Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2004/5

runda 5 IV liga
Olsztyn 5.02.2005
system szwajcarski 7 rund P'15

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Awansuje do III ligi 4 pierwszych zawodników.

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                   Klub          Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  Żmijewski, Stanisław (80)  SP Samborowo  6       15.0  21.5 20.00
2  Bogdański, Patrycjusz (90) SP 30 Olsztyn 5       18.5  25.0 18.00
3  Rzepnicki, Bartosz (86)    SP 15 Olsztyn 5       18.0  24.5 15.50
4  Piętoń, Paweł (109)        ZSEiT Olsztyn 5       15.5  22.0 13.50
5  Jankiewicz, Lucyna (88)    GIM 2 Ostróda 4.5     21.5  28.0 16.00
6  Najmoła, Wiktor (94)       SP 7 Olsztyn  4.5     17.0  23.5 13.50
7  Czarzasty, Damian (103)    SP 30 Olsztyn 4.5     14.5  19.5 11.75
8  Kulesza, Jolanta (87)      SP Samborowo  4       17.5  23.0 11.50
9  Gryszko, Przemysław (91)   SP Samborowo  3.5     13.5  19.5  7.25
10 Sajkowska, Magdalena (97)  GIM 2 Ostróda 3       21.5  30.5 13.00
11 Żaczek, Alan (106)         GIM 2 Ostróda 3       21.0  30.0  8.50
12 Filipczyk, Karol (107)     GIM 2 Ostróda 3       19.0  26.5  9.50
13 Ejzenberg, Emil (92)       KSP Olsztyn   3       18.0  25.0  9.50
14 Barcz, Bartosz (108)       GIM 2 Ostróda 3       16.5  21.5  3.00
15 Czarzasty, Rafał (105)     GIM 2 Ostróda 2       21.0  27.5  1.00
16 Górecki, Maciej (98)       SP 30 Olsztyn 2       19.0  27.5  3.50
17 Borecka, Oktawia (102)     GIM 2 Ostróda 1       19.5  26.0  0.00
Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                   Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Żmijewski, Stanisław (80)  6    10:L 15:W 12:W 16:W 11:W  3:W  4:W
2  Bogdański, Patrycjusz (90) 5    15:W 10:W  3:L 11:L  6:W  8:W  5:W
3  Rzepnicki, Bartosz (86)    5    16:W 11:W  2:W  5:D 17:W  1:L  6:D
4  Piętoń, Paweł (109)        5     0:  17:W 10:W 12:W 15:W  5:W  1:L
5  Jankiewicz, Lucyna (88)    4.5   7:W 13:W  8:W  3:D 16:W  4:L  2:L
6  Najmoła, Wiktor (94)       4.5  14:W  8:L 11:W 15:W  2:L 13:W  3:D
7  Czarzasty, Damian (103)    4.5   5:L  9:D 17:W 14:W 12:L 10:W 13:W
8  Kulesza, Jolanta (87)      4    17:W  6:W  5:L 10:L 14:W  2:L 12:W
9  Gryszko, Przemysław (91)   3.5  11:L  7:D 16:L 13:L  0:W 15:W 10:W
10 Sajkowska, Magdalena (97)  3     1:W  2:L  4:L  8:W 13:W  7:L  9:L
11 Żaczek, Alan (106)         3     9:W  3:L  6:L  2:W  1:L 12:L  0:W
12 Filipczyk, Karol (107)     3    13:L 16:W  1:L  4:L  7:W 11:W  8:L
13 Ejzenberg, Emil (92)       3    12:W  5:L 14:W  9:W 10:L  6:L  7:L
14 Barcz, Bartosz (108)       3     6:L  0:W 13:L  7:L  8:L 17:W 16:W
15 Czarzasty, Rafał (105)     2     2:L  1:L  0:W  6:L  4:L  9:L 17:W
16 Górecki, Maciej (98)       2     3:L 12:L  9:W  1:L  5:L  0:W 14:L
17 Borecka, Oktawia (102)     1     8:L  4:L  7:L  0:W  3:L 14:L 15:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra