Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2004/5

runda 6 III liga
Olsztyn 12.03.2005
system szwajcarski 7 rund P'15

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Awansuje do II ligi 3 pierwszych zawodników, spada do IV ligi 3 ostatnich zawodników

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                  Klub           Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  Glibowski, Sebastian (50) GIM 3 Olsztyn 6.5     19.5  27.5 25.50
2  Abendrot, Martyna (64)    GIM Samborowo 5       18.5  26.5 16.50
3  Paczyński, Mateusz (54)   SP 30 Olsztyn 4       19.5  27.5 15.00
4  Krawczyński, Rafał (48)   SP 3 Olsztyn  4       18.5  28.0 14.00
5  Żmijewski, Stanisław (80) SP Samborowo  4       17.5  24.5 11.50
6  Życzko, Dawid (69)        SP 29 Olsztyn 4       17.0  25.0 12.00
7  Chmielewska, Anna (71)    SP Lubawa     4       16.0  24.5 10.00
8  Kulesza, Magdalena (58)   SP Samborowo  3.5     19.0  27.5 10.00
9  Abendrot, Sebastian (65)  SP Samborowo  3       18.0  26.0  9.00
10 Bachan, Albin (76)        ZSEk Olsztyn  3       15.0  21.0  8.00
11 Szok, Bogusław (121)      GIM 3 Olsztyn 2       16.5  23.5  3.00
12 Chroł, Łukasz (43)        ZSEiT Olsztyn 2       15.5  21.5  4.00
13 Kotlewski, Łukasz (78)    KSP Olsztyn   2       14.5  20.0  5.00
14 Kochalski, Marcin (122)   GIM 6 Olsztyn 2       14.5  20.0  4.00
Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Glibowski, Sebastian (50) 6.5   7:W  2:W  9:W  3:D  4:W  8:W  6:W
2  Abendrot, Martyna (64)    5     5:W  1:L 11:W  8:W  3:L  7:W  9:W
3  Paczyński, Mateusz (54)   4    10:W 11:W  8:D  1:D  2:W  6:L  4:L
4  Krawczyński, Rafał (48)   4     6:W  8:L 10:W  9:W  1:L  5:L  3:W
5  Żmijewski, Stanisław (80) 4     2:L  7:L 13:W 12:W  6:L  4:W  8:W
6  Życzko, Dawid (69)        4     4:L  9:L 14:W 11:W  5:W  3:W  1:L
7  Chmielewska, Anna (71)    4     1:L  5:W 12:W 10:L 14:W  2:L 13:W
8  Kulesza, Magdalena (58)   3.5  13:W  4:W  3:D  2:L 12:W  1:L  5:L
9  Abendrot, Sebastian (65)  3    12:W  6:W  1:L  4:L 11:L 10:W  2:L
10 Bachan, Albin (76)        3     3:L 14:W  4:L  7:W 13:L  9:L 12:W
11 Szok, Bogusław (121)      2     0:W  3:L  2:L  6:L  9:W 13:L 14:L
12 Chroł, Łukasz (43)        2     9:L 13:W  7:L  5:L  8:L 14:W 10:L
13 Kotlewski, Łukasz (78)    2     8:L 12:L  5:L 14:L 10:W 11:W  7:L
14 Kochalski, Marcin (122)   2     0:  10:L  6:L 13:W  7:L 12:L 11:W

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra