         LO IV Olsztyn 4    10:W  1:W  4:L  7:W  9:W  2:L  3:L
6  Or³owski, Micha³ (68)       LO Biskupiec  4     1:L 10:D  3:D  8:L  4:W  9:W  7:W
7  Jedrach, Adrian (69)        GIM 2 Ostróda 3     4:L  2:W  8:W  5:L 10:W  1:L  6:L
8  Malczyk, Piotr (64)         SP 2 Olsztyn  3     9:L  3:W  7:L  6:W  2:L 10:W  4:L
9  Zajkowski, Krzysztof (74)   ZSB Olsztyn   2.5   8:W  4:L  1:D  2:W  5:L  6:L 10:L
10 Gnatowski, Kamil (71)       SP 30 Olsztyn 1.5   5:L  6:D  2:L  3:L  7:L  8:L  9:W

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra