Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

KOMUNIKAT KOMISJI KLASYFIKACJI I RANKINGU
WMZSZACH NR 2004/3

I. Uwzględnione komunikaty KKiR PZSzach

Komunikat klasyfikacyjny nr 2004/5 z dnia 31.08.2004
Komunikat klasyfikacyjny nr 2004/6 z dnia 31.12.2004

II. Nadane tytuły , normy i kategorie centralne

tytuł k
CIEŚLUKOWSKA KATARZYNA MLKS CZARNI OLECKO
kat II++
TARACH DOROTA MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA
Z dniem 31.12.2004 następujące normy straciły ważność :
GÓRSKI Paweł II+
MARKUNAS Grzegorz I ++
Zakrzewo-Start Elbląg
UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN

III. Zweryfikowane Turnieje Szachowe

1) Mazuren open - Ostróda - 12-15.10.2004
2) Turniej klasyfikacyjny - Olsztyn - 27.11.2004
3) Otwarte Mistrzostwa Gminy Ostróda - Samborowo -27.11-05.12.2004
4) Turniej klasyfikacyjny - Olsztyn - 18-19.12.2004
5) VI Międzynarodowy Turniej Szachowy Juniorów o Puchar Trzech Leszczy Giżycko - 05.07.11.2004
6) Turniej klasyfikacyjny - Biskupiec - 11.11-12.12.2004
7) Cup of SM Odrodzenie - Szczytno - 25.11-16.12.2004
8) Turniej klasyfikacyjny - Olecko - 10-18.12.2004
9) Kętrzyński Festiwal Szachowy - 27-30.12.2004

IV. Nadane kategorie okręgowe

a) UKS Debiut Lubawa
WIERZBOWSKI ALEKSANDER
JAKUBOWSKI PAWEŁ
poz. 1
poz. 4
kat V
kat IV
b) KKS Warmia Olsztyn
BIELSKI PAWEŁ poz. 2 kat V
c) LUKS GOK Samborowo
ABENDROT MARTYNA
BABSKI JAKUB
OPALIŃSKI PATRYK
poz. 3
poz. 3
poz. 9
kat III k
kat IV
kat II
d) UKS Trzydziestka Olsztyn
FALICKI KACPER
WONDERZY ŁUKASZ
poz. 4
poz. 9
kat IV
e) Mrągowia Mrągowo
NAREL DANIEL poz. 4 kat III
f) MLKS Czarni Olecko
GRYGLAS MARTA
BRYNDA MICHAŁ
ŻUKOWSKI PAWEŁ
CICHANOWICZ PIOTR
poz. 5
poz. 8
poz. 8
poz. 8
kat II k
kat III
kat II
kat II
g) Debiut GCK Giżycko
KORECKI PIOTR poz.5 kat III
h) Zacisze Wydminy
OLEJNIK PATRYK
PAŁDYNA NATALIA
OLEJNIK PAULA
PAŁAMASZ KAMILA
poz.5
poz.5
poz.5
poz.5
kat III
kat III k
kat III k
kat IV k
i) BDK Biskupiec
MYNAJ TOMASZ
KRUBA MAŁGORZATA
ORŁOWSKI MICHAŁ
SKRAJNOWSKA ZDZISŁAWA
poz.6
poz.6
poz.6
poz.6
kat V
kat IV k
kat V
kat III k
j) Odrodzenie Szczytno
GULA JAN poz.7 kat III
k) Hetman-Pionier Kętrzyn
LITWINOWICZ RADOSŁAW
SAKOWSKI PIOTR
poz.9
poz.9
kat IV
kat II
x) zawodnicy nie zrzeszeni
PRZEŚLAKIEWICZ DANIEL
JĘDRACH ADRIAN
KOTWICKI PIOTR
WOŹNICKI PAWEŁ
KRAWCZYK JAKUB
WOŹNICKI KRZYSZTOF
WOJTKOWSKI BARTOSZ
BERGOLC SYLWESTER
poz. 1
poz. 1
poz. 2
poz. 2
poz. 2
poz. 2
poz. 4
poz. 4
kat V
kat V
kat IV
kat V
kat V
kat V
kat IV
kat IV

V. Nadane klasy sportowe

klasa mistrzowska
MIŚTA ALEKSANDER PZSzach 31.12.2005
klasa pierwsza
BUKOJEMSKI ADAM
KOLAGO MARCIN
SKINDZIER SATURNIN
SZYMCZAK ZBIGNIEW
PZSzach
PZSzach
PZSzach
PZSzach
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005
klasa druga
SPISAK MARTA poz. 9 31.12.2005
klasa trzecia
SITKO TOMASZ
GULA ANDRZEJ
INGIELEWICZ MACIEJ
poz. 5
poz. 9
poz. 9
31.12.2005
31.12.2005
31.12.2005

góra