Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

KOMUNIKAT KOMISJI KLASYFIKACJI I RANKINGU
WMZSZACH NR 2/2003

I. Uwzględnione komunikaty KKiR PZSzach

Komunikat klasyfikacyjny nr 2003/4 z 31.08.2003

Komunikat klasyfikacyjny nr 2003/5 z 31.10.2003

Komunikat klasyfikacyjny nr 2003/6 z 31.12.2003

II . Nadane tytuły , normy i kategorie międzynarodowe i centralne .

tytuł arcymistrza

ALEKSANDER MIŚTA KORMORAN OSTRÓDA

kat I++

CHOJNOWSKI MARCIN OKS WARMIA i MAZURY OLSZTYN

KAŹMIERCZAKA RAFAŁ MLKS CZARNI OLECKO

kat I +

SZYMANOWSKA LENA LUKS GOK SAMBOROWO

MALCZYK RADOSŁAW HETMAN-PIONIER KĘTRZYN

MALCZYK RAFAŁ HETMAN-PIONIER KĘTRZYN

MALCZYK JAKUB HETMAN-PIONIER KĘTRZYN

LICZNERSKA DOROTA LZS DEBIUT LUBAWA

kat I

JADANOWSKI ŁUKASZ LKS KORMORAN OSTRÓDA

kat II +

ANDREARCZYK PAWEŁ ZAKRZEWO-START ELBLĄG

IWANCIO ŁUKASZ OKS WARMIA i MAZURY OLSZTYN

III . Zweryfikowane Turnieje Szachowe

1) IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SM "Zakrzewo" - Elbląg - 03.04-05.06.2003

2) "Wakacje z szachami" - Ruciane Nida - 1-14.08.2003

3) O Puchar Prezesa S.M"Budowlani" - Bartoszyce - 08.08-05.09

4) Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów - Bęsia 09-14.09

5) V Międzynarodowy Turniej Szachowy Juniorów o Puchar Trzech Leszczy - Giżycko 10-12.10

6) O Puchar Prezesa E.S.M"Sielanka" - Elbląg - 17.09-31.10

7) Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów - Szczytno - 08-09.11

8) Drużynowe Mistrzostwa Województwa Seniorów - Szczytno-Giżycko-Kętrzyn

9) I Turniej Szachowy o Puchar Rady Rodziców - Wydminy - 29.11

10) Turniej Klasyfikacyjny - Olsztyn 29.11

11) Mistrzostwa Elbląga - 7.11-19.12

12) Turniej Klasyfikacyjny - Olsztyn 21-22.11

13 ) Kętrzyński Festiwal Szachowy

IV Nadane kategorie okręgowe

a) UKS DIAGONAL ELBLĄG

GASPERSKI JÓZEF

kat II

poz 1

b) UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN

ZAJĄC TOMASZ

kat IV

poz 2

HAŁUSZCZAK MIROSŁAW

kat IV

poz 10

HAŁUSZCZAK MIROSŁAW

kat III

poz 12

PUCZYŁOWSKI MARCIN

kat II

poz 13

c) LZS DEBIUT LUBAWA

PIONTEK RENATA

kat V k

poz 2

CHMIELEWSKI JACEK

kat III

poz 8

CHMIELEWSKA ANNA

kat V k

poz 10

DEJNA MIROSŁAW

kat IV

poz 13

d) BUDOWLANI BARTOSZYCE

SZUKALSKI WŁADYSŁAW

kat II

poz 3

GASPERSKI JÓZEF

kat III

poz 3

MARZEC GRZEGORZ

kat IV

poz 7

CZAJKOWSKA NATALIA

kat IV k

poz 7

e) ZACISZE WYDMINY

OLEJNIK KASJAN

kat IV

poz 4

OLEJNIK KASJAN

kat III

poz 5

PAŁAMASZ KAMILA

kat Vk

poz 5

WÓJTOWICZ DAWID

kat IV

poz 9

f) LUKS GOK SAMBOROWO

KULESZA JOLANTA

kat V

poz 4



g) HETMAN-PIONIER KĘTRZYN

KACZMAREK ARKADIUSZ

kat II

poz 5

GALIN PAWEŁ

kat III

poz 5

OLENKOWICZ ANNA

kat III k

poz 5

h) DEBIUT GCK GIŻYCKO

SIEŃCZUK MARCIN

kat III

poz 5

ŁADNY MATEUSZ

kat IV

poz 5

LANGNER PAWEŁ

kat IV

poz 5

LANGNER KATARZYNA

kat V k

poz 5

i) SMOL-BUD GIŻYCKO

SKORUPSKI SZYMON

kat IV

poz 5

SKORUPSKI SZYMON

kat II

poz 13

j) ODRODZENIE SZCZYTNO

STAŃCZUK ALEKSANDER

kat V

poz 7

SKONIECZNA JOANNA

kat Vk

poz 7

LUDWICZAK SEBASTIAN

kat IV

poz 7

k) MRĄGOWIA MRĄGOWO

NAREL DANIEL

kat V

poz 10

RACHWALIK KAMIL

kat V

poz 10

NAREL DANIEL

kat IV

poz 12

PLICHTA ADAM

kat II

poz 13

l) UKS 29 OLSZTYN

GABRUŚ MATEUSZ

kat V

poz 10

HRYWNA IGOR

kat V

poz 10

HRYWNA OLEG

kat IV

poz 13

HRYWNA IGOR

kat IV

poz 13

CZAPLIŃSKI ADAM

kat V

poz 13

m) HETMAN NOWE MIASTO LUBAWSKIE

LICZNERSKI ADAM

kat II

poz 8

PUTRYCZ BARTOSZ

kat III

poz 8



zawodnicy niezrzeszeni

JAKUTOWICZ PAWEŁ

kat V

poz 5

JĘDRYS ŁUKASZ

kat V

poz 10

WŁASZYNOWICZ MICHAŁ

kat V

poz 10

WOJTKOWSKI BARTOSZ

kat V

poz 10

BERGOLC SYLWESTER

kat V

poz 10

OBUCHOWICZ KRZYSZTOF

kat V

poz 10

CHROŁ PIOTR

kat IV

poz 12


V Nadane klasy sportowe

klasa mistrzowska międzynarodowa

MIŚTA ALEKSANDER do 31.12.2004

klasa pierwsza

KLIMASZEWSKI DARIUSZ do 31.12.2004

KAŹMIERCZAK RAFAŁ do 31.12.2004

klasa druga

ANDREARCZYK PAWEŁ

poz 1

MALCZYK JAKUB

poz 8

LICZNERSKA DOROTA

poz 8

CHARCHALIS PIOTR

poz 8

KOBUS MACIEJ

poz 8

GULA ANDRZEJ

poz 8

SIWO BOGDAN

poz 8

CZERWIŃSKI MAREK

poz 11

ŚCIWIARSKI MARIUSZ

poz 11

BUDREWICZ KRZYSZTOF

poz 13

KAŹMIERCZAK MARCIN

poz 13

SZYMANOWSKA LENA

poz 13



klasa trzecia

KWAŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW

poz 3

SZUKALSKI WŁADYSŁAW

poz 3

TYMOSZCZUK KRZYSZTOF

poz 3

JADANOWSKI ŁUKASZ

poz 4

PROBOSZCZ MACIEJ

poz 4

JADANOWSKA BEATA

poz 4

SITKO TOMASZ

poz 5

BARTOSZEWSKI MARCIN

poz 8

JALIŃSKI ROBERT

poz 8

KRZEWSKI DARIUSZ

poz 8

HENNIE TADEUSZ

poz 8

BIELSKI JERZY

poz 8

PTASZYŃSKI ANDRZEJ

poz 8

GUDOJĆ HENRYK

poz 8

ZAJĄCZKOWSKI JAN

poz 8

MALECKI JANUSZ

poz 8

MACULEWICZ ANGELIKA

poz 8

DANISZKOWICZ BOHDAN

poz 8

SIKORSKI TADEUSZ

poz 11

BORAWSKI RYSZARD

poz 11

OPALIŃSKI KRZYSZTOF

poz 13

WOŁODKO ADAM

poz 13

OPALIŃSKI SEBASTIAN

poz 13

MALEC RADOSŁAW

poz 13

OSZMIAN NATALIA

poz 13