Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

KOMUNIKAT KOMISJI KLASYFIKACJI I RANKINGU
WMZSZACH NR 2004/2

I. Uwzględnione komunikaty KKiR PZSzach

Komunikat klasyfikacyjny nr 2004/3 z dnia 30.06.2004
Komunikat klasyfikacyjny nr 2004/4 z dnia 31.08.2004

II. Nadane tytuły , normy i kategorie centralne

kat I++
MIGALA ANDRZEJ
SZYMANOWSKA LENA
MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA
LUKS GOK SAMBOROWO
kat I
IWANCIO ŁUKASZ
KRZYWINA TOMASZ
KS W i M OLSZTYN
RĄGOWIA MRĄGOWO
kat II +
ORŁOWSKI BOGDAN
PUCZYŁOWSKI MARCIN
KS TRZYDZIESTKA OLSZTYN
KS TRZYDZIESTKA OLSZTYN

III. Zweryfikowane Turnieje Szachowe

1) Otwarte Mistrzostwa Suwałk w szachach
2) XXIV Szachowe Mistrzostwa
3) Turniej Szachowy
o Puchar Rady Nadzorczej ESM „Sielanka”
4) „Szachowy Pierwszy Krok”-Pałac Młodzieży
5) 46 Finał Centralny Turnieju „Złota wieza”
6) I Otwarty Turniej Szachowy
o Puchar Prezesa UKS „Trzydziestka”
7) XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski do lat 7
8) Otwarte Mistrzostwa Województwa Juniorów
9) Otwarte Mistrzostwa UKS „Diagonala”
10) „Wakacje z szachami”
11) Międzynarodowy Turniej Szachowy

12) Warmińsko-Mazurski Festiwal Szachowy
Suwałki
Bartoszyce
Elbląg

Olsztyn
Jarnołtówek
Olsztyn

Rybnik
Bęsia
Elbląg
Jarosławiec
Kowalewo
Pomorskie
Ostróda
27-30.12.2003
16.02-05.03.2004
17.03-30.04.2004

4-14.05.2004
2004
15-30.05.2004

29-30.05.2004
10-13.06.2004
7.05-16.06.2004
2004
2004

9-15.08.2004

IV. Nadane kategorie okręgowe

a) MLKS CZARNI OLECKO
GRZYB JOANNA
WOJCIECHOWSKI MATEUSZ
GRYGLAS KAMIL
poz. 1
poz. 1
poz. 7
kat II k
kat III
kat IV

b) BUDOWLANI BARTOSZYCE

ROJEK PATRYCJA
CZAJKOWSKA NATALIA
MARZEC GRZEGORZ
CZAJKOWSKI ALAN
SIELAWO ADAM
GOMOŁA PAWEŁ
poz. 2
poz. 2
poz. 2
poz. 2
poz. 2
poz. 2
kat III k
kat III k
kat III
kat IV
kat V
kat V
c) UKS DIAGONALA ELBLAG
ZAREMBSKI ROMAN
GRULKOWSKI ALEKSANDER
PASGRAT PIOTR
ŁOBANOWSKI PAWEŁ
poz. 3
poz. 3
poz. 9
poz. 9
kat II
kat IV
kat III
kat V
d) MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA
TARACH DOROTA
ORŁOWSKI MIROSŁAW
MAŚLEWSKI KAROL
MAŚLEWSKI ALEKSANDER
poz. 5
poz. 5
poz. 8
poz. 10
kat II k
kat II
kat V
kat III
e) OKS WARMIA i MAZURY OLSZTYN
RENKOWSKI PIOTR poz. 8kat IV
f) LUKS GOK SAMBOROWO
ABENDROT SEBASTIANpoz.10 kat V
g) DEBIUT LUBAWA
PIONTEK RENATA
PIONTEK ŁUKASZ
poz.12
poz.12
kat III k
kat V
x) zawodnicy nie zrzeszeni
KĄKOL MICHAŁ
RAŹNY ŁUKASZ
SZYSZKOWSKI MARCEL
CZUPRYŃSKI MICHAŁ
NAROŻNY EMILIAN
SZCZERBOWSKI KRZYSZTOF
BOROWSKI JÓZEF
ZIENIEWICZ MACIEJ
RAŹNY PAWEŁ
GALINOWSKI ŁUKASZ
WONDERZY ŁUKASZ
GÓRLIK DARIUSZ
poz. 4
poz. 4
poz. 4
poz. 4
poz. 4
poz. 4
poz. 4
poz. 8
poz. 8
poz.12
poz.12
poz.12
kat IV
kat IV
kat V
kat V
kat V
kat V
kat V
kat IV
kat IV
kat III
kat IV
kat IV

V. Nadane klasy sportowe

klasa pierwsza
BUKOJEMSKI ADAM
CHOJNOWSKI MARCIN
PZSzach
PZSzach
31.12.2005
31.12.2005
klasa druga
GROMADOWSKI JERZY
JÓŹWIK RAFAŁ
SZACHT EGBERT
MALCZYK RAFAŁ
HENNIG TADEUSZ
BUDREWICZ KRZYSZTOF
BIELUSZEWSKI PIOTR
KOTERMAŃSKA ANNA
SZYMANOWSKA LENA
RUSINIAK SŁAWOMIR
KAŹMIERCZAK RAFAŁ
BATURO TOMASZ
CIEŚLUKJOWSKA KATARZYNA
CZERWIŃSKI MAREK
IWANCIO ŁUKASZ
poz. 3
poz. 6
poz. 6
poz. 6
poz. 6
poz. 8
poz. 11
poz. 11
poz. 11
poz. 12
poz. 12
poz. 12
poz. 12
poz. 12
poz. 12
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
klasa trzecia
CYBULSKI RYSZARD
SIWOŃ ZBIGNIEW
MALCZYK RADOSŁAW
ORŁOWSKI BOGDAN
PUCZYŁOWSKI MARCIN
MALCZYK JAKUB
CZARTORYSKI PAWEŁ
OPALIŃSKI SEBASTIAN
MALEC RADOSŁAW
KACZMAREK ARKADIUSZ
SIWOŃ BOGDAN
ŚCIWIARSKI MARIUSZ
OPALIŃSKI KRZYSZTOF
CIEPŁOWSKI TOMASZ
OSZMIAN NATALIA
KAŹMIERCZAK MARCIN
JADANOWSKI ŁUKASZ
JADANOWSKA BEATA
poz. 3
poz. 3
poz. 6
poz. 6
poz. 6
poz. 8
poz. 8
poz. 8
poz. 8
poz. 8
poz. 11
poz. 11
poz. 12
poz. 12
poz. 12
poz. 12
poz. 12
poz. 12
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005

góra