Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2004/5

runda 6 I liga
Olsztyn 13.03.2005
system szwajcarski 7 rund P'15

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Do drugiej ligi spada 3 ostatnich zawodników

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                 Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Jadanowski, Łukasz (2)   GIM 1 Ostróda  6       22.5  32.0 27.00
2  Puczyłowski, Marcin (9)  GIM 2 Olsztyn  5.5     18.0  25.5 18.00
3  Malec, Radosław (5)      LO IV Olsztyn  5       20.5  28.5 20.25
4  Szymanowska, Lena (13)   LO Ostróda     5       18.5  26.0 16.50
5  Opaliński, Sebastian (7) GIM Samborowo  5       14.5  20.0 15.00
6  Czartoryski, Paweł (4)   LO I Olsztyn   4.5     17.5  25.5 13.50
7  Malczyk, Jakub (1)       ZSEiT Olsztyn  4       23.5  32.5 17.00
8  Baran, Dawid (16)        SP 34 Olsztyn  4       20.5  28.0 13.00
9  Staszewska, Anna (8)     LO IV Olsztyn  4       18.5  27.5 13.25
10 Opaliński, Patryk (11)   GIM Samborowo  4       13.0  18.5 11.50
11 Tarach, Dorota (21)      GIM 2 Iława    3.5     17.0  24.0  7.00
12 Kosakowska, Natalia (20) LO II Morąg    3       19.0  25.5  8.50
13 Górlik, Dariusz (29)     LO Orneta      3       17.0  24.0  9.00
14 Oszmian, Natalia (15)    GIM Samborowo  3       17.0  24.0  8.00
15 Jadanowski, Paweł (14)   SP 4 Ostróda   3       16.5  23.5  8.25
16 Jadanowska, Beata (17)   LO Ostróda     3       16.0  22.5  4.75
17 Słowiński, Adam (36)     LO Biskupiec   2.5     19.0  26.5  6.25
18 Mynaj, Tomasz (33)       SP 3 Biskupiec 2.5     16.0  22.5  3.50
19 Orłowski, Paweł (19)     LO Biskupiec   2.5     15.5  22.0  3.25
20 Wojtkowski, Bartosz (31) GIM 6 Olsztyn  2       18.5  25.0  4.00
21 Abendrot, Michał (22)    GIM Samborowo  2       14.0  21.0  2.00
Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                 Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Jadanowski, Łukasz (2)   6     8:W  2:W  9:W  6:W  7:W  4:W  3:L
2  Puczyłowski, Marcin (9)  5.5  21:W  1:L 14:W 17:W  8:W  3:D  7:W
3  Malec, Radosław (5)      5    19:W  4:D  7:L 11:W 12:W  2:D  1:W
4  Szymanowska, Lena (13)   5    20:W  3:D 18:W  7:D  6:W  1:L 15:W
5  Opaliński, Sebastian (7) 5    12:W 17:L 16:W  8:L 20:W 13:W  9:W
6  Czartoryski, Paweł (4)   4.5  16:W 15:W 17:W  1:L  4:L  9:D 14:W
7  Malczyk, Jakub (1)       4    14:D 10:W  3:W  4:D  1:L  8:W  2:L
8  Baran, Dawid (16)        4     1:L 14:W 21:W  5:W  2:L  7:L 13:W
9  Staszewska, Anna (8)     4    11:W 13:W  1:L 12:D 15:W  6:D  5:L
10 Opaliński, Patryk (11)   4    13:L  7:L 19:W 20:L 11:W 18:W 12:W
11 Tarach, Dorota (21)      3.5   9:L 16:W 15:D  3:L 10:L 17:W  0:W
12 Kosakowska, Natalia (20) 3     5:L 20:W 13:W  9:D  3:L 15:D 10:L
13 Górlik, Dariusz (29)     3    10:W  9:L 12:L 18:W 17:W  5:L  8:L
14 Oszmian, Natalia (15)    3     7:D  8:L  2:L 16:D 19:W 20:W  6:L
15 Jadanowski, Paweł (14)   3    18:W  6:L 11:D 19:W  9:L 12:D  4:L
16 Jadanowska, Beata (17)   3     6:L 11:L  5:L 14:D  0:W 21:W 18:D
17 Słowiński, Adam (36)     2.5   0:W  5:W  6:L  2:L 13:L 11:L 19:D
18 Mynaj, Tomasz (33)       2.5  15:L  0:W  4:L 13:L 21:W 10:L 16:D
19 Orłowski, Paweł (19)     2.5   3:L 21:W 10:L 15:L 14:L  0:W 17:D
20 Wojtkowski, Bartosz (31) 2     4:L 12:L  0:W 10:W  5:L 14:L 21:L
21 Abendrot, Michał (22)    2     2:L 19:L  8:L  0:W 18:L 16:L 20:W

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra