Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2004/5

runda 6 IV liga
Olsztyn 12.03.2005
system szwajcarski 7 rund P'15

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Awansuje do III ligi 5 pierwszych zawodników.

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                 Klub          Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Malczyk, Aleksander (83) SP 2 Olsztyn  7       20.0  26.0 26.00
2  Kulesza, Jolanta (91)    SP Samborowo  5       20.5  31.0 19.00
3  Różewicz, Maciej (116)   GIM 8 Olsztyn 5       20.0  28.0 17.00
4  Osiecki, Damian (117)    SP 3 Olsztyn  4       21.0  30.5 13.50
5  Kłowas, Olimpia (119)    GIM 3 Olsztyn 4       20.0  28.0 16.00
6  Jankiewicz, Lucyna (90)  GIM 2 Ostróda 4       18.5  28.5 13.50
7  Gnatowski, Kamil (81)    SP 30 Olsztyn 4       18.0  26.0 10.00
8  Górecki, Maciej (104)    SP 30 Olsztyn 4       17.0  25.0 12.50
9  Czarzasty, Damian (103)  SP 30 Olsztyn 3.5     17.0  24.0 10.25
10 Wójcik, Mateusz (114)    SP 32 Olsztyn 3.5     16.0  22.0  8.25
11 Wojtunik, Maciej (113)   SP 25 Olsztyn 3.5     14.5  19.5  7.25
12 Gryszko, Przemysław (93) SP Samborowo  3       18.0  27.0  8.50
13 Najmoła, Wiktor (95)     SP 7 Olsztyn  3       18.0  24.0  8.00
14 Heinich, Marta (102)     GIM 6 Olsztyn 3       16.5  21.5  6.00
15 Olszewski, Piotr (118)   KSP Olsztyn   2.5     13.5  18.5  4.75
16 Wójcik, Marta (115)      GIM 8 Olsztyn 2       13.5  18.5  2.00
17 Kardaś, Adrianna (112)   SP 7 Olsztyn  1       14.5  22.5  1.00
18 Rogalski, Marcin (111)   ZSB Olsztyb   1       14.5  20.5  2.50
Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                 Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Malczyk, Aleksander (83) 7    17:W 12:W  3:W  4:W  7:W  2:W  6:W
2  Kulesza, Jolanta (91)    5    10:W  3:L  9:W  8:W  4:W  1:L  5:W
3  Różewicz, Maciej (116)   5    13:W  2:W  1:L 18:W  5:L  4:W  7:W
4  Osiecki, Damian (117)    4    14:W  7:W  6:W  1:L  2:L  3:L 15:W
5  Kłowas, Olimpia (119)    4     8:W 14:L 12:W  6:W  3:W  7:L  2:L
6  Jankiewicz, Lucyna (90)  4    11:W  9:W  4:L  5:L 13:W 10:W  1:L
7  Gnatowski, Kamil (81)    4    18:W  4:L 16:W 14:W  1:L  5:W  3:L
8  Górecki, Maciej (104)    4     5:L 11:W 13:W  2:L 14:W  9:L 12:W
9  Czarzasty, Damian (103)  3.5  15:W  6:L  2:L 13:L 16:W  8:W 10:D
10 Wójcik, Mateusz (114)    3.5   2:L 13:L 17:W 12:W 15:W  6:L  9:D
11 Wojtunik, Maciej (113)   3.5   6:L  8:L 15:D 17:W 12:L 14:W 16:W
12 Gryszko, Przemysław (93) 3    16:W  1:L  5:L 10:L 11:W 13:W  8:L
13 Najmoła, Wiktor (95)     3     3:L 10:W  8:L  9:W  6:L 12:L 18:W
14 Heinich, Marta (102)     3     4:L  5:W 18:W  7:L  8:L 11:L 17:W
15 Olszewski, Piotr (118)   2.5   9:L 18:L 11:D 16:W 10:L 17:W  4:L
16 Wójcik, Marta (115)      2    12:L 17:W  7:L 15:L  9:L 18:W 11:L
17 Kardaś, Adrianna (112)   1     1:L 16:L 10:L 11:L 18:W 15:L 14:L
18 Rogalski, Marcin (111)   1     7:L 15:W 14:L  3:L 17:L 16:L 13:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra