Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2004/5

runda 4 III liga
Olsztyn 8.01.2005
system szwajcarski 7 rund P'15

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Awansuje do II ligi 2 pierwszych zawodników, spada do IV ligi 2 ostatnich zawodników

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                    Klub          Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Chroł, Piotr (42)           ZSE-H Olsztyn 6       19.5  28.0 22.50
2  Renkowski, Piotr (63)       SP 3 Olsztyn  5.5     19.0  25.5 19.50
3  Glibowski, Sebastian (47)   GIM 3 Olsztyn 5       19.0  25.5 16.50
4  Gawrońska, Ewa (64)         LO IV Olsztyn 4       21.0  27.5 11.00
5  Malczyk, Piotr (65)         SP 2 Olsztyn  4       17.0  23.0  8.50
6  Kaźmierczak, Krzysztof (66) GIM Małdyty   4       14.0  20.5  8.00
7  Babski, Jakub (53)          SP Samborowo  3.5     19.0  26.0 10.75
8  Jedrach, Adrian (71)        GIM 2 Ostróda 3       18.0  25.0  6.50
9  Abendrot, Sebastian (59)    SP Samborowo  3       14.5  21.0  4.00
10 Cecot, Jędrzej (60)         LO IV Olsztyn 2.5     18.5  25.0  6.75
11 Bosek, Daniel (81)          KSP Olsztyn   1       16.0  20.5  0.50
12 Ejzenberg, Emil (89)        KSP Olsztyn   0.5     20.0  26.5  2.50

Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                    Klub          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Chroł, Piotr (42)           ZSE-H Olsztyn 6     4:W  2:L  6:W  9:W  3:W  7:W  8:W
2  Renkowski, Piotr (63)       SP 3 Olsztyn  5.5  12:W  1:W  7:L 10:W  4:W  3:D  5:W
3  Glibowski, Sebastian (47)   GIM 3 Olsztyn 5     5:W  8:W 10:W 12:D  1:L  2:D  4:W
4  Gawrońska, Ewa (64)         LO IV Olsztyn 4     1:L 12:W  5:W  7:W  2:L  9:W  3:L
5  Malczyk, Piotr (65)         SP 2 Olsztyn  4     3:L  9:W  4:L 11:W 12:W  6:W  2:L
6  Kaźmierczak, Krzysztof (66) GIM Małdyty   4     7:W 10:L  1:L  8:W 11:W  5:L 12:W
7  Babski, Jakub (53)          SP Samborowo  3.5   6:L 11:W  2:W  4:L  8:W  1:L 10:D
8  Jedrach, Adrian (71)        GIM 2 Ostróda 3     9:W  3:L 11:W  6:L  7:L 10:W  1:L
9  Abendrot, Sebastian (59)    SP Samborowo  3     8:L  5:L 12:W  1:L 10:W  4:L 11:W
10 Cecot, Jędrzej (60)         LO IV Olsztyn 2.5  11:W  6:W  3:L  2:L  9:L  8:L  7:D
11 Bosek, Daniel (81)          KSP Olsztyn   1    10:L  7:L  8:L  5:L  6:L 12:W  9:L
12 Ejzenberg, Emil (89)        KSP Olsztyn   .5    2:L  4:L  9:L  3:D  5:L 11:L  6:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra