Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

PMPJ Sękocin Stary 24-30.10.04 

- chłopcy do 13 lat 

Lista startowa

Nr  Zawodnik             Ro FIDE Ro PZSz Klub                    

1.  Mamak, Wojciech      1921    1921    LUKS Set Lesznowola     
2.  Zurkowski, Andrzej   1802    1802    Polonia Warszawa        
3.  Pietocha, Pawel              2000    UKS MDK Radom           
4.  Kusztal, Emil                1800    UKS MDK Radom           
5.  Mycko, Marcin        1852    1852    KS Wesola               
6.  Plichta, Adam                1800    Mragowia Mragowo        
7.  Puczylowski, Marcin          1800    UKS Trzydziestka Olsztyn
8.  Janicki, Marcin              1600    UKS Lady                
9.  Karcz, Karol                 1600    UKS MDK Radom           
10. Opalinski, Patryk            1600    LUKS GOK Sambrowo       
11. Wisniewski, Tomasz           1600    UKS Garde Plock         
12. Wozniak, Aleksander          1600    UKS Garde Plock         
13. Wroblewski, Radosław         1600    Entropia Warszawa       
14. Grzenkowicz, Lukasz          1000    Entropia Warszawa       

Rezultaty - runda 1

Nr Zawodnik            Rezultat  Zawodnik            

 1 Janicki, Marcin        0:1    Mamak, Wojciech     
 2 Zurkowski, Andrzej     1:0    Karcz, Karol        
 3 Opalinski, Patryk     .5:.5   Pietocha, Pawel     
 4 Kusztal, Emil          1:0    Wisniewski, Tomasz  
 5 Wozniak, Aleksander    0:1    Mycko, Marcin       
 6 Plichta, Adam          1:0    Wroblewski, Radosław
 7 Grzenkowicz, Lukasz    -:+    Puczylowski, Marcin 

runda 2

Nr Zawodnik             Rezultat  Zawodnik           

 1 Mamak, Wojciech         1:0    Plichta, Adam      
 2 Mycko, Marcin           1:0    Zurkowski, Andrzej 
 3 Puczylowski, Marcin     1:0    Kusztal, Emil      
 4 Pietocha, Pawel         1:0    Janicki, Marcin    
 5 Karcz, Karol            0:1    Opalinski, Patryk  
 6 Wisniewski, Tomasz      1:0    Wozniak, Aleksander
 7 Wroblewski, Radosław    1:0    BRAK               

runda 3

Nr Zawodnik             Rezultat  Zawodnik           

 1 Mycko, Marcin          .5:.5   Mamak, Wojciech    
 2 Opalinski, Patryk       1:0    Puczylowski, Marcin
 3 Zurkowski, Andrzej      0:1    Pietocha, Pawel    
 4 Wroblewski, Radosław    0:1    Kusztal, Emil      
 5 Plichta, Adam           1:0    Wisniewski, Tomasz 
 6 Janicki, Marcin         1:0    Karcz, Karol       
 7 Wozniak, Aleksander     1:0    BRAK               

runda 4

Nr Zawodnik            Rezultat  Zawodnik            

 1 Mamak, Wojciech        1:0    Opalinski, Patryk   
 2 Pietocha, Pawel        1:0    Mycko, Marcin       
 3 Puczylowski, Marcin   .5:.5   Plichta, Adam       
 4 Kusztal, Emil          1:0    Janicki, Marcin     
 5 Wozniak, Aleksander    0:1    Zurkowski, Andrzej  
 6 Wisniewski, Tomasz     0:1    Wroblewski, Radosław
 7 Karcz, Karol           1:0    BRAK                

runda 5

Nr Zawodnik             Rezultat  Zawodnik           

 1 Pietocha, Pawel        .5:.5   Mamak, Wojciech    
 2 Plichta, Adam           1:0    Kusztal, Emil      
 3 Mycko, Marcin          .5:.5   Puczylowski, Marcin
 4 Wroblewski, Radosław    1:0    Opalinski, Patryk  
 5 Zurkowski, Andrzej      1:0    Janicki, Marcin    
 6 Karcz, Karol            0:1    Wozniak, Aleksander
 7 Wisniewski, Tomasz      1:0    BRAK               

runda 6

Nr Zawodnik            Rezultat  Zawodnik            

 1 Plichta, Adam          0:1    Pietocha, Pawel     
 2 Mamak, Wojciech        1:0    Wisniewski, Tomasz  
 3 Kusztal, Emil          0:1    Mycko, Marcin       
 4 Opalinski, Patryk      0:1    Zurkowski, Andrzej  
 5 Wozniak, Aleksander    0:1    Wroblewski, Radosław
 6 Puczylowski, Marcin    1:0    Karcz, Karol        
 7 Janicki, Marcin        1:0    BRAK                

runda 7

Nr Zawodnik             Rezultat  Zawodnik           

 1 Zurkowski, Andrzej      0:1    Mamak, Wojciech    
 2 Pietocha, Pawel        .5:.5   Puczylowski, Marcin
 3 Wroblewski, Radosław   .5:.5   Mycko, Marcin      
 4 Janicki, Marcin         0:1    Plichta, Adam      
 5 Kusztal, Emil           0:1    Wozniak, Aleksander
 6 Wisniewski, Tomasz      1:0    Karcz, Karol       
 7 Opalinski, Patryk       1:0    BRAK               

runda 8

Nr Zawodnik            Rezultat  Zawodnik            

 1 Mamak, Wojciech        0:1    Wroblewski, Radosław
 2 Wisniewski, Tomasz     0:1    Pietocha, Pawel     
 3 Puczylowski, Marcin    1:0    Zurkowski, Andrzej  
 4 Mycko, Marcin         .5:.5   Opalinski, Patryk   
 5 Karcz, Karol           0:1    Plichta, Adam       
 6 Wozniak, Aleksander   .5:.5   Janicki, Marcin     
 7 Kusztal, Emil          1:0    BRAK                

runda 9

Nr Zawodnik             Rezultat  Zawodnik           

 1 Wroblewski, Radosław   .5:.5   Pietocha, Pawel    
 2 Mamak, Wojciech        .5:.5   Puczylowski, Marcin
 3 Plichta, Adam           1:0    Mycko, Marcin      
 4 Opalinski, Patryk       1:0    Wozniak, Aleksander
 5 Karcz, Karol            0:1    Kusztal, Emil      
 6 Janicki, Marcin         1:0    Wisniewski, Tomasz 
 7 Zurkowski, Andrzej      1:0    BRAK               

Tabela turniejowa

Mc Zawodnik             Ro FIDE Ro PZSz Pkt Śr-Buch. Buch. Progr. Wygr.

1  Pietocha, Pawel              2000    7       34.5  43.5   36.0     5
2  Mamak, Wojciech      1921    1921    6.5     34.5  44.0   36.5     5
3  Plichta, Adam                1800    6.5     32.5  40.0   30.0     6
4  Puczylowski, Marcin          1800    6       36.0  43.5   30.5     3
5  Wroblewski, Radosław         1600    6       34.5  44.0   27.0     4
6  Mycko, Marcin        1852    1852    5       37.5  47.5   29.5     3
7  Opalinski, Patryk            1600    5       34.5  42.0   24.5     3
8  Zurkowski, Andrzej   1802    1802    5       32.0  39.5   25.0     4
9  Kusztal, Emil                1800    5       29.0  36.0   25.0     4
10 Janicki, Marcin              1600    3.5     32.0  39.5   13.0     2
11 Wozniak, Aleksander          1600    3.5     28.5  34.5   16.0     2
12 Wisniewski, Tomasz           1600    3       33.5  41.0   16.0     2
13 Karcz, Karol                 1600    1       29.5  38.5    6.0     0
14 Grzenkowicz, Lukasz          1000    0        5.5   5.5    0.0     0

Rankingi FIDE

Nr  Zawodnik             Ro FIDE  Pkt  Oczekiw Zmian*K  Rśr Rosiąg

1.  Mamak, Wojciech      1921    1.5/2    1.26       2 1827   2020
2.  Zurkowski, Andrzej   1802    0.0/2    0.76      -8 1887    888
3.  Pietocha, Pawel      *       2.5/3                 1858   1883
4.  Kusztal, Emil        *       0.0/1                 1852    853
5.  Mycko, Marcin        1852    1.5/2    0.98       5 1862   2055
6.  Plichta, Adam        *       1.0/2                 1887   1887
7.  Puczylowski, Marcin  *       2.0/3                 1858   1871
8.  Janicki, Marcin      *       0.0/2                 1862    863
9.  Karcz, Karol         *       0.0/1                 1802    803
10. Opalinski, Patryk    *       0.5/3                 1858   1585
11. Wisniewski, Tomasz   *       0.0/1                 1921    922
12. Wozniak, Aleksander  *       0.0/2                 1827    828
13. Wroblewski, Radosław *       1.5/2                 1887   1900
14. Grzenkowicz, Lukasz  *                                0      0

Rankingi PZSzach

Nr  Zawodnik             Ro PZSz  Pkt   Rśr Rosiąg

1.  Mamak, Wojciech      1921    6.5/9 1758   1918
2.  Zurkowski, Andrzej   1802    4.0/8 1753   1753
3.  Pietocha, Pawel      2000    7.0/9 1758   1958
4.  Kusztal, Emil        1800    4.0/8 1695   1695
5.  Mycko, Marcin        1852    5.0/9 1778   1818
6.  Plichta, Adam        1800    6.5/9 1757   1917
7.  Puczylowski, Marcin  1800    5.0/8 1797   1886
8.  Janicki, Marcin      1600    2.5/8 1747   1614
9.  Karcz, Karol         1600    0.0/8 1689   1334
10. Opalinski, Patryk    1600    4.0/8 1753   1753
11. Wisniewski, Tomasz   1600    2.0/8 1725   1547
12. Wozniak, Aleksander  1600    2.5/8 1673   1539
13. Wroblewski, Radosław 1600    5.0/8 1753   1841
14. Grzenkowicz, Lukasz  1000          1000   1000