Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

PMPJ Sękocin Stary 24-30.10.04 

- chłopcy do 11 lat 

Lista startowa

Nr  Zawodnik               Ro FIDE Ro PZSz Klub                    

1.  Witek, Tomasz          1971    1971    Polonia Warszawa        
2.  Witek, Pawel           1960    1960    Polonia Warszawa        
3.  Janczarski, Michal     1914    1914    MKS MDK Warszawa        
4.  Baran, Dawid                   1800    UKS Trzydziestka Olsztyn
5.  Grochulski, Grzegorz           1800    UKS Hetman Warszawa     
6.  Grzesiak, Filip                1800    Polonia Warszawa        
7.  Kadziela, Konrad               1800    UKS MDK Radom           
8.  Sawczuk, Pawel                 1800    MTSz Minsk Mazowiecki   
9.  Solnicki, Michal               1800    UKS Hetman DWP          
10. Stawujak, Maurycy              1800    Entropia Warszawa       
11. Tulwin, Michal                 1800    KS Wesola               
12. Zienkiewicz, Mateusz           1800    KS Polonia Warszawa     
13. Jurzak, Patryk                 1600    UKS Wieża Ostrołęka     
14. Maciag, Bartosz                1600    PUKS Makowiec           
15. Sawczuk, Adam                  1600    MTSz Minsk Mazowiecki   
16. Wasowski, Piotr                1600    KS Wesola               
17. Zmijewski, Kamil               1600    Wieża Ostrołeka         
18. Sztanka, Bartlomiej            1400    MKS MDK Warszawa        
19. Wisniewski, Przemyslaw         1400    UKS Garde Plock         
20. Zajac, Tomasz                  1400    UKS Trzydziestka Olsztyn

Rezultaty - runda 1

Nr Zawodnik             Rezultat  Zawodnik              

 1 Witek, Tomasz           1:0    Tulwin, Michal        
 2 Zienkiewicz, Mateusz   .5:.5   Witek, Pawel          
 3 Janczarski, Michal      1:0    Jurzak, Patryk        
 4 Maciag, Bartosz         0:1    Baran, Dawid          
 5 Grochulski, Grzegorz    1:0    Sawczuk, Adam         
 6 Wasowski, Piotr        .5:.5   Grzesiak, Filip       
 7 Kadziela, Konrad        1:0    Zmijewski, Kamil      
 8 Sztanka, Bartlomiej     0:1    Sawczuk, Pawel        
 9 Solnicki, Michal        1:0    Wisniewski, Przemyslaw
10 Zajac, Tomasz           0:1    Stawujak, Maurycy  

runda 2

Nr Zawodnik               Rezultat  Zawodnik            

 1 Kadziela, Konrad         .5:.5   Witek, Tomasz       
 2 Sawczuk, Pawel            0:1    Janczarski, Michal  
 3 Baran, Dawid              0:1    Solnicki, Michal    
 4 Stawujak, Maurycy         0:1    Grochulski, Grzegorz
 5 Witek, Pawel              1:0    Wasowski, Piotr     
 6 Grzesiak, Filip           0:1    Zienkiewicz, Mateusz
 7 Tulwin, Michal           .5:.5   Zmijewski, Kamil    
 8 Jurzak, Patryk            0:1    Sztanka, Bartlomiej 
 9 Wisniewski, Przemyslaw    1:0    Maciag, Bartosz     
10 Sawczuk, Adam             1:0    Zajac, Tomasz       

runda 3

Nr Zawodnik             Rezultat  Zawodnik              

 1 Janczarski, Michal      1:0    Grochulski, Grzegorz  
 2 Solnicki, Michal        0:1    Witek, Pawel          
 3 Zienkiewicz, Mateusz    0:1    Kadziela, Konrad      
 4 Witek, Tomasz           1:0    Baran, Dawid          
 5 Sawczuk, Adam          .5:.5   Sawczuk, Pawel        
 6 Sztanka, Bartlomiej     0:1    Stawujak, Maurycy     
 7 Wasowski, Piotr         1:0    Wisniewski, Przemyslaw
 8 Zmijewski, Kamil        0:1    Grzesiak, Filip       
 9 Maciag, Bartosz         0:1    Tulwin, Michal        
10 Zajac, Tomasz           0:1    Jurzak, Patryk  

runda 4

Nr Zawodnik               Rezultat  Zawodnik            

 1 Witek, Tomasz             1:0    Janczarski, Michal  
 2 Witek, Pawel             .5:.5   Kadziela, Konrad    
 3 Grochulski, Grzegorz      1:0    Solnicki, Michal    
 4 Stawujak, Maurycy        .5:.5   Zienkiewicz, Mateusz
 5 Grzesiak, Filip           1:0    Sawczuk, Adam       
 6 Tulwin, Michal           .5:.5   Wasowski, Piotr     
 7 Sawczuk, Pawel            1:0    Jurzak, Patryk      
 8 Wisniewski, Przemyslaw    0:1    Sztanka, Bartlomiej 
 9 Baran, Dawid              0:1    Zmijewski, Kamil    
10 Zajac, Tomasz             0:1    Maciag, Bartosz     

runda 5

Nr Zawodnik             Rezultat  Zawodnik              

 1 Grochulski, Grzegorz    0:1    Witek, Tomasz         
 2 Janczarski, Michal     .5:.5   Witek, Pawel          
 3 Kadziela, Konrad        1:0    Grzesiak, Filip       
 4 Stawujak, Maurycy      .5:.5   Sawczuk, Pawel        
 5 Solnicki, Michal        0:1    Zienkiewicz, Mateusz  
 6 Sztanka, Bartlomiej    .5:.5   Tulwin, Michal        
 7 Wasowski, Piotr        .5:.5   Maciag, Bartosz       
 8 Sawczuk, Adam          .5:.5   Wisniewski, Przemyslaw
 9 Zmijewski, Kamil        1:0    Zajac, Tomasz         
10 Jurzak, Patryk          0:1    Baran, Dawid          

runda 6

Nr Zawodnik               Rezultat  Zawodnik            

 1 Witek, Pawel             .5:.5   Witek, Tomasz       
 2 Kadziela, Konrad         .5:.5   Janczarski, Michal  
 3 Sawczuk, Pawel            1:0    Grochulski, Grzegorz
 4 Tulwin, Michal            1:0    Stawujak, Maurycy   
 5 Zienkiewicz, Mateusz     .5:.5   Wasowski, Piotr     
 6 Zmijewski, Kamil          1:0    Sztanka, Bartlomiej 
 7 Grzesiak, Filip          .5:.5   Solnicki, Michal    
 8 Baran, Dawid              1:0    Sawczuk, Adam       
 9 Maciag, Bartosz           0:1    Jurzak, Patryk      
10 Wisniewski, Przemyslaw   .5:.5   Zajac, Tomasz       

runda 7

Nr Zawodnik            Rezultat  Zawodnik              

 1 Witek, Tomasz          1:0    Sawczuk, Pawel        
 2 Tulwin, Michal        .5:.5   Kadziela, Konrad      
 3 Witek, Pawel           1:0    Zmijewski, Kamil      
 4 Janczarski, Michal     1:0    Zienkiewicz, Mateusz  
 5 Wasowski, Piotr        0:1    Baran, Dawid          
 6 Stawujak, Maurycy     .5:.5   Grzesiak, Filip       
 7 Sztanka, Bartlomiej    0:1    Grochulski, Grzegorz  
 8 Zajac, Tomasz          0:1    Solnicki, Michal      
 9 Jurzak, Patryk        .5:.5   Wisniewski, Przemyslaw
10 Sawczuk, Adam          0:1    Maciag, Bartosz       

runda 8

Nr Zawodnik             Rezultat  Zawodnik              

 1 Grzesiak, Filip         0:1    Witek, Tomasz         
 2 Grochulski, Grzegorz    0:1    Witek, Pawel          
 3 Baran, Dawid            1:0    Janczarski, Michal    
 4 Sawczuk, Pawel          0:1    Kadziela, Konrad      
 5 Solnicki, Michal        1:0    Tulwin, Michal        
 6 Zmijewski, Kamil        0:1    Stawujak, Maurycy     
 7 Zienkiewicz, Mateusz    1:0    Wisniewski, Przemyslaw
 8 Zajac, Tomasz           0:1    Wasowski, Piotr       
 9 Maciag, Bartosz         1:0    Sztanka, Bartlomiej   
10 Jurzak, Patryk         .5:.5   Sawczuk, Adam         

runda 9

Nr Zawodnik               Rezultat  Zawodnik            

 1 Witek, Tomasz            .5:.5   Zienkiewicz, Mateusz
 2 Witek, Pawel              1:0    Baran, Dawid        
 3 Kadziela, Konrad          1:0    Solnicki, Michal    
 4 Janczarski, Michal        0:1    Stawujak, Maurycy   
 5 Grochulski, Grzegorz      1:0    Jurzak, Patryk      
 6 Wisniewski, Przemyslaw   .5:.5   Sawczuk, Pawel      
 7 Sawczuk, Adam             1:0    Tulwin, Michal      
 8 Wasowski, Piotr           1:0    Sztanka, Bartlomiej 
 9 Maciag, Bartosz           0:1    Zmijewski, Kamil    
10 Grzesiak, Filip           1:0    Zajac, Tomasz       

Tabela turniejowa

Mc Zawodnik               Ro FIDE Ro PZSz Pkt Śr-Buch. Buch. Progr. Wygr.

1  Witek, Tomasz          1971    1971    7.5     36.0  47.0   38.5     6
2  Witek, Pawel           1960    1960    7       36.5  48.5   33.0     5
3  Kadziela, Konrad               1800    7       35.0  46.5   34.5     5
4  Stawujak, Maurycy              1800    5.5     30.0  35.5   26.0     4
5  Janczarski, Michal     1914    1914    5       39.0  49.5   31.5     4
6  Zienkiewicz, Mateusz           1800    5       38.5  49.0   25.0     3
7  Baran, Dawid                   1800    5       33.0  43.5   23.0     5
8  Grochulski, Grzegorz           1800    5       33.0  43.0   27.0     5
9  Wasowski, Piotr                1600    5       27.5  35.0   22.0     3
10 Grzesiak, Filip                1800    4.5     35.0  43.0   22.0     3
11 Solnicki, Michal               1800    4.5     33.5  41.0   24.0     4
12 Sawczuk, Pawel                 1800    4.5     32.0  42.0   25.5     3
13 Zmijewski, Kamil               1600    4.5     32.0  39.5   20.0     4
14 Tulwin, Michal                 1800    4       33.5  43.5   22.0     2
15 Sawczuk, Adam                  1600    3.5     27.5  33.0   16.0     2
16 Maciag, Bartosz                1600    3.5     25.5  31.0   13.5     3
17 Jurzak, Patryk                 1600    3       27.0  32.5   13.5     2
18 Wisniewski, Przemyslaw         1400    3       26.5  32.0   14.5     1
19 Sztanka, Bartlomiej            1400    2.5     29.5  38.0   16.5     2
20 Zajac, Tomasz                  1400    0.5     28.5  37.0    2.0     0

Rankingi FIDE

Nr  Zawodnik               Ro FIDE  Pkt  Oczekiw Zmian*K  Rśr Rosiąg

1.  Witek, Tomasz          1971    1.5/2    1.10       4 1937   2130
2.  Witek, Pawel           1960    1.0/2    1.04       0 1943   1943
3.  Janczarski, Michal     1914    0.5/2    0.86      -4 1966   1773
4.  Baran, Dawid           *       1.0/3                 1948   1823
5.  Grochulski, Grzegorz   *       0.0/3                 1948    949
6.  Grzesiak, Filip        *       0.0/1                 1971    972
7.  Kadziela, Konrad       *       1.5/3                 1948   1948
8.  Sawczuk, Pawel         *       0.0/2                 1943    944
9.  Solnicki, Michal       *       0.0/1                 1960    961
10. Stawujak, Maurycy      *       1.0/1                 1914   1927
11. Tulwin, Michal         *       0.0/1                 1971    972
12. Zienkiewicz, Mateusz   *       1.0/3                 1948   1823
13. Jurzak, Patryk         *       0.0/1                 1914    915
14. Maciag, Bartosz        *                                0      0
15. Sawczuk, Adam          *                                0      0
16. Wasowski, Piotr        *       0.0/1                 1960    961
17. Zmijewski, Kamil       *       0.0/1                 1960    961
18. Sztanka, Bartlomiej    *                                0      0
19. Wisniewski, Przemyslaw *                                0      0
20. Zajac, Tomasz          *                                0      0

Rankingi PZSzach

Nr  Zawodnik               Ro PZSz  Pkt   Rśr Rosiąg

1.  Witek, Tomasz          1971    7.5/9 1845   2085
2.  Witek, Pawel           1960    7.0/9 1805   2005
3.  Janczarski, Michal     1914    5.0/9 1825   1865
4.  Baran, Dawid           1800    5.0/9 1745   1785
5.  Grochulski, Grzegorz   1800    5.0/9 1765   1805
6.  Grzesiak, Filip        1800    4.5/9 1717   1717
7.  Kadziela, Konrad       1800    7.0/9 1825   2025
8.  Sawczuk, Pawel         1800    4.5/9 1709   1709
9.  Solnicki, Michal       1800    4.5/9 1736   1736
10. Stawujak, Maurycy      1800    5.5/9 1711   1791
11. Tulwin, Michal         1800    4.0/9 1697   1657
12. Zienkiewicz, Mateusz   1800    5.0/9 1785   1825
13. Jurzak, Patryk         1600    3.0/9 1631   1511
14. Maciag, Bartosz        1600    3.5/9 1580   1500
15. Sawczuk, Adam          1600    3.5/9 1660   1580
16. Wasowski, Piotr        1600    5.0/9 1656   1696
17. Zmijewski, Kamil       1600    4.5/9 1696   1696
18. Sztanka, Bartlomiej    1400    2.5/9 1640   1480
19. Wisniewski, Przemyslaw 1400    3.0/9 1600   1480
20. Zajac, Tomasz          1400    0.5/9 1620   1300