Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Turniej Szachowy Elbląg w Europie
Elbląg 1.05.2005

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                    Feder Ro PZSz Klub                   Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  GORIN, Leonid (1)                 2454    KALININGRAD            7.5     42.0  52.5   40.0
2  SHKAPENKO, Paweł (3)              2362    KALININGRAD            7       41.5  53.0   38.0
3  GOVASHELISHVILI, Genady (2)       2389    KALININGRAD            7       41.0  52.5   36.0
4  ŁUKINOV, Piotr (4)                2327    KALININGRAD            7       40.0  51.5   38.0
5  SZYMCZAK, Zbigniew (5)            2315    OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA   6.5     38.5  48.0   34.5
6  SIWIEC, Bartłomiej (7)            2250    GAMBIT ŚWIECIE         6.5     37.5  48.5   32.0
7  JADANOWSKI, Łukasz (19)     J     2016    OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA   6       37.0  47.0   28.0
8  OKRUCIŃSKI, Tadeusz (6)           2281    JANTAR PRUSZCZ GDAŃSKI 6       36.5  48.0   31.0
9  KEMPIŃSKI, Tomasz (11)            2203    JANTAR PRUSZCZ GDAŃSKI 6       36.5  47.0   33.0
10 DĄBROWSKI, Wojciech (8)           2242    ZAKRZEWO-START ELBLĄG  6       35.5  46.5   31.0
11 KUZIN, Eduard (12)          O     2168    KALININGRAD            6       33.5  44.0   29.0
12 BIELUSZEWSKI, Henryk (34)         2000    WISŁA NOWE             6       33.0  41.5   23.0
13 MALCZYK, Jakub (18)         J     2020    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN 6       30.0  38.5   26.0
14 IVANOV, Andrey (9)                2233    KALININGRAD            5.5     37.5  47.5   30.5
15 OSZMIAN, Natalia (36)       Kj    1801    LUKS GOK SAMBOROWO     5.5     34.5  43.5   27.5
16 BUDREWICZ, Krzysztof (14)   J     2161    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN 5       43.0  53.0   32.0
17 BIELUSZEWSKI, Piotr (13)          2163    ZAKRZEWO-START ELBLAG  5       38.0  48.5   31.0
18 KRESTIANOVA, Tatiana (10)   K     2215    KALININGRAD            5       38.0  48.5   30.5
19 CZARTORYSKI, Paweł (20)           2009    TRZYDZIESTKA OLSZTYN   5       36.5  47.0   29.0
20 DIDYK, Wojciech (33)              2000    SMOL-BUD GIŻYCKO       5       35.0  42.5   23.0
21 TURCHIYNAK, Jurij (43)            1800    KALININGRAD            5       32.0  40.5   22.0
22 HENNIG, Tadeusz (15)              2055    WARMIA OLSZTYN         5       31.5  42.0   23.0
23 BORAWSKI, Ryszard (29)            2000    ZAKRZEWO-START ELBLĄG  5       31.5  41.5   22.0
24 CYBULSKI, Ryszard (16)      O     2051    ZAKRZEWO-START ELBLĄG  5       30.5  40.5   21.0
25 GULA, Andrzej (17)                2030    ODRODZENIE SZCZYTNO    5       30.5  39.5   23.5
26 KUBAN, Wiesław (49)         O     1800    LUKS GOK SAMBOROWO     5       28.5  36.5   20.5
27 NOWOSIELSKI, Piotr (23)     J     1826    ZAKRZEWO-START ELBLĄG  4.5     34.5  44.0   26.0
28 BUCZEK, Stanisław (27)      O     2000    ZAKRZEWO-START ELBLĄG  4.5     33.0  41.0   27.0
29 CHUDZIŃSKI, Jan (47)              1800    ELBLĄG                 4.5     29.5  37.5   23.0
30 ALBIN, Grzegorz (45)              1800    MDK MALBORK            4       38.0  47.5   26.0
31 ŚCIWIARSKI, Mariusz (30)          2000    DIAGONALA ELBLĄG       4       36.0  46.0   21.0
32 CZERWIŃSKI, Marek (25)            2100    DIAGONALA ELBLĄG       4       34.0  42.5   26.0
33 JADANOWSKA, Beata (24)      K J   1824    OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA   4       31.5  40.5   21.0
34 DULEMBA, Marian (31)              2000    DIAGONALA ELBLĄG       4       30.0  39.5   19.0
35 BATURO, Tomasz (21)         J     1960    TRZYDZIESTKA OLSZTYN   4       30.0  38.0   23.0
36 OPALIŃSKI, Krzysztof (38)         1800    LUKS GOK SAMBOROWO     4       28.5  35.5   17.5
37 DANISZKOWICZ, Bohdan (22)   O     1842    ZAKRZEWO-START ELBLĄG  4       27.5  35.5   17.0
38 OPALIŃSKI, Patryk (40)      M     1800    LUKS GOK SAMBOROWO     4       27.0  33.0   15.0
39 IWASZKIEWICZ, Maciej (55)         1000    ELBLĄG                 4       25.0  31.0   15.0
40 BANAŚ, Józef (50)           O     1600    SMOL-BUD GIŻYCKO       4       24.0  31.0   15.0
41 WOLIŃSKI, Sebastian (35)          2000    DIAGONALA ELBLĄG       3.5     31.5  39.5   18.5
42 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz (28)        2000    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN 3.5     28.0  38.0   19.0
43 SKONIECZNY, Rafał (39)            1800    MDK MALBORK            3.5     28.0  35.5   14.5
44 KAŹMIERCZAK, Grzegorz (46)        1800    WILAMOWO               3.5     25.0  32.5   11.0
45 KAZIMIERCZAK, Roman (37)          1801    MORĄG                  3.5     24.5  31.5   17.0
46 TKACZ, Andrzej (42)               1800    DIAGONALA ELBLĄG       3       29.5  38.0   16.0
47 JADANOWSKI, Paweł (44)      M     1800    OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA   3       29.5  37.5   18.0
48 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz (48)       1800    WĘGORZEWO              3       25.0  31.0   11.0
49 ZAWITOWSKI, Cezary (26)           2000    ZAKRZEWO-START ELBLĄG  3       23.0  30.0   16.0
50 FLIEGER, Zbigniew (41)      O     1800    ZAKRZEWO-START ELBLĄG  2.5     26.0  34.5   15.0
51 LIPIŃSKI, Marek (52)              1400    BYTÓW                  2.5     26.0  33.0   11.5
52 ROMAN, Marek (32)           O     2000    SMOL-BUD GIŻYCKO       2.5     24.5  32.0    9.5
53 LIPIŃSKI, Mateusz (54)      M     1000    BYTÓW                  2       26.5  34.5   15.0
54 KAŻMIERCZAK, Krzysztof (53) M     1200    WILAMOWO               1.5     24.0  30.5    7.5
55 ZAŁĘSKI, Mirosław (51)            1600    ELBLĄG                 1.5     13.5  22.0    3.5

Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                Ro PZSz Suma   1    2    3    4    5    6    7    8    9 

1.  GORIN, Leonid           2454    7.5  28:W 15:W  8:W  6:W  4:D 14:W  2:D  3:D 11:W
2.  GOVASHELISHVILI, Genady 2389    7    29:W 19:W 11:L  9:W 25:W 13:W  1:D  5:W  3:D
3.  SHKAPENKO, Paweł        2362    7    30:W 16:W 10:D 14:W  6:W  4:D  7:W  1:D  2:D
4.  ŁUKINOV, Piotr          2327    7    31:W 21:W 13:W 11:W  1:D  3:D  5:D  9:D 12:W
5.  SZYMCZAK, Zbigniew      2315    6.5  32:W 20:W 14:L 29:W 10:W  8:W  4:D  2:L 36:W
6.  OKRUCIŃSKI, Tadeusz     2281    6    33:W 23:W 45:W  1:L  3:L 19:W 13:L 21:W 14:W
7.  SIWIEC, Bartłomiej      2250    6.5  34:W 24:D 12:W 10:L 36:W 27:W  3:L 14:W  9:W
8.  DĄBROWSKI, Wojciech     2242    6    35:W 25:W  1:L 31:W 19:W  5:L 14:L 33:W 20:W
9.  IVANOV, Andrey          2233    5.5  36:D 44:W 24:W  2:L 28:W 10:D 18:W  4:D  7:L
10. KRESTIANOVA, Tatiana    2215    5    37:W 27:W  3:D  7:W  5:L  9:D 20:L 45:W 18:L
11. KEMPIŃSKI, Tomasz       2203    6    38:W 26:W  2:W  4:L 14:L 23:W 45:W 20:W  1:L
12. KUZIN, Eduard           2168    6    39:W 45:L  7:L 34:W 31:W 21:W 25:W 13:W  4:L
13. BIELUSZEWSKI, Piotr     2163    5    40:W 55:W  4:L 30:W 20:W  2:L  6:W 12:L 19:L
14. BUDREWICZ, Krzysztof    2161    5    41:W 49:W  5:W  3:L 11:W  1:L  8:W  7:L  6:L
15. HENNIG, Tadeusz         2055    5    42:W  1:L 29:L 38:W 30:W 20:L 33:L 47:W 45:W
16. CYBULSKI, Ryszard       2051    5    43:W  3:L 31:L 39:W 27:L 34:L 48:W 35:W 30:W
17. GULA, Andrzej           2030    5    44:D 36:D 30:L 40:W 33:W 25:L 35:W 34:L 27:W
18. MALCZYK, Jakub          2020    6    45:L 39:W 33:L 42:W 35:W 43:W  9:L 25:W 10:W
19. JADANOWSKI, Łukasz      2016    6    46:W  2:L 34:W 33:W  8:L  6:L 30:W 43:W 13:W
20. CZARTORYSKI, Paweł      2009    5    47:W  5:L 49:W 45:W 13:L 15:W 10:W 11:L  8:L
21. BATURO, Tomasz          1960    4    48:W  4:L 36:L 53:W 54:W 12:L 42:W  6:L 33:L
22. DANISZKOWICZ, Bohdan    1842    4    49:L 40:W 47:L 43:L 48:W 35:L 28:W 38:L 44:W
23. NOWOSIELSKI, Piotr      1826    4.5  50:W  6:L 38:W 36:D 47:W 11:L 27:L 37:W 34:L
24. JADANOWSKA, Beata       1824    4    51:W  7:D  9:L 35:D 43:L 39:W 34:L 49:L 42:W
25. CZERWIŃSKI, Marek       2100    4    52:W  8:L 50:W 54:W  2:L 17:W 12:L 18:L 43:L
26. ZAWITOWSKI, Cezary      2000    3    53:W 11:L 54:L 49:D 41:L 37:L 32:W 50:D 40:L
27. BUCZEK, Stanisław       2000    4.5  54:W 10:L 55:W 47:D 16:W  7:L 23:W 36:L 17:L
28. SAPIERZYŃSKI, Tadeusz   2000    3.5   1:L 41:D 37:W 44:W  9:L 45:L 22:L 46:W 49:L
29. BORAWSKI, Ryszard       2000    5     2:L 42:W 15:W  5:L 45:L 40:W 43:L 44:W 38:W
30. ŚCIWIARSKI, Mariusz     2000    4     3:L 43:W 17:W 13:L 15:L 49:W 19:L 42:W 16:L
31. DULEMBA, Marian         2000    4     4:L 46:W 16:W  8:L 12:L 42:L 44:D 41:W 50:D
32. ROMAN, Marek            2000    2.5   5:L 47:L 43:L 52:D 50:D 51:D 26:L 53:W 55:L
33. DIDYK, Wojciech         2000    5     6:L 48:W 18:W 19:L 17:L 54:W 15:W  8:L 21:W
34. BIELUSZEWSKI, Henryk    2000    6     7:L 51:W 19:L 12:L 52:W 16:W 24:W 17:W 23:W
35. WOLIŃSKI, Sebastian     2000    3.5   8:L 50:D 52:W 24:D 18:L 22:W 17:L 16:L 39:D
36. OSZMIAN, Natalia        1801    5.5   9:D 17:D 21:W 23:D  7:L 41:W 47:W 27:W  5:L
37. KAZIMIERCZAK, Roman     1801    3.5  10:L 52:D 28:L 55:W 44:L 26:W 41:W 23:L 47:L
38. OPALIŃSKI, Krzysztof    1800    4    11:L 53:W 23:L 15:L 49:D 46:D 52:W 22:W 29:L
39. SKONIECZNY, Rafał       1800    3.5  12:L 18:L 46:W 16:L 51:W 24:L 50:L 54:W 35:D
40. OPALIŃSKI, Patryk       1800    4    13:L 22:L 48:W 17:L 53:W 29:L 49:L 52:W 26:W
41. FLIEGER, Zbigniew       1800    2.5  14:L 28:D 44:L 50:W 26:W 36:L 37:L 31:L 46:L
42. TKACZ, Andrzej          1800    3    15:L 29:L 51:W 18:L 55:W 31:W 21:L 30:L 24:L
43. TURCHIYNAK, Jurij       1800    5    16:L 30:L 32:W 22:W 24:W 18:L 29:W 19:L 25:W
44. JADANOWSKI, Paweł       1800    3    17:D  9:L 41:W 28:L 37:W 47:L 31:D 29:L 22:L
45. ALBIN, Grzegorz         1800    4    18:W 12:W  6:L 20:L 29:W 28:W 11:L 10:L 15:L
46. KAŹMIERCZAK, Grzegorz   1800    3.5  19:L 31:L 39:L 48:L   :W 38:D 54:W 28:L 41:W
47. CHUDZIŃSKI, Jan         1800    4.5  20:L 32:W 22:W 27:D 23:L 44:W 36:L 15:L 37:W
48. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz  1800    3    21:L 33:L 40:L 46:W 22:L 53:W 16:L 55:L 54:W
49. KUBAN, Wiesław          1800    5    22:W 14:L 20:L 26:D 38:D 30:L 40:W 24:W 28:W
50. BANAŚ, Józef            1600    4    23:L 35:D 25:L 41:L 32:D 55:W 39:W 26:D 31:D
51. ZAŁĘSKI, Mirosław       1600    1.5  24:L 34:L 42:L   :W 39:L 32:D   :    :    : 
52. LIPIŃSKI, Marek         1400    2.5  25:L 37:D 35:L 32:D 34:L   :W 38:L 40:L 53:D
53. KAŹMIERCZAK, Krzysztof  1200    1.5  26:L 38:L   :W 21:L 40:L 48:L 55:L 32:L 52:D
54. LIPIŃSKI, Mateusz       1000    2    27:L   :W 26:W 25:L 21:L 33:L 46:L 39:L 48:L
55. IWASZKIEWICZ, Maciej    1000    4      :W 13:L 27:L 37:L 42:L 50:L 53:W 48:W 32:W

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra