Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

PMPJ Sękocin Stary 24-30.10.04 

- chłopcy do 17 lat 

Lista startowa

Nr Zawodnik               Ro FIDE Ro PZSz Klub                    

1. Skawinski, Arkadiusz   2136    2136    UKS MDK Radom           
2. Budrewicz, Krzysztof   2136    2136    Hetman Pionier Ketrzyn  
3. Maliszewski, Krzysztof         1800    UKS Hetman DWP          
4. Bajkowski, Marcin      1841    1841    LKS Nadnarwianka Pultusk
5. Malczyk, Jakub         2031    2031    Hetman Pionier Ketrzyn  

Rezultaty - runda 1

Nr Zawodnik               Rezultat  Zawodnik         

 1 Budrewicz, Krzysztof     .5:.5   Malczyk, Jakub   
 2 Maliszewski, Krzysztof    0:1    Bajkowski, Marcin
 3 Skawinski, Arkadiusz     pauza 

runda 2

Nr Zawodnik             Rezultat  Zawodnik              

 1 Malczyk, Jakub          1:0    Maliszewski, Krzysztof
 2 Skawinski, Arkadiusz   .5:.5   Budrewicz, Krzysztof  
 3 Bajkowski, Marcin      pauza                  

runda 3

Nr Zawodnik               Rezultat  Zawodnik            

 1 Maliszewski, Krzysztof    0:1    Skawinski, Arkadiusz
 2 Bajkowski, Marcin         0:1    Malczyk, Jakub      
 3 Budrewicz, Krzysztof     pauza                

runda 4

Nr Zawodnik             Rezultat  Zawodnik              

 1 Skawinski, Arkadiusz    1:0    Bajkowski, Marcin     
 2 Budrewicz, Krzysztof    1:0    Maliszewski, Krzysztof
 3 Malczyk, Jakub         pauza                  

runda 5

Nr Zawodnik               Rezultat  Zawodnik            

 1 Bajkowski, Marcin         0:1    Budrewicz, Krzysztof
 2 Malczyk, Jakub           .5:.5   Skawinski, Arkadiusz
 3 Maliszewski, Krzysztof   pauza                

Tabela turniejowa

Mc Zawodnik               Ro FIDE Ro PZSz Pkt Berg. Wygr.

1  Skawinski, Arkadiusz   2136    2136    3    4.00     2
   Budrewicz, Krzysztof   2136    2136    3    4.00     2
   Malczyk, Jakub         2031    2031    3    4.00     2
4  Bajkowski, Marcin      1841    1841    1    0.00     1
5  Maliszewski, Krzysztof         1800    0    0.00     0
Rozegrano baraż P`15 o ustalenie kolejności miejsc 1-3:
1 miejsce - Budrewicz, Krzysztof 
2 miejsce - Skawinski, Arkadiusz
3 miejsce - Malczyk, Jakub
 

Rankingi FIDE

Nr Zawodnik               Ro FIDE  Pkt  Oczekiw Zmian*K  Rśr Rosiąg

1. Skawinski, Arkadiusz   2136    2.5/3    2.49       0 1866   2139
2. Budrewicz, Krzysztof   2136    3.0/4    3.32      -3 1866   2059
3. Maliszewski, Krzysztof *       0.0/3                    0      0
4. Bajkowski, Marcin      1841    1.0/3    1.08      -1 1940   1815
5. Malczyk, Jakub         2031    2.5/3    2.07       4 1892   2165