Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

W I O S N A   Z   S Z A C H A M I
TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Olsztyn 19.03.2005

| Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D |

Grupa A


MC Zawodnik         Ro PZSz Klub          Suma 1 2 3 4 5

1  ORŁOWSKI, MICHAŁ 1200    LO BISKUPIEC  3    * 1 0 1 1
2  ORŁOWSKI, PAWEŁ  1600    LO BISKUPIEC  3    0 * 1 1 1
3  CHROŁ, PIOTR     1400    ZSE-H OLSZTYN 2    1 0 * 0 1
4  SŁOWIŃSKI, ADAM  1200    LO BISKUPIEC  2    0 0 1 * 1
5  ŻELAZEK, MARIUSZ 1000    LO V OLSZTYN  0    0 0 0 0 *

Grupa B


Mc Zawodnik            Ro PZSz Klub           Suma 1   2   3   4   5   6   7  

1  BARAN, DAWID        1800    SP 34 OLSZTYN  7    7:W 8:W 4:W 2:W 3:W 6:W 5:W
2  BERGOLC, SYLWESTER  1400    GIM 1 BARCZEWO 5    6:W 3:W 8:W 1:L 4:L 0:W 7:W
3  PUCZYŁOWSKI, MARCIN 1801    GIM 2 OLSZTYN  5    5:W 2:L 6:W 4:W 1:L 7:W 9:W
4  TARACH, DOROTA      1602    GIM 2 IŁAWA    5    9:W 5:W 1:L 3:L 2:W 8:W 0:W
5  SZOK, BOGUSŁAW      1200    GIM 3 OLSZTYN  4    3:L 4:L 7:W 8:W 0:W 9:W 1:L
6  KŁOWAS, OLIMPIA     1000    GIM 3 OLSZTYN  4    2:L 0:W 3:L 9:W 7:W 1:L 8:W
7  BOROWSKI, JÓZEF     1200    GIM JONKOWO    2    1:L 9:W 5:L 0:W 6:L 3:L 2:L
8  SMUKOWSKI, DAWID    1000    GIM 12 OLSZTYN 1.5  0:W 1:L 2:L 5:L 9:D 4:L 6:L
9  WÓJCIK, MARTA       1000    GIM 8 OLSZTYN  1.5  4:L 7:L 0:W 6:L 8:D 5:L 3:L

Grupa C


Mc Zawodnik              Ro PZSz Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  MYNAJ, TOMASZ         1200    SP 3 BISKUPIEC 7       21.5  29.5 29.50
2  PACZYŃSKI, MATEUSZ    1200    SP 30 OLSZTYN  5       22.5  32.0 20.50
3  ZIENIEWICZ, MACIEJ    1400    SP 25 OLSZTYN  4.5     21.0  31.0 17.50
4  PIETRUSIEWICZ, KAMIL  1400    SP 22 OLSZTYN  4.5     20.5  30.0 16.00
5  MAŚLEWSKI, ALEKSANDER 1600    SP 4 OSTRÓDA   4.5     20.5  30.0 15.75
6  RYBIŃSKI, TOMASZ      1200    SP 30 OLSZTYN  4.5     19.0  28.5 14.25
7  KRAWCZYŃSKI, RAFAŁ    1200    SP 3 OLSZTYN   4.5     18.0  23.5 12.75
8  CZERWIŃSKI, MATEUSZ   1000    SP 2 OLSZTYN   4       20.0  27.5 14.00
9  SŁAWIŃSKI, MICHAŁ     1000    SP DYWITY      4       17.0  24.0 11.00
10 ZAJĄC, TOMASZ         1400    SP 30 OLSZTYN  3.5     20.5  28.0 10.25
11 EJZENBERG, EMIL       1000    KSP OLSZTYN    3.5     15.0  20.0  7.00
12 ŁOPATKA, GRZEGORZ     1000    SP 2 OLSZTYN   3       18.0  25.5  6.00
13 BARTOŚ, BARTŁOMIEJ    1000    SP 2 OLSZTYN   3       18.0  23.0  6.50
14 LIS, PATRYK           1000    SP 9 OLSZTYN   3       17.0  22.0  6.00
15 KOCHALSKI, MARCIN     1200    SP 6 OLSZTYN   3       15.5  20.5  6.50
16 CZERWIŃSKI, MICHAŁ    1000    SP 2 OLSZTYN   2.5     17.0  22.0  4.50
17 SOWIŃSKI, PATRYK      1000    SP 2 OLSZTYN   2.5     13.5  18.5  2.25
18 KUCZA, ADRIAN         1000    SP 2 OLSZTYN   2.5     12.0  17.5  2.25
19 MAJEWSKI, MARCIN      1000    SP 2 OLSZTYN   0.5     14.5  19.5  0.25
20 SOWIŃSKA, PATRYCJA    1000    SP 2 OLSZTYN   0.5     13.5  17.5  0.25

Grupa D


Lista startowa

Nr  Zawodnik                Ro PZSz Klub         

1.  RENKOWSKI, PIOTR        1400    SP 3 OLSZTYN 
2.  MALCZYK, PIOTR          1400    SP 2 OLSZTYN 
3.  MALCZYK, ALEKSANDER     1400    SP 2 OLSZTYN 
4.  MIERNIK, KARINA         1250    SP 2 OLSZTYN 
5.  SZCZERBOWSKI, KRZYSZTOF 1200    SP 18 OLSZTYN
6.  NAROŻNY, EMILIAN        1200    SP 18 OLSZTYN
7.  SOBOTKA, ADAM           1200    SP 2 OLSZTYN 
8.  CZARZASTY, DAMIAN       1200    SP 30 OLSZTYN
9.  MAŚLEWSKI, KAROL        1200    SP 4 OSTRÓDA 
10. ZAWALICH, FILIP         1200    SP 2 OLSZTYN 
11. SIUDZIŃSKA, JOANNA      1100    SP 2 OLSZTYN 
12. HARASYMIUK, LAURA       1100    SP 2 OLSZTYN 
13. BREŃKACZ, KORNEL        1000    SP 9 OLSZTYN 
14. KOWALCZYK, ŻANETA       1000    SP 30 OLSZTYN
15. GÓRECKI, MACIEJ         1000    SP 30 OLSZTYN
16. WIECZOREK, MATEUSZ      1000    SP WRZESINA  
17. PISZCZATOWSKI, PIOTR    1000    SP 2 OLSZTYN 
18. OLSZEWSKI, ARTUR        1000    SP 9 OLSZTYN 
19. WÓJCIK, MATEUSZ         1000    SP 25 OLSZTYN
20. JASEK, ADAM             1000    KSP OLSZTYN  
21. SZELĄGOWSKI, MACIEJ     1000    SP 2 OLSZTYN 
22. CIBOROWSKA, PATRYCJA    1000    SP 2 OLSZTYN 
23. PACZYŃSKI, MARCIN       1000    SP 30 OLSZTYN
24. PIETRZAK, MICHAŁ        1000    SP 2 OLSZTYN 
25. ZYSKOWSKA, ANNA         1000    SP 2 OLSZTYN 

| Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D |

góra