Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2004/5

runda 4 II liga
Olsztyn 9.01.2005
system szwajcarski 7 rund P'15

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Awansuje do I ligi 4 pierwszych zawodników, spada do III ligi 4 ostatnich zawodników

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                    Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Abendrot, Michał (23)       GIM Samborowo  6.5     20.0  28.0 26.25
2  Bielski, Daniel (36)        ZSEiT Olsztyn  5.5     21.5  30.0 22.25
3  Stec, Łukasz (104)          GIM 8 Olsztyn  5       20.5  30.0 16.25
4  Galinowski, Łukasz (25)     LO Orneta      4.5     20.0  29.0 15.25
5  Słowiński, Adam (43)        LO Biskupiec   4.5     18.0  25.0 14.25
6  Woźniak, Łukasz (34)        GIM 6 Olsztyn  4       19.0  27.0 14.00
7  Wonderzy, Łukasz (41)       LO Orneta      4       18.5  27.0 13.25
8  Bielski, Paweł (51)         LO III Olsztyn 4       18.0  25.5 11.50
9  Chroł, Łukasz (40)          ZSEiT Olsztyn  4       14.5  20.5 11.25
10 Falicki, Kacper (55)        SP 34 Olsztyn  3.5     20.5  29.5 13.00
11 Bergolc, Sylwester (50)     GIM 1 Barczewo 3.5     19.0  28.0 12.00
12 Grzonkowski, Filip (31)     GIM Samborowo  3.5     18.0  24.5 10.50
13 Krawczyński, Rafał (45)     SP 3 Olsztyn   3       16.5  24.5  5.00
14 Brzozowski, Aleksander (46) SP 7 Olsztyn   3       16.5  22.5  7.00
15 Zajac, Tomasz (57)          SP 30 Olsztyn  3       15.0  20.5  8.75
16 Pietrusiewicz, Kamil (37)   SP 22 Olsztyn  3       14.0  20.0  4.50
17 Patejka, Arkadiusz (72)     LO Biskupiec   2.5     16.0  22.0  3.50
18 Paczyński, Mateusz (44)     SP 30 Olsztyn  2.5     13.0  19.5  3.75
19 Kowalczyk, Łukasz (52)      LO III Olsztyn 2.5     13.0  18.5  7.25
20 Kulesza, Magdalena (48)     SP Samborowo   2       16.5  24.0  5.50
21 Abendrot, Martyna (61)      GIM Samborowo  2       14.5  21.5  3.00
Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                    Klub           Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Abendrot, Michał (23)       GIM Samborowo  6.5  13:W  7:W 11:W  3:W 10:W  2:D  4:W
2  Bielski, Daniel (36)        ZSEiT Olsztyn  5.5   8:W  3:L  4:W 20:W  6:W  1:D  5:W
3  Stec, Łukasz (104)          GIM 8 Olsztyn  5     0:W  2:W 12:D  1:L  7:D 14:W  8:W
4  Galinowski, Łukasz (25)     LO Orneta      4.5  14:W  5:D  2:L 16:W 12:W 10:W  1:L
5  Słowiński, Adam (43)        LO Biskupiec   4.5  21:W  4:D 10:L 18:W 11:W  6:W  2:L
6  Woźniak, Łukasz (34)        GIM 6 Olsztyn  4    11:L  9:W 14:W  8:W  2:L  5:L 13:W
7  Wonderzy, Łukasz (41)       LO Orneta      4    15:W  1:L 17:W 11:D  3:D  8:L 10:W
8  Bielski, Paweł (51)         LO III Olsztyn 4     2:L 15:W 18:W  6:L 20:W  7:W  3:L
9  Chroł, Łukasz (40)          ZSEiT Olsztyn  4    10:D  6:L 19:L 15:D 17:W 20:W 12:W
10 Falicki, Kacper (55)        SP 34 Olsztyn  3.5   9:D 13:W  5:W 12:W  1:L  4:L  7:L
11 Bergolc, Sylwester (50)     GIM 1 Barczewo 3.5   6:W 16:W  1:L  7:D  5:L 12:L 14:W
12 Grzonkowski, Filip (31)     GIM Samborowo  3.5  20:W 18:W  3:D 10:L  4:L 11:W  9:L
13 Krawczyński, Rafał (45)     SP 3 Olsztyn   3     1:L 10:L 15:L  0:W 16:W 21:W  6:L
14 Brzozowski, Aleksander (46) SP 7 Olsztyn   3     4:L 21:W  6:L 17:W 19:W  3:L 11:L
15 Zajac, Tomasz (57)          SP 30 Olsztyn  3     7:L  8:L 13:W  9:D 21:L 17:D 19:W
16 Pietrusiewicz, Kamil (37)   SP 22 Olsztyn  3    19:W 11:L 20:L  4:L 13:L  0:W 21:W
17 Patejka, Arkadiusz (72)     LO Biskupiec   2.5  18:L  0:W  7:L 14:L  9:L 15:D 20:W
18 Paczyński, Mateusz (44)     SP 30 Olsztyn  2.5  17:W 12:L  8:L  5:L  0:W 19:D  0: 
19 Kowalczyk, Łukasz (52)      LO III Olsztyn 2.5  16:L 20:L  9:W 21:W 14:L 18:D 15:L
20 Kulesza, Magdalena (48)     SP Samborowo   2    12:L 19:W 16:W  2:L  8:L  9:L 17:L
21 Abendrot, Martyna (61)      GIM Samborowo  2     5:L 14:L  0:W 19:L 15:W 13:L 16:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra