Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2004/5

runda 4 I liga
Olsztyn 9.01.2005
system szwajcarski 7 rund P'15

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Do drugiej ligi spada 4 ostatnich zawodników

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                 Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Malczyk, Jakub (3)       ZSEiT Olsztyn  6       21.5  30.0 25.50
2  Czartoryski, Paweł (4)   LO I Olsztyn   5.5     21.0  30.0 22.50
3  Czaus, Piotr (13)        LO V Olsztyn   5       22.0  30.5 19.00
4  Baturo, Tomasz (2)       GIM 13 Olsztyn 4.5     21.0  30.0 17.25
5  Staszewska, Anna (12)    LO IV Olsztyn  4.5     20.0  28.0 17.25
6  Jadanowski, Łukasz (1)   GIM 1 Ostróda  4.5     19.0  27.0 15.25
7  Malec, Radosław (5)      LO IV Olsztyn  4.5     18.5  26.5 14.75
8  Opaliński, Patryk (15)   GIM Samborowo  4.5     16.0  22.5 13.00
9  Puczyłowski, Marcin (8)  GIM 2 Olsztyn  4       22.5  30.5 14.00
10 Iwancio, Łukasz (11)     GIM 8 Olsztyn  4       16.5  22.5 11.00
11 Szymanowska, Lena (7)    LO Ostróda     4       16.5  22.5 10.50
12 Opaliński, Sebastian (6) GIM Samborowo  3.5     19.0  25.0  8.75
13 Jadanowski, Paweł (9)    SP 4 Ostróda   3.5     15.5  22.5 10.50
14 Jadanowska, Beata (16)   LO Ostróda     3.5     15.0  22.0  8.50
15 Oszmian, Natalia (10)    GIM Samborowo  3.5     14.0  20.0  7.00
16 Baran, Dawid (14)        SP 34 Olsztyn  3       20.5  27.5  8.50
17 Orłowski, Paweł (17)     LO Biskupiec   3       19.5  27.5  9.50
18 Malczyk, Barbara (27)    GIM 2 Olsztyn  3       15.0  21.5  6.50
19 Kosakowska, Natalia (19) LO II Morąg    3       14.5  20.5  6.50
20 Tarach, Dorota (24)      GIM 2 Iława    2.5     18.5  25.5  9.00
21 Mynaj, Tomasz (38)       SP 3 Biskupiec 2.5     14.5  20.5  4.25
22 Górlik, Dariusz (29)     LO Orneta      2.5     13.5  19.0  7.25
23 Kaźmierczak, Konrad (22) GIM Małdyty    2       17.5  24.5  6.00
24 Wojtkowski, Bartosz (30) GIM 6 Olsztyn  2       16.0  21.5  4.00
25 Hrywna, Igor (21)        GIM 6 Olsztyn  1.5     15.5  20.5  3.75
26 Heinich, Tomasz (20)     GIM 6 Olsztyn  1       14.0  19.0  1.50
Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                 Klub            1    2    3    4    5    6    7  

1  Malczyk, Jakub (3)       ZSEiT Olsztyn  14:W  5:L 16:W  9:W  4:W  2:W  3:W
2  Czartoryski, Paweł (4)   LO I Olsztyn   17:D 18:W  7:W  6:W  3:W  1:L  9:W
3  Czaus, Piotr (13)        LO V Olsztyn   21:W 12:W  9:W  5:W  2:L  7:W  1:L
4  Baturo, Tomasz (2)       GIM 13 Olsztyn  8:W 11:W  5:L 17:W  1:L 13:W  6:D
5  Staszewska, Anna (12)    LO IV Olsztyn  24:W  1:W  4:W  3:L 12:D  9:L 16:W
6  Jadanowski, Łukasz (1)   GIM 1 Ostróda  16:W  9:L 10:W  2:L 20:W 12:W  4:D
7  Malec, Radosław (5)      LO IV Olsztyn  19:W 20:D  2:L 15:W 17:W  3:L 10:W
8  Opaliński, Patryk (15)   GIM Samborowo   4:L 21:W 11:D 16:L 23:W 17:W 12:W
9  Puczyłowski, Marcin (8)  GIM 2 Olsztyn  23:W  6:W  3:L  1:L 16:W  5:W  2:L
10 Iwancio, Łukasz (11)     GIM 8 Olsztyn  22:L 25:W  6:L 24:W 11:W 14:W  7:L
11 Szymanowska, Lena (7)    LO Ostróda     25:W  4:L  8:D 20:D 10:L 21:W 19:W
12 Opaliński, Sebastian (6) GIM Samborowo  26:W  3:L 23:W 13:W  5:D  6:L  8:L
13 Jadanowski, Paweł (9)    SP 4 Ostróda   20:L 15:W 22:W 12:L 19:W  4:L 17:D
14 Jadanowska, Beata (16)   LO Ostróda      1:L 23:L 18:D 26:W 15:W 10:L 20:W
15 Oszmian, Natalia (10)    GIM Samborowo  18:D 13:L 24:W  7:L 14:L 25:W 23:W
16 Baran, Dawid (14)        SP 34 Olsztyn   6:L 26:W  1:L  8:W  9:L 18:W  5:L
17 Orłowski, Paweł (17)     LO Biskupiec    2:D 22:W 20:W  4:L  7:L  8:L 13:D
18 Malczyk, Barbara (27)    GIM 2 Olsztyn  15:D  2:L 14:D 19:L 26:W 16:L 24:W
19 Kosakowska, Natalia (19) LO II Morąg     7:L 24:L 25:W 18:W 13:L 23:W 11:L
20 Tarach, Dorota (24)      GIM 2 Iława    13:W  7:D 17:L 11:D  6:L 22:D 14:L
21 Mynaj, Tomasz (38)       SP 3 Biskupiec  3:L  8:L 26:W 25:L 24:W 11:L 22:D
22 Górlik, Dariusz (29)     LO Orneta      10:W 17:L 13:L 23:L 25:D 20:D 21:D
23 Kaźmierczak, Konrad (22) GIM Małdyty     9:L 14:W 12:L 22:W  8:L 19:L 15:L
24 Wojtkowski, Bartosz (30) GIM 6 Olsztyn   5:L 19:W 15:L 10:L 21:L 26:W 18:L
25 Hrywna, Igor (21)        GIM 6 Olsztyn  11:L 10:L 19:L 21:W 22:D 15:L 26:L
26 Heinich, Tomasz (20)     GIM 6 Olsztyn  12:L 16:L 21:L 14:L 18:L 24:L 25:W

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra