Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

PMPJ Sękocin Stary 24-30.10.04 

- chłopcy do 15 lat 

Lista startowa

Nr  Zawodnik              Ro FIDE Ro PZSz Klub                          

1.  Kukawski, Maciej      2115    2115    Polonia Warszawa              
2.  Ostrowski, Pawel      2020    2020    GKSz Polfa Grodzisk Mazowiecki
3.  Baturo, Tomasz        2015    2015    UKS Trzydziestka Olsztyn      
4.  Gluszko, Tomasz       1949    1949    Polonia Warszawa              
5.  Jadanowski, Lukasz    1930    1930    MLKS Ostrodzianka Ostroda     
6.  Czyz, Pawel           1927    1927    UKS MDK Radom                 
7.  Grochowski, Krzysztof 1921    1921    Hetman Michałowice            
8.  Opalinski, Sebastian          2000    LUKS GOK Sambrowo             
9.  Szarwacki, Dominik            1800    KS Wesola                     
10. Wolszczak, Marcin             1800    LUKS Set Lesznowola           
11. Bogatko, Bartosz              1600    MLKS Czarni Olecko            
12. Grzyb, Andrzej                1600    MLKS Czarni Olecko            
13. Krasiewicz, Dawid             1600    YMCA Warszawa                 

Rezultaty - runda 1

Nr Zawodnik             Suma Rezultat  Zawodnik              Suma

 1 Kukawski, Maciej     [0]     1:0    Grochowski, Krzysztof [0] 
 2 Opalinski, Sebastian [0]     0:1    Ostrowski, Pawel      [0] 
 3 Baturo, Tomasz       [0]     1:0    Szarwacki, Dominik    [0] 
 4 Wolszczak, Marcin    [0]     0:1    Gluszko, Tomasz       [0] 
 5 Jadanowski, Lukasz   [0]     1:0    Bogatko, Bartosz      [0] 
 6 Grzyb, Andrzej       [0]     0:1    Czyz, Pawel           [0] 
 7 Krasiewicz, Dawid    [0]     1:0    BRAK    

runda 2

Nr Zawodnik           Suma Rezultat  Zawodnik              Suma

 1 Gluszko, Tomasz    [1]     0:1    Kukawski, Maciej      [1] 
 2 Ostrowski, Pawel   [1]     0:1    Jadanowski, Lukasz    [1] 
 3 Krasiewicz, Dawid  [1]    .5:.5   Baturo, Tomasz        [1] 
 4 Czyz, Pawel        [1]    .5:.5   Grochowski, Krzysztof [0] 
 5 Bogatko, Bartosz   [0]     0:1    Opalinski, Sebastian  [0] 
 6 Szarwacki, Dominik [0]     0:1    Wolszczak, Marcin     [0] 
 7 Grzyb, Andrzej     [0]     1:0    BRAK                      

runda 3

Nr Zawodnik              Rezultat  Zawodnik          

 1 Kukawski, Maciej         1:0    Jadanowski, Lukasz
 2 Baturo, Tomasz          .5:.5   Czyz, Pawel       
 3 Ostrowski, Pawel         1:0    Krasiewicz, Dawid 
 4 Opalinski, Sebastian     0:1    Gluszko, Tomasz   
 5 Wolszczak, Marcin        1:0    Grzyb, Andrzej    
 6 Grochowski, Krzysztof   .5:.5   Szarwacki, Dominik
 7 Bogatko, Bartosz         1:0    BRAK              

runda 4

Nr Zawodnik              Rezultat  Zawodnik            

 1 Czyz, Pawel             .5:.5   Kukawski, Maciej    
 2 Gluszko, Tomasz          1:0    Ostrowski, Pawel    
 3 Jadanowski, Lukasz      .5:.5   Baturo, Tomasz      
 4 Krasiewicz, Dawid        0:1    Wolszczak, Marcin   
 5 Grochowski, Krzysztof    1:0    Bogatko, Bartosz    
 6 Grzyb, Andrzej           0:1    Opalinski, Sebastian
 7 Szarwacki, Dominik       1:0    BRAK                

runda 5

Nr Zawodnik             Rezultat  Zawodnik             

 1 Kukawski, Maciej        1:0    Wolszczak, Marcin    
 2 Baturo, Tomasz         .5:.5   Gluszko, Tomasz      
 3 Jadanowski, Lukasz     .5:.5   Czyz, Pawel          
 4 Ostrowski, Pawel        1:0    Grochowski, Krzysztof
 5 Szarwacki, Dominik      1:0    Krasiewicz, Dawid    
 6 Bogatko, Bartosz        0:1    Grzyb, Andrzej       
 7 Opalinski, Sebastian    1:0    BRAK  

runda 6

Nr Zawodnik              Rezultat  Zawodnik          

 1 Opalinski, Sebastian    .5:.5   Kukawski, Maciej  
 2 Gluszko, Tomasz         .5:.5   Jadanowski, Lukasz
 3 Czyz, Pawel              0:1    Ostrowski, Pawel  
 4 Wolszczak, Marcin        0:1    Baturo, Tomasz    
 5 Grzyb, Andrzej           0:1    Szarwacki, Dominik
 6 Krasiewicz, Dawid       .5:.5   Bogatko, Bartosz  
 7 Grochowski, Krzysztof    1:0    BRAK              

runda 7

Nr Zawodnik              Rezultat  Zawodnik            

 1 Kukawski, Maciej         1:0    Ostrowski, Pawel    
 2 Baturo, Tomasz          .5:.5   Opalinski, Sebastian
 3 Szarwacki, Dominik      .5:.5   Gluszko, Tomasz     
 4 Grochowski, Krzysztof    1:0    Jadanowski, Lukasz  
 5 Bogatko, Bartosz         0:1    Czyz, Pawel         
 6 Krasiewicz, Dawid        1:0    Grzyb, Andrzej      
 7 Wolszczak, Marcin        1:0    BRAK                

runda 8

Nr Zawodnik             Rezultat  Zawodnik             

 1 Baturo, Tomasz         .5:.5   Kukawski, Maciej     
 2 Gluszko, Tomasz         1:0    Krasiewicz, Dawid    
 3 Czyz, Pawel            .5:.5   Szarwacki, Dominik   
 4 Opalinski, Sebastian   .5:.5   Wolszczak, Marcin    
 5 Grzyb, Andrzej          0:1    Grochowski, Krzysztof
 6 Ostrowski, Pawel        1:0    Bogatko, Bartosz     
 7 Jadanowski, Lukasz      1:0    BRAK                 

runda 9

Nr Zawodnik              Suma  Rezultat  Zawodnik             Suma 

 1 Szarwacki, Dominik    [4.5]    0:1    Kukawski, Maciej     [6.5]
 2 Grochowski, Krzysztof [5]     .5:.5   Gluszko, Tomasz      [5.5]
 3 Ostrowski, Pawel      [5]      1:0    Baturo, Tomasz       [5]  
 4 Krasiewicz, Dawid     [3]      0:1    Opalinski, Sebastian [4.5]
 5 Jadanowski, Lukasz    [4.5]    1:0    Grzyb, Andrzej       [2]  
 6 Wolszczak, Marcin     [4.5]    1:0    Bogatko, Bartosz     [1.5]
 7 Czyz, Pawel           [4.5]    1:0    BRAK                      

Tabela turniejowa

Mc Zawodnik              Ro FIDE Ro PZSz Pkt Śr-Buch. Buch. Progr. Wygr.

1  Kukawski, Maciej      2115    2115    7.5     36.0  46.0   39.0     6
2  Gluszko, Tomasz       1949    1949    6       35.0  45.0   30.5     4
3  Ostrowski, Pawel      2020    2020    6       33.5  42.0   28.0     6
4  Jadanowski, Lukasz    1930    1930    5.5     33.0  41.5   27.5     3
5  Grochowski, Krzysztof 1921    1921    5.5     32.0  40.5   23.0     3
6  Czyz, Pawel           1927    1927    5.5     31.0  39.5   27.0     2
7  Opalinski, Sebastian          2000    5.5     30.5  39.0   24.5     3
8  Wolszczak, Marcin             1800    5.5     28.5  37.0   26.0     4
9  Baturo, Tomasz        2015    2015    5       36.0  46.0   28.5     2
10 Szarwacki, Dominik            1800    4.5     33.0  42.0   21.0     2
11 Krasiewicz, Dawid             1600    3       31.0  38.0   18.0     1
12 Grzyb, Andrzej                1600    2       31.0  37.0   13.0     1
13 Bogatko, Bartosz              1600    1.5     32.0  39.5    9.0     0

Rankingi FIDE

Nr  Zawodnik              Ro FIDE  Pkt  Oczekiw Zmian*K  Rśr Rosiąg

1.  Kukawski, Maciej      2115    5.0/6    4.26       7 1960   2233
2.  Ostrowski, Pawel      2020    3.0/6    3.36      -4 1976   1976
3.  Baturo, Tomasz        2015    2.0/5    2.70      -7 1988   1916
4.  Gluszko, Tomasz       1949    2.5/5    2.15       4 2000   2000
5.  Jadanowski, Lukasz    1930    2.5/6    2.52       0 1991   1934
6.  Czyz, Pawel           1927    2.0/5    2.00       0 2000   1928
7.  Grochowski, Krzysztof 1921    2.0/5    2.05      -1 1988   1916
8.  Opalinski, Sebastian  *       1.0/4                 2025   1832
9.  Szarwacki, Dominik    *       1.5/5                 1985   1836
10. Wolszczak, Marcin     *       0.0/3                 2026   1027
11. Bogatko, Bartosz      *       0.0/4                 1950    951
12. Grzyb, Andrzej        *       0.0/3                 1926    927
13. Krasiewicz, Dawid     *       0.5/3                 1995   1722

Rankingi PZSzach

Nr  Zawodnik              Ro PZSz  Pkt   Rśr Rosiąg

1.  Kukawski, Maciej      2115    7.5/9 1948   2188
2.  Ostrowski, Pawel      2020    6.0/9 1908   2028
3.  Baturo, Tomasz        2015    5.0/9 1916   1956
4.  Gluszko, Tomasz       1949    6.0/9 1915   2035
5.  Jadanowski, Lukasz    1930    4.5/8 1897   1942
6.  Czyz, Pawel           1927    4.5/8 1881   1925
7.  Grochowski, Krzysztof 1921    4.5/8 1874   1918
8.  Opalinski, Sebastian  2000    4.5/8 1855   1900
9.  Szarwacki, Dominik    1800    3.5/8 1859   1814
10. Wolszczak, Marcin     1800    4.5/8 1831   1875
11. Bogatko, Bartosz      1600    0.5/8 1822   1511
12. Grzyb, Andrzej        1600    1.0/8 1798   1531
13. Krasiewicz, Dawid     1600    2.0/8 1820   1643