Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

VI Turniej Szachowy
o Puchar Dyrektora SP 30

Olsztyn 27.02.2005
system szwajcarski 9 rund P'15

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                 Feder Ro PZSz Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  LUKINOV, PETR                  2355    7.5     43.5  55.5 45.00
2  GOVASHELISHVILI, GENADIJ       2389    7.5     40.5  52.0 42.50
3  BUDREWICZ, KRZYSZTOF     jun   2131    7       40.0  52.5 38.50
4  GORIN, LEONID                  2443    7       40.0  51.5 38.50
5  KA¬MIERCZAK, RAFAŁ             2191    6.5     42.0  53.5 36.50
6  KRESTIANOVA, TATIANA           2215    6.5     41.0  52.5 34.75
7  DIDYK, WOJCIECH                2000    6.5     40.5  51.0 34.75
8  HARASYMIUK, MARIUSZ            1800    6.5     38.0  48.5 32.25
9  BABAEV, ELDENIZ                2000    6.5     34.0  43.5 28.50
10 DANISZKOWICZ, BOHDAN           1842    6.5     34.0  42.0 28.25
11 DˇBROWSKI, WOJCIECH            2242    6       42.5  53.0 33.00
12 SHKAPENKO, PAVEL               2362    6       39.0  50.5 31.25
13 MALCZYK, JAKUB           jun   2037    6       38.0  49.5 30.50
14 IVANOV, ANDREY                 2233    6       37.0  48.5 30.00
15 JADANOWSKI, ŁUKASZ       jun   2016    6       36.5  48.5 29.00
16 BORAWSKI, RYSZARD              2000    6       33.5  42.5 26.75
17 SZACHT, EGBERT                 2177    5.5     41.5  53.5 29.25
18 KRZEWSKI, DARIUSZ              2195    5.5     41.5  53.0 30.00
19 JÓ¬WIK, RAFAŁ                  2188    5.5     40.0  51.0 27.25
20 MALCZYK, RADOSŁAW              2146    5.5     38.5  50.0 27.50
21 HENNIG, TADEUSZ                2055    5.5     37.5  48.5 25.00
22 MALCZYK, RAFAŁ                 2049    5.5     36.5  47.0 25.75
23 KOBUS, MACIEJ                  2005    5.5     34.0  43.5 24.00
24 OPALIŃSKI, KRZYSZTOF           1800    5.5     33.0  41.0 23.25
25 OSZMIAN, NATALIA         jun   1800    5       34.0  44.5 21.75
26 CZARTORYSKI, PAWEŁ             2007    5       34.0  44.0 20.00
27 AREFEV, EVGENY           jun   2000    5       33.5  44.5 20.00
28 PUCZYŁOWSKI, MARCIN      mło   1800    5       33.0  42.0 18.00
29 GULA, ANDRZEJ                  2044    5       32.5  42.5 20.25
30 OSTAŃSKI, ANTONI               1800    5       30.5  40.5 17.00
31 MŁOTKOWSKI, CEZARY             1800    5       30.5  38.5 17.50
32 LACHMIROWICZ, MACIEJ           1917    5       30.0  40.5 18.50
33 IWANCIO, ŁUKASZ          jun   2003    5       29.5  40.0 19.50
34 STEMPKA, JERZY                 2000    5       29.5  36.5 15.50
35 BATURO, TOMASZ           jun   1960    4.5     36.0  45.5 19.75
36 SKORUPSKI, SZYMON        jun   1800    4.5     34.5  44.5 20.00
37 HARASIM, WIESŁAW               1800    4.5     33.0  41.5 16.75
38 KAZIMIERCZAK, ROMAN            1800    4.5     33.0  41.5 16.25
39 BARAN, DAWID             mło   1800    4.5     32.5  41.5 17.50
40 ROKITA, TOMASZ                 1800    4.5     31.0  41.5 17.50
41 AUGUSTYNOWICZ, TADEUSZ         1800    4.5     31.0  40.5 16.75
42 JADANOWSKA, BEATA        jun   1824    4.5     29.5  39.0 17.50
43 SAPIERZYŃSKI, TADEUSZ          2000    4.5     29.5  37.5 16.75
44 STRZYŻ, JAN                    1600    4.5     29.5  37.5 16.25
45 KOTWICKI, PIOTR                1400    4       33.5  44.0 17.00
46 KUBAN, WIESŁAW                 1800    4       33.5  42.5 16.25
47 LIPIEJKO, ARTUR                1800    4       33.0  42.5 15.50
48 OPALIŃSKI, PATRYK        mło   1800    4       33.0  42.5 15.00
49 JADANOWSKI, PAWEŁ        mło   1800    4       32.0  42.5 15.75
50 SAPKOWSKA, AGNIESZKA           1800    4       31.0  39.0 12.25
51 BANA¦, JÓZEF                   1600    4       29.0  37.5 12.75
52 OPALIŃSKI, SEBASTIAN     jun   2000    4       29.0  37.0 13.50
53 MALCZYK, BARBARA         jun   1600    4       28.0  37.5 14.00
54 OPALIŃSKA, MAGDALENA     jun   1600    4       27.5  35.0 11.50
55 KOTER, MAREK                   1000    4       27.0  36.5 12.50
56 KA¬MIERCZAK, GRZEGORZ          1800    4       25.0  33.5 10.50
57 CYBULSKI, RYSZARD              2051    3.5     32.0  42.0 13.00
58 DUNIKOWSKI, PIOTR              1800    3.5     31.5  40.5 12.25
59 ORŁOWSKI, PAWEŁ                1600    3.5     30.0  37.5 12.50
60 KA¬MIERCZAK, KONRAD      jun   1600    3.5     29.0  36.0 11.75
61 MYNAJ, TOMASZ            mło   1200    3.5     27.5  34.5 10.00
62 TARACH, DOROTA           mło   1600    3.5     26.5  33.5 12.00
63 SŁOWIŃSKI, ADAM                1200    3.5     25.5  33.5  8.75
64 KOŁODZIEJSKA, BOŻENA           1400    3.5     25.5  33.0  8.75
65 PACZYŃSKI, MATEUSZ       mło   1200    3.5     22.5  31.0  9.25
66 MALCZYK, ALEKSANDER      mło   1400    3.5     22.5  29.5  8.00
67 FLIEGER, ZBIGNIEW              1800    3       27.5  35.5  8.50
68 HRYWNA, IGOR             jun   1400    3       26.5  33.0  6.50
69 RÓŻEWICZ, MACIEJ         jun   1000    3       24.5  31.5  8.50
70 ZAJˇC, TOMASZ            mło   1400    3       24.5  31.0  7.00
71 KAŻMIERCZAK, KRZYSZTOF   mło   1200    3       23.5  31.5  5.50
72 SOBOTKA, ADAM            mło   1200    2.5     23.5  30.0  5.75
73 ŁUKASIAK, DAMIAN         mło   1000    2.5     22.5  29.0  5.75
74 BORKOWSKI, HUBERT        mło   1000    2.5     22.5  28.5  3.25
75 CZARZASTY, DAMIAN        mło   1200    2.5     18.0  23.5  4.75
76 MALCZYK, PIOTR           mło   1400    2       23.0  31.0  3.50
77 BUŃKO, PAWEŁ             mło   1000    2       20.5  27.0  4.25
   PACZYŃSKI, MARCIN        mło   1000    2       20.5  27.0  4.25
79 GRABSKI, PAWEŁ           mło   1000    1.5     20.5  26.0  2.50
80 HARASYMIUK, LAURA        mło   1100    1.5     19.5  26.5  3.25
Tabela wyników i kojarzeń

Nr  Zawodnik                 Feder Ro FIDE  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  GORIN, LEONID                  2443    41:W 22:W 12:D 10:W  9:L 14:W  8:W 30:W  4:D
2.  GOVASHELISHVILI, GENADIJ       2389    42:W 23:W 11:D 18:D 19:W 10:W  4:D  7:W  3:W
3.  SHKAPENKO, PAVEL               2362    43:W 24:W 14:D 12:W  8:D 16:W  6:D  9:D  2:L
4.  LUKINOV, PETR                  2355    44:W 25:W 13:W  7:D 11:W  9:W  2:D  5:W  1:D
5.  DˇBROWSKI, WOJCIECH            2242    45:W 26:W 16:W  8:L 20:W 53:W 30:W  4:L 13:L
6.  IVANOV, ANDREY                 2233    46:W 27:W 18:D 11:L 39:W 21:W  3:D 13:L 25:W
7.  KRESTIANOVA, TATIANA           2215    47:W 28:W 20:W  4:D 30:L 24:W 12:W  2:L 16:W
8.  KRZEWSKI, DARIUSZ              2195    48:W 29:W 19:W  5:W  3:D 30:L  1:L 53:L 24:W
9.  KA¬MIERCZAK, RAFAŁ             2191    49:W 30:D 17:W 14:W  1:W  4:L 11:W  3:D 53:D
10. JÓ¬WIK, RAFAŁ                  2188    50:W 31:W 21:W  1:L 28:W  2:L 20:W 16:D 30:L
11. SZACHT, EGBERT                 2177    51:W 32:W  2:D  6:W  4:L 29:W  9:L 24:W 26:L
12. MALCZYK, RADOSŁAW              2146    52:W 33:W  1:D  3:L 46:W 37:W  7:L 26:L 27:W
13. BUDREWICZ, KRZYSZTOF     jun   2131    53:W 34:W  4:L 30:L 40:W 36:W 23:W  6:W  5:W
14. HENNIG, TADEUSZ                2055    54:W 35:W  3:D  9:L 52:W  1:L 37:W 28:L 39:W
15. CYBULSKI, RYSZARD              2051    55:D 57:W 30:L 53:L 17:L 63:W 54:D 48:D 51:L
16. MALCZYK, RAFAŁ                 2049    56:W 36:W  5:L 38:W 47:W  3:L 33:W 10:D  7:L
17. GULA, ANDRZEJ                  2044    57:D 55:W  9:L 46:L 15:W 43:W 35:W 29:D 28:L
18. MALCZYK, JAKUB           jun   2037    58:W 37:W  6:D  2:D 53:L 44:W 28:D 34:D 23:W
19. JADANOWSKI, ŁUKASZ       jun   2016    59:W 38:W  8:L 40:W  2:L 48:W 53:L 36:W 34:W
20. CZARTORYSKI, PAWEŁ             2007    60:W 39:W  7:L 42:W  5:L 47:W 10:L 31:W 29:L
21. KOBUS, MACIEJ                  2005    61:W 40:W 10:L 43:D 36:W  6:L 29:L 62:W 37:W
22. IWANCIO, ŁUKASZ          jun   2003    62:W  1:L 42:L 58:W 44:L 60:W 34:L 49:W 41:W
23. AREFEV, EVGENY           jun   2000    63:W  2:L 43:L 60:W 42:W 49:W 13:L 33:W 18:L
24. BATURO, TOMASZ           jun   1960    64:W  3:L 44:W 39:D 59:W  7:L 52:W 11:L  8:L
25. LACHMIROWICZ, MACIEJ           1917    65:W  4:L 45:W 47:L 48:L 67:W 49:W 40:W  6:L
26. DANISZKOWICZ, BOHDAN           1842    66:W  5:L 46:D 52:L 55:W 51:W 39:W 12:W 11:W
27. JADANOWSKA, BEATA        jun   1824    67:W  6:L 47:L 61:W 49:L 42:D 56:W 51:W 12:L
28. BABAEV, ELDENIZ                        68:W  7:L 48:W 50:W 10:L 62:W 18:D 14:W 17:W
29. BORAWSKI, RYSZARD                      69:W  8:L 49:W 51:D 43:W 11:L 21:W 17:D 20:W
30. DIDYK, WOJCIECH                        70:W  9:D 15:W 13:W  7:W  8:W  5:L  1:L 10:W
31. OPALIŃSKI, SEBASTIAN     jun           71:W 10:L 50:L 63:W 54:L 45:W 48:W 20:L 52:L
32. SAPIERZYŃSKI, TADEUSZ                  72:W 11:L 52:D 54:D 62:L 58:D 55:D 50:W 46:D
33. STEMPKA, JERZY                         73:W 12:L 51:L 64:W 50:W 54:W 16:L 23:L 42:W
34. OSZMIAN, NATALIA         jun           74:W 13:L 54:D 59:L 57:W 46:W 22:W 18:D 19:L
35. SAPKOWSKA, AGNIESZKA                   75:W 14:L 53:L 66:W 56:D 59:W 17:L 52:L 44:D
36. PUCZYŁOWSKI, MARCIN      mło           76:W 16:L 56:W 62:W 21:L 13:L 47:W 19:L 74:W
37. KAZIMIERCZAK, ROMAN                    77:W 18:L 59:D 57:W 51:W 12:L 14:L 54:W 21:L
38. MŁOTKOWSKI, CEZARY                     78:W 19:L 58:W 16:L 67:D 52:L 57:W 46:D 47:W
39. HARASIM, WIESŁAW                       79:W 20:L 61:W 24:D  6:L 56:W 26:L 59:W 14:L
40. OSTAŃSKI, ANTONI                       80:W 21:L 60:W 19:L 13:L 64:W 50:W 25:L 62:W
41. KA¬MIERCZAK, GRZEGORZ                   1:L 62:L 57:L 75:W 66:W 50:L 65:W 55:W 22:L
42. JADANOWSKI, PAWEŁ        mło            2:L 63:W 22:W 20:L 23:L 27:D 58:D 64:W 33:L
43. KUBAN, WIESŁAW                          3:L 64:W 23:W 21:D 29:L 17:L 59:L 63:W 56:D
44. ROKITA, TOMASZ                          4:L 65:W 24:L 69:W 22:W 18:L 62:L 58:W 35:D
45. FLIEGER, ZBIGNIEW                       5:L 66:W 25:L 67:L 65:W 31:L 70:W 74:L 59:L
46. SKORUPSKI, SZYMON        jun            6:L 67:W 26:D 17:W 12:L 34:L 69:W 38:D 32:D
47. LIPIEJKO, ARTUR                         7:L 68:W 27:W 25:W 16:L 20:L 36:L 80:W 38:L
48. AUGUSTYNOWICZ, TADEUSZ                  8:L 69:W 28:L 68:W 25:W 19:L 31:L 15:D 57:W
49. OPALIŃSKI, PATRYK        mło            9:L 70:W 29:L 74:W 27:W 23:L 25:L 22:L 64:W
50. DUNIKOWSKI, PIOTR                      10:L 71:W 31:W 28:L 33:L 41:W 40:L 32:L 61:D
51. BARAN, DAWID             mło           11:L 72:W 33:W 29:D 37:L 26:L 67:W 27:L 15:W
52. OPALIŃSKI, KRZYSZTOF                   12:L 73:W 32:D 26:W 14:L 38:W 24:L 35:W 31:W
53. HARASYMIUK, MARIUSZ                    13:L 74:W 35:W 15:W 18:W  5:L 19:W  8:W  9:D
54. TARACH, DOROTA           mło           14:L 75:W 34:D 32:D 31:W 33:L 15:D 37:L   : 
55. MALCZYK, BARBARA         jun           15:D 17:L 62:L 70:W 26:L 61:W 32:D 41:L 65:W
56. OPALIŃSKA, MAGDALENA     jun           16:L 76:W 36:L 80:W 35:D 39:L 27:L 72:W 43:D
57. ORŁOWSKI, PAWEŁ                        17:D 15:L 41:W 37:L 34:L 77:W 38:L 67:W 48:L
58. BANA¦, JÓZEF                           18:L 77:W 38:L 22:L 68:W 32:D 42:D 44:L 80:W
59. STRZYŻ, JAN                            19:L 78:W 37:D 34:W 24:L 35:L 43:W 39:L 45:W
60. KA¬MIERCZAK, KONRAD      jun           20:L 79:W 40:L 23:L 74:W 22:L 80:L 69:W 70:D
61. KOŁODZIEJSKA, BOŻENA                   21:L 80:W 39:L 27:L 76:W 55:L 74:L 66:W 50:D
62. KOTWICKI, PIOTR                        22:L 41:W 55:W 36:L 32:W 28:L 44:W 21:L 40:L
63. MALCZYK, ALEKSANDER      mło           23:L 42:L 72:W 31:L 78:D 15:L 77:W 43:L 66:W
64. HRYWNA, IGOR             jun           24:L 43:L 73:W 33:L 80:W 40:L 66:W 42:L 49:L
65. ZAJˇC, TOMASZ            mło           25:L 44:L 74:L 79:W 45:L 75:W 41:L 68:W 55:L
66. MALCZYK, PIOTR           mło           26:L 45:L 75:W 35:L 41:L 78:W 64:L 61:L 63:L
67. MYNAJ, TOMASZ            mło           27:L 46:L 76:W 45:W 38:D 25:L 51:L 57:L 72:W
68. KAŻMIERCZAK, KRZYSZTOF   mło           28:L 47:L 77:W 48:L 58:L 74:L 75:W 65:L 73:W
69. SŁOWIŃSKI, ADAM                        29:L 48:L 78:W 44:L 70:D 72:W 46:L 60:L 77:W
70. PACZYŃSKI, MATEUSZ       mło           30:L 49:L 79:D 55:L 69:D 76:W 45:L 71:W 60:D
71. CZARZASTY, DAMIAN        mło           31:L 50:L 80:L 76:L 77:L 73:D 79:W 70:L 75:W
72. SOBOTKA, ADAM            mło           32:L 51:L 63:L 77:D 79:W 69:L 78:W 56:L 67:L
73. HARASYMIUK, LAURA        mło           33:L 52:L 64:L 78:L 75:L 71:D 76:W 79:L 68:L
74. KOTER, MAREK                           34:L 53:L 65:W 49:L 60:L 68:W 61:W 45:W 36:L
75. GRABSKI, PAWEŁ           mło           35:L 54:L 66:L 41:L 73:W 65:L 68:L 76:D 71:L
76. BUŃKO, PAWEŁ             mło           36:L 56:L 67:L 71:W 61:L 70:L 73:L 75:D 78:D
77. ŁUKASIAK, DAMIAN         mło           37:L 58:L 68:L 72:D 71:W 57:L 63:L 78:W 69:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra