Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2004/5

runda 5 III liga
Olsztyn 5.02.2005
system szwajcarski 7 rund P'15

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Awansuje do II ligi 4 pierwszych zawodników, spada do IV ligi 4 ostatnich zawodników

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                    Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Kowalczyk, Łukasz (55)      LO III Olsztyn 5.5     21.5  29.0 21.75
2  Kaźmierczak, Krzysztof (67) GIM Małdyty    5       22.5  30.0 19.50
3  Malczyk, Piotr (66)         SP 2 Olsztyn   5       20.0  25.5 16.50
4  Prześlakiewicz, Daniel (63) GIM 2 Ostróda  5       19.5  26.5 17.00
5  Babski, Jakub (58)          SP Samborowo   4.5     18.0  25.0 14.25
6  Bachan, Albin (81)          ZSEk Olsztyn   4       22.5  30.0 16.50
7  Chmielewska, Anna (72)      SP Lubawa      4       20.5  29.0 13.50
8  Maślewski, Aleksander (50)  SP 4 Ostróda   4       20.5  28.5 14.00
9  Abendrot, Sebastian (62)    SP Samborowo   4       17.0  24.0 12.50
10 Życzko, Dawid (69)          SP 29 Olsztyn  4       12.5  16.5  8.50
11 Kulesza, Magdalena (54)     SP Samborowo   3.5     17.5  24.0 11.00
12 Paczyński, Mateusz (49)     SP 30 Olsztyn  3.5     16.0  23.0 10.00
13 Zajkowski, Krzysztof (75)   ZSB Olsztyn    3       20.0  26.5  9.50
14 Jedrach, Adrian (73)        GIM 2 Ostróda  3       17.0  22.5  5.50
15 Kotlewski, Łukasz (78)      KSP Olsztyn    3       15.5  19.5  4.50
16 Abendrot, Martyna (60)      GIM Samborowo  3       13.5  18.5  3.50
17 Maślewski, Karol (68)       SP 4 Ostróda   2.5     18.0  23.5  5.50
18 Malczyk, Aleksander (82)    SP 2 Olsztyn   2       16.5  21.5  4.00
19 Gnatowski, Kamil (79)       SP 30 Olsztyn  1.5     17.5  24.5  4.00
20 Kowalewski, Dawid (76)      SP Samborowo   0       15.5  22.5  0.00
Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                    Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Kowalczyk, Łukasz (55)      5.5  14:W 17:W  2:W  7:W  3:L  4:W  5:D
2  Kaźmierczak, Krzysztof (67) 5    18:W  8:W  1:L  5:W  6:W  3:W  4:L
3  Malczyk, Piotr (66)         5     6:L 20:W 16:W  8:W  1:W  2:L  7:W
4  Prześlakiewicz, Daniel (63) 5    19:W  6:L 12:W 13:W  7:W  1:L  2:W
5  Babski, Jakub (58)          4.5  13:L 19:W 18:W  2:L  8:W  6:W  1:D
6  Bachan, Albin (81)          4     3:W  4:W  8:L  9:W  2:L  5:L 17:W
7  Chmielewska, Anna (72)      4    11:W 16:W  9:W  1:L  4:L 13:W  3:L
8  Maślewski, Aleksander (50)  4    10:W  2:L  6:W  3:L  5:L 14:W 13:W
9  Abendrot, Sebastian (62)    4    15:W 13:W  7:L  6:L 14:W 11:D 12:D
10 Życzko, Dawid (69)          4     8:L 18:L 19:D 20:W 17:D 15:W 11:W
11 Kulesza, Magdalena (54)     3.5   7:L 15:W 13:L 17:W 12:W  9:D 10:L
12 Paczyński, Mateusz (49)     3.5  17:L 14:W  4:L 15:W 11:L 18:W  9:D
13 Zajkowski, Krzysztof (75)   3     5:W  9:L 11:W  4:L 19:W  7:L  8:L
14 Jedrach, Adrian (73)        3     1:L 12:L 17:W 16:W  9:L  8:L 20:W
15 Kotlewski, Łukasz (78)      3     9:L 11:L 20:W 12:L 16:W 10:L 19:W
16 Abendrot, Martyna (60)      3    20:W  7:L  3:L 14:L 15:L 19:W 18:W
17 Maślewski, Karol (68)       2.5  12:W  1:L 14:L 11:L 10:D 20:W  6:L
18 Malczyk, Aleksander (82)    2     2:L 10:W  5:L 19:L 20:W 12:L 16:L
19 Gnatowski, Kamil (79)       1.5   4:L  5:L 10:D 18:W 13:L 16:L 15:L
20 Kowalewski, Dawid (76)      0    16:L  3:L 15:L 10:L 18:L 17:L 14:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra