Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2004/5

runda 4 IV liga
Olsztyn 8.01.2005
system szwajcarski 7 rund P'15

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Awansuje do III ligi 3 pierwszych zawodników.

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                  Klub          Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  Zajkowski, Krzysztof (74) ZSB Olsztyn   5.5     22.0  28.5 21.75
2  Gnatowski, Kamil (78)     SP 30 Olsztyn 5       20.0  27.0 17.50
3  Malczyk, Aleksander (84)  SP 2 Olsztyn  5       20.0  26.0 15.50
4  Sajkowska, Magdalena (95) GIM 2 Ostróda 4.5     22.0  28.0 17.75
5  Jankiewicz, Lucyna (87)   GIM 2 Ostróda 4.5     17.5  24.5 11.75
6  Najmoła, Wiktor (94)      SP 7 Olsztyn  4       17.0  23.0  9.00
7  Kulesza, Jolanta (85)     SP Samborowo  4       16.5  22.5  7.50
8  Gryszko, Przemysław (102) SP Samborowo  4       16.0  22.0  9.00
9  Górka, Michał (103)       SP 30 Olsztyn 2       19.0  24.5  2.00
10 Żuk, Aleksander (101)     SP 7 Olsztyn  1.5     18.0  23.5  1.25
11 Heinich, Marta (92)       GIM 6 Olsztyn 1.5     16.0  22.0  1.25
12 Borecka, Oktawia (97)     GIM 2 Ostróda 0.5     16.0  22.5  2.25
Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                  Klub          Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Zajkowski, Krzysztof (74) ZSB Olsztyn   5.5   6:W  7:W  2:W  3:W  5:D 11:W  4:L
2  Gnatowski, Kamil (78)     SP 30 Olsztyn 5     4:W  5:W  1:L  6:L 10:W  9:W  3:W
3  Malczyk, Aleksander (84)  SP 2 Olsztyn  5    12:W  9:W  7:W  1:L  4:W  5:W  2:L
4  Sajkowska, Magdalena (95) GIM 2 Ostróda 4.5   2:L  8:W  6:W  7:W  3:L 12:D  1:W
5  Jankiewicz, Lucyna (87)   GIM 2 Ostróda 4.5   8:W  2:L  9:W 11:W  1:D  3:L 10:W
6  Najmoła, Wiktor (94)      SP 7 Olsztyn  4     1:L 12:W  4:L  2:W  8:L 10:W  9:W
7  Kulesza, Jolanta (85)     SP Samborowo  4    10:W  1:L  3:L  4:L 11:W  8:W 12:W
8  Gryszko, Przemysław (102) SP Samborowo  4     5:L  4:L 10:W  9:W  6:W  7:L 11:W
9  Górka, Michał (103)       SP 30 Olsztyn 2    11:W  3:L  5:L  8:L 12:W  2:L  6:L
10 Żuk, Aleksander (101)     SP 7 Olsztyn  1.5   7:L 11:D  8:L 12:W  2:L  6:L  5:L
11 Heinich, Marta (92)       GIM 6 Olsztyn 1.5   9:L 10:D 12:W  5:L  7:L  1:L  8:L
12 Borecka, Oktawia (97)     GIM 2 Ostróda .5    3:L  6:L 11:L 10:L  9:L  4:D  7:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra