Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Turniej Klasyfikacyjny
Olsztyn 19-20.02.2005
system szwajcarski 7 rund P'60

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

Turniej należy uznac za , gdyż 2 młodych zawodników podwyższyło kategorie.

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                  Ro PZSz Klub                   Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Kaźmierczak, Grzegorz (3) 1600    MDKiS Morąg            6.5     18.5  25.0 24.25
2  Narel, Daniel (4)         1600    Mrągowia Mrągowo       5.5     18.5  27.5 22.50
3  Orłowski, Paweł (8)       1400    BDK Biskupiec          5       17.0  25.0 15.00
4  Górlik, Dariusz (7)       1400    Trzydziestka Olsztyn   4.5     19.0  28.0 12.50
5  Wonderzy, Łukasz (11)     1600    Trzydziestka Olsztyn   4       17.5  25.0  8.00
6  Malczyk, Barbara (1)      1600    Hetman-Pionier Kętrzyn 3.5     18.5  26.0  9.25
7  Galinowski, Łukasz (2)    1600    Trzydziestka Olsztyn   3.5     15.0  21.0  5.50
8  Renkowski, Piotr (9)      1400    OKS WiM Olsztyn        3       20.5  28.5  5.75
9  Falicki, Kacper (6)       1400    Trzydziestka Olsztyn   3       17.5  24.0  5.75
10 Dejna, Mirosław (5)       1400    Debiut Lubawa          2       16.0  22.0  1.50
11 Zając, Tomasz (10)        1400    Trzydziestka Olsztyn   1.5     16.0  24.0  1.50
Tabela wyników i kojarzeń

Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Kaźmierczak, Grzegorz (3) 6.5   3:W  5:W 11:W  6:W  2:D  4:W  8:W
2  Narel, Daniel (4)         5.5   8:W  4:W  6:D  3:W  1:D  5:D  9:W
3  Orłowski, Paweł (8)       5     1:L  7:W  9:W  2:L  8:W 10:W  6:W
4  Górlik, Dariusz (7)       4.5   7:W  2:L  5:W  8:D  6:W  1:L  0:W
5  Wonderzy, Łukasz (11)     4     0:W  1:L  4:L 10:W  7:D  2:D 11:W
6  Malczyk, Barbara (1)      3.5   9:W 10:W  2:D  1:L  4:L 11:W  3:L
7  Galinowski, Łukasz (2)    3.5   4:L  3:L  0:W 11:W  5:D  9:L 10:W
8  Renkowski, Piotr (9)      3     2:L  9:D 10:W  4:D  3:L  0:W  1:L
9  Falicki, Kacper (6)       3     6:L  8:D  3:L  0:W 11:D  7:W  2:L
10 Dejna, Mirosław (5)       2    11:W  6:L  8:L  5:L  0:W  3:L  7:L
11 Zając, Tomasz (10)        1.5  10:L  0:W  1:L  7:L  9:D  6:L  5:L
Ranking PZSzach

Nr  Zawodnik              Ro PZSz Klub                    Pkt   Rśr Rosiąg

1.  Malczyk, Barbara      1600    Hetman-Pionier Kętrzyn 3.5/7 1475   1475
2.  Galinowski, Łukasz    1600    Trzydziestka Olsztyn   2.5/6 1457   1400
3.  Kaźmierczak, Grzegorz 1600    MDKiS Morąg            6.5/7 1500   1800 II kat.
4.  Narel, Daniel         1600    Mrągowia Mrągowo       5.5/7 1500   1700
5.  Dejna, Mirosław       1400    Debiut Lubawa          1.0/6 1486   1257
6.  Falicki, Kacper       1400    Trzydziestka Olsztyn   2.0/6 1486   1371
7.  Górlik, Dariusz       1400    Trzydziestka Olsztyn   3.5/6 1543   1600
8.  Orłowski, Paweł       1400    BDK Biskupiec          5.0/7 1500   1650 III kat.
9.  Renkowski, Piotr      1400    OKS WiM Olsztyn        2.0/6 1457   1343
10. Zając, Tomasz         1400    Trzydziestka Olsztyn   0.5/6 1514   1229
11. Wonderzy, Łukasz      1600    Trzydziestka Olsztyn   3.0/6 1514   1514

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Ranking PZSzach |

góra