Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2004/5

runda 5 I liga
Olsztyn 6.02.2005
system szwajcarski 7 rund P'15

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Do drugiej ligi spada 3 ostatnich zawodników

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                    Klub           Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  Jadanowski, Łukasz (2)      GIM 1 Ostróda  5.5     21.0  29.5 22.25
2  Czartoryski, Paweł (4)      LO I Olsztyn   5       22.0  30.0 20.50
3  Malczyk, Jakub (1)          ZSEiT Olsztyn  5       21.5  30.0 20.50
4  Baturo, Tomasz (3)          GIM 13 Olsztyn 4.5     22.5  31.0 19.25
5  Opaliński, Sebastian (12)   GIM Samborowo  4.5     20.5  26.5 15.00
6  Malec, Radosław (5)         LO IV Olsztyn  4.5     16.5  22.5 11.75
7  Staszewska, Anna (7)        LO IV Olsztyn  4       22.0  30.5 15.50
8  Iwancio, Łukasz (10)        GIM 8 Olsztyn  4       21.0  28.0 14.00
9  Jadanowski, Paweł (13)      SP 4 Ostróda   4       18.0  25.0 12.00
10 Opaliński, Patryk (11)      GIM Samborowo  4       16.5  23.0 10.75
11 Tarach, Dorota (23)         GIM 2 Iława    4       16.5  22.0 10.75
12 Oszmian, Natalia (14)       GIM Samborowo  3.5     19.5  26.0 11.50
13 Szymanowska, Lena (8)       LO Ostróda     3.5     17.5  25.5 11.25
14 Jadanowska, Beata (16)      LO Ostróda     3.5     17.5  24.5  9.50
15 Orłowski, Paweł (17)        LO Biskupiec   3       18.0  24.0  6.50
16 Malczyk, Barbara (24)       GIM 2 Olsztyn  3       16.5  21.5  6.25
17 Mynaj, Tomasz (33)          SP 3 Biskupiec 3       12.5  17.5  6.25
18 Abendrot, Michał (20)       GIM Samborowo  2.5     13.0  19.0  3.25
19 Górlik, Dariusz (29)        LO Orneta      2       16.5  22.0  3.50
20 Galinowski, Łukasz (28)     LO Orneta      1.5     16.0  21.5  3.50
21 Skrajnowska, Zdzisława (21) LO Biskupiec   1.5     14.5  20.0  1.75
22 Bielski, Daniel (32)        ZSEiT Olsztyn  1       13.5  19.5  3.00
Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                    Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Jadanowski, Łukasz (2)      5.5  14:W 13:W  2:L  3:W  7:W  4:D  8:W
2  Czartoryski, Paweł (4)      5    18:W 10:W  1:W  7:W  4:D  3:L  5:D
3  Malczyk, Jakub (1)          5    12:D 15:W  5:W  1:L  9:W  2:W  4:D
4  Baturo, Tomasz (3)          4.5  15:W  8:W  7:L  6:W  2:D  1:D  3:D
5  Opaliński, Sebastian (12)   4.5  22:W  6:D  3:L 13:D 14:W  7:W  2:D
6  Malec, Radosław (5)         4.5  21:W  5:D  8:L  4:L 19:W 18:W 12:W
7  Staszewska, Anna (7)        4    11:W  9:W  4:W  2:L  1:L  5:L 16:W
8  Iwancio, Łukasz (10)        4    20:W  4:L  6:W  9:D 10:D 11:W  1:L
9  Jadanowski, Paweł (13)      4    17:W  7:L 19:W  8:D  3:L 15:W 10:D
10 Opaliński, Patryk (11)      4    19:W  2:L 16:D 20:W  8:D 12:D  9:D
11 Tarach, Dorota (23)         4     7:L 17:D 21:W 12:D 16:W  8:L 15:W
12 Oszmian, Natalia (14)       3.5   3:D 14:D 13:D 11:D 21:W 10:D  6:L
13 Szymanowska, Lena (8)       3.5  16:W  1:L 12:D  5:D 15:L 14:D 18:W
14 Jadanowska, Beata (16)      3.5   1:L 12:D 17:W 16:D  5:L 13:D 20:W
15 Orłowski, Paweł (17)        3     4:L  3:L 22:W 19:W 13:W  9:L 11:L
16 Malczyk, Barbara (24)       3    13:L 22:W 10:D 14:D 11:L 20:W  7:L
17 Mynaj, Tomasz (33)          3     9:L 11:D 14:L 22:L 20:D 19:W 21:W
18 Abendrot, Michał (20)       2.5   2:L 19:L 20:D 21:W 22:W  6:L 13:L
19 Górlik, Dariusz (29)        2    10:L 18:W  9:L 15:L  6:L 17:L 22:W
20 Galinowski, Łukasz (28)     1.5   8:L 21:D 18:D 10:L 17:D 16:L 14:L
21 Skrajnowska, Zdzisława (21) 1.5   6:L 20:D 11:L 18:L 12:L 22:W 17:L
22 Bielski, Daniel (32)        1     5:L 16:L 15:L 17:W 18:L 21:L 19:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra