Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

„Złota Wieża” – Finał Wojewódzki
Mrągowo 23-24.04.2005

| Tabela wyników | Tabela kojarzeń i wyników |
| Składy drużyn i uzyskane punkty |

Wygrała drużyna środowiskowa z Gietrzwałdu reprezentowana przez rodzinę Malczyków, która nie dawno przeprowadziła się.

Tabela wyników

miejsce

Drużyna

suma

1

LZS Gietrzwałd

21,5

2

MLKS Czarni Olecko

19,0

3

GOK Samborowo

17,5

4

Ostródzianka Ostróda

15,5

5

LZS Kętrzyn

15,0

6

LZS Mrągowo

14,5

7

LZS Olecko

6,0

8

LZS Biskupiec

3,0

Tabela kojarzeń i wyników

Nr

Drużyna

1

2

3

4

5

6

7

8

suma

msc

1

LZS Kętrzyn

xxx

1

1

2

4

3

2

2

15,0

5

2

Ostródzianka Ostróda

3

xxx

1

2,5

2

3

3

1

15,5

4

3

LZS Gietrzwałd

3

3

xxx

2,5

4

4

2,5

2,5

21,5

1

4

LZS Mrągowo

2

1,5

1,5

xxx

3

4

1

1,5

14,5

6

5

LZS Olecko

0

2

0

1

xxx

3

0

0

6,0

7

6

LZS Biskupiec

1

1

0

0

1

xxx

0

0

3,0

8

7

GOK Samborowo

2

1

1,5

3

4

4

xxx

2

17,5

3

8

MLKS Czarni Olecko

2

3

1,5

2,5

44

4

2

xxx

19,0

2

Składy drużyn i uzyskane punkty

1

LZS Kętrzyn

15,0

1

Warkowski Arkadiusz

1,5

2

Budrewicz Krzysztof

6,0

3

Kaczmarek Arkadiusz

5,5

4

Olenkowicz Anna

2,0

2

Ostródzianka Ostróda

15,5

1

Szymczak Zbigniew

5,0

2

Kolago Marcin

2,0

3

Jadanowski Paweł

5,0

4

Mazurkiewicz Barbara

3,0

r

Orłowski Mirosław

0,5

3

LZS Gietrzwałd

21,5

1

Malczyk Radosław

5,0

2

Malczyk Rafał

5,5

3

Malczyk Jakub

6,5

4

Malczyk Barbara

4,5

4

LZS Mragowo

14,5

1

Lesiński Zdzisław

2,5

2

Fiertek Radosław

1,0

3

Plichta Adam

5,0

4

Stolarczyk Anna

5,5

r

Rosiński Dariusz

0,0

r

Plichta Grzegorz

0,5

5

LZS Olecko

6,0

1

Bogatko Bartosz

1,0

2

Brynda Michał

2,0

3

Cichanowicz Piotr

1,0

4

Gryglas Marta

2,0

6

LZS Biskupiec

3,0

1

Hekman Piotr

1,0

2

Nowakowski Mieczysław

2,0

3

Hekman Dominik

0,0

4

Kruba Małgorzata

0,0

7

GOK Samborowo

19,0

1

Rusiniak Sławomir

5,5

2

Kuban Wiesław

3,0

3

Opaliński Sebastian

3,0

4

Szymanowska Lena

6,0

8

Czarni Olecko

19,0

1

Spisak Czesław

6,5

2

Kaźmierczak Rafał

5,5

3

Grzyb Andrzej

2,0

4

Spisak Marta

5,0

| Tabela wyników | Tabela kojarzeń i wyników |
| Składy drużyn i uzyskane punkty |

góra

umieszczono 24.04.2005